Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самые элитные специальности для поступления ;o

Список ТОП-10 специальностей по проходным баллам выглядит следующим образом:

1. Стоматология - 193,494 (МЗ) и 188,552 (МОН).
2. Международное право - 193,35.
3. Международные отношения, общественные коммуникации и региональные студии - 192,066.
4. Менеджмент социокультурной деятельности (МОН) - 188,598.
5. Международные экономические отношения - 186,711.
6. Журналистика (МОН) - 186,252.
7.Политология - 186,05.
8.История и археология - 184,55.
9. Фармация, промышленная фармация (МЗ) - 184,391.
10. Культурология (МОН) - 184,288.
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

сплошные международные сношания
абы никуя не делать руками
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

искейп комплекс
   
сплошные международные сношания
абы никуя не делать руками
років 15 тому найпопулярнішими були юристи, фінансисти, економісти.
років десять - сбу, мвс, і різні фінансові поліцаї обози-обепи, податківці.
   
искейп комплекс
???
від кого тікати? від самого себе?!
 барс прально сказав - аби ніхyя не робити.
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

Я чув що студенти міжнародних відносин збирають полуницю у ящик і відносять її у грузову машину
   
Я чув що студенти міжнародних відносин збирають полуницю у ящик і відносять її у грузову машину

всі 5 років навчання без перерви?
а потім?

мало що ти там чув
на паркані фуй написано, а за парканом будівництво :laugh:
   
 цього року піднявся бал на фізиці/астрономії
   
вища освіта в Україні зараз - це в 95% випадків можливість для "індивідуально невизначених, брудних і нахабних створінь, які хочуть колотись і нюхати клєй" ще 5 років просидіти на шиї в батьків і ніхуя не робити.
тому поxyй на якій спеціальності вони будуть вчитися
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

всі 5 років навчання без перерви?
а потім?

мало що ти там чув
на паркані фуй написано, а за парканом будівництво :laugh:
І після навчання теж  :gigi:
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

Это говорят амбиции родителей. Ну, кроме стоматологии, там деньги, это все знают. Правда, львиная доля их уйдет наверх...
   
вища освіта в Україні зараз - це в 95% випадків можливість для "індивідуально невизначених, брудних і нахабних створінь, які хочуть колотись і нюхати клєй" ще 5 років просидіти на шиї в батьків і ніхуя не робити.
тому поxyй на якій спеціальності вони будуть вчитися
Дурна думка, вибачте.
От маю купу знайомих серед молоді - друзі доньки та сина.
Нема нікого "індивідуально невизначених, брудних і нахабних створінь, які хочуть колотись і нюхати клєй".
Багато працюють з цікавими проектами, виграють міжнародні професійні конкурси.

Тому може, це у вас таке коло рідних/друзів/знайомих?
То не треба проектувати на всіх молодих людей.(
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

???
від кого тікати? від самого себе?!
 барс прально сказав - аби ніхyя не робити.

Я розумію... сам був в тому стані...
   
Дурна думка, вибачте.
От маю купу знайомих серед молоді - друзі доньки та сина.
Нема нікого "індивідуально невизначених, брудних і нахабних створінь, які хочуть колотись і нюхати клєй".
Багато працюють з цікавими проектами, виграють міжнародні професійні конкурси.

Тому може, це у вас таке коло рідних/друзів/знайомих?
То не треба проектувати на всіх молодих людей.(

  ну серед тих, котрі виграють міжнародні конкурси, також є такі, котрі вживають наркотики,

  хуйловці спецом розповсюджують наркотики серед студентів - це ще один зі способів ведення гібридної війни проти України...

  СБУ не займається протидією, скоріше навпаки - сприяє цьому...

Останнє редагування: 4 серпня 2018 13:49:31 від Чжан
   
Дурна думка, вибачте.
От маю купу знайомих серед молоді - друзі доньки та сина.
Нема нікого "індивідуально невизначених, брудних і нахабних створінь, які хочуть колотись і нюхати клєй".
Багато працюють з цікавими проектами, виграють міжнародні професійні конкурси.

Тому може, це у вас таке коло рідних/друзів/знайомих?
То не треба проектувати на всіх молодих людей.(

оця "купа знайомих"- це і є оті 5%
і в наших місцевих вишах таких 5%
від сили- 10%, але навряд чи
решта- це просто ледарі, які бажають ще 5 років пинати балду за кошт батьків
   
  ну серед тих, котрі виграють міжнародні конкурси, також є такі, котрі вживають наркотики,

  хуйловці спецом розповсюджують наркотики серед студентів - це ще один зі способів ведення гібридної війни проти України...

  СБУ не займається протидією, скоріше навпаки - сприяє цьому...
Ну, наркотики розповсудженні по світові, а не лише від хуйловців в Україні.
Може, хто і вживає, не можу за всіх говорити.

Але і огульно звинувачувати нашу молодь не буду.
Наша молодь - чудова, не те, що ми були за совка.
Вони вільніші від нас, активніші, розумніші, креативні. Звісно, винятки є. Але, на щастя, я наркоманів/бандюків/ледарів не зустрічала.
   
цього року піднявся бал на фізиці/астрономії

А что еще остатки преподов не вымерли и не имигрировали?
У нас за годы моей учебы - умерло процентов 25 преподовательского состава - возраст.
Причем те кто реально были и спецмалистами и могли преподавать.

Был год назад на своем факультете - там время просто остановилось.
   
Ну, наркотики розповсудженні по світові, а не лише від хуйловців в Україні.
Може, хто і вживає, не можу за всіх говорити.

Але і огульно звинувачувати нашу молодь не буду.
Наша молодь - чудова, не те, що ми були за совка.

"А у молодьожі сєйчас вообщє тяга к знаніям. Я б кажется всьо б отдала, чтоб знов ето всьо пєрєжіть – такой ето кайф. Так чтолі по-вашему називаются еті ощушєнія? Ви нє смотрітє, што я старая, я ваші еті молодьожниє слова знаю, сама такая була. І випить могу, і поговоріть, і поспоріть. Ну от, скажіте. – хто ваш любімий поет? У мєня такоє мнєніє, єслі чєловєк нє любіт поезію, он сам сєбя обкрадиваєт, мнє жалко такого чєловєка! Ілі, когда я віжу молодой, культурний чєловєк бьйот кота, ето ж он сам сєбя обкрадиваєт, ето ж он нє кота бьйот, а сєбя! А ви говоріте, для мєня єслі чєловєк нє любіт пріроду, нє любіт животних, нє знаєт поезію родного края, он для мєня нє существуєт! От я смотрю на вас: молодиє, здоровиє, умниє, всьо у вас єсть, – і завідую вам по-харошему. Всьо у вас впєрєді!" (с)
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

А мой на химию поступил.
   
Интересно, какие из этих специальностей могут дать рост экономики?
   
А мой на химию поступил.
В Черкаси?  :weep:

Я перепрошую, не зміг втримитись.
   
Интересно, какие из этих специальностей могут дать рост экономики?

ну більш менш адекватним є 1, 9,
решта - це просто намагання познайомитись з потрібними людьми (крім історії і культурології, тут я не знаю що це)
   
А что еще остатки преподов не вымерли и не имигрировали?
У нас за годы моей учебы - умерло процентов 25 преподовательского состава - возраст.
Причем те кто реально были и спецмалистами и могли преподавать.

Был год назад на своем факультете - там время просто остановилось.

  так і є, цього року - хто на пенсію, хто - помер...

  але абітурієнти ще не знають таких деталей...

  натоміть ті студенти, котрі вже мали можливість слухати лекції одночасно з різних спеціальностей, і котрим в школі подобалися технічні, відразу охололи до них, отримавши можливіть порівняти якість освіти...

Останнє редагування: 4 серпня 2018 14:54:28 від Чжан
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

Тарас, ты баран конченный на всю голову, придурок. Я про сына своего писал. что у тебя вместо мозгов ? Говно ?
   
А потом все эти международные сношатели будут верещать, что не могут найти работу по специальности и виноват в этом будет кто угодно кроме собственного долбо@бизма.
   
ви всі не в темі  - ці високі бали означають тільки одне - на ці спеціальності виділили мало  бюджетних місць, от  бали вгору і поперли
   
"А у молодьожі сєйчас вообщє тяга к знаніям. Я б кажется всьо б отдала, чтоб знов ето всьо пєрєжіть – такой ето кайф. Так чтолі по-вашему називаются еті ощушєнія? Ви нє смотрітє, што я старая, я ваші еті молодьожниє слова знаю, сама такая була. І випить могу, і поговоріть, і поспоріть. Ну от, скажіте. – хто ваш любімий поет? У мєня такоє мнєніє, єслі чєловєк нє любіт поезію, он сам сєбя обкрадиваєт, мнє жалко такого чєловєка! Ілі, когда я віжу молодой, культурний чєловєк бьйот кота, ето ж он сам сєбя обкрадиваєт, ето ж он нє кота бьйот, а сєбя! А ви говоріте, для мєня єслі чєловєк нє любіт пріроду, нє любіт животних, нє знаєт поезію родного края, он для мєня нє существуєт! От я смотрю на вас: молодиє, здоровиє, умниє, всьо у вас єсть, – і завідую вам по-харошему. Всьо у вас впєрєді!" (с)
І до чого це до мого поста?
Це у вас теж совкова звичка - "погана зараз молодьож, от ми були..."
   
Тарас, ты баран конченный на всю голову, придурок. Я про сына своего писал. что у тебя вместо мозгов ? Говно ?
Випий водички і вспокойся. Я ж пожартував, цитата класика, ну майже.
   
А потом все эти международные сношатели будут верещать, что не могут найти работу по специальности и виноват в этом будет кто угодно кроме собственного долбо@бизма.

на польщу рвонуть
   
І до чого це до мого поста?
Це у вас теж совкова звичка - "погана зараз молодьож, от ми були..."

ми були такі ж довбойоби, як і нинішня молодь
але вишів в наш час було в рази менше
тому значна кількість довбойобів пішла в путяги і стала робити руками
зараз так не буде
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

Тарасик, шути над своими детьми, если ты их сделал, понял чмо ?
   
Ну, наркотики розповсудженні по світові, а не лише від хуйловців в Україні.
Може, хто і вживає, не можу за всіх говорити.

Але і огульно звинувачувати нашу молодь не буду.
Наша молодь - чудова, не те, що ми були за совка.
Вони вільніші від нас, активніші, розумніші, креативні. Звісно, винятки є.
Але, на щастя, я наркоманів/бандюків/ледарів не зустрічала.

  з виділеним згідний, але мій приклад про наркотики в студентському середовищі, як елемент гібридної війни, взятий з конкретного прикладу, коли, на одному з міжнародних конкурсів, на котрому в завданнях розглядалися методи ведення гібридної війни, українські учасники застосували методику виявлення такої діяльності до свого студентського середовища в Україні і у розв'язку завдання отримали всі ознаки застосування розповсюдження наркотиків в студентському середовищі, як способу ведення гібридної війни хуйлостаном проти України...
  головними цілями такої діяльності є студенти найбільш рейтингових вишів в Україні...

Останнє редагування: 4 серпня 2018 14:59:33 від Чжан
   
А мой на химию поступил.
А в який саме ВНЗ?
Цікаво, бо чула, що гарних хіміків у нас вже майже не випускають.
Я сама закінчила хімічну спеціальність.)
   
Re: Самые элитные специальности для поступления  ;o

1. Стоматология - 193,494 (МЗ) и 188,552 (МОН).
2. Международное право - 193,35.
3. Международные отношения, общественные коммуникации и региональные студии - 192,066.
4. Менеджмент социокультурной деятельности (МОН) - 188,598.
5. Международные экономические отношения - 186,711.

це вже давно так - з найвищими балами йдуть вчитись на стоматологів та там де є слово "міжнародний".
можемо порадіти - нам зуби лікуватимуть відмінники.  (tu)
   
Стоматология ???
Один из моих знакомых, владелец сети стоматологических клиник в Украине, говорит никогда не возьму на работу без стажа как минимум 3-5 лет. А свой кабинет сделать с нуля, только оборудование надо около 100 шт зелени, это не считая помещения. Кто это такие поступающие в стоматологию? :)
   
вища освіта в Україні зараз - це в 95% випадків можливість для "індивідуально невизначених, брудних і нахабних створінь, які хочуть колотись і нюхати клєй" ще 5 років просидіти на шиї в батьків і ніхуя не робити.
тому поxyй на якій спеціальності вони будуть вчитися
дурня повна. Зараз студіки вчаться набагато більше,  ніж років 10 тому. ЗНО дає ефект.

Звісно,  мова про нормальні вузи,  а не якусь туфту
   
  з виділенм згідний, але мій приклад про наркотики в студентському середовищі, як елемент гібридної війни, взятий з конкретного прикладу, коли, на одному з міжнародних конкурсів, на котрому в завданнях розглядалися методи ведення гібридної війни, українські учасники застосували методику виявлення такої діяльності до свого студентського середовища в Україні і у розв'язку завдання отримали всі ознаки застосування розповсюдження наркотиків в студентському середовищі, як спосіб ведення гібридної війни хуйлостаном проти України...
  головними цілями такої діяльності є студенти найбільш рейтингових вишів в Україні...
Все може бути, тут не сперечаюся.
Запитала сина, скільки у них студентів у відсотках, вживають наркотики.
Каже до половини. Але більшість легкі вживають, і періодично.
Це престижний факультет КПІ.
   
  з виділенм згідний, але мій приклад про наркотики в студентському середовищі, як елемент гібридної війни, взятий з конкретного прикладу, коли, на одному з міжнародних конкурсів, на котрому в завданнях розглядалися методи ведення гібридної війни, українські учасники застосували методику виявлення такої діяльності до свого студентського середовища в Україні і у розв'язку завдання отримали всі ознаки застосування розповсюдження наркотиків в студентському середовищі, як спосіб ведення гібридної війни хуйлостаном проти України...
  головними цілями такої діяльності є студенти найбільш рейтингових вишів в Україні...
І що,  всі прям на героїні сидять? А легка наркота у студентів в цілому світі популярна
   
дурня повна. Зараз студіки вчаться набагато більше,  ніж років 10 тому. ЗНО дає ефект.

Звісно,  мова про нормальні вузи,  а не якусь туфту

у нас нормальних вузів ледь 10 на всю країну
 
   
на польщу рвонуть
Ну и какие полезные скилы позволят международному сношателю сделать карьеру в Польше? А собирать клубничку можно и без образования.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія