Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Працювати до 100 років: Як в Європі підвищують пенсійний вік

   

У Німеччині в останнє десятиліття поетапно підвищується вік виходу на пенсію. До 2030 року він складе 67 років – і для чоловіків, і для жінок. Планка ще не досягнута – в Європі процес впровадження таких реформ традиційно тривалий – а Німецький інститут економічних досліджень в Берліні (DIW) вже активно ратує за початок широкої дискусії про підвищення пенсійного віку в країні до 70 років. Причина – підвищення тривалості життя і стрімке старіння населення.
Ще в 2016 році блок ХДС/ХСС виступав з пропозиціями привести пенсійний вік в залежність від передбачуваної тривалості життя. Відповідно до цієї ідеї, вік виходу на пенсію по старості повинен автоматично підвищуватися на півроку з кожним доданим роком передбачуваної середньої тривалості життя.
Підвищення пенсійного віку раніше анонсувала і влада Данії: в наступному десятилітті піддані королівства будуть виходити на пенсію не в 65, а в 67 років. До 2035 року пенсійний вік в Данії може досягти 72 років. Раніше вирішено було збільшити і вік для виходу датчан на дострокову пенсію – з 60 до 66 років.

У Норвегії, де чоловіки виходять на пенсію в 67 років, а жінки – в 64 роки, передбачається до 2030 року зрівняти всіх у правах і зробити єдиний пенсійний вік – 67 років.

Рішення про підвищення пенсійного віку в Європі пов’язано з двома причинами: по-перше, зі зростанням тривалості життя і демографічною тенденцією старіння населення; по-друге, з прагненням заощадити кошти пенсійної системи і тим самим оздоровити державні фінанси на тлі проблем з ростом економіки.

Поточними темпами старіння населення цілком може вийти так, що років через 30 в Європі нікому буде створювати ту додану вартість, на яку країни зараз утримують своїх пенсіонерів.

Та ж Данія за народжуваністю зараз посідає 190 місце в світі, а за смертністю – 46-е. Дефіцит народжуваності в Німеччині збільшився з 147 тисяч у 2017 році до 150-180 тисяч в 2018.
За матеріалами Капітал
   
У нас 50% чоловікв до 63 не дождиває навіть.
   
Якщо пенсійні накопичення будуть твоєю власністю і у разі смерті перейдуть у спадок родичам то хоч до 150 років.
   
Працювати доводиться у будь-якому віці :)

Головне, щоб було кому за цю працю платити.

Ну і стан здоров'я підтримувати чи не до останнії днів такий, щоб не залежати від сторонньої допомоги.
   
Тут вопрос не столько в возрасте, сколько в размере пенсии.
   
Працювати доводиться у будь-якому віці :)

Головне, щоб було кому за цю працю платити.

Ну і стан здоров'я підтримувати чи не до останнії днів такий, щоб не залежати від сторонньої допомоги.
А що робити з тим,що зараз 80% відсотків роботодавців хочуть робочу силу до 40 років?
   
У нас 50% чоловікв до 63 не дождиває навіть.
значить не вийдуть на пенсію. то їх проблеми, хай слідкують за своїм здоров'ям.
   
значить не вийдуть на пенсію. то їх проблеми, хай слідкують за своїм здоров'ям.
****, люди не палять і не п'ють і вмирають в 30 років,і навпаки палять і п'ють до 100 і їм норм
   
нам це не загрожує.
у нас 99,95% вакансій до 35 років. (tu)
бо ми фантастичні і унікальні!
   
Вантажник, чи хірург в 67 років?
   
Вантажник, чи хірург в 67 років?
за хірурга не скажу, а автонавантажувачем керувати і в 80 можна.
   
Вантажник, чи хірург в 67 років?

хірург високої кваліфікації - льохко

так-так, висока кортикальна активність продовжує молодість надзвичайно сильно
   
Потрібно вводити натуральний податок на дітей - кожна жінка має народити двох дітей й лише після того вона має право голосувати та мати інші громадянські права.
Може навіть не виховувати, а віддавати державі на утримання та виховання - в інтернати чи пройомні сім'ї, тим же громадянам передпенсійного віку з 50 років. Якраз до повноліття працюватимуть індивідуальними вихователями і зразу на пенсію.
Таким чином і демографія буде чудовою і робочі місця в молоді не будуть забирати.
Та й продуктивність в молодих вища.
   
хірург високої кваліфікації - льохко

так-так, висока кортикальна активність продовжує молодість надзвичайно сильно
Там вже тремор рук високий, більше заріже, ніж порятує.
   
Потрібно вводити натуральний податок на дітей - кожна жінка має народити двох дітей й лише після того вона має право голосувати та мати інші громадянські права.
Може навіть не виховувати, а віддавати державі на утримання та виховання - в інтернати чи пройомні сім'ї, тим же громадянам передпенсійного віку з 50 років. Якраз до повноліття працюватимуть індивідуальними вихователями і зразу на пенсію.
Таким чином і демографія буде чудовою і робочі місця в молоді не будуть забирати.
Та й продуктивність в молодих вища.
треба зайти ще далі і запліднювати їх примусово, одразу після останнього дзвоника :laugh:
   
за хірурга не скажу, а автонавантажувачем керувати і в 80 можна.
Ага. Високоточне штабелерування 8 годин поспіль, коли очі вже ніхріна не бачать.
   
треба зайти ще далі і запліднювати їх примусово, одразу після останнього дзвоника :laugh:
Якщо йти далі - то запліднювати спермою відібраних самців, що найбільш точно відповідають традиційному нацональному типажу.
   
Потрібно вводити натуральний податок на дітей - кожна жінка має народити двох дітей й лише після того вона має право голосувати та мати інші громадянські права.
Може навіть не виховувати, а віддавати державі на утримання та виховання - в інтернати чи пройомні сім'ї, тим же громадянам передпенсійного віку з 50 років. Якраз до повноліття працюватимуть індивідуальними вихователями і зразу на пенсію.
Таким чином і демографія буде чудовою і робочі місця в молоді не будуть забирати.
Та й продуктивність в молодих вища.

Хіба ж в нас не показують по ТБ майже кожен день викідають у смітникі, закопують, у сумках викідають, підкідають дітей, скількі залишають в лікарнях?
   
Там вже тремор рук високий, більше заріже, ніж порятує.

як нема паркінсона і тому подібних явищ, дрібна моторика не страждає

по своїй гроссемуттер знаю
в 80 припинила, бо вважала нейрохірургію зразка 1080-х малоетичною, а могла б і далі працювати
   
Якщо йти далі - то запліднювати спермою відібраних самців, що найбільш точно відповідають традиційному нацональному типажу.
то є цілком зрозумілим. (tu)

   
як нема паркінсона і тому подібних явищ, дрібна моторика не страждає

по своїй гроссемуттер знаю
в 80 припинила, бо вважала нейрохірургію зразка 1080-х малоетичною, а могла б і далі працювати
Окремі винятки не рятують загальну тенденцію.
   
Прабабушке тысяча лет с хвостиком? Ох уж эти персы :)
   
Когда ходишь по кладбищу, трудно найти возраст 80 и 80+, скорее вызывает удивление.
   
Хіба ж в нас не показують по ТБ майже кожен день викідають у смітникі, закопують, у сумках викідають, підкідають дітей, скількі залишають в лікарнях?
Тому і варто навести лад та стандарти в дітонародженні.
Народила - віддай в теплі й турботливі державні руки.
За це тобі винагорода та підняття на кілька пунктів в суспільній ієрархії.
   
Окремі винятки не рятують загальну тенденцію.

так а загальна тенденція така, що хто в високому когнітивному тонусі дожива до 60 без паркінсона, той і далі красунчик-молодець.

відкрите питання таке: чи можна себе в ньому підтримувати свідомо, чи високий тонус, образно кажучи, самопідтримується?
іншими словами, чи зупиняється нейродегенерація розумовими вправами?

відповіді наразі нема, наскільки я знаю
   
Прабабушке тысяча лет с хвостиком? Ох уж эти персы :)

в 1996 умерла, увы.
или не увы, потому как характер имела прескврный.

   
так а загальна тенденція така, що хто в високому когнітивному тонусі дожива до 60 без паркінсона, той і далі красунчик-молодець.
відкрите питання таке: чи можна себе в ньому підтримувати свідомо, чи високий тонус, образно кажучи, самопідтримується?
іншими словами, чи зупиняється нейродегенерація розумовими вправами?
відповіді наразі нема, наскільки я знаю
А якщо Паркінсон почася раніше, то як тоді, й далі оперувати?
А якщо не Паркінсон, а Альцгеймер?
Інтелектуали поголовно хворіють і ради на те немає.
   
А якщо Паркінсон почася раніше, то як тоді, й далі оперувати?

якщо паркінсон почався раніше, то уви.

не тільки оперувати, але й ложку до рота доносити :-(
   
Тому і варто навести лад та стандарти в дітонародженні.
Народила - віддай в теплі й турботливі державні руки.
За це тобі винагорода та підняття на кілька пунктів в суспільній ієрархії.

А они, эти руки точно тепли та турботливы, разве не ту собирали на памперсы, и прочие няшки для детдома, еще Слав тогда купил целый багажник, или уже стало хорошо в детдомах?
   
так а загальна тенденція така, що хто в високому когнітивному тонусі дожива до 60 без паркінсона, той і далі красунчик-молодець.
відкрите питання таке: чи можна себе в ньому підтримувати свідомо, чи високий тонус, образно кажучи, самопідтримується?
іншими словами, чи зупиняється нейродегенерація розумовими вправами?
відповіді наразі нема, наскільки я знаю
Наскільки мені відомо руйнація йде без упину. Її можна лише трохи пригальмувати розумовою діяльністю, але не зупинити Природу.
Принаймні поки що.
   
А они, эти руки точно тепли та турботливы, разве не ту собирали на памперсы, и прочие няшки для детдома, еще Слав тогда купил целый багажник, или уже стало хорошо в детдомах?
Я ж кажу - це має бути розумна державна програма.
Краще не в інтернати віддавати, а в прийомні сім'ї. Тим же людям передпенсійного віку, в яких ще є здоров'я та вже є досвід життя й врівноваженість.
Або тим жінкам, чи сім'ям, які свого часу, в молодості своїх дітей віддалі державі.
Своєрідний прокат з правом викупу.
   
Наскільки мені відомо руйнація йде без упину.

вірно.
але резервів активного мозку цілком вистачає років на 120, далі вже іде деградація глії, а внутрішньочерепринх залоз (за правильногь підходу) років на сто.
погодьтеся, це не маразм в 60. Це значно краще
   
Комуняки продолжают выкручивать руки. Хдс заботится о людЯх
   
****, люди не палять і не п'ють і вмирають в 30 років,і навпаки палять і п'ють до 100 і їм норм
:facepalm: телепню, ти чув таку науку як статистика?
   
Нормальний феодальний неомарксизм.  (tu)
   
Ніхто нікого не примушує працювати до 100 років. Подбайте про свою старість в молодості і ідіть на відпочинок хоч в п'ятдесят. Якщо хочете державної пенсії, то чекайте коли вам її призначать.
   
Нормальний феодальний неомарксизм.  (tu)
Як має бути не по феодальному?
   
так а загальна тенденція така, що хто в високому когнітивному тонусі дожива до 60 без паркінсона, той і далі красунчик-молодець.

відкрите питання таке: чи можна себе в ньому підтримувати свідомо, чи високий тонус, образно кажучи, самопідтримується?
іншими словами, чи зупиняється нейродегенерація розумовими вправами?

відповіді наразі нема, наскільки я знаю
Не знаю наскільки це буде доречно у випадку спадкової схильності, але у всякому разі розумова діяльність збільшує кровообіг у мозку, що забезпечує краще живлення та метаболізм у його тканинах( що зповільнює дегенерацію) та зберігає ліпший стан самих судин( меньш відкладень на стінках судин, більше їх еластичність та пропускна здатність). Тому люди, які у літньому віці продовжують займати себе інтелектуальною діяльностью ( особливо творчою, бо в цьому випадку активність мозку максимальна) значно довше зберігають здатність до активного повноцінного життя ніж їх ровесники. Бо мозок заправляє усім в організмі - і енергетикою, і обміном речовин, і гормональним фоном.
   
Пенсії вмруть  крім накопичувальних приватних.Всім хто до пенсійного віку дожив голим босим найбіьше це миска супу від церкви.
   
Пенсії вмруть  крім накопичувальних приватних.Всім хто до пенсійного віку дожив голим босим найбіьше це миска супу від церкви.
Як свідчить досвід  розвинутих країн, з технологічним розвитком людства збільшується продуктивність на кожного працюючого, тож утримання непрацюючих/непрацездатних стає все легшою задачею для держави. При зростаючих стандартах життя для всіх соціальних прошарків - і працюючих і ні. І тільки совок продовжує лякати своїх прихильників соціальними пенсійними катастрофами. Бо сам ущербний та нежиттєздатний.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія