Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На Житомирщині маршрутка зіткнулася з вантажівкою: 10 загиблих :(

На 127-му  кілометрі дороги Київ-Чоп поблизу села Глибочиці Житомирської області  трапилася дорожньо-транспортна пригода за участі маршрутного автобусу та великогабаритної вантажівки, внаслідок чого загинуло 10 осіб.

Про це "Українській правді" повідомила заступник начальника відділу комунікації поліції Житомирської області Ольга Номерчук.

За її словами, ще десять осіб з травмами різного ступеню тяжкості доправлені до лікарень.

 :(

https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/20/7186883/
   
А який сенс в цій новині тут?
   
(.

вчора мав їхати тією трасою у відрядження і сльогодні повертатись
   
Брат бачив вживу–дзвонив годину назад. В шоці сидить.
   
яка мала бути швидкість..
   
яка мала бути швидкість..

в населенному пункті
   
в населенному пункті
В якому такому пункті? Тапок в пол и кохве...
   
да мобильнік ще забув...
   
В якому такому пункті? Тапок в пол и кохве...

А народ у нас за те що з ветерком кататись. Таким воділам зауваження ніхто не робить ще й виправдовують.

   
20 июля 2018, 08:31
Крупное ДТП в Николаевской области: пятеро погибших, 12 пострадавших
Рейсовый автобус въехал в остановившийся на обочине грузовик.
   
дел

Останнє редагування: 20 липня 2018 13:31:03 від хробак
   
житомир 10
николаев 5...
за один день.
маршрутка в большегруз "на обочине"..
   
В постсовке тотальное неуважение к собственной и чужой жизни. Плюс советское чувство "автомобиль-роскошь, уебуйте все с дороги". Только поэтому водятлы плюют на соблюдение скоростного режима на трассе и в нас. пунктах и поэтому сбитые пешеходы - лидеры в смертности на дороге.
   
В постсовке тотальное неуважение к собственной и чужой жизни. Плюс советское чувство "автомобиль-роскошь, уебуйте все с дороги". Только поэтому водятлы плюют на соблюдение скоростного режима на трассе и в нас. пунктах и поэтому сбитые пешеходы - лидеры в смертности на дороге.
Если тотальное, то и со стороны пешеходов тоже?
Я с этим согласна.
   
В постсовке тотальное неуважение к собственной и чужой жизни. Плюс советское чувство "автомобиль-роскошь, уебуйте все с дороги". Только поэтому водятлы плюют на соблюдение скоростного режима на трассе и в нас. пунктах и поэтому сбитые пешеходы - лидеры в смертности на дороге.

 (tu) поэтому автоскот надо пороть до крови, с особой жестокостью. так чтоб у него даже визжать сил не было. имущества лишать, за неуплаченный штраф выкидывать на мороз вместе с семьями и малолетними детьми.
   
(tu) поэтому автоскот надо пороть до крови, с особой жестокостью. так чтоб у него даже визжать сил не было. имущества лишать, за неуплаченный штраф выкидывать на мороз вместе с семьями и малолетними детьми.
ну не все так просто. Словами Шарикова можно сказать -  теперь у каждого свое право имеется. После майдана любое быдло лезет на рожон с полицией, и они шугаются. Вдруг это заслуженный ливолюционер и воин. Полный пц, и с бляхами, и с соблюдением скоростного режима. Я вижу, что я почти  один, как дебил, еду по населенным пунктам 60, как надо по правилам. А хули соблюдать, нету в полиции приборов.   

Останнє редагування: 20 липня 2018 15:19:10 від gorboy
   
совке тотальное неуважение к собственной и чужой жизни. Плюс советское чувство "автомобиль-роскошь, уебуйте все с дороги". Только поэтому водятлы

Треба "патріотів" поставити регулювати рух.. он Фінікса можна
   
ну не все так просто. Словами Шарикова можно сказать -  теперь у каждого свое право имеется. После майдана любое быдло лезет на рожон с полицией, и они шугаются. Вдруг это заслуженный ливолюционер и воин. Полный пц, и с бляхами, и с соблюдением скоростного режима. Я вижу, что я почти  один, как дебил, еду по населенным пунктам 60, как надо по правилам. А хули соблюдать, нету в полиции приборов. 
у нас по селу носятся сами ж местные-бляха после телеги или мотоблока или велика просто ракета. Летают под сотню по гравию-это как 60 по льду примерно по управляемости и тормозному пути. Но, тьфу-тьфу, еще никого не задавили.
   
Вот сегодня еще одна дтп под хмельницком. Погибла семья из трех человек на фольксвагене под грузовиком. Что-то подсказывает, что скорей всего на бляхах.  Они не умеют ездить и гоняют как дурные. Иномарка же.  Но все до поры.
   
Я вижу, что я почти  один, как дебил, еду по населенным пунктам 60, как надо по правилам.

и я..  :(  ну правда, надо 50, но в ясный день на ровной дороге, где нет кустов возле проезжей части или строений - езжу 60-65, предельно внимательно
   
в принципі що таке людина порівняно з гармонією біосфери Землі зокрема і всесвіту взагалі
   
и я..  :(  ну правда, надо 50, но в ясный день на ровной дороге, где нет кустов возле проезжей части или строений - езжу 60-65, предельно внимательно
Едешь 50-60 по НП и когда тебя "Богдан" обходит как стоячего-чувствуешь себя полным...идиотом... единственное ещё не сигналят....
Это -есть... :(
   
 
ну не все так просто. Словами Шарикова можно сказать -  теперь у каждого свое право имеется. После майдана любое быдло лезет на рожон с полицией, и они шугаются. Вдруг это заслуженный ливолюционер и воин. Полный пц, и с бляхами, и с соблюдением скоростного режима. Я вижу, что я почти  один, как дебил, еду по населенным пунктам 60, как надо по правилам. А хули соблюдать, нету в полиции приборов.
Очередная консерва руссодерьма бомбанула :(
 :dopovid:

Останнє редагування: 20 липня 2018 15:41:06 від serg60
   
Едешь 50-60 по НП и когда тебя "Богдан" обходит как стоячего-чувствуешь себя полным...идиотом... единственное ещё не сигналят....
Это -есть... :(

сигналят, еще и как. мигают истерично, сгоняют в убитый фурами правый ряд. я фак всегда показываю в окно, одновременно замедляясь с 60 до 49 км/ч.
   
Дуже сумна подія.
Привід задуматися винні бляхи чи папірці.
Папірці які продаються і дають право психічно неврівноваженим людям перебувати за рулем маршруток.
   
Вот сегодня еще одна дтп под хмельницком. Погибла семья из трех человек на фольксвагене под грузовиком. Что-то подсказывает, что скорей всего на бляхах.  Они не умеют ездить и гоняют как дурные. Иномарка же.  Но все до поры.

буси були на укр номерах. це так, для довідки.
   
сигналят, еще и как. мигают истерично, сгоняют в убитый фурами правый ряд. я фак всегда показываю в окно, одновременно замедляясь с 60 до 49 км/ч.
Бо так роблять мудаки.
 :weep:
Мені так недавно показував фак ,в аеропортуякесь хуйло на віто.
Там гандони стоять/ тошнять лівим рядом(бо правий вже занято) шукають місце де запаркувати під заборонний знак
Але потім різко передумав залупатися ,коли я ввічливо запропонував  вийти  йому  з авто  і повторити свій лицарський  трюк ще раз .
   
Бо так роблять мудаки.

это песдешь ни о чем. я тебе только на основании этой твоей писанины могу обосновать, почему ты мудило и почему тебе фак показывали. но не буду тратить на тебя время, ты недостоин :laugh:
   
это песдешь ни о чем. я тебе только на основании этой твоей писанины могу обосновать, почему ты мудило и почему тебе фак показывали. но не буду тратить на тебя время, ты недостоин :laugh:
Ну то йди наухй мудозвон.
Тикай всім факи  й  надалі  лицар - муділа і з гордо піднятою головою,коли до тебе постукають у вікно сиди ,та навіть не повертай її в сторону, тіпа то не тобі стукають,не в твою машину...не тебе хочуть перепитати дещо . :weep:
І таке було .
Бажаю всього найкращого.


   
Ну то йди наухй мудозвон.
Тикай всім факи  й  надалі  лицар - муділа і з гордо піднятою головою,коли до тебе постукають у вікно сиди ,та навіть не повертай її в сторону, тіпа то не тобі стукають,не в твою машину...не тебе хочуть перепитати дещо . :weep:
І таке було .
Бажаю всього найкращого.

не, я тебя просто буду с улыбкой посылать на хyй через окно, чмо ты убогое :laugh:
   
:weep:

а ты хочешь, чтоб тебе кастетом еблет порубили как мясо для шаурмы, херой? :weep:
   
а ты хочешь, чтоб тебе кастетом еблет порубили как мясо для шаурмы, херой? :weep:
Хто,такий пітух як ти?
   
львовская рагулина включила режим Рембы :laugh:
   
Авария произошла в 40 километрах от Одессы. Столкнулись два автомобиля: «Mercedes Vito» и тягач «Scania». Машины встретились лоб в лоб.

Удар был такой силы, что у микроавтобуса оказалась смята практически вся передняя часть. Тягач, хоть и пытался уйти от столкновения, также получил серьезные повреждения кабины и моторного отсека.
http://pushkinska.net/odessa/lob-v-lob-v-rajone-sela-mayaki-tyagach-stolknulsya-s-mikroavtobusom-foto

 :(
грузовой бус
   
львовская рагулина
Рагуль,ну це не я всім факи тикаю, а ти чмо.
Я культурний   водій ,майже не порушую(і то тільки там де нікому не створюю перешкод чи небезпеки),терпляче реагую на вас уйобків,рідко коли конфліктую .

ага, ну і з чого все почалося, їхати повільно в лівому ряду хоч і "пу правилах" - рагулізм.
Я тільки на це звернув увагу, а ти насочіняв про мене в своїсь зкацапленій буйній уяві хз чого.
та щей  показав з яких саме ти пітухів, з тих що за склом герої -всім факи показують, я чуть шо  -  каравул міліція.
 :weep:


   
Треба "патріотів" поставити регулювати рух.. он Фінікса можна
Ти, таки, курвий сину, допатріотишся! мєнт поганий.

Ти спецом це слово використовуєш у дописах, в лапках.  :X  Та між тобою, мусоріла, та Людиною Фініксом - прірва.


   
ага, ну і з чого все почалося, їхати повільно в лівому ряду хоч і "пу правилах" - рагулізм.

рагуль, в городе 50 км/ч - это не "повильно", это МАКСИМУМ
   
Понакупляли дауни машин, особи з в родженою  заторможеністю і їдуть нівчому собі не відказують.
Я давно кажу потрібен відсів долбойобів на початковому рівні, ще на іспитах в поліції .
Я би провів повну і всеосяжну перездачу на посвідчення водія в Україні на протязі року.
Два зайці одночасно -бюджет поповниться і дибілів поменшає.   

Держава вимагає від автошколи 10 ДЕСЯТЬ годин практичного водіння.(навіть цей мінімум не всі школи зобов'язують пройти, заплатив на тобі  права слєдующій)
Ну як воно йобнуте за 10 годин навчиться,коли воно про відмінність  зеленої  стрілки  на табличці  від секції не в стані роздуплити , ото купило права а потім довчовує на дорозі, через таких решті водіїв постійний клопіт.




 
   
рагуль, в городе 50 км/ч - это не "повильно", это МАКСИМУМ
Рагуль ти, сам вище  признався, ще й сцикливий -  самий мєрзкій різнотип рагулів  , а про 50 я не сперечався, їду +20.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія