Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

важке дитинство і іграшки такі ж :)

Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

але їй важко напевно стояти більш ніж 5 хвилин, точно не знаю, так думається. дитині десь рік. може там ззаду з хустини ше шось типу сідушки зроблено..
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

а чому не можна посміхнутись, дивлячись на фото цієї милої дитини?
тому що у неї нема айфона?

тому що це запостила я )
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

але їй важко напевно стояти більш ніж 5 хвилин, точно не знаю, так думається. дитині десь рік. може там ззаду з хустини ше шось типу сідушки зроблено..

їм в рік нічого не важко ) ганяють як заведені, тільки підтримуй , в мене племіннику зараз майже півтора

коліна збиті, під оком вже зашивали, а з п*ятниці їдуть на село, капєц бабиним квітам і помідорам  :laugh: коли зелень бачить аж труситься поскубти  ))

Останнє редагування: 5 липня 2017 16:34:33 від SvitLana
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Ще раз:  особисто мене вразила подача заголовка. Я не роблю припущень стосовно сирітства дитини. Якщо гугл не помиляється, то тато тої дитини на 95% не повернувся з фронту.
А тепер ТС починає пересмикувати з сьогоденням.
Огидно це, принаймі для мене.
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Ще раз:  особисто мене вразила подача заголовка. Я не роблю припущень стосовно сирітства дитини. Якщо гугл не помиляється, то тато тої дитини на 95% не повернувся з фронту.
А тепер ТС починає пересмикувати з сьогоденням.
Огидно це, принаймі для мене.

42 рік ? звісно тата вже немає, якщо не Маклауд, і шо ?

а.п.д. дитини тої теж можливо в живих вже нема, ще раз і ШО ?
то ж ви роком пересмикувати почали
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

то їм і народжуватись сенсу не було ? а тепер сядь і поплач разом з Моллі, може попустить
а зараз який рік знаєш ? а як народжують дітей батька котрих вбили місяць-два назад  знаєш ? то їм не жити ?

навіть таку гілку засрать на рівному місці, дебіли (с)

не звертайте уваги на каців, нормальна фотка, викликає усмішку :)
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

не звертайте уваги на каців, нормальна фотка, викликає усмішку :)
а хто тут кац?  Тицніть, не соромтеся
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

не звертайте уваги на каців, нормальна фотка, викликає усмішку :)

дякую  :-B

то вони мене на бан заганяють, нехай
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Дітей тоді прив'язували на мотузочку. До кілочка в полі, чи до стола, лави, скоби в хаті, до дерева в саду чи лісі. Стелили рядно і прив'язували за ножку чи робили такі шлейки і з спини закріплювали мотузку. Взимку на печі прив'язували.

А інакше не було можливості порати господарство, працювати в полі, городі.

Тітка чоловіка розповідала, що як починало ходити і бігло куди очі бачили, то мусила прив'язувати до себе, до пояса, на довгу мотузку.

Це реалії того життя, а не екзекуція.  Екзекуція була різкою, що лежала на печі :D

На фото сите повненьке дитя, навіть кофтинка в'язана і хустка тепла.  А щодо голих ніжок, то памперсів не було, саме тому і діти панів ходили до певного віку в платтячках  і без трусів. Підтирали за ними, як за цуценятами підлогу,  ну і дупки теж.
мама пішла на роботу, коли мені рік був. в яслі не хотіла віддавати, відвезли в село. то теж памятаю, що в садку бабуся привязала іграшку-коника до дерева і казала пасти його, і не залишати, а то втіче. :laugh:

зараз теж на повідку водять


 ;o
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

мама пішла на роботу, коли мені рік був. в яслі не хотіла віддавати, відвезли в село. то теж памятаю, що в садку бабуся привязала іграшку-коника до дерева і казала пасти його, і не залишати, а то втіче. :laugh:

зараз теж на повідку водять


виховувала в вас відповідальність  ;)

краще так ніж загубити
я було діло пішла з малою на Майдан, ще до війни, там атракціон був такий, каруселі з музикою на св*ята ставили, доки брала квиток і решту, випустила її руку, повертаюсь, вже нема, серце стало
потім бачу вже біля коника стоїть ) виявилося коли я брала решту, відкрили прохід і вона вирішила зайняти місце перша, до цих пір як згадаю, здригнуся
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

виховувала в вас відповідальність  ;)

краще так ніж загубити
я було діло пішла з малою на Майдан, ще до війни, там атракціон був такий, каруселі з музикою на св*ята ставили, доки брала квиток і решту, випустила її руку, повертаюсь, вже нема, серце стало
потім бачу вже біля коника стоїть ) виявилося коли я брала решту, відкрили прохід і вона вирішила зайняти місце перша, до цих пір як згадаю, здригнуся
так. це зразу шок і паніка.
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Цитувати
42 рік ? звісно тата вже немає, якщо не Маклауд, і шо ?
це все, що мені треба було дізнатися, дякую
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

це все, що мені треба було дізнатися, дякую

на здоров*я, заскріню і прикопаю, згодиться

то як у вас з св*ятами і парадами ? ходите під час війни ?

Останнє редагування: 5 липня 2017 17:09:10 від SvitLana
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

так. це зразу шок і паніка.

не те слово, натовп, зима, дурдом )
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

в мене є фото прабабці з дідусевою старшою сестрою, ще до революції. сільські мешканці. дитинча теж десь рік, ще нарядніше було. гарне біле платтячко і хусточка назад зав'язана.
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

в мене є фото прабабці з дідусевою старшою сестрою, ще до революції. сільські мешканці. дитинча теж десь рік, ще нарядніше було. гарне біле платтячко і хусточка назад зав'язана.

десь в мене теж були чудові старі світлини в закладках, згадати б де )

Бібліотека Нью-Йорка виклала унікальні світлини мешканців Карпат 1920-х років (ФОТО)





http://report.if.ua/istoriya/biblioteka-nyu-jorka-vyklala-unikalni-svitlyny-meshkanciv-karpat-1920-h-rokiv-foto/
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

хоч, босі, але охайні. (tu)
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Полтава, 1850



а це с. Богдан, Рахівського р-ну, 1937 р. Закарпаття. лампогаз не дивись, бо 37 -й,



Чернігівщина, рік невідомий



Чернігівщина 1902

   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

десь в мене теж були чудові старі світлини в закладках, згадати б де )

Бібліотека Нью-Йорка виклала унікальні світлини мешканців Карпат 1920-х років (ФОТО)
http://report.if.ua/istoriya/biblioteka-nyu-jorka-vyklala-unikalni-svitlyny-meshkanciv-karpat-1920-h-rokiv-foto/
(tu)
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

хоч, босі, але охайні. (tu)

ми ж не вєлікіє кацапи )

Харків



Софія Грохольська з дітьми в подільських строях. Стрижавка на Поділлі, 1890 р

   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Марія Кузнецова (1880 р. Одеса - 1966 Париж) - Марія Кузнeцова в ролі Оксани в опері П. І. Чайковського "Черевички".

   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Лампогаз тікай з гілки )) тут 1941 -й, і вони вже всі померли

Гопак в Києві 1941 р. (Hopak. Kyiv )



   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)






Севастополь

   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Лампогаз тікай з гілки )) тут 1941 -й, і вони вже всі померли
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Сніжне , Старобільськ, ти диви що робицця )






Мешканці Старобільска Луганської області, 1910
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Бахмут 1924



з "Альбом русских красавиц" 1904 




Подільська губернія. (з "Альбом русских красавиц" 1904




(з "Альбом русских красавиц"  :lol:  [KA]




   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

яка гарнюня
Еліза Желобовська ( м. Лубни, Полтавщина, 1914 р.)



та всі гарні

Полтавщина






Родина Осмяловських (Катруся стоїть праворуч). Полтава, 1914 p. Катерина Осмяловська (1904, Полтава — †1997, Київ) — українська актриса, народна артистка України (1951).



Луганськ початок ХХ ст. З дом. архіву Дмитра Сергієвича.

   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Андрій Шевченко (1849 р. - 1927 р.) (племінник Тараса Шевченка)



Козак з с. Талалаївка, Ніжинського повіту на Чернігивщині.


Софія Марченко та Михайло Лифар (батьки Сергія Лифаря). Батьки походили з козацьких родів. Київщина.




Дмитро Салата і Захар Миколенко. Медвинські бандуристи (учні А.Митяя) розстріляні за участь у Медвинському повстанні



листівка 1913



'' Високошановному і щирому лектору нашому Марку Онисимовичу на добру память від слухачів хлібороб. курсів'' (.м. Чернігів)



Михайло Швець (1880, с. Городище, Полтавщина — 12.11.1938, Нью-Йорк) — оперний співак- бас у Одеській, Петербурзькій опері, після першої світової війни емігрував у США. Родину розкуркулили.

   

Показати зображення...
Севастополь

Показати зображення...

Сніжне , Старобільськ, ти диви що робицця )
Показати зображення...


Горатрускайславы и мешканцы ицконнарускихземель ...

Какие еще нужны доказательства чужеродности москалей и Крыму и Луганщине?
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Родина Алчевських (Харківщина)



Христи́на Алче́вська (16 березня 1882, Харків — †27 жовтня 1931, там же) — українська письменниця, драматург, прозаїк, поетеса і педагог.



Вінніпег (Манітоба, Канада), 1960



Портрет Івана Піддубного 1906 р. Робота Миколи Струнникова (1871—1945)



м. Юзівка (~ 1910 р.)




"Княгиня" з с. Нижній Вербіж, Коломийського п-ту, Станіславівського в-ва, 1910 р.
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Горатрускайславы и мешканцы ицконнарускихземель ...

Какие еще нужны доказательства чужеродности москалей и Крыму и Луганщине?

знову дивлюся і розумію що кацапи від нас не відстануть просто так, і чому нємадератор зараз б*ється в падучій в гілці про нациків
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Товариство "Січ" в Микитинцях, перша пол. ХХ ст.



Марія Кропивницька



Князь В. Кочубей в одязі полковника Запорізького війська та його дружина княгиня О. Кочубей в одязі шляхтянки, 1903 р.



теж боса
Оксана Копитько. Вчителька в с. Гельмязiв (Черкащина). 1918.



   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Михаил Петрович Старицкий
ВИКЛИК

Ніч яка, Господи! Місячна, зоряна:
Ясно, хоч голки збирай...
Вийди, коханая, працею зморена,
Хоч на хвилиночку в гай!

Сядем укупі ми тут під калиною -
І над панами я пан...
Глянь, моя рибонько, - срібною хвилею
Стелеться полем туман;

Гай чарівний, ніби променем всипаний,
Чи загадався, чи спить?
Он на стрункій та високій осичині
Листя пестливо тремтить;

Небо незміряне всипано зорями -
Що то за Божа краса!
Перлами-зорями теж під тополями
Грає перлиста роса.

Ти не лякайся-но, що свої ніженьки
Вмочиш в холодну росу:
Я тебе, вірная, аж до хатиноньки
Сам на руках однесу.


Ти не лякайсь, а що змерзнеш, лебедонько:
Тепло - ні вітру, ні хмар...
Я пригорну тебе до свого серденька,
Й займеться зразу, мов жар;

Ти не лякайсь, аби тут та підслухали
Тиху розмову твою:
Нічка поклала всіх, соном окутала -
Ані шелесне в гаю!

Сплять вороги твої, знуджені працею,
Нас не сполоха їх сміх...
Чи ж нам, окривдженим долею клятою,
Й хвиля кохання - за гріх?

1870

   
знову дивлюся і розумію що кацапи від нас не відстануть просто так, і чому нємадератор зараз б*ється в падучій в гілці про нациків

Какие кацапы, от кого отвас? При чем тут твоя субъективная оценка модератора? К чему мешать коней и людей? :facepalm:

Света, мы тебя теряем в неравной борьбе с самой собой ...  :)
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Порфи́рій Мартино́вич ( 1856, с. Стрюківці — †15 грудня 1933, Красноград) — український живописець, графік, фольклорист і етнограф. (зліва). Опанас Сластіон ( 1855, Бердянськ — 24 вересня 1933, Миргород) — маляр-графік , етнограф, архітектор і педагог. Світлина поч. 1870-х рр.




Світлина зроблена в Одесі. Фотограф М. Балашов.




Канада 1930


Полтава 1910


Михайлина Голіната - референт окружного проводу ОУН Кам’янець-Подільської обл., загинула в бою у віці 22 роки.



Діти родини Лісовських. Київ.


Пані з Катеринослава/Дніпропетровська. Світлина 1867.



Андрій та Лукерія Бугай (с. Великая Круча (Пирятинський р-н, Полтавська обл.)). Світлина 1906 р.



Вчительки зі Стрия (Львівщина). Світлина ~ 1930 р.


   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

Какие кацапы, от кого отвас? При чем тут твоя субъективная оценка модератора? К чему мешать коней и людей? :facepalm:

Света, мы тебя теряем в неравной борьбе с самой собой ...  :)

хто хоче розуміє, не хо , проходь

з.і. ви мене не мали щоб втрачати
   
хто хоче розуміє, не хо , проходь

з.і. ви мене не мали щоб втрачати

К чему вот это вот все в такой прекрасной теме?   Ты ж можешь свои обидки на пару страниц вынести за скобки? Можешь.  :)
   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

м. Юзівка/ Сталіно/ Донецьк. Подруги. ~ 1945 .



Порфи́рій Мартино́вич (*24 лютого 1856, с. Стрюківці, Костянтиноградськог о повіту Полтавської губернії — †15 грудня 1933, Красноград) — український живописець, графік, фольклорист і етнограф. Помер від голоду.



Олександр Лазаревський (8 червня 1834, Гирявка,Конотопського повіту Чернігівської губернії — 31 березня 1902, Київ) — український історик, генеалог, джерелознавець та видавець. Організатор національної архівної справи. Праправнук сотника Красноколядинського Леонтія Лащинського. Світлина 1856 р.



м. Ромни, Сумщина 1921 р.



Київ 1914



Марія Мединська-Казимирів. м. Заліщики (Тернопільська обл.) 1938 p.



'' Дівчата біля тину '', Березне/ (колишній Андрі́їв) ( Рівненська обл.), початок 20-х.р.



Василь Авраменко (нар. 22 березня 1895, Стеблів, Корсунь-Шевченківський район, Черкаська область — пом. 6 травня 1981, Нью-Йорк) — український балетмейстер, хореограф, актор, кінорежисер, педагог. Один із тих, хто втілив українські народні танці у форму професійного мистецтва. В українській діаспорі відомий як «батько українського танцю». Cтворив близько 50 танцювальних груп по всій Америці.



Чигирин. Поч. ХХ ст.




   
Re: важке дитинство і іграшки такі ж  :)

К чему вот это вот все в такой прекрасной теме?   Ты ж можешь свои обидки на пару страниц вынести за скобки? Можешь.  :)

то ж не я це почала на першій сторінці ? правда ж ? а за матюччя на другій сторінці в столь прікрасной тємє ти ж лампогазу зауваження не зробив  :-)o  ні ти, ні хто інший  B-)
я ніколи перша нікого не зачіпаю, але і їздити на мені ніхто не буде  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія