Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

 Ми тут потроху, як любі друзі, гавкаємося про те, що тирять у владі, про те що у війну, про вату та сепарів, про патріотів та войнів, про шпигунів та коррегувальників, яких ще як лайна....

 Багато хто думає що це й є розмежування нашого суспільства. Та ні! Розмежування в лівацькіх паразитах та реальних людях що працюють. Є тисячи прикладів, коли , ну на "Рошені"-повний соцпакет, гарна зарплатня, жрачка та коХве....ні, голосують за зелень, бо віддадут усе їм. Віддали?
  Ну про Ахметова трохи сцять... Сашко Лірник писав про депутата-аграртника, який рідні села забезпечив безкоштовними маршрутками, медициною, допомагав геть в усьому. Обрали ЗЕлень. ПаЛікмахера. Його ніхто й не бачив. Мріяли у аграрника усе забрати. Та поділити. Той, після виборів. скасував маршрутки- нехай ЗЕлень возить, лікарі не приїзжають... піднявся вой! А де ж наші безкоштовні маршрутки?!!!!

От я дивлюся тут на ФУПі на цілу купу дебілів і ХТО Ж ВАМ ВАСЯ?!!!
  Зараз прибіжить довбаний Амід- гидота, та забанить.

 Але якщо таких гидот беруть у модери, то що поробиш?
   
який рідні села забезпечив безкоштовними маршрутками, медициною,
А ті маршрутки скільки років перед виборами почали їздити?
 Просто щоб відрізнити благодійність від популізму.
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

А ті маршрутки скільки років перед виборами почали їздити?
 Просто щоб відрізнити благодійність від популізму.
=============================
 Роки з два. Популізм? А де ЗЕлений "популізм"? Наїпали "прастой нарід"? :D  X(
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Лохи, ви зробили себе разом, багато разів. Такі розумні, а в передвиборчі казки та серіали повірили.
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Лохи, ви зробили себе разом, багато разів. Такі розумні, а в передвиборчі казки та серіали повірили.
----------------------------------
Ці довбні  РЕАЛЬНО хотіли забрати та поділити! :facepalm:
   
=============================
 Роки з два. Популізм? А де ЗЕлений "популізм"? Наїпали "прастой нарід"? :D  X(


Ну два роки це ще нормально. Могло бути і два місяці  :)

Просто дофіга ділків які пруть в депутати, вставивши євровікна в сільських школах перед виборами.
Та ж гречка, вид в профіль  :)
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!


це вже старість... з усіма обтяжуючими...
   
Ще і докупи з бляцьким народом хотіли зліпитись.
   
обирають собі подібних, значить ті хто голосували за Зе, такі ж крадії і ухилянти  :K
   
обирають собі подібних, значить ті хто голосували за Зе, такі ж крадії і ухилянти  :K

+1
   
Рошену бы не писать на коробках большими буквами МОЛОКО, когда там 90% пальмового масла во всех дорогущих тортах. В Европе бы за такое давно как минимум оштрафовали.
   
А у всіх бідах винуватий Петро. Якби не Петро то все б наладилось.
Дебіли, бл.ядь!
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

і розвернув потрєарх могутні плечі

і попдали долі жалюгідні шавкі-волькохвоби

що чіплялися за ті плечі своїми гнилими зубами

наче цуцики з плечей ведмедя
 :beach:
   
Сашко Лірник писав про депутата-аграртника, який рідні села забезпечив безкоштовними маршрутками, медициною, допомагав геть в усьому. Обрали ЗЕлень. ПаЛікмахера. Його ніхто й не бачив. Мріяли у аграрника усе забрати. Та поділити.
це називається підкуп виборця. Дивно, зазвичай таких переобирають. В Умані звідки Лірник, вже тричі Антона Яценка обирають.
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

це називається підкуп виборця. Дивно, зазвичай таких переобирають. В Умані звідки Лірник, вже тричі Антона Яценка обирають.
----------------------------------------------
 Безкоштовні маршрутки були?- Були!  Лікарі були?- Були. Щось робив по інфраструктурі... Що означає "підкуп"? Ось був в Україні Терещенко и Семіренко- олігархи.  Той ЖД побудував, той лікарні, той навчальні заклади....ну і все таке. Почитайте. Це БЛАГОДІЙНІСТЬ. А палікмахери лише тирити можуть. Ось і все. А тупий нарІд як оті лохи: " І ці молоді нові обличча не відняли та не поділили!" І так вже з того КАРЛОМАРЛО і того Картавого що гніє в будці на Червоній площі у Мацькві. Дурні!
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!


це вже старість... з усіма обтяжуючими...

Це ти собі діагноз пос тавив?

Бо ти  теж парубок вже того...трохи підтоптаний.
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Десь колись  були авторитети: громадські діячі, письменники, дисиденти…
А тепер як не місцевий «олігарх», то хтось з телевізора, на зразок Даші Астаф‘євоі чи того ж Зеленського.

Зрештою, Франка теж у свій час прокатали земляки.
   
Поділити маршрутки. Пристрасті рівня дитсадочка. Ось як треба ділити.

https://mediasat.info/uk/2023/08/16/derzhava-mozhe-konfiskuvaty-kyyivstar-najblyzhchym-chasom/

А от вже поділили...

https://biz.liga.net/ua/all/tek/novosti/26-oblgazov-firtasha-v-upravlenii-arma-prinesli-v-byudjet-000-grn-trap-aggressor


За понад рік в управлінні Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) 26 арештованих облгазів принесли до бюджету 0,00 грн. Про це повідомляє проєкт Trap Aggressor аналітичного центру StateWatch з посиланням на лист АРМА у відповідь на запит Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань наповнення бюджету.

От тому туди в АРМА і посадили нове обличчя.

Останнє редагування: 18 серпня 2023 19:42:58 від ATF
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Поділити маршрутки. Пристрасті рівня дитсадочка. Ось як треба ділити.

https://mediasat.info/uk/2023/08/16/derzhava-mozhe-konfiskuvaty-kyyivstar-najblyzhchym-chasom/

А от вже поділили...

https://biz.liga.net/ua/all/tek/novosti/26-oblgazov-firtasha-v-upravlenii-arma-prinesli-v-byudjet-000-grn-trap-aggressor


За понад рік в управлінні Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) 26 арештованих облгазів принесли до бюджету 0,00 грн. Про це повідомляє проєкт Trap Aggressor аналітичного центру StateWatch з посиланням на лист АРМА у відповідь на запит Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань наповнення бюджету.

От тому туди в АРМА і посадили нове обличчя.
=============================
Я й про те і кажу! ЛОХИ! ЗЕлень вас наїпала! (Хоча це все в пусте...)
   
Гарна тема - наче б всьо правильно.
Якщоб  це не писав юльок - тобто сам такої психології - "наібать лохов красивими словами", а бабкі - сєбє.
   
Рошену бы не писать на коробках большими буквами МОЛОКО, когда там 90% пальмового масла во всех дорогущих тортах. В Европе бы за такое давно как минимум оштрафовали.
не у всіх рошенівських тортах присутня пальмова олія, читайте склад
   
Гарна тема - наче б всьо правильно.
Якщоб  це не писав юльок - тобто сам такої психології - "наібать лохов красивими словами", а бабкі - сєбє.
патріарх давно відрікся від юлькізму
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Яка там Юлька! Я її з 2014-го не переварюю. Мене вражає, що стільки народу в РЕАЛІ вважали, що можна відняти та поділити і що прихильники певної політсили це зробить! Це ж такими довбнями тре бути! Навіть я не уявляв!
   
що можна відняти та поділити

Відсутність тверезого мислення, це визначальна риса підсвинків, особливо тих, що зробили пластичну операцію на мозку. Навіть малеча знає, що маніпулювати злиднями досить просто і лише самозабезпечені та самозайняті громадяни здатні розбудовувати цивілізоване суспільство. Тому у країні злиднів перемога Зеленського була запрограмована.
Залишається відкритим питання, скільки заводів, що вкрав  ахметов, продав ваш головний свин, щоб стимулювати розвиток середнього класу, або обласних газорозподільчих підприємств "фірташа", га, підсвинки?

Останнє редагування: 19 серпня 2023 08:32:37 від Mur Master
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Відсутність тверезого мислення, це визначальна риса підсвинків, особливо тих, що зробили пластичну операцію на мозку. Навіть малеча знає, що маніпулювати злиднями досить просто і лише самозабезпечені та самозайняті громадяни здатні розбудовувати цивілізоване суспільство. Тому у країні злиднів перемога Зеленського була запрограмована.
Залишається відкритим питання, скільки заводів, що вкрав  ахметов, продав ваш головний свин, щоб стимулювати розвиток середнього класу, або обласних газорозподільчих підприємств "фірташа", га, підсвинки?
Біда в тому, що тут можна писати усілякі нісенітниці.
Перемога Зеленського запрограмована? Це не складно одурити нарід - таке проходили багато разів.
Питання лише, чи таким чином запрограмована перемога України? Ясна річ, що неперемога запрограмована.
А ті, що «програмують» таке, то не просто ошуканці, це вражини вражі.
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Яка там Юлька! Я її з 2014-го не переварюю. Мене вражає, що стільки народу в РЕАЛІ вважали, що можна відняти та поділити і що Зе це зробить! Це ж такими довбнями тре бути! Навіть я не уявляв!
Оце вчора дивилася фільм про Терещенків, як люди, що працювали на їхніх підприємствах, отримували кращу зарплату, соцпакет, побігли громити ті підприємства, нп лишаючи каменя на камені, щоб відібрати і поділити.
Така психологія голоти і на цій психології зіграли ті самі, що і 100 років назад.
От і відібрали знову самі собі все, включно з життям.
   
Відсутність тверезого мислення, це визначальна риса підсвинків, особливо тих, що зробили пластичну операцію на мозку. Навіть малеча знає, що маніпулювати злиднями досить просто і лише самозабезпечені та самозайняті громадяни здатні розбудовувати цивілізоване суспільство. Тому у країні злиднів перемога Зеленського була запрограмована.
Залишається відкритим питання, скільки заводів, що вкрав  ахметов, продав ваш головний свин, щоб стимулювати розвиток середнього класу, або обласних газорозподільчих підприємств "фірташа", га, підсвинки?
(tu)
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

А где делся тот любитель ленина на хфупе ??
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Оце вчора дивилася фільм про Терещенків, як люди, що працювали на їхніх підприємствах, отримували кращу зарплату, соцпакет, побігли громити ті підприємства, нп лишаючи каменя на камені, щоб відібрати і поділити.
Така психологія голоти і на цій психології зіграли ті самі, що і 100 років назад.
От і відібрали знову самі собі все, включно з життям.

а міг би бути інший фільм, як Терещенки експлуатували простий нарід, купались в розкоші, відпочивали в Баден-Бадені, а прості люди хєр без солі доїдали і не могли вивчити власних дітей грамоті   :cray: 
 
тож не дивно, що нарід згуртувався і скинув ненависне ярно, власноруч збудував своїх 200 цукрових заводів і жив добре і щасливо, відпочивав влітку в Ялті по профсозній путівці (ну, накрайняк у Залізному Порту)  :weep:

аж поки їм не вселили думку, що насправді вони живуть злиденно і мають жити краще (як у Франції)  :beach:

тож не дивно, що вони побігли громити ті підприємства, нп лишаючи каменя на камені, щоб поділити і приватизувати.   :pooh_lol:

Така психологія голоти і на цій психології зіграли ті самі, що і 100 років назад.  :(




Останнє редагування: 19 серпня 2023 11:06:33 від pirat
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Визнаю...не досяг! :weep:
Я багато років розумів що є ліваки довбані які мріють щоб "відняти та поділити". Всі ці роки я розумів, що вони про це мріють, навіть хотіли би, але я був впевнений, що вони розуміють, що репетуй не репетуй- а отримаєш ти х..й! 30 років їм доводили у нас і ще сотню до цього, що НІХТО ВАМ ПАРАЗИТАМ НІЧОГО НЕ ДАСТЬ! Здавалось би усі зрозуміли. Що ви, покидьки лівацькі повинні ЗАРОБЛЯТИ і вам сусіда нічого не винний. Я знав, що не доходить, але я не знав, що вони ПОВІРЯТЬ що довбаний бубочка це для них зробить. А ВОНИ ПОВІРИЛИ! Тут ще третина ХВУПА вірять!
 Ні-важко визнати, що десь дві третини людства в усьому світі мудаки , паразити та ідіоти.
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

ну, з ліваками, що "відняти та поділити" вже давно зрозуміло

а як називати тих, що "відняти та приватизувати"?  :weep:
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

ну, з ліваками, що "відняти та поділити" вже давно зрозуміло

а як називати тих, що "відняти та приватизувати"?  :weep:
==============================
Якщо завод піде на металолом- то це злочинці та хижаки. А якщо буде працювати та розвиватися- то це норм.
   
==============================
Якщо завод піде на металолом- то це злочинці та хижаки. А якщо буде працювати та розвиватися- то це норм.
а якщо це напр не свєчной заводік а чиєсь помешкання  під маленький готельчик то як ?
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

а якщо це напр не свєчной заводік а чиєсь помешкання  під маленький готельчик то як ?
==================================
 Як я можу на це відповісти? Я не знаю суті проблеми. Може там з заповітом щось не те... а може навпаки. Якщо отельчик комунальний-то ми цю парашу бачили. Може людина хоч туалети не на вулиці зробить, як було в Оріхові. Все відносно. Я кажу про одне: якщо людина працює,та не завидуща до чужого, вона зазвичай не бідна. АЛЕ!!!!! Хто хоче від сусіда відняти та поділити...
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Подумалося про долю Михо Саакашвілі й пригагався давній анекдот почутий з "Радіо Свобода":
В камері три з/к.
Перший розповідає: - Я кричав "Нехай живе Гомулка!"
Другий: - А я кричав: Геть Гомулку!
Третій соромязливо: - А я і є Гомулка...
 :facepalm1:
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

Ладно: лікбез для тих, хто хоче бути богатим.

 ЯК БУТИ БОГАТИМ: ти можеш та повинен сам обрати модель своєї заможності. Це залежить від віку та мізкив, та сміливості.

 Найгірші та найгитодніші- це зелені і не тільки чиновники, які накрали з бюджету та хочуть втекти своєчасно.

 Нормальна людина може обрати мінімальну модель. Автосервіс, якесь тепличне фермерство, нотаріат, адвокатура,спаржу вирощувати-то що. Або чимось торгувати-магазинчик чи барчик, або щось робити: скажимо авторську ковбасу чи тисячи варіантів. Це досить спокійний бізнес, хоча гетьманцеви і тут насрати можуть, але не фатально. Дім є, машина чи дві є, в Хорватію відпочити ( там практично нема кацапів) можна, їжа є, діти вчаться, живеш в Україні- що ще тре? Було б счасття, аби не війна з усіма наслідками.

 Більше- це вже торговельний центр, або якесь суттєве виробництво, або транспортна компанія, чи досить суттєва ферма  і ще багато варіантів- тут до тебе прилізуть. Чиновники. Вимагати хабарі. Або менти. Так, грошенят більше, але й вимагачи  налізуть. Іноді навіть від бандитів. Іноді навіть якісь менти, ніби то бандити, а тут приходять "хороші менти" і кажуть ми тебе захистемо за певні гроші.

 Ще більше... навіть не варто описувати, бо тут тре владна тобто політична підтримка. Депутати, всім дай, бо з'їдять. Бо в нас така реальність. Це дорого. Іноді ти отримаєш якісь вигідний тендер на заміну, але все одно-тебе ставлять в положення, що ти повинен платити і платити. Іноді ти все одно в плюсах і великих, а частіше з'їдять. Тут як вийде і на що мізків вистачить.

 Що ви хочете поділити?

 
   
Нормальна людина може обрати мінімальну модель. Автосервіс, якесь тепличне фермерство, нотаріат, адвокатура,спаржу вирощувати-то що. Або чимось торгувати-магазинчик чи барчик, або щось робити: скажимо авторську ковбасу чи тисячи варіантів. Це досить спокійний бізнес, хоча гетьманцеви і тут насрати можуть, але не фатально. Дім є, машина чи дві є, в Хорватію відпочити ( там практично нема кацапів) можна, їжа є, діти вчаться, живеш в Україні- що ще тре? Було б счасття, аби не війна з усіма наслідками.
якщо військові вимушені йти барижничати то буде війна. Тому і треба платити податки.
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

якщо військові вимушені йти барижничати то буде війна. Тому і треба платити податки.
=================================
Так твої ж ЗЕлені саме з податків й тирять. Ну платимо ми їх бо зовсім не платити не можна, але вони закатуються в ваш асфальт. Хоч би на ВСУ! Я ВСУ донатю в міру своїх слабких сил...
   
Re: Лєнін жив, падло ще живе і мабуть буде жити!

  Банальна ситуація: Підприємець (підприємлива пані) відкрив(ла) масажний салон.
  Що ж тут кримінального?
  Та от в двері вриваються правоохоронці й звинувачують власника(цю)... що в нього (неї) панянки роблять панам еротичний масаж.
  (Себто в еротичній обстановці (ароматичні масла, приємна музика) дрочать похітливим українцям пісюни. Масаж Лінгама це називається)  :-)o
  А ще кримінал. Звісно, якщо не відкупишся.  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія