Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вся суть кацапов

Re: Вся суть кацапов

Ваша помилка у тому,що ви захоплюєтесь тими кацапами, що критикують хуйла заради розвитку росії. А треба прислухатися до тих, хто працює заради України.
Всім отим вашим латиніним до сраки що буде з Україною. Якщо буде треба стерти Одесу в пил щоб латиніни і невзорови комфортно собі жили у велікої расіє — то вони залюбки це підтримають.

Латиніна вже підтримала анексію Криму.
Я не знаю, чому українці ще вірять тій сучці...
   
Re: Вся суть кацапов

болукан і олдбой писали українською, при цьому були легендарними уйобками і українофобами.

Всі мають писати українською.
   
Re: Вся суть кацапов

Російська мова то є такаж сама зброя росії як і ракети.
Що роблять орки коли захоплюють теріторію? Примушують споживати російськомовний контент.

Так, і кацапи це чудово розуміють. Для них є разніца, як називається місто, вулиця, який памятник там стоїть, і , головне, якою мовою будуть вчитися діти. 
Тільки деяким нашим можновладцям це не зрозуміло.
   
Re: Вся суть кацапов

Так, і кацапи це чудово розуміють. Для них є разніца, як називається місто, вулиця, який памятник там стоїть, і , головне, якою мовою будуть вчитися діти. 
Тільки деяким нашим можновладцям це не зрозуміло.

головне суть, а не алфавіт, болукан та олдбой, піховшик та ян таксюр досить успішно писали українською різне гівно про Україну
   
Re: Вся суть кацапов

головне суть, а не алфавіт, болукан та олдбой, піховшик та ян таксюр досить успішно писали українською різне гівно про Україну
Брешете-пересмикуєте.
 Бо по суті є фундаментальна різниця.
 Латиніна Вам в помащь.
   
Re: Вся суть кацапов

головне суть, а не алфавіт, болукан та олдбой, піховшик та ян таксюр досить успішно писали українською різне гівно про Україну

Ваше бажання допомогти, через виправдання, розповсюдженню російської культури, робить задачу хуйла по винищенню українців набагато легшою.
   
Re: Вся суть кацапов

Ваше бажання допомогти, через виправдання, розповсюдженню російської культури, робить задачу хуйла по винищенню українців набагато легшою.

не фантазуй і не трактуй мої слова на свій розум, я нічого не виправдовую

боротися треба з  ворожою пропагандою, якою б мовою вона не була, а не з алфавітом. Разом з тим українську  контрпропаганду треба вести російською мовою хоча б для того, щоб російськомовні тебе розуміли.
   
Re: Вся суть кацапов

суть кацапа азиатская
Изначально здесь на форуме считали сколько должно быть утилизировано ванек, и сколько нужно их еще угандошить, чтобы истошно взвыли их матеря? Чтобы поднялись и сказали фатит.
Но это тщетные ожидания...
Это становится понятно из переговоров рашистов с домом, когда они озвучивают намерения дезертировать, или разорвать контракт, у их самок не скрываемы нотки разочарования от горького осознания что иссякает источник дохода. После того как показывают этих гардящихся клуш с посмертной медалькой для ее ваньки, и при этом продолжающей поддерживать агрессию на которой укокошили ее выродка, не скрываема радость на заточках от того что их греют 7 миллионов выручки от удачной сделки.
То есть кацап в сущности своей шахид. Когда он отправляется на войну, прет в танке на джавеллины, летит в вертолетах под стингеры, скрючивается куском говна в окопе под ударами артиллерии, он делает это исключительно на финансовой подоплеке. Грабить, убивать, насиловать, это у рашиста прибавка к зарплате.
Как шахида семья продает в качестве придатка к бомбе, так и этих ублюдков их семья посылает на утилизацию осознано.
   
Re: Вся суть кацапов

не фантазуй і не трактуй мої слова на свій розум, я нічого не виправдовую
Ок. Заохочуєш використання російської:
— давайте користуватись виключно українською
— навіщо? Можна ж російською, тим паче що українська властива мразоті на кшталт олдбоя та пиховшика


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія