Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гілка про НІМЦІВ. Священна Римська Імперія Германської Нації

ясна справа що не душман
а майже кельт з домішками англо-саксів  :lol:

ти би ще про третє плем'я взнав котре переселилося разом з англами і саксами
а то лише можеш плагіатити
ну і про роль римлян в заснуванні Лондона не забудь і про набіги вікінгів - щоб більше не позоритися що англійці це німці  :lol:



душман то солдат фактично, у перекладі "ворог"

далеко куцому до зайця, ти вульгарний петеушник, озброєний хаотичною манерою гуглити, тут же копіпастити хвастати незакінченим діскавері у якості освіти

 :laugh:
   
до речі, а Карл Великий то німець чи француз?
   
ну так і вибори імператора - це теж був демократичний (на той час процес)
курфюрсти вибирали габсбургів бо вони були самі сильні в імперії
після австро пруської війни стало очевидно що прусія стала самою сильною
і імператором Німеччини став пруський король, прусія при цьому нікуди не зникла
тобто по факту ті хто раніше голосували за Габсбургів стали на бік Гогенцолернів після того як Австрія програла війну Прусії

 :lol:

ти хоч німцям про це не кажи
що зробив Франкфуртський парламент?

все відбувалося за аналогією типу подалі від імперії в нову добу
то що були імператори кайзери то все форми правління бо інших не мали на головне була конституція і парламент

по простому
в Священну римську імперію німецької нації входили свого часу королівства з територій Франції, Італії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Голандії, Австрії, і сучасної Німеччини

яке відношення Хорватія чи Богемія мають до сучасних німців?
чи Ломбардія з угорцями в придачу?
   
:lol:

ти хоч німцям про це не кажи
що зробив Франкфуртський парламент?

все відбувалося за аналогією типу подалі від імперії в нову добу
то що були імператори кайзери то все форми правління бо інших не мали на головне була конституція і парламент

по простому
в Священну римську імперію німецької нації входили свого часу королівства з територій Франції, Італії, Хорватії, Чехії, Угорщини, Голандії, Австрії, і сучасної Німеччини

яке відношення Хорватія чи Богемія мають до сучасних німців?
чи Ломбардія з угорцями в придачу?

ми про ядро говоримо, а ядро було таке саме, тому цілком логічно сприймати ту державу як німецьку
сучасна Чехія не має ніякого відношення до німців
але на той час там було до фіга німців

про хорватію не скажу, але в північній італії теж був суттєвий німецький вплив
   
душман то солдат фактично, у перекладі "ворог"

далеко куцому до зайця, ти вульгарний петеушник, озброєний хаотичною манерою гуглити, тут же копіпастити хвастати незакінченим діскавері у якості освіти

 :laugh:

добре будеш басмач

я в Хофбурзі і Альбертині бачив оригінали договорів Максиміліана про ті всі союзи
його штандарти з всіма гербами володінь
одине зображення на  25 метрів чи скільки там було його почту у Відень - ти ж навіть не знаєш що то таке
а ти про якийсь Гугл
та навіть Гугл тобі не доможе
бо ти є плагіптчик з російських текстів

   
так а англо-сакси це не німці?  :laugh:
---------------
вони германці, то інше).
   
ми про ядро говоримо, а ядро було таке саме, тому цілком логічно сприймати ту державу як німецьку
сучасна Чехія не має ніякого відношення до німців
але на той час там було до фіга німців

про хорватію не скажу, але в північній італії теж був суттєвий німецький вплив

вон басмач дає підказку - Гугл
гугли рішення Франкфуртського парламенту
для початку
   
до речі, а Карл Великий то німець чи француз?
Думаю узбек. Ні?
   
вон басмач дає підказку - Гугл
гугли рішення Франкфуртського парламенту
для початку

всі ці речі, вся ця боротьба йшла уже після того як Священну Римську Імперію ліквідував Наполеон
і вона стала наслідком того що стара конструкція була повністю ліквідована
   
добре будеш басмач

я в Хофбурзі і Альбертині бачив оригінали договорів Максиміліана про ті всі союзи
його штандарти з всіма гербами володінь
одине зображення на  25 метрів чи скільки там було його почту у Відень - ти ж навіть не знаєш що то таке
а ти про якийсь Гугл
та навіть Гугл тобі не доможе
бо ти є плагіптчик з російських текстів


 :lol:

басмач це те ж саме що душман

ваня колгоспник

про тебе:

Проникновенье наше по планете
Особенно заметно вдалеке
В общественном парижском туалете
Есть надписи на русском языке!
   
Думаю узбек. Ні?


що думаєш - молодець

як виходить поки не казатиму щоб ти духом не падав
не морщ лоба, думати це не допомагає, і не дмись бо геморой вискочить

 :-B
   
Лотарь взагалі лотаринжцем був.  :laugh:
   
мля, я серед німчури вже понад десять років живу
діти вчать історію Европи з Австрією як вони її тут розуміють
ті договори угоди бачив в оригіналах і чому вони і як

а воно мені про паризькі туалети  :lol:
   
що думаєш - молодець

як виходить поки не казатиму щоб ти духом не падав
не морщ лоба, думати це не допомагає, і не дмись бо геморой вискочить

 :-B
Цікаво, що ти мені нового можеш сказати? Що Карл Великий був франком, а франки були германомовні племена. Цим хотів тут когось здивувати?
   
мля, я серед німчури вже понад десять років живу
діти вчать історію Европи з Австрією як вони її тут розуміють
ті договори угоди бачив в оригіналах і чому вони і як

а воно мені про паризькі туалети  :lol:

так ти розказуєш як її розуміють в Австрії
підозрюю, що в Німеччині її можуть розуміти трошки по-своєму
   
що що а історію Священної імперії німецької нації тут вчать капітально

довелося підтягнути рівень коли дітям допомогаєш писати всі ті доповіді і презентації
   
Цікаво, що ти мені нового можеш сказати? Що Карл Великий був франком, а франки були германомовні племена. Цим хотів тут когось здивувати?

то закомплексований по самі вуха чоловік
щось тут бігає
щось комусь доводить
самостверджується "психолог" плагіатчик російських текстів
   
Цікаво, що ти мені нового можеш сказати? Що Карл Великий був франком, а франки були германомовні племена. Цим хотів тут когось здивувати?


от бачиш, ти зайшов у гілочку озброєний переконням про Карла як узбека, але уже навіть нагуглив про франків

не зупиняйся  (tu)
   
так ти розказуєш як її розуміють в Австрії
підозрюю, що в Німеччині її можуть розуміти трошки по-своєму

 :facepalm1:
шкільні підручники тут типу від ЄС

все, ти переміг
з узбєком ви напишете альтернативну історію Европи
   
мля, я серед німчури вже понад десять років живу
діти вчать історію Европи з Австрією як вони її тут розуміють
ті договори угоди бачив в оригіналах і чому вони і як

а воно мені про паризькі туалети  :lol:


а для чого тобі бачити ті оригінали?  :S
відкрию для тебе секрет, інформація від читання (ахах, ну не читання а просто витріщання звичайно) з оригіналу і з авторитетного пруфу в інтернеті нічим не різниться
оте чим ти пишаєшся то не обізнаність а лише спроба потішити власну неповноцінність

бачите, я не просто ваня колгоспник, я був у МУЗЕЇ!!!
фоточок мабуть 100 штук наробив?   Я і експонати

в общественном парижском туалете.... (с)

тепер зрозумів?
   
:facepalm1:
шкільні підручники тут типу від ЄС

все, ти переміг
з узбєком ви напишете альтернативну історію Европи

та я навіть не знаю яку позицію має Олдбой по цьому питанню, він її тут і не писав вродє
   
не знаю яку позицію має Олдбой
Позиція Олдбоя, це скакати по гілках, шукати з ким посратися.
   
Развал Священной Римской империи - величайшая трагедия средневековья.
   
а для чого тобі бачити ті оригінали?  :S
відкрию для тебе секрет, інформація від читання (ахах, ну не читання а просто витріщання звичайно) з оригіналу і з авторитетного пруфу в інтернеті нічим не різниться
оте чим ти пишаєшся то не обізнаність а лише спроба потішити власну неповноцінність

бачите, я не просто ваня колгоспник, я був у МУЗЕЇ!!!
фоточок мабуть 100 штук наробив?   Я і експонати

в общественном парижском туалете.... (с)

тепер зрозумів?



Re: Гілка про НІМЦІВ. Священна Римська Імперія Германської Нації
OldBoy [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 18:17
IP/Host: ---.181.224.159.triolan.net
ivan ukrainets1, cьогодні в 18:10
Розгорнути попередні цитати...
ясна справа що не душман
а майже кельт з домішками англо-саксів  :lol:

*******

далеко куцому до зайця, ти вульгарний петеушник, озброєний хаотичною манерою гуглити, тут же копіпастити хвастати незакінченим діскавері у якості освіти

і тут таке

"відкрию для тебе секрет, інформація від читання (ахах, ну не читання а просто витріщання звичайно) з оригіналу і з авторитетного пруфу в інтернеті нічим не різниться"


тобто коли на пруф з інтернету витріщається типу науковець - то це правильно
а якщо "колгоспник" подивився оригінали, наслухався тих гідів і ще й з дитиною пройшовся по підручнику то це " ти вульгарний петеушник, озброєний хаотичною манерою гуглити,"

ну що тут можна сказати - якщо це обличчя української психології то  :( 
   
Развал Священной Римской империи - величайшая трагедия средневековья.

її розпустили на початку 19 століття  :lol:
яке середньовіччя?


прошу пана
якщо він про першу і справжню імперію то таки так
   
та я навіть не знаю яку позицію має Олдбой по цьому питанню, він її тут і не писав вродє

його позиція що брити це німці бо вони англо-сакси
те що було три племені - анли. сакси і лути-джути воно не знає , але словосполучення англо-сакси подобається от і тулить його всюди
далі - до переселення тих ГЕРМАНСЬКИХ племен з територій сучасної Данії - хтось же жив в Британії?
з ким римляни воювали? кого вікінги брали в полон і також залишали свої гени  :shuffle: ?
на це "учоний" котрий витріщається на "авторитетні пруфи в інтернеті" не каже нічого
а так да, німці це політична нація і ніякого "німецького" впливу не існувало до кінця 19 століття
   
її розпустили на початку 19 століття  :lol:
яке середньовіччя?

прошу пана
якщо він про першу і справжню імперію то таки так

навіщо ти робиш ці срачі з пiдарасом в тематичній гілці ?

ти щось доказав ?

ти щось нове дізнався ?

ні.

ти з пiдарасом засрав потенційно цікаву гілку

саме те що йому було треба

Заведи собі гілку і там займайся "розмовами з біомусором"
   
навіщо ти робиш ці срачі з пiдарасом в тематичній гілці ?

ти щось доказав ?

ти щось нове дізнався ?

ні.

ти з пiдарасом засрав потенційно цікаву гілку

саме те що йому було треба

Заведи собі гілку і там займайся "розмовами з біомусором"

1 - купи собі хворум і там командуй
2 - ПНХ
3 - ти теж тут туману напустив і якоїсь муйні
   
 :facepalm1:

суко....

уєбан на уєбані...

конкретний гімнофорум став
   
мальчікі, нє ссорьтєсь

 :kez_04:
   
Позиція Олдбоя, це скакати по гілках, шукати з ким посратися.


мені аж соромно стало, що я за тобою бігаю і чіпляюсь як гімно до черевика

а якщо комусь здалось, що усе відбувається навпаки, то хай йому буде соромно!  8-)
   
На мою думку в цій гілці поставлено акценти вже на самому початку,в назві гілки.

НІМЦІ.В очікуванні третього чуда Бранденбургського двору.

і дискусія б йшла в іншому напрямку.
   
автор мабуть хотів розвинути думку, що німці  продались хуйло і "зливають" Україну, але оскільки вівці у нього постійно розбігаються і він їх не може зібрати до купи, то вийшло сумбурно.
щось на зразок того що все зло від німців як у Тараса Григоровича періодично звучить
   
тверезій оцінці ситуації заважає колективний інфантилізм, очікування шари, прагенння знайти "кришу", яка по материнськи витре соплі і вирішить всі українські проблеми при чому зробить це даром, із любові до мистецтва.

а світ доволі цинічний

і порівнюючи позицію США-Великобританії, Росії та Німеччини, можливо, саме позиція німців є найбільш гуманною щодо України.

якщо із задіяних хтось дійсно щиро хоче добра Україні то мав би у такій ситуації запропонувати: а давайте перестанемо ту нещасну Україну ділити?  давайте домовимось про її нейтралітет, напишемо "план Маршала", дамо хлопцям бабла на відбудову, спишемо борги...  давайте?   буде нам хороший процвітаючий сусід Україна


а то виходить як у притчі про Соломона, якому дві мами принесли спірну дитину. Якщо пам'ятаєте, Соломон запропонував дитину розірвати і дати по половині обом "мамам". Після чого справжня відмовилась, а самозванна погодилась розірвати.  А тут обоє "мам" явно ведуть до того щоб розірвати.

   
тверезій оцінці ситуації заважає колективний інфантилізм, очікування шари, прагенння знайти "кришу", яка по материнськи витре соплі і вирішить всі українські проблеми при чому зробить це даром, із любові до мистецтва.

а світ доволі цинічний

і порівнюючи позицію США-Великобританії, Росії та Німеччини, можливо, саме позиція німців є найбільш гуманною щодо України.

якщо із задіяних хтось дійсно щиро хоче добра Україні то мав би у такій ситуації запропонувати: а давайте перестанемо ту нещасну Україну ділити?  давайте домовимось про її нейтралітет, напишемо "план Маршала", дамо хлопцям бабла на відбудову, спишемо борги...  давайте?   буде нам хороший процвітаючий сусід Україна


а то виходить як у притчі про Соломона, якому дві мами принесли спірну дитину. Якщо пам'ятаєте, Соломон запропонував дитину розірвати і дати по половині обом "мамам". Після чого справжня відмовилась, а самозванна погодилась розірвати.  А тут обоє "мам" явно ведуть до того щоб розірвати.
якби не анексія Криму і окупація Донбасу,то можна було б продовжувати розмову про ,,дві мами,,
а так факт такий,шо це расеюшка розірвала Україну.

і як це дозволити збунтованій провінції УкраИне жити краще від иМперии?цього не буде ніколи.
так як ніколи не закінчаться атаки на Україну з сторони расеюшкі.

   
тверезій оцінці ситуації заважає колективний інфантилізм, очікування шари, прагенння знайти "кришу", яка по материнськи витре соплі і вирішить всі українські проблеми при чому зробить це даром, із любові до мистецтва.

а світ доволі цинічний

і порівнюючи позицію США-Великобританії, Росії та Німеччини, можливо, саме позиція німців є найбільш гуманною щодо України.

якщо із задіяних хтось дійсно щиро хоче добра Україні то мав би у такій ситуації запропонувати: а давайте перестанемо ту нещасну Україну ділити?  давайте домовимось про її нейтралітет, напишемо "план Маршала", дамо хлопцям бабла на відбудову, спишемо борги...  давайте?   буде нам хороший процвітаючий сусід Україна


а то виходить як у притчі про Соломона, якому дві мами принесли спірну дитину. Якщо пам'ятаєте, Соломон запропонував дитину розірвати і дати по половині обом "мамам". Після чого справжня відмовилась, а самозванна погодилась розірвати.  А тут обоє "мам" явно ведуть до того щоб розірвати.

німці того не пропонують
вони пропонують пожертвувати Україною щоб показати повагу до хуйло
тут нема нічого гуманного
   
якби не анексія Криму і окупація Донбасу,то можна було б продовжувати розмову про ,,дві мами,,
а так факт такий,шо це расеюшка розірвала Україну.

і як це дозволити збунтованій провінції УкраИне жити краще від иМперии?цього не буде ніколи.
так як ніколи не закінчаться атаки на Україну з сторони расеюшкі.


так а США що пропонують?
вони і не відмовляються від України і не збираються захищати.
"я дам вам парабеллум".  Бери, хуйло, Україну але ми їй там трохи зброї підкинемо щоб вона тебе пошкрябала.

я бачу в чому тут інтерес США, а в чому інтерес України не бачу.
   
я за римскую империю в границах юлия цезаря [ua]
   
так а США що пропонують?
вони і не відмовляються від України і не збираються захищати.
"я дам вам парабеллум".  Бери, хуйло, Україну але ми їй там трохи зброї підкинемо щоб вона тебе пошкрябала.

я бачу в чому тут інтерес США, а в чому інтерес України не бачу.

США кажуть - є вибір українського народу і ми США даємо цьому народу зброю цей вибір захистити, якщо цей народ цього хоче
   
США кажуть - є вибір українського народу і ми США даємо цьому народу зброю цей вибір захистити, якщо цей народ цього хоче



та що вони кажуть це ми знаємо, роблять вони не зовсім так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія