Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ. Теплонасос або підходящий кондішен. Відмовляюсь від газового опалення [A]

земля - це той же погреб, там десь +5 +10
щодо безкоштовно - піздьож, бо ці +5 ще треба якось витягти і приплюсувати, а це не безплатно

50 ват у годину один циркуляційний насос який безплатне тепло землі перекачає тобі у житло.
Поцікався.
   
:S
дядьку, ти про шо

Про нобелівську премію доя твоіх винаходів.
Без жартів.
   
А можна уточнити за яку суму в місяць йде оця боротьба ?   :D

Ну хуч приблизно....
приблизно десь 1000-1500грн десь так
   
У нужник краще
(tu)
   
Про нобелівську премію доя твоіх винаходів.
Без жартів.
то не винаходи, то ідеї.
Від сміття в камерах схову до нагрівання повітря стисканням.

Єдине шо упровадив, це скважину в погребі, чим до речі горжусь.
   
приблизно десь 1000-1500грн десь так

Дякую.

   
Дякую.
прикидую, шо якшо зафуярю кондишен у підвал, то буде від сили гривень 500 на місяць.
   
ельф реально не розуміє що погреба мало, обєм погреба для такого перепаду температури... Повітря досить погано проводить тепло, його треба багато і обєм погрєба буде мало, чого ці насоси і дорогі ... :facepalm1:

Але хто як не олід йому дохтор?  :weep:
   
ельф реально не розуміє що погреба мало, обєм погреба для такого перепаду температури... Повітря досить погано проводить тепло, його треба багато і обєм погрєба буде мало, чого ці насоси і дорогі ... :facepalm1:

Але хто як не олід йому дохтор?  :weep:

В підвалі можна сховати зовнішній блок. Але тре добру венлиляцію і рекуперацію. Менше +10 в підвалі не буде.
Тоді кондюк працюватиме при будьякій температурі ззовні. Хоч -50.
   
А можна уточнити за яку суму в місяць йде оця боротьба ?
https://vm.tiktok.com/ZMRHSyKQh/
   
 :( Ніякі не розумію. Навіщо?
На планеті ж....суцільно...гло бальне потепління...
Чи то ельф переїзджає на... :S колиму?
   
https://vm.tiktok.com/ZMRHSyKQh/

 :lol:

   
На планеті ж....суцільно...гло бальне потепління...
Суцільно?
Давай краще про штиркнути око  :laugh:
   
Суцільно?
Давай краще про штиркнути око  :laugh:
Так, суцільно. Подивись статистику ,...ну хоча б за років 20,по зимовим температурам ...в Україні.
Там все добре видно...
   
по зимовим температурам ...в Україні.
ну дик минулої зими було як мінімум десь із місяць нижче -5Ц
Такого потепління малувато
   
Ну то на першій сторінці порада взяти кондюк який працює при -15.
При -20 він теж працюватиме але видасть +20 і не більше.

Ельфи шукають вічний двигун ...
Ельфи такі ельфи :)
   
Але тре добру венлиляцію і рекуперацію. Менше +10 в підвалі не буде
Як це? Вентиляція звідки? З вулиці? Чи з хати? :D  І чому не буде менше +10?
   
Ну то на першій сторінці порада взяти кондюк який працює при -15.
такий конд дорогий.
Тре якось вирахувати чи вистачить підвалу. Якшо допустимо, при мінус 25 підвала вистачить хоча б на три доби, то тоді нормально.
Тоді і дешевий кондішен справлятиметься, по ідеї.
   
Як це? Вентиляція звідки? З вулиці?
у моменти, коли на вулиці тепліше ніж у підвалі, то вентилювати підвал, шо неясно
   
Ельфи шукають вічний двигун ...
Вічний з доплатою. Кіловат влив а тобі кіловат + пів біткоїна за ніч.
   
Эльф скорее всего погреба ненадолго хватит, на несколько дней там
но с учетом что сильные морозы там -20-25 у нас обычно не долго сейчас, может и прокатит

я сам думаю кондишин брать мобильный и ставить на балконе, но пользоваться им можно только до +5, но у меня смысл в другом - он будет гнать в квартиру 100% свежий очищенный и подогретый воздух уже (ну а летом соответсвенно холодный). Ну и в межсезонье экономия т.к. это тот же тепловой насос
   
Эльф скорее всего погреба ненадолго хватит, на несколько дней там
но с учетом что сильные морозы там -20-25 у нас обычно не долго сейчас, может и прокатит
нє ну ще варіант тягати зовнішній блок то на вулицю, то у підвал, в залежності від температури надворі, але це імхо маразм.


я сам думаю кондишин брать мобильный и ставить на балконе
для мене б теж ідеально мобільний би підійшов, але підходящого, шоб можна було закинути холодний вихлоп у підвал - нема. Занадто короткі труби
   
на удивление даже сейчас в 2021 универсальных решений нормальных нет,  а те что есть почему-то с ограничениями и очень дорогие
непонятно почему главное
   
нє ну ще варіант тягати зовнішній блок то на вулицю, то у підвал, в залежності від температури надворі, але це імхо маразм.


для мене б теж ідеально мобільний би підійшов, але підходящого, шоб можна було закинути холодний вихлоп у підвал - нема. Занадто короткі труби

тю, то трубу свою можно прикрутить за копейки, только смотреть по давлению и мощности, чтоб в нем вентилятор не накрылся
   
http://eterm.com.ua/price/
пользуюсь три года.
стоит теплонасос воздух-воздух Купер-Хантер. Не пользуюсь.
 Батареи однозначно экономичнее, комфортнее.
Поставил себе програмируемые, усиленные батареи, выставил программу и забыл на зиму об отоплении.

Тени економніше теплового насосу можуть бути якщо ТН зламався або магістраль набагато коротше 5м
   
тю, то трубу свою можно прикрутить за копейки, только смотреть по давлению и мощности, чтоб в нем вентилятор не накрылся
стопудово накриється. Тре додатковий ставити, і не факт шо воно буде норм працювати.


   
Тени економніше теплового насосу можуть бути якщо ТН зламався або магістраль набагато коротше 5м
імхо там ваще розводняк якийсь.
Це все одно шо стоваттні лампочки вдоль стін повкручувати
   
такий конд дорогий.
Тре якось вирахувати чи вистачить підвалу. Якшо допустимо, при мінус 25 підвала вистачить хоча б на три доби, то тоді нормально.
Тоді і дешевий кондішен справлятиметься, по ідеї.

Навічно вистарчить якшо блок у підвал поставиш і вентиляцію там зробиш.
Блок з вулиці у підвал і вентиляція підвалу.
   
Вічний з доплатою. Кіловат влив а тобі кіловат + пів біткоїна за ніч.

Це вже левел Ейнштейн+Бох.
Не для моєі черепушкі такі геніальні рішення.
   
стопудово накриється. Тре додатковий ставити, і не факт шо воно буде норм працювати.

я совй текущий мобильный тоже на балконе, обклеял HEPA флильтрами снаружи где воздух затягивает, и выходную трубу (холод) в квартиру удленнил на 2.5 метра - он у меня все это лето работал и не накрылся пока
при чем он старый дешевый китайский cardial 12000 btu, ему уже почти 10 лет (но фильтры я только 2 года назад приклеял)
   
Навічно вистарчить якшо блок у підвал поставиш і вентиляцію там зробиш.
це понятно.
Але на скільки вистачить підвала, якшо надворі буде -25Ц і від вентиліції при таких обставинах толку не буде.
Імхо навіть за добу все в підвалі замерзне нафуй :D

Але може нижче мінус пяти і не опуститься. Єслі шо, то це буде перемога  :D
   
Як це? Вентиляція звідки? З вулиці? Чи з хати? :D  І чому не буде менше +10?

В підвалі особняка менше +10 не буває ніколи.
   
це понятно.
Але на скільки вистачить підвала, якшо надворі буде -25Ц і від вентиліції при таких обставинах толку не буде.
Імхо навіть за добу все замерзне нафуй :D

Вентиляція + рекуперація.
Рекуператор тре ставити.
Загугли шо то.
   
В підвалі особняка менше +10 не буває ніколи.
якшо туди скидати дофуя холода, то замерзне.
   
Вентиляція + рекуперація.
Рекуператор тре ставити.
Загугли шо то.
я знаю шо таке рекуператор. При мінус 25 до сраці всі рекуператори на світі
   
но тебе думаю эффективнее обычный ставить - у тебя приоритет экономия
а у меня, чтобы свежий чистый воздух гнал. Обычные кондиционеры только очень дорогие и то частично только чистый воздух снаружи забирают, то поэтому я использую мобильный который ставлю наружу, и по удлененной трубе он гонит через HEPA фильтры уже подогретый\охлажденный чистый очищенный воздух
еще хочу купить УФ ленту, разу дезинфекция будет
   
Коли температура у погрібі почне падати від роботи кондиціонера, на стінах почне випадати роса, або осідати іней. Земля погано проводить тепло, тому повітря в підвалі буде дуже погано нагріватися від тепла землі. Гарантовано отримаєте лише грязюку.
   
на стінах почне випадати роса, або осідати іней.
вона і так там завжди випадає
   
ельф,ну елементарно ж первірити.привідкри й двері в підвал і подивись за який час температура зрівняється.думаю це станеться швидко
   
В підвалі особняка менше +10 не буває ніколи.

так это если особняк отапливаетя лол
а он хочет наоборот все тепло с подвала перекачивать в особняк
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія