Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Україні всю її історію були 73% кретинів

В Україні всю її історію були 73% кретинів

які успішно просирали державу.
І зараз вони нікуди не зникли.

Останнє редагування: 21 травня 2020 06:22:18 від InfectedMushroom
   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

а чому біли?
тому що прихильники певної політсили?

   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

а чому біли?
тому що прихильники певної політсили?

Не можу звикнути, що треба окуляри носити для читання. Не дуже добре бачу.
   
які успішно просирали державу.
І зараз вони нікуди не зникли.

зате на додачу до них виникло ще 25%, які таки її просрали  :rotate:
   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

Не можу звикнути, що треба окуляри носити для читання. Не дуже добре бачу.
та й з розумовою діяльністі певні проблеми у ТС. звинувачувати когось-остання справа пенсіонера. сам вже ні на що не здатний, лише прискати лайном та стогнати про втрачену молодість.
   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

та й з розумовою діяльністі певні проблеми у ТС. звинувачувати когось-остання справа пенсіонера. сам вже ні на що не здатний, лише прискати лайном та стогнати про втрачену молодість.

Дурню, мені 43 роки. :-)
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

зате на додачу до них виникло ще 25%, які таки її просрали  :rotate:

Тобто 25% винні в тому, що 73% обрали кретина, який руцнує країну? Оригінальна логіка.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів
LAR

які успішно просирали державу.
І зараз вони нікуди не зникли.

А в 14-м сколько Порох получил процентов? Почему так сталось, что эти же люди за него не проголосовали на вторую каденцию? Может с Порохом, что-то не так оказалось, а не люди виноваты? Такие как Порох и просирали державу.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Тобто 25% винні в тому, що 73% обрали кретина, який руцнує країну? Оригінальна логіка.

ну так це ж 25% виють вже рік що всрались
73% таке не кажуть
то ви берете на себе сміливість звинувачувати
людей, що вони всрались попри сухі штани?
Це дурно смердить, бо знову йде привласнення
права на розумові здібності.
а судді хто...?
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

А в 14-м сколько Порох получил процентов? Почему так сталось, что эти же люди за него не проголосовали на вторую каденцию? Может с Порохом, что-то не так оказалось, а не люди виноваты? Такие как Порох и просирали державу.

Де-факто державу просирає ваше квартальне чмо.
І не неси херню. Частинаьвиборців, що перейшли ввд пороза до уйобка квартального весь час чекають див. Вони були тупорилими іьтупорилими щалишились. Порох не виправлав їх сподівань відносно очікуваної мани небесної. Ось цим нинішній вилупок так його ляльководи і скористались.
Нічого, протверезіння будеьжорстоким, вле воно настане.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Тобто 25% винні в тому, що 73% обрали кретина, який руцнує країну? Оригінальна логіка
В 2014 их не было 73 процента. Так это еще без Крыма с Донбассом.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Порох не виправлав їх сподівань відносно очікуваної мани небесної.
Його ніхто не тягнув за язика її обіцяти :shuffle:
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Україна -  територія  зневірених людасів. В черговий момент такої зневіри людаси йшли служити кацапам , де їм робили епічний пердімонокль. І так раз за разом.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

2004 рік - народ обрав Ющенка - народ молодець, мудрий!
2010 рік - народ не обрав Юща..народ уже отупів?
2014 - народ обрав Порошена, народ мудрий!
2019- народ не обрав Поро, народ знову отупів?
Та що ж це робиться? Той самий народ, за одне покоління..
Може, справа в чомусь іншому?
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

2004 рік - народ обрав Ющенка - народ молодець, мудрий!
2010 рік - народ не обрав Юща..народ уже отупів?
2014 - народ обрав Порошена, народ мудрий!
2019- народ не обрав Поро, народ знову отупів?
Та що ж це робиться? Той самий народ, за одне покоління..
Може, справа в чомусь іншому?

Ющ, Янук, Кловун - непонятная конфета в блестящей обертке. Его, народа, стремление не жить и зарабатывать, а  шота менять ради перемен
Голосование за Петра - ситуативное. Всвязи с ситуацией 2014 - это голосование За Украину ( тогда в 2014)

Но народ везде  как минимуи на 50% - глуп от своей массы.  При голосовании за Петра эти 50% глупцов разделились на соотв равные части (ситуация заставила)
Голосование же 2019, как магнит, снова собрало глупцов, требующих "перемен ради перемен" воедино
Вантые глупцы (лохи) получили все ту же пророссийскую сторону комфорта, как и в 2014 - их голосование было предсказуемым
а 25% проукраинских лохов  получили свою "конфету из говна в блестящей обертке - перемен!!!", и выбрали ее, вместо  проукраинской своей позиции.


Все четко в плане математики.  Ни чего не поменялось
   
насправді, всю історію України в ній жив деякий % дебілів, яким завжди хтось винен у їх просерах
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

А в 14-м сколько Порох получил процентов? Почему так сталось, что эти же люди за него не проголосовали на вторую каденцию? Может с Порохом, что-то не так оказалось, а не люди виноваты? Такие как Порох и просирали державу.
инфовойна - которую страна Украина проигрывает много много лет

вот поэтому мы сейчас все и живем в филиале квартала 95 ака в дурдоме
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

насправді, всю історію України в ній жив деякий % дебілів, яким завжди хтось винен у їх просерах

Вот вот...  Именно битву за этих ЛОХов и выиграл Кловун
А они распределены равными долями "ватные" и "проукраинские"
Но Вова подудел в дудочку - и они  как зомби "собрались, и пошли" за "переменами", туда, где их ждали технгологично оторванные  у рыгов и юльков идейные "мышебратья"
Итого общая сумма = 73%  :-)o

Что бы ситуация  обнулилась нужен или "новый мессия", или "Чаушеску-2", дабы  дудочка осталась без рта... 
Ну это если  сохраняя поголовье лохов, лайт -режим в плане их пропитания, и условий для жизни, и комфортных ТВ-шоу на отдыхе...
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів
LSD

Тобто 25% винні в тому, що 73% обрали кретина, який руцнує країну? Оригінальна логіка.
Яка на хер логіка, одні вроджені інстинкти...
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

зате на додачу до них виникло ще 25%, які таки її просрали  :rotate:

Бінго!
Проблема не в тому, що їх 73.
Проблема в тому, що їх 73+25.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

Дурню, мені 43 роки. :-)
у 43 найбільш продуктивний період у життя чоловіка. тобто багато справ різних. є чим займатись, а не мазати лайном оточоючих і ніц не робити. що змінюється від твого стогіну? ніхуа. то навіщо ти постиш образи на фупі, не маючі жодної корисної інформації у повідомленні? нема де висратися більше? не ганьби фуп
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Бінго!
Проблема не в тому, що їх 73.
Проблема в тому, що їх 73+25.


 :pooh_lol:  (tu)
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

а як там Польща?

півроку тому відрапортував про еміграцію, а досі пише із українського айпі  :facepalm:
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Десь-хтось досліджував і написано вже було, що в українців є ядро 40%, яке відроджується і не дає згаснути.
Отож 60 % - то манкурти. Решта (до 73) - це кацапи, жиди та інші...
   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

Не можу звикнути, що треба окуляри носити для читання. Не дуже добре бачу.

Які окуляри в 43 роки для читання?

* Ета зальот, кацапе
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів
a49

Издевательская улыбка истории - те же большевики с их диктатурой, те же сраные кухарки у руководства страной!
   
та й з розумовою діяльністі певні проблеми у ТС. звинувачувати когось-остання справа пенсіонера. сам вже ні на що не здатний, лише прискати лайном та стогнати про втрачену молодість.

Я от дивуюсь: як такі  безмозглі глисти інвазують в західний світ  :facepalm:
А я знаю хлопчика, який в 10-ть років носить окуляри, прикинь ??
   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

Я от дивуюсь: як такі  безмозглі глисти інвазують в західний світ  :facepalm:
А я знаю хлопчика, який в 10-ть років носить окуляри, прикинь ??
Мій син з трьох років носив - астигматизм. Та прихильники певної політсили таких слів і не чули.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Тобто 25% винні в тому, що 73% обрали кретина, який руцнує країну? Оригінальна логіка.

25 винні в тому, що з під тієї купи лайна, яку навалив на Україну Свин ніяк ту купу розгледіти не можуть. Та ще й звинувачують когось в зневірі.Тих кому ця купа не подобається. Інша справа що клоун продовжує збільшувати ту купу замість того щоб прибирати. Хоча особливої надії на це і не було, коли Україною продовжують керувати рінати та бєні. А оті президенти лише ляльки на їх пальцях.

* Продовжуйте далі цілувати сраку 'гетьманам' та вірити в них.
   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

Я от дивуюсь: як такі  безмозглі глисти інвазують в західний світ  :facepalm:
А я знаю хлопчика, який в 10-ть років носить окуляри, прикинь ??

І пише з кацапським пройпами на фупі?
   
В Україні всю її історію були 73% кретинів

От общего числа:

первый тур   25%

второй тур   45%

сейчас          33%


   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Порох не виправлав їх сподівань відносно очікуваної мани небесної.


Крав, брехав, грав  із себе українця, побудував  свою  фінансову  імперію тільки  завдяки  тому, що був  у  корита.
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

Крав, брехав, грав  із себе українця, побудував  свою  фінансову  імперію тільки  завдяки  тому, що був  у  корита.

+

   
Вот вот...  Именно битву за этих ЛОХов и выиграл Кловун
А они распределены равными долями "ватные" и "проукраинские"
Но Вова подудел в дудочку - и они  как зомби "собрались, и пошли" за "переменами", туда, где их ждали технгологично оторванные  у рыгов и юльков идейные "мышебратья"
Итого общая сумма = 73%  :-)o

Что бы ситуация  обнулилась нужен или "новый мессия", или "Чаушеску-2", дабы  дудочка осталась без рта... 
Ну это если  сохраняя поголовье лохов, лайт -режим в плане их пропитания, и условий для жизни, и комфортных ТВ-шоу на отдыхе...

з назви теми я зрозумів, що ниють саме не лохи
а не навпаки
   
Мій син з трьох років носив - астигматизм. Та прихильники певної політсили таких слів і не чули.

дійсно, не кожен обдарований може сказати "носив астигматизм"
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

25 винні в тому, що з під тієї купи лайна, яку навалив на Україну Свин ніяк ту купу розгледіти не можуть. Та ще й звинувачують когось в зневірі.Тих кому ця купа не подобається. Інша справа що клоун продовжує збільшувати ту купу замість того щоб прибирати. Хоча особливої надії на це і не було, коли Україною продовжують керувати рінати та бєні. А оті президенти лише ляльки на їх пальцях.

* Продовжуйте далі цілувати сраку 'гетьманам' та вірити в них.

О , як по нотах.  Гетьман не такий піду до царя. Не розчарував, Людасик!

   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

з назви теми я зрозумів, що ниють саме не лохи
а не навпаки

Все верно и логично
Тот лох завоет лишь тогда, когда  жрать будет ему нечего. А пока  лохомасса довольна,  смотрит ТВ-шоу,  пьет пивас под шашель на карантине,  своим выбором довольны...

Шонетак?
Лох ведь хотел меньше работать - исполнено
Лох хотел "Абы свалить Петю" - исполнено..
   
Re: В Україні всю її історію були 73% кретинів

які успішно просирали державу.
І зараз вони нікуди не зникли.

+1000000000000  :-)o

Спочатку цці кретини вибрали Кучму, потім ці кретини виборали Юща,
потім ці кретини вибрали Якуновича, потім Парашенка, і нарешті ці кретини вибрали Зеленського!   :-)o
   
Re: В Україні всю її історію біли 73% кретинів

у 43 найбільш продуктивний період у життя чоловіка. тобто багато справ різних. є чим займатись, а не мазати лайном оточоючих і ніц не робити. що змінюється від твого стогіну? ніхуа. то навіщо ти постиш образи на фупі, не маючі жодної корисної інформації у повідомленні? нема де висратися більше? не ганьби фуп

Те що ви називаєте " стогоном", насправді' є відкритою демонстрацією власної позиції для того щоб продемонструвати відношення до того що робите ви.
І згуртуватися при потребі реально.
Щоб змінити нарешті цю країну.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія