Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вштирився :gigi:

Re: Вштирився  :gigi:

Та можна буде через сімейного лікаря записатися


ні, сімейний лікар тепер цим не займається.
запис іде через Хелсі, через так званий Кабінет вакцинації.
або по телефону центру вакцинації.
   
Re: Вштирився  :gigi:

Є, знайшов, дякую. То я просто погано дивився, що там мені давали  :shuffle:
сорри, не туды...

Останнє редагування: 26 липня 2021 21:46:32 від holic
   
Re: Вштирився  :gigi:

Ну вот ! проверено на людях ! :))

Мож потому и боли в плече были не сильными. Анестезия, епт... :snoozer1:
   
Re: Вштирився  :gigi:

По коллективным 16-го ещё был файзер, но через неделю его уже не стало и мне модерной делали. От которой на следующий день прилично болела рука (слава богу, что не в gluteus maximus делали) и немного плющило и колбасило - без температуры - было понятно, что организм ведёт скрытные боевые действия. Вторую доза модерны назначили на 20-е августа.
Поинтересовался у врача про чипы и приём 5G: ответил, что можно, но чуть позже и не увлекаться, а чипсы можно хоть сейчас. С чувством юмора оказался  :-B
   
Re: Вштирився  :gigi:

Вторую доза модерны назначили на 20-е августа.
Як виглядало це "призначили"?
Вас вже зареєстрували на той день, зарезервували дозу вакцини?
   
Re: Вштирився  :gigi:

Як виглядало це "призначили"?
Вас вже зареєстрували на той день, зарезервували дозу вакцини?
Да, коллективная заявка.
   
Re: Вштирився  :gigi:

А ми на середу записались на модерну.
До речі, намагалась записатися через хелсі з четверга. Було по нулях. А потім в суботу відкрився запис на наступний тиждень і всі вихідні було повно місць. :)
   
Re: Вштирився  :gigi:

Да, коллективная заявка.
Ясно, дякую.
   
Re: Вштирився  :gigi:

Кину сюди, щоб в темі було:

   
Re: Вштирився  :gigi:

Помітив тенденцію серед знайомих у Німеччині: чим вище соціальний статус та дохід, тим ймовірніше, що людина вже повністю вакцинована від Covid-19. Й навпаки, чим нижче статус та рівень інтегрованості у німецьке суспільство, - тим менше довіри до вакцин зокрема, та медичної системи взагалі.

Умовний етнічний німець чи німкеня із вищою освітою та престижною роботою вже давно отримав/-ла другу дозу.
Мігранти зі Східної Європи, екс-СРСР, мусульманських країн -  як один кажуть - "краще зачекати".
   
Re: Вштирився  :gigi:

Помітив тенденцію серед знайомих у Німеччині: чим вище соціальний статус та дохід, тим ймовірніше, що людина вже повністю вакцинована від Covid-19. Й навпаки, чим нижче статус та рівень інтегрованості у німецьке суспільство, - тим менше довіри до вакцин зокрема, та медичної системи взагалі.

Умовний етнічний німець чи німкеня із вищою освітою та престижною роботою вже давно отримав/-ла другу дозу.
Мігранти зі Східної Європи, екс-СРСР, мусульманських країн -  як один кажуть - "краще зачекати".

Нижньостатусні люди просто ще не усвідомлюють всю небезпеку ковід. Їм не доходить, що це не іграшки, і є дуже великий шанс несподівано захворіти і дуба врізати  8-)
   
Re: Вштирився  :gigi:

Ви будете сміятися, але такі темні люди надто сильно вірять в всесильність "розумників". В той час як в розумників вистачає розуму, щоб зрозуміти, як все на соплях тримається  :gigi:
   
Re: Вштирився  :gigi:

Так, отримав другу дозу. А тепер кажіть, яка процедура отримання міжнародного паспорта вакцинації  :shuffle:
   
Re: Вштирився  :gigi:

Чи що там його треба? Короче, бамажку, яка дозволить потрапити в країну ЄС  8-)
   
Re: Вштирився  :gigi:

Зараз навезли файзера в Києві, можна всім бажаючим 18+ отримати першу дозу. В хелсі купа місць, ще й квитки дають на концерт.  Модерна тільки для другої
   
Re: Вштирився  :gigi:

Чи що там його треба? Короче, бамажку, яка дозволить потрапити в країну ЄС  8-)
1) у сімейного через деякий час пару днів після другої
2) дія додаток
3) через якийсь час обіцяють з сайту дії
   
Re: Вштирився  :gigi:

Та я отримав вже дві дози Модерни, я не збоченець, щоб колекціонувати вакцини в собі  :gigi:
   
Re: Вштирився  :gigi:

1) у сімейного через деякий час пару днів після другої
2) дія додаток
3) через якийсь час обіцяють з сайту дії

Дякую!
   
Re: Вштирився  :gigi:

Та я отримав вже дві дози Модерни, я не збоченець, щоб колекціонувати вакцини в собі  :gigi:
Може ще хтлсь прлчитає, тема зверху
Я з альтруїстичних міркувань :)
   
Re: Вштирився  :gigi:

Дякую!
Робила другу у п'ятницю, 13 :) нам сказали до сімейника десь у вівторок, раніше може не оновитись в хелсі.
З собою закордонний паспорт, щоб правильно внесли призвіще
   
Re: Вштирився  :gigi:

Помітив тенденцію серед знайомих у Німеччині: чим вище соціальний статус та дохід, тим ймовірніше, що людина вже повністю вакцинована від Covid-19. Й навпаки, чим нижче статус та рівень інтегрованості у німецьке суспільство, - тим менше довіри до вакцин зокрема, та медичної системи взагалі.

Умовний етнічний німець чи німкеня із вищою освітою та престижною роботою вже давно отримав/-ла другу дозу.
Мігранти зі Східної Європи, екс-СРСР, мусульманських країн -  як один кажуть - "краще зачекати".


Это не только в Германии.У нас та же ситуация. :(

п.с.Вчера сделал третью(бустерную) Pfizer.

   
Re: Вштирився  :gigi:

Робила другу у п'ятницю, 13 :) нам сказали до сімейника десь у вівторок, раніше може не оновитись в хелсі.
З собою закордонний паспорт, щоб правильно внесли призвіще

Дякую!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія