Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сыворотка для лица Xeno Laboratory или как надо правильно мстить кацапам

«Xeno laboratory» устремлена в будущее. Продукция стоит на самых передовых рубежах науки и поставляется в 14 стран мира. «Xeno laboratory» - это косметика продукции яиц

Вольфганг, шо ты на самом деле туда мешаешь?
   
Вольтметр звізда  :scenic:
Та звизда. Он долго шел к успеху и таки сумел превратиться во всеобщее посмешище. :laugh:
   
Та звизда. Он долго шел к успеху и таки сумел превратиться во всеобщее посмешище. :laugh:

поздравим вольфганга!!!

   
Просто колись до Глазового на майстер-клас ходив, то тепер можу байки писати  :gigi:
Справді, майстерно!
Уміють же люди
   
Еге, народ !у вольтарена новий перспективний ринок є !
   
Вольфганг, шо ты на самом деле туда мешаешь?

Та рускім же язиком напісано для каво?
Продукцию яіц!
   
Та рускім же язиком напісано для каво?
Продукцию яіц!
Ех, шалун, дєдушко, шалун !!! :lol:
   
Та рускім же язиком напісано для каво?
Продукцию яіц!
===========================================
Та какая нахер,продукция яиц и пчеловодства? Я никогда такого не писал, это пишут какие-то левые продавалы. Даже поддельщики есть. Есть те, кто подставляет под бренд своё гавно. Типа REDEVIT...

Вот типичный реальный состав сыворотки для мужчин:
 
  DETONATOR© for Men
Demineralized water; Saw Palmetto Extract; Сryptocapnos Ext.;L-Arginine;   Palmitoyl Tripeptide-1,  Copper Peptide-1, Cu-Arginine/Lysine Peptide,  Сryptocapnos Ext.; Pyridoxine;  Acetyl Hexapeptide-8, Copper Citrate, Zinc LPCA; Magnesium LPCA; Palmitoyl Tripeptide-5, Tripeptide GSH, PGF2a, PGE1, Kinexin©;  Dibaxiprant - inhibitor PGD2; CYPXIX enzyme, Сambiolin©,  β- sitosterol, Antizymotic 5-α Reductase, Refermal©, Glycerin, D-Pantenol, SHMG.


 Какие нах яйца? Косметика одна из наиболее конкурентных продукций. Выше только фармацевтика. Это жестокий рынок. Конечно,тут троли-интернет шлюхи,холопы норовят изгаляться,но за 15 лет мы все это проходили. Пох...

Останнє редагування: 10 травня 2021 08:24:13 від Wolter
   
Вже навіть вірші пишуть, довбануті. :facepalm:  B-)

От бач, Вольтер, яка ти Муза  :gigi:
   
Зато Пан ВольтМЄТР может сибе позволить  отдых :fuck:  в "сратєньком Скадовскє"(ц) а нє в какихто там вшивых ДубаЯх!
   
От бач, Вольтер, яка ти Муза  :gigi:
Еге, супєрмузік !
   
===========================================
Та какая нахер,продукция яиц и пчеловодства? Я никогда такого не писал, это пишут какие-то левые продавалы. Даже поддельщики есть. Есть те, кто подставляет под бренд своё гавно. Типа REDEVIT...

Вот типичный реальный состав сыворотки для мужчин:
 
  DETONATOR© for Men
Demineralized water; Saw Palmetto Extract; Сryptocapnos Ext.;L-Arginine;   Palmitoyl Tripeptide-1,  Copper Peptide-1, Cu-Arginine/Lysine Peptide,  Сryptocapnos Ext.; Pyridoxine;  Acetyl Hexapeptide-8, Copper Citrate, Zinc LPCA; Magnesium LPCA; Palmitoyl Tripeptide-5, Tripeptide GSH, PGF2a, PGE1, Kinexin©;  Dibaxiprant - inhibitor PGD2; CYPXIX enzyme, Сambiolin©,  β- sitosterol, Antizymotic 5-α Reductase, Refermal©, Glycerin, D-Pantenol, SHMG.

Какие нах яйца? Косметика одна из наиболее конкурентных продукций. Выше только фармацевтика. Это жестокий рынок. Конечно,тут троли-интернет шлюхи,холопы норовят изгаляться,но за 15 лет мы все это проходили. Пох...
Вольтер. Протеїни та L Arginine останнім часом рекламують як харчові добавки для спортсменів чи тим хто має високі фізичні навантаження.. Або просто як засіб що сприяє схудненню. Як ти можеш це прокоментувати?
   
===========================================
Та какая нахер,продукция яиц и пчеловодства? Я никогда такого не писал, это пишут какие-то левые продавалы. Даже поддельщики есть. Есть те, кто подставляет под бренд своё гавно. Типа REDEVIT...

Какие нах яйца? Косметика одна из наиболее конкурентных продукций. Выше только фармацевтика. Это жестокий рынок. Конечно,тут троли-интернет шлюхи,холопы норовят изгаляться,но за 15 лет мы все это проходили. Пох...

“Жалкие, ничтожные люди!»(с)
   
Вольтер. Протеїни та L Arginine останнім часом рекламують як харчові добавки для спортсменів чи тим хто має високі фізичні навантаження.. Або просто як засіб що сприяє схудненню. Як ти можеш це прокоментувати?
===============================
L-Аргинин в этом случае способствует увеличению оксида азота,который расслабляет и расширяет сосуды базального слоя эпидермиса и усиливает питание фолликул (волосяных луковиц). Кстати,по этому принципу он действует еще почти как Виагра в несколько других местах...))) А протеинов у меня там нет. Протеины не проходят вглубь кожи. У меня там лиганд аргинина,лизина с медью. Это несколько еще и другое.

Останнє редагування: 10 травня 2021 11:20:15 від Wolter
   
Вольтер. Протеїни та L Arginine останнім часом рекламують як харчові добавки для спортсменів чи тим хто має високі фізичні навантаження.. Або просто як засіб що сприяє схудненню. Як ти можеш це прокоментувати?

А еще для печени после алкогольной интоксикации
   
А еще для печени после алкогольной интоксикации
----------------------------------------------
Полезная веСЧ! B-)
   
Вольтер. Протеїни та L Arginine останнім часом рекламують як харчові добавки для спортсменів чи тим хто має високі фізичні навантаження.. Або просто як засіб що сприяє схудненню. Як ти можеш це прокоментувати?

Хулє нє ясно? Продукция показана, если яйца несут большие нагрузки. Заодно и похудеют, яйца тоись. Все научно обосновано. Сказано же, что Вольтарол стоит на передовых рубежах науки. :) Стал и стоит, а Вы все ёрничаете, насмешки строите...:)
   

===============================
Кстати,по этому принципу он действует еще почти как Виагра в несколько других местах...))) А протеинов у меня там нет.

Тю... так шо ты бабам пишешь в рожи втирать? Ихним мужикам это средство надо в фуи втирать. Потом бабу трахнуть как следует, все морщины и разгладятся.

Таков механизм воздействия препарата?
   
===============================
L-Аргинин в этом случае способствует увеличению оксида азота,который расслабляет и расширяет сосуды базального слоя эпидермиса и усиливает питание фолликул (волосяных луковиц). Кстати,по этому принципу он действует еще почти как Виагра в несколько других местах...))) А протеинов у меня там нет. Протеины не проходят вглубь кожи. У меня там лиганд аргинина,лизина с медью. Это несколько еще и другое.

Хочешь мажся, хочешь жуй,
Все равно получишь... желаємий еффєкт.
   
шото я нє увідєл рєакциї брульянта хвупу на "сратєнькій Скадовск"... махать трусами та розкидуваця штуками хвунтів він канєшно вміє, але...??????
   
===============================
L-Аргинин в этом случае способствует увеличению оксида азота,который расслабляет и расширяет сосуды базального слоя эпидермиса и усиливает питание фолликул (волосяных луковиц). Кстати,по этому принципу он действует еще почти как Виагра в несколько других местах...))) А протеинов у меня там нет. Протеины не проходят вглубь кожи. У меня там лиганд аргинина,лизина с медью. Это несколько еще и другое.
Так я й запитував про харчові добавки а не косметичний засіб. Все таки ти ближчий до фармацевтики тому що застосоуєш подібні препарати. І можеш розповісти об'єктивно без реклами. На рахунок користі чи шкоди від протеїнів та L Arginine коли їх приймати в якості додатку до раціону харчування. На твою думку звичайно.
   
Так я й запитував про харчові добавки а не косметичний засіб. Все таки ти ближчий до фармацевтики тому що застосоуєш подібні препарати. На рахунок користі чи шкоди від протеїнів та L Arginine коли їх приймати в якості додатку до раціону харчування. На твою думку звичайно.

Купи у него пузырь средства и используй, как пищевую добавку. О результатах доложишь.
   
А якщо не "доложить"? Що тогда?*
Хто буде його сімю содержать?
   
Купи у него пузырь средства и используй, как пищевую добавку. О результатах доложишь.
В нього суміш в пропорції оптимальній для заявлених цілей. А ті компоненти якими цікавлюсь вільно продаються в магазинах спортивного харчування. Мені цікава саме думка косметолога. В питанні на стику косметології, фармацевтики та раціонального харчування.. Тому що продавець в магазині зацікавлений підсадити клієнта і продавати. А про побічні наслідки може промовчати.
   
А якщо не "доложить"? Що тогда?*
Хто буде його сімю содержать?

Вольфганг, разумеется. :)
   
Зато Пан ВольтМЄТР может сибе позволить  отдых :fuck:  в "сратєньком Скадовскє"(ц) а нє в какихто там вшивых ДубаЯх!

и новый акумулятор? или одно из двух?
   
и новый акумулятор? или одно из двух?
За аккумулятор папрашу нє бєспокоіться- він чекає свого часу поряд з дубльонкой і мандатровой шапкой!
А на справді... Я ДУЖЕ ціную Пана Волтера за його щирість і гірку правду... Ну приписдів колись трошки, то таке... Але без нього наше спілкування на даному ресурсі загубить сенс... Я ТАК думаю... Хто за
   
А еще для печени после алкогольной интоксикации
L Arginine ?
   
За аккумулятор папрашу нє бєспокоіться- він чекає свого часу поряд з дубльонкой і мандатровой шапкой!
А на справді... Я ДУЖЕ ціную Пана Волтера за його щирість і гірку правду... Ну приписдів колись трошки, то таке... Але без нього наше спілкування на даному ресурсі загубить сенс... Я ТАК думаю... Хто за

я теж за. бiдна вiн людина, iнодi навiть жалко його.
   
Волька, шо там бабло?
   
я теж за. бiдна вiн людина, iнодi навiть жалко його.
Пан Володимир самодостатня Людина (хоч іноді й забавна)...Він не потребує нічиєї жалості! А от за "сратєнький Скадовськ" я з нього спитаю!)))))
   
Пан Володимир самодостатня Людина (хоч іноді й забавна)...Він не потребує нічиєї жалості! А от за "сратєнький Скадовськ" я з нього спитаю!)))))
До речі він типовий українский бізнесмен. Дзеркало українського економічного шляху. Гадаю що в Польщі чи країнах Балтії його зусилля принесли для нього б більш заслужену винагороду. Для мене такі бізнесмени більш достойні ніж ті що будь якими способами проривались до влади ,порозкрадали державні підприємства або сіли на державні потоки. Тому порівнювати його з олігархічним бізнесом або його служаками некоректно. Я думаю йому в житті душевно більш спокійно ніж багатьом сьогоднішнім бізнес-вискочкам. Хоча тому що не приходиться виконувати нав'язану кимось волю.
   
Та рускім же язиком напісано для каво?
Продукцию яіц!
Это то, шо я подозреваю, чы яйцами вольтметр вешает свою бодягу?
   

Так гандони  трогать біснесс в інтернеті неітічно
про Вольтера пішіте шо хотіте а бізнесс табу
у него есть рабочіє которим  он платіт зарплату  у рабочіх деті
квартіри налогі. так что все в сторону
   
До речі він типовий українский бізнесмен. Дзеркало українського економічного шляху. Гадаю що в Польщі чи країнах Балтії його зусилля принесли для нього б більш заслужену винагороду. Для мене такі бізнесмени більш достойні ніж ті що будь якими способами проривались до влади ,порозкрадали державні підприємства або сіли на державні потоки. Тому порівнювати його з олігархічним бізнесом або його служаками некоректно. Я думаю йому в житті душевно більш спокійно ніж багатьом сьогоднішнім бізнес-вискочкам. Хоча тому що не приходиться виконувати нав'язану кимось волю.
АБСОЛЮТНО з Вами згоден! Саме тому я вважаю Пана Вольтера найдостойнішим персонажем нашої спільноти! Він не вкрав нічого і ні в кого!!! Людина заробила свої статки (великі чи ні- не наша срана справа) ЧЕСНО!!! Ну, якщо й пойопує кацапстан на срєдсвах від аблисєнія, то хто тим кацапам дохтор? А от "Йорш" його- то була вєщь на той час!))))
   
Найкраще що я наблюдав в Скадовську- то Пан Волька зі стаканом пива на бордюрі, глядящий в Море.... Я застіснявся підійти, але враження від наблюдєнія Лєгенди й досі залишилися...
   
Волька, шо там бабло?
===============================
Так,коли ти мені перечислиш 2000 паунтів сратий погружчик? Бо хто ти є НЕ ЗНАЄ  НІХТО. Судячи за твоїх писанин,ти працюєш на якусь компанію навіть на сратим айтішніком,а гавном логістичним. Шморкля нещасна,яка придумала,що якщо воно в Британії,то воно вже щось з себе має. ТИ ГІВНО!
Ніщоброд і саме тебе з цього бісить. Мені то наплювати. Бісить,редиска, саме тебе! Я б навіть поважав тебе-працює і гаразд. Але САМЕ ТИ,нікчемо,видристав все це лайно. Жри. Тебе мене ніколи не заклювати. Тут справа в принципі.Я тебе тут з гівном змішаю як і було до того. Нехай....
   

Пане Володимир! Паунти- то сміття таке саме як і ваша суперечка!!!! А от "сранєнький Скадовськ"(ц) то вже нюанс.... Чекаю вибачень!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія