Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

з.і. болукаша - типовий приклад ольінського сцикливого кацапа. З одного боку - презирливо-зневажливе ставлення до України і українців... З іншого - "прєклонєніє" перед фашистами і їх "методами роботи"  :X
модери! скільки ФУП буде тут спостерігати фашистсько-кацапского бота?

Та це просто троль.
Iнодi каже на диво розумнi речi, особливо коли мова йде про вiдношеня до бiженцiв, темношкiрих, ромiв, мусульман.
А iнколи його заносить та вiн прикидується нацистом, для якого українцi - це нижча раса, та виправдовує нацистськi злочини проти "унтерменшiв".
Нехай буде, на противагу до українських iсламофобiв та расистiв.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

буде тобі, москалику, мітка... і в паспорті і на сраці...
В Німеччині не люблять фашистів! а ти - вже кандидат на копендупен в їбєня, з яких виліз

Я там повідомлю відповідні німецькі органи про українського нациста....

Свобода твоя срана ,- то є нацистське гавно для ЄС. Дійшло?
   
Я там повідомлю відповідні німецькі органи про українського нациста....

Свобода твоя срана ,- то є нацистське гавно для ЄС. Дійшло?

втухни гнида!  :X
мені слів бракує щоб охаректериувати виблядка, котрий тішиться зі знищення тисяч невинно вбитих українців... :X

тобі пі3дєц, падла! ходи тепер і оглядайся... Дописи в неті не горять! І тебе, сучару, німецька поліція хапне навіть тоді, коли ти вже забудеш про свої фашистські дописи...
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

втухни гнида!  :X
мені слів бракує щоб охаректериувати виблядка, котрий тішиться зі знищення тисяч невинно вбитих українців... :X

тобі пі3дєц, падла! ходи тепер і оглядайся... Дописи в неті не горять! І тебе, сучару, німецька поліція хапне навіть тоді, коли ти вже забудеш про свої фашистські дописи...

 :lol:   яке воно зле....про дописи сподобалося....  типовий кацапізм. Вірю в те, у шо хочу.

Брехня - це твоє все, лушпиння...

   
:lol:   яке воно зле....про дописи сподобалося....  типовий кацапізм. Вірю в те, у шо хочу.

Брехня - це твоє все, лушпиння...

фсьо? злився кацапчик?  :K
ну, не сци! німецькі поліцаї нині таких як ти фашистів не катують... Просто візьмуть тебе за сраку і виктинуть кxyям назад в ту москальску діру, звідки ти до них приїхав
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

фсьо? злився кацапчик?  :K
ну, не сци! німецькі поліцаї нині таких як ти фашистів не катують... Просто візьмуть тебе за сраку і виктинуть кxyям назад в ту москальску діру, звідки ти до них приїхав

Давай, приїзжай в Польщу... Ну там цигарки контрабандою. Тебе вже чекають.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

підарам-муслімам
тобі пі3дєц

а тобі? викладач ВУЗу і ксенофоб...
для більшості німців ти такий самий фашист та дикун, якщо бражаєш мусульман
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

а тобі? викладач ВУЗу і ксенофоб...
для більшості німців ти такий самий фашист та дикун, якщо бражаєш мусульман

Хто тут викладач ВУЗу????
   
втухни гнида!  :X
мені слів бракує щоб охаректериувати виблядка, котрий тішиться зі знищення тисяч невинно вбитих українців... :X

тобі пі3дєц, падла! ходи тепер і оглядайся... Дописи в неті не горять! І тебе, сучару, німецька поліція хапне навіть тоді, коли ти вже забудеш про свої фашистські дописи...
Є одни характеристика - яничар. Прекрасно пасує до пацієнта.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Є одни характеристика - яничар. Прекрасно пасує до пацієнта.
д

Точно! Ще той сучасра. Брехливе комуняцьке лайно.
   
а тобі? викладач ВУЗу і ксенофоб...
для більшості німців ти такий самий фашист та дикун, якщо бражаєш мусульман

мусульмани - в цілому порядні і цивілізовані люди. Живуть-поживають, добра наживають...
мусліми - дика наволоч, котра пре в Європу красти, гвалтувати і вчиняти теракти.

болукаша - дружбан і "улюбленець" саме муслімів
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

мусульмани - в цілому порядні і цивілізовані люди. Живуть-поживають, добра наживають...
мусліми - дика наволоч, котра пре в Європу красти, гвалтувати і вчиняти теракти.

болукаша - дружбан і "улюбленець" саме муслімів

Ти попався, нацисте. Забудь, про Європу.
   
Ти попався, нацисте. Забудь, про Європу.

 :lol:

пєши єщьо!
...так щоб стало тобі не тільки на депортацію, а й на тюремний строк  :K
   
д

Точно! Ще той сучасра. Брехливе комуняцьке лайно.
Бльо! Я вражений від рівня самокритичності цього болукальника!  ;o
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

:lol:

пєши єщьо!
...так щоб стало тобі не тільки на депортацію, а й на тюремний строк  :K

Всрався нацик.....   Тебе не пустять в ЄС, як і іншу нацистську наволочь.

Прєпадаватєль....   :lol:
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

До чого тут угорці? Хто найближче опинився, тих і залучили до каральної акції. Чітко по 100 за кожного вбитого.
   
Всрався нацик.....   Тебе не пустять в ЄС, як і іншу нацистську наволочь.

Прєпадаватєль....   :lol:

шо кацапчик, всрався?  :gigi:
твої фашистські дописи в неті вже навічно! так шо тебе в будь-який момент в кращому випадку посадять, а в гіршому - вишлють назад в тамбов чи звідки ти там вилізло...
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

мусульмани - в цілому порядні і цивілізовані люди. Живуть-поживають, добра наживають...
мусліми - дика наволоч, котра пре в Європу красти, гвалтувати і вчиняти теракти.

болукаша - дружбан і "улюбленець" саме муслімів

до речі, muslim англійською це і мусульманин
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

шо кацапчик, всрався?  :gigi:
твої фашистські дописи в неті вже навічно! так шо тебе в будь-який момент в кращому випадку посадять, а в гіршому - вишлють назад в тамбов чи звідки ти там вилізло...

Дєшовка ти, мальчік. Але ніяких жартів з мого боку.    Пішло вон..
   
До чого тут угорці? Хто найближче опинився, тих і залучили до каральної акції. Чітко по 100 за кожного вбитого.

угу... здавалось би "до чого тут угорці"...
Бо акція проводилась за керівницва угорського офіцера! І за безпосередньої участі угорських солдат. Ну, і ше там "відзначились" москальскі власовські колаборанти...

я не поняв - ти так само як болукаша будеш оправдовувати звірства фашистів, га?
   
Дєшовка ти, мальчік. Але ніяких жартів з мого боку.    Пішло вон..

П
Н
Х!

підстилка  фашистська... :X
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

угу... здавалось би "до чого тут угорці"...
Бо акція проводилась за керівницва угорського офіцера! І за безпосередньої участі угорських солдат. Ну, і ше там "відзначились" москальскі власовські колаборанти...

я не поняв - ти так само як болукаша будеш оправдовувати звірства фашистів, га?

Ти повністю виправдовуєш дії хуйло в Криму.

Так само робили твої срані савєцкіє партізани в Корюківкі.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

угу... здавалось би "до чого тут угорці"...
Бо акція проводилась за керівницва угорського офіцера! І за безпосередньої участі угорських солдат. Ну, і ше там "відзначились" москальскі власовські колаборанти...

я не поняв - ти так само як болукаша будеш оправдовувати звірства фашистів, га?

Я нікого не виправдовую, мені якось пох їхня національність. Я так само не виправдовую тих, хто євреїв ганяв вулицями Львова в 1941 році...
   
До чого тут угорці? Хто найближче опинився, тих і залучили до каральної акції. Чітко по 100 за кожного вбитого.
Ви взагалі орієнтуєтесь, де Чернігівщина?
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

мені якось пох їхня національність.

ну ця тема і була піднята саме через націоналість
у нас зараз конфлікт з угорцями, тому комусь треба показати які вони звірі були і сильно обурюватись злочинами 2 світової війни
хоча таких злочинів була маса і скоївувались представників різних національностей
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Ти повністю виправдовуєш дії хуйло в Криму.
Так само робили твої срані савєцкіє партізани в Корюківкі.

Оцей висер - кандидат на звання найепiчнiної маячнi на форумi за весь час його iснування.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Оцей висер - кандидат на звання найепiчнiної маячнi на форумi за весь час його iснування.

Ще один істеричний совок...

А про партізан ні слова
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

у нас зараз конфлікт з угорцями
Правильнiше треба казати - не з угорцями, а з неофашистським урядом покидька Орбана.
Так саме у актi геноциду, який був вчинений у Корюківцi, виннi не угорцi, а хортiвськi нацисти.

Останнє редагування: 1 жовтня 2018 23:49:06 від UkrEuro
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Так трапилося що цього літа був поруч з Корюківкою в комплексі Бреч. І вперше почув за цю історію з знищення поселення. Не знав правда що то мадяри. Місцеві казали німці. І за партизан не чув.
Але багато хто памятає з місцевих. І відчутно інше ставлення до тоі трагедіі навіть в теперішньому поколінні. В центрі Украіни звідки я родом такого ніхто від німців не мав. Комісарів били але з звичайними людьми конфліктів не було. За харч платили.
А украінці в околицях Корюківки правдиві. Вимова інакша і слова місцеві  але в селах Тарас на стіні. Гарні люди. Сподівався кацапізмом заряджені бо 20км там брянщина але украінці і почувався як вдома .Батько водія мені Кобзаря читав по памяті як пригостилися.
От такі враженя з цього серпня.

Болукан не будь гнидою.
Ливандович лиши його не нагнітай.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Так трапилося що цього літа був поруч з Корюківкою в комплексі Бреч. І вперше почув за цю історію з знищення поселення. Не знав правда що то мадяри. Місцеві казали німці. І за партизан не чув.
Але багато хто памятає з місцевих. І відчутно інше ставлення до тоі трагедіі навіть в теперішньому поколінні. В центрі Украіни звідки я родом такого ніхто від німців не мав. Комісарів били але з звичайними людьми конфліктів не було. За харч платили.
А украінці в околицях Корюківки правдиві. Вимова інакша і слова місцеві  але в селах Тарас на стіні. Гарні люди. Сподівався кацапізмом заряджені бо 20км там брянщина але украінці і почувався як вдома .Батько водія мені Кобзаря читав по памяті як пригостилися.
От такі враженя з цього серпня.

Болукан не будь гнидою.
Ливандович лиши його не нагнітай.

Гниди то є савєцкіє партізани, яким було до сраки місцеве населення. Ти теж комуняка??
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Ви взагалі орієнтуєтесь, де Чернігівщина?

Звісно. Думаєте, вони тільки на Закарпатті стояли?
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Правильнiше треба казати - не з угорцями, а з неофашистським урядом покидька Орбана.

так, але я б краще назвиав цей уряд "крайньо-правим"
ідеологія схожа партії яку підтримує автор гілки
   
Я нікого не виправдовую, мені якось пох їхня національність. Я так само не виправдовую тих, хто євреїв ганяв вулицями Львова в 1941 році...

ну-ну...! і хто ж їх "ганяв"?

тіко не тре тут вкотре викладати совєцку пропаганду! "ганяли" не євреїв, а залишки нквд... Після того як відкрили тюрми і глянули шо вони з нашими людьми поробили. А своїх жидів ніхто ніколи у Львові не рухав! Ми з ними сотні років поруч жили... і нині живемо... Нормально!
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

А про партізан ні слова
З точки зору мiжнародного права, дiї партизан на окупованих територiях проти окупацiйної адмiнiстрацiї були легальними, а дiї хортiвських нацистiв - актом геноциду мирного населення. Крапка.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

ну-ну...! і хто ж їх "ганяв"?

тіко не тре тут вкотре викладати совєцку пропаганду! "ганяли" не євреїв, а залишки нквд... Після того як відкрили тюрми і глянули шо вони з нашими людьми поробили. А своїх жидів ніхто ніколи у Львові не рухав! Ми з ними сотні років поруч жили... і нині живемо... Нормально!

Жінки і діти з НКВД.... 
   
ну ця тема і була піднята саме через націоналість
у нас зараз конфлікт з угорцями, тому комусь треба показати які вони звірі були і сильно обурюватись злочинами 2 світової війни
хоча таких злочинів була маса і скоївувались представників різних національностей

шо, може є факт масового вбивства українцями мадярів?  ;o
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

ну ця тема і була піднята саме через націоналість
у нас зараз конфлікт з угорцями, тому комусь треба показати які вони звірі були і сильно обурюватись злочинами 2 світової війни
хоча таких злочинів була маса і скоївувались представників різних національностей

Ну це очевидно, що лівандович отримав черговий темник. Він аналогічні теми про поляків відкривав, дуже добре пам’ятаю. З тим самим рівнем істерики та пафосу.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Гниди то є савєцкіє партізани, яким було до сраки місцеве населення. Ти теж комуняка??
Та ти мастак бачу п#здіти з під німецького айпі.
А комісарські гниди що підставили село під знищення мадярами так само ставилися до украінців як мадяри чи ти судячи з твого вереску.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

шо, може є факт масового вбивства українцями мадярів?  ;o

Не мадярами, а окупаційними загонами передусім. Там ще українці відзначилися, з колаборантів.
   
Re: Знищення угорцями Корюківки, Україна 1943 р

Ну це очевидно, що лівандович отримав черговий темник. Він аналогічні теми про поляків відкривав, дуже добре пам’ятаю. З тим самим рівнем істерики та пафосу.

А чому він це робить??'

Щось особисте чи політика партії?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія