Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Цікаво, хтось мріє про кацапський паспорт?

Признавайтесь, тут же все анонімно...  :D
   
навіть не сподівайся
вони не покинуть Україну
будуть рятувать її від шараварщіни і української мови до останнього подиху
   
Ні.

Ви ні,, а можливо хтось і мріє  :D
Невже ніхто?  :rotate:
На цугундері так точно мріють   :weep:
   
Навіть за доплатою. Так само як і штатівський. Це ж як треба вдаритися, щоб паспорт імперії брати, тієї імперії, що потім буде тебе усюди переслідувати.

Хоча і не осуджую тих, хто бере. Але хотілося б механізм "остаточного прощавай" з українським паспортом, коли мова про присягу державі-агресору.
   
навіть не сподівайся
вони не покинуть Україну
будуть рятувать її від шараварщіни і української мови до останнього подиху

Це точно  :X
   
Навіть за доплату не взяв би, а у тих хто взяв - забирати українське громадянство. Подвійне у нас заборонено.
   
Ясно, україномовні не мріють, а от з російськомовними не зовсім  ще  ясно ... :shuffle:
Мені чомусь здається, що  вони понабирали б....
   
Та дофіга хто мріє, ті що на , бо отримання дозволу на роботу, якщо ти не муляр штукатур, а скажімо директор підприємства - ще той гемор
   
Та дофіга хто мріє, ті що на , бо отримання дозволу на роботу, якщо ти не муляр штукатур, а скажімо директор підприємства - ще той гемор

Підписантом в Росії? Ні, дякую.  :eyes:
   
Ясно, україномовні не мріють, а от з російськомовними не зовсім  ще  ясно ... :shuffle:
Мені чомусь здається, що  вони понабирали б....

Я візьму, якщо буде перспектива отримати російську чорнобильську пенсію замість української полковничої, яку попиляли інфляцією до непристойного рівня.
   
Я візьму, якщо буде перспектива отримати російську чорнобильську пенсію замість української полковничої, яку попиляли інфляцією до непристойного рівня.

Хіба це все не один човен? Попиляють і російську.  :shuffle:

Пам'ятаю запорізьку вату, що хотіла в Крим на пенсії в 2 тисячі американських гривень. Зараз мовчать.
   
Ні, навіщо він мені?
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

президент разумков жостко відповів в фейсбуці.
каже - бійтесь кацапи, нікому ваш паспорт непотрібен
Отака наша жорстка реакція від новоі свинарчук-фрі (тм) влади, зараз ще рукавичку в обличчя кинем потім не відмиєтесь  :pooh:

Знов таки, жодноі справжньоі реакціі з "що робити, та як робити, та хто відповідальний"
   
Якщо факти про пистуц російській нафтовій галузі підтвердяться, скоро почнеться масове привселюдне спалення куркасто-двоголових
   
Я візьму, якщо буде перспектива отримати російську чорнобильську пенсію замість української полковничої, яку попиляли інфляцією до непристойного рівня.

В якому полку  служили?
   
можу получить але нафига воно мну не пойнятно....когда уже за пиисят якось  про работу на чужбине думать п***а
   
Я візьму, якщо буде перспектива отримати російську чорнобильську пенсію замість української полковничої, яку попиляли інфляцією до непристойного рівня.
А наскільки виросла пенсія в Росії після стрибка доллара з 32-х до 64-х?
ЗІ Біда України шо така гнида може бути полковником
   
Знаю таких бажаючих.
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

Я візьму, якщо буде перспектива отримати російську чорнобильську пенсію замість української полковничої, яку попиляли інфляцією до непристойного рівня.
А сколько у тебя пенсия))? Если не секрет конечно
   
Признавайтесь, тут же все анонімно...  :D

Будут давать на шару возьму. Четвертым будет. Мож згодится.  :-)o
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

Мне кстати в 2014 предлагали паспорт., должность и место на выбор. Надо было всего лишь поехать в Крым и дать развёрнутое интервью)))). И бабла не слабо обещали насыпать
   
А сколько у тебя пенсия))? Если не секрет конечно

3600грн
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

3600грн
Ипать ((((. Копейки
   
Ипать ((((. Копейки

А в рашке чернобыльская 25 тыров, вроде. Кстати, сейчас любой сраный клерк мисцевого самоврядування получает з/п не меньше 20 т.грн.
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

Массовое дезертирство в Крыму было обусловлено и доволтствием военных. У нас военные были на уровне бомжей, что по деньгам что по условиям службы.
 Однокашник в шоке был когда в бельбек прилетел, так это не худший аэродром был.
 
   
3600грн

Много. Я бы урезал.
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

Много. Я бы урезал.
У меня больше раз в пять  :D. Можешь начинать урезать  :gigi:
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?


ага
скока $
?

   
Ну не знаю. 
Тут казали що Європа відкрита і все таке. 
   
У меня больше раз в пять  :D. Можешь начинать урезать  :gigi:

Тебе не знаю за что, а этому Принцу Говна, есть за что.  ;)
   
Його отримати і було не так вже й складно.
Так що, хто бажав - давно отримав.
Питання треба ставити у площині приходу російського світу безпосередньо у твій дім, твоє місто. З паспортом у комплекті.
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

Ну фубля,  ну кацапский же. Неужели что в мире может быть хуже, чем гражданство рашки? Это же как справка прокаженного, или сифилитика....
   
Дивіться, любі мої. Т.з. "децентралізація" від Заочника дала право очільникам місцевого самоврядування встановлювати собі зарплати будь-якого рівня. Якщо дерти оклад вже нема куди, то можна писати премії по 350%... На даному етапі політ їх фантазії десь на рівні 60 тис.грн щомісяця. Але не може бути у керівників 60, а у рядових 5, тому доводиться піднімати і клеркам. До 20-25.

На їх тлі навіть судді відчувають себе лохами. У судді 20, у заступника начальника управління освіти - 35. У начальниці собезу (!) - 30.

При цьому мойдануті скасували несправедливу (на їх думку) норму закону "Про держслужбу", якою пенсам індексували  пенсії в залежності від з/п на колишній посаді. Встановили справедливість... Ну, йдуть на нахуй, якщо Хуйло разом з паспортом запропонує рашенську пенсію.  :-B
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

Його отримати і було не так вже й складно.
Так що, хто бажав - давно отримав.
Питання треба ставити у площині приходу російського світу безпосередньо у твій дім, твоє місто. З паспортом у комплекті.
Та ладно. Эти сказки детям рассказывай легко паспорта давали только крымчанам (до войны). И даже после начала войны получить паспорт жителю Донецка было геморно.
 Знаю одного чувака который год маялся
   
Больше паспортов- больше возможностей
   
президент разумков жостко відповів в фейсбуці.
каже - бійтесь кацапи, нікому ваш паспорт непотрібен
Отака наша жорстка реакція від новоі свинарчук-фрі (тм) влади, зараз ще рукавичку в обличчя кинем потім не відмиєтесь  :pooh:

Знов таки, жодноі справжньоі реакціі з "що робити, та як робити, та хто відповідальний"

Цікаво, чи хтось перевіряв наявність паспорта (тобто громадянства) інших держав у наших кандидатів в Президенти та деспутатів?

Бо якщо б виявилось, що Україною керують насправді росіяни чи ще хтось - чи спричинило б це новий Майдан?  :shuffle:
   
Re: Цікаво,  хтось  мріє про  кацапський паспорт?

Кстати сбу и военная разведка била в колокола когда в Крыму массово начали паспорта давать. Это началось где-то после десятого года.
   
Та ладно. Эти сказки детям рассказывай легко паспорта давали только крымчанам (до войны). И даже после начала войны получить паспорт жителю Донецка было геморно.
 Знаю одного чувака который год маялся

Ну, то він настільки тупий, що іспит з російської мови здати не міг?
   
Много. Я бы урезал.

А ті думаешь, почему Свінюка получила 25%, включая все приписки?  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія