Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хроніки бойкоту B-)

Re: Хроніки бойкоту B-)

О, КРС випустили з дурки  :laugh:
Бякусю, може ти поясниш, який смисл магістер вклав у словосполучення "хроніки бойкоту"?
Або я погано розумію смисл слова "хроніки", або хтось інший погано розуміє, що таке "бойкот" :weep:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Бякусю, може ти поясниш, який смисл магістер вклав у словосполучення "хроніки бойкоту"?
Або я погано розумію смисл слова "хроніки", або хтось інший погано розуміє, що таке "бойкот" :weep:

Ото не набридло тобі, Мирко, прикидатися ?  :weep:  Чи не прикидатися...
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Ну як тут поросятки?
ще хваляться одне перед одним, якими соблазнами їх юльки приманювали, що тільки не обіцяли, аби поросята відмовилися від бойкоту, але вони, поросята, мужньо встояли перед усіма соблазнами?
До гілок забігали, язик чесався до нестями, але втрималися?
:gigi: Більше всього, що ні. Ось тут бякуся бігає по всіх гілочьках не то бякує, не то бикує, але чомусь зельки на її серлиння не ведуться. Мабуть кнурята цим своїм сраним бикотом зробили собі ж гірше - немає їм з ким посратися - їх всі не то бикують, не то бякують. Карочь, один хер - немає об кого їм свою бяку дрисливу почесать. І шушка десь забігла. Сцицца бякуся без неї жосско бикувать. Того і бігає за кожним перехожим чоботом. Але ж ми знаємо - шавка, яка дуже гавкає - не кусає. :acute:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Бякусю, може ти поясниш, який смисл магістер вклав у словосполучення "хроніки бойкоту"?
Або я погано розумію смисл слова "хроніки", або хтось інший погано розуміє, що таке "бойкот" :weep:
:lol:  :weep: вот ето ти його розмазала по всій його хитродупій мордяці.
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Ото не набридло тобі, Мирко, прикидатися ?  :weep:  Чи не прикидатися...
та де я прикидаюся?
Хроніки бойкоту, як на мене, можуть виглядати лише так : кожен заходить до гілки і звітує, в яких гілках ну дуже кортіло, аж до вс..., але згадував про оголошений бойкот і змушений був втримуватися.
Але ж це абсурд, погодься!
Рахувати гілки, де нічого не писав через бойкот, чи що?
і не просто рахувати, а ще й регулярно приносити до цієї гілки звіти!
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Бякусь, а хоть сюди, а розкажи мені, як буде правельно:

бякот, бикот, чи бойкот?

бякувати, бойкотувати, чи бикувати?

бика, бока, чи бяка?


Бо шото я вже заплуталася із цим вашим дрислинням бикующим.  :umnik2:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

настав ще один день бойкоту.  дякую зелепухам, що тримають гілку на плаву!  :K
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Давно уже было пора окуклиться и друг другу петтинг делать. :lol:
Шалэну бджилку рошенить
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

настав ще один день бойкоту.  дякую зелепухам, що тримають гілку на плаву!  :K

Ну ти особливо набойкотувала!  :punish:

3. гіпа-юлькашня! 
1.Некоректно - це відповідь Читачеві
2. Менделисі більше пасує гіменопластика, ніж косатій!  :laugh:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

найкращим ходом опонентів міг би стати альтернативний бойкот. але до цього вони самостійно додуматись не в змозі.
И остаться без всенародной забавы "потыкай п-бота палкой"? Нееет. Зачем тогда сюда ходить?
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

настав ще один день бойкоту.  дякую зелепухам, що тримають гілку на плаву!  :K

Справжня бойкотерша...  :pooh_lol:

ї....нувся, бідолашний
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

И остаться без всенародной забавы "потыкай п-бота палкой"? Нееет. Зачем тогда сюда ходить?

 :-B
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

І ще бойкотерша...  :pooh_lol:

За акно вазможностєй для хуйла ? Логічно.
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Ганьбливий якийсь бойкот у підкнурятників...  :pooh_lol: 
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

прихильники певної політсили, ви такі смішні...  :laugh:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

   Вопрос програмёрам ФУПа.

   Возможно ли наваять скрипт, который даст возможность автору темы запретить писать в теме заигнореным никам ( по выбору)?
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

   Вопрос програмёрам ФУПа.

   Возможно ли наваять скрипт, который даст возможность автору темы запретить писать в теме заигнореным никам ( по выбору)?
Возможно
пріступайтє
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

   Вопрос програмёрам ФУПа.

   Возможно ли наваять скрипт, который даст возможность автору темы запретить писать в теме заигнореным никам ( по выбору)?
є така фігня як "авторська модерація". Доступна лише окремим юзерам та довела свою нежиттєздатність
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Магістере, то якою є хроніка бойкоту на поточний момент?
Посилюється хроніка, послаблюється?
Трохи тривожно якось...
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

є така фігня як "авторська модерація". Доступна лише окремим юзерам та довела свою нежиттєздатність
окремі юзери можуть з Вами не погодитися, стосовно нежиттєздатності :)
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

окремі юзери можуть з Вами не погодитися, стосовно нежиттєздатності :)
ну й нехай.
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

прихильники певної політсили- ви зібрали квінтесенцію вашої тупості! Вітаю!
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Шановне панство. Продовжуємо бойкот. Хамство, примітив і брутальність не мають права жити на українському форумі. Копендупен кацапським зайдам.
Не зривайтеся на відповіді їм, не цитуйте погань.
Бойкот так бойкот.
Скажіть собі твердо: я бойкотую і воно ввійде у звичку не реагувати.
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

   Вопрос програмёрам ФУПа.

   Возможно ли наваять скрипт, который даст возможность автору темы запретить писать в теме заигнореным никам ( по выбору)?

Мрії підкнурятникив, як мрії імпотентів,
щось хочуть, але не можуть...  :pooh_lol:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

   Вопрос програмёрам ФУПа.

   Возможно ли наваять скрипт, который даст возможность автору темы запретить писать в теме заигнореным никам ( по выбору)?


Киздуй на СУП, там чисто підкнуряцька свора...  :punish:

Дрейка тобі видасть скрипт...
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

прихильники певної політсили  накручують кількість своїх висерів! :gigi:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

настав ще один день бойкоту.  дякую зелепухам, що тримають гілку на плаву!  :K
Мася, ти полєгчє на поворотах. Нас, дєвачьок, які не голосували за кнуробидло, можна називати лише україночками, і не інакше. А свої прокнурячих ропух  із моральними уродствами, у яких в порожніх макітрах як не залупи, то їбанашки, то ще яка подібна уйня на сексуальному підгрунті, можеш називати як захочеш - наскільки твоєї жовчі вистачить. А з нами будь повєжлівєє - а там може і Танею тебе обзивати перестануть. Карочь, як будеш мати повагу до опонента, то і тебе почнуть поважати.
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

прихильники певної політсили- ви зібрали квінтесенцію вашої тупості! Вітаю!
І да, паця, якщо не хочеш, щоб я за тобою возила уї тачькаме, просто подумай над тим, що від твого серлиння тут нічого не залежить. Чим дужче ти сертимеш на голови своїх опонентів, тим менше у твого кнуряки залишатиметься шансів на реванш.

Тому вчися з опонентами своїми поводитися так, як хочеш, щоб поводилися з тобою. І буде тобі щястє.
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Ну как бойкот, Танюша? Послидовныкы подтянулись, чи сам в закутку сопли глотаешь? B-)
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

А зежульо скаче, як ужалене  :gigi:
Вам шо тут, в гілці, медома намазано ? :))  Ну кланяйтесь, кланяйтесь :))
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

А зежульо скаче, як ужалене  :gigi:
Вам шо тут, в гілці, медома намазано ? :))  Ну кланяйтесь, кланяйтесь :))
Бякусю, ну прикольна ж гілка, хіба нє?
Хоча би у тому сенсі що я - попри свою фантастичну наполегливість - так і не змогла з"ясувати у отцов-основатєлєй її мету, смисл і характер наповнюваності.
Тому при згадці її ТС-а постійно спливає на па"мяті...знаєш, як коцапські мамашки називають своїх малесеньких діток ?
Прикинь - годовасік тугосєря! :)
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Бякусю, ну прикольна ж гілка, хіба нє?
Хоча би у тому сенсі що я - попри свою фантастичну наполегливість - так і не змогла з"ясувати у отцов-основатєлєй її мету, смисл і характер наповнюваності.
Тому при згадці її ТС-а постійно спливає на па"мяті...знаєш, як коцапські мамашки називають своїх малесеньких діток ?
Прикинь - годовасік тугосєря! :)
послухай, геноссін Кет, ну ніззя ж так тупо палитись!  :weep:
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

Що тут? Кароффка сере, як і збиралася?
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

шо тут? Агнешка прибігла попіднюхувати? Ну, як?
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

послухай, геноссін Кет, ну ніззя ж так тупо палитись!  :weep:
ой, тіке не треба тут розпальцовуватися, ніби ти не знати, з якої сраки виліз. Всі ми родом з есересера, тому не бреши, що ти не чув ніяких кацапських приказок у своєму житті.

Лохонувся з цією гілочькою, дик вже мовчав би тихесенько собі в тряпочьку. З Людаса сміявся, а сам в таку саму западню попався.
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

настав видатний  день -понеділок!
Подивимось, скіки прихильники певної політсили прибіжить цього разу.  B-)
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

ой, тіке не треба тут розпальцовуватися, ніби ти не знати, з якої сраки виліз. Всі ми родом з есересера, тому не бреши, що ти не чув ніяких кацапських приказок у своєму житті.

Лохонувся з цією гілочькою, дик вже мовчав би тихесенько собі в тряпочьку. З Людаса сміявся, а сам в таку саму западню попався.
НЕ. Таня решила сделать вид, шо то не говно, а шоколад. Добавки просит. :lol:
Пора переименовывать веточьку. "Хроника хронического дебила"
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

перший пішов! :K
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

ой, тіке не треба тут розпальцовуватися, ніби ти не знати, з якої сраки виліз. Всі ми родом з есересера, тому не бреши, що ти не чув ніяких кацапських приказок у своєму житті.

Лохонувся з цією гілочькою, дик вже мовчав би тихесенько собі в тряпочьку. З Людаса сміявся, а сам в таку саму западню попався.
Та ні, це не з ссссра
Моя мала десь в інтернеті натрапила на таке, потім погуглила і з"ясувала, що це у коцапів такий мамашковий сленг. Трирічку, знаєш, як іменують ? "Трьохгодюсік"!  :facepalm: Ну, і мені звісно, розказала.
Але не треба заважати цьому котикові. Воно ж знаєш, яке нещастячко?..От
   
Re: Хроніки бойкоту B-)

другонах!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія