Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

дно дня

Re: дно дня

Государственной службы Украины по безопасности на транспорте Михаила Ноняка
яценюковсько-авакяновський кадр.
від них і на вибори в раду йшов і заступником у податковій був.
мутний тип
https://a_n_tikor.com.ua/articles/8382-zbochennja_i_rozbeshchennja_malolitnih_-_tajemnitsja_zastupnika_minzdoha_mihajla_nonjaka

Останнє редагування: 21 листопада 2018 23:44:53 від klympush
   
Re: дно дня

   
Re: дно дня
MAG

 8-:

Таких дебілів треба одразу скидати за оцими пристроями! [M]

Останнє редагування: 11 грудня 2018 17:00:28 від MAG
   
Re: дно дня



Останнє редагування: 18 грудня 2018 04:19:58 від проходямимо
   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

Семочко ?  :laugh:

 :lol:
   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

Етнічні росіяни на керівних посадах заслуговують ретельної уваги до членів їх родин.
Особливо, після чим швидшого усунення їх з займаних посад.
   
Re: дно дня

КАЧЕСТВЕННОЕ ДНО

Це звиздець )))

Цитувати
Зазначається, що у 2014 році чоловік, підтримуючи ідеологію так званого "русского міра", виїхав до окупованого Криму "у пошуках кращої долі", де отримав паспорт громадянина РФ.
Крім того він отримав водійське посвідчення, став на військовий облік і у пільговому порядку оформив російську військову пенсію, оскільки у 1995 році у складі ЗС РФ брав участь у бойових діях у Чечні.

За даними СБУ, у 2016 році підполковник влаштувався на військову службу до Головного управління Національної гвардії за сприяння колишнього керівництва НГУ. Повідомляється, що він отримав допуск до державної таємниці та ініціативно звернувся до командування щодо направлення його в район проведення антитерористичної операції.

 :weep:
   
Re: дно дня

хтось скаже хто ці люди?
це слуги хуйла, є така партія з рейтингом 45%
   
Re: дно дня

І що дивного? Сам цей Каплін - хто? Дупутат ВР від прикоритної фракції
   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

https://twitter.com/view/status/1529201517126885377
Продавати не значить продати.
Імхо, то діти бізнесують
ЗІ якщо що, то така марка в мене є :)
   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

думал, ТСН не переплюнуть.. НО!

   
Re: дно дня

и снова я ошибся.
Подоляк №1

   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

хтось скаже хто ці люди?
я тоже понятия не имею кто это
   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

Re: дно дня

Re: дно дня

   
Re: дно дня

https://twitter.com/view/status/1573614880141238272
так человек хуйло участвовал в выборах и набрал 10% голосов.
   
Re: дно дня

https://twitter.com/view/status/1572523817066704896

Жека Карась просто поки що зайнятий, щоб провести бесіду з колективом театру і переконати у хибності такої позиції.
   
Re: дно дня
U2

и снова я ошибся.
Подоляк №1

https://twitter.com/view/status/1564974859767189507

1. Он не сказал, кто такие «мы».
2. Может их, ну тех, которые «мы», убедили, шо будут бережно относиться?
3. Неужели сам Фрейд?

Останнє редагування: 25 вересня 2022 09:56:53 від U2
   
Re: дно дня

   
Re: дно дня

ну и для тех, у кого нет твиттера сейчас сделаю копипасту всего


місіс Ольга
@duliazmakom
Отже, розповідаю про ситуацію, від якої вчора у мене стався культурний шок.
Зразу вибачаюсь за затянутість, але хочу все гарно в деталях розписати, аби люди змогли відчути ту ж порцію крінжі та неймовірного сорому за деяких українців.

Передісторія: моя подруга є організаторкою класного івенту для українців, і не тільки, в Берліні. Перш за все, івент про донати на ЗСУ та волонтерам. На івенті також можна глянути роботи різних українських художників,дизайнерів і тд. Також там можна послухати техно (це ж Берлін).

Що я робила на цьому івенті: там були виставлені ілюстрації мого партнера + так сталось випадково, що я була в групі тих людей,які стоять на вході та пропускають відвідувачів. Ми збирали донати, ставили їм печатку на руці (в Україні браслети ліплять, тут печатки) і тд.

Потрібно також зазначити, що в нас був ще список запрошених гостей, які могли без обов‘язкового грошового донату пройти, бо вони друзі організаторів, які багато ресурсу вклали в створення івенту.

І ось тут  починається весь крінж вечора.

На вечірку прийшло багато людей, все проходило суперськи. Дуже багато людей платили не лише мінімальну суму для входу - 10 Євро (що є зовсім не багато для входу на тусовку), але й просто донатили більші суми. Зокрема іноземці, що було дуже приємно.

Стоїмо ми собі, все гарно і тут починається вистава. Підходить чоловік років 40 і з ним його компанія. Він приближається до нас з телефоном і вже за 6 метрів від нас щось починає показувати на ньому.

Відбувається приблизний діалог:
-Доброго вечора.
-Доброго, я Ростислав Дзундза.
Сказав він це таким тоном та лицем, ніби він реінкарнація королеви Єлизавети і дивиться на нас в очікуванні чогось.

Ми розумієм,що напевне він в списку запрошених. Дивимся - немає. Тому, як і всім відвідувачам, привітно пояснюєм що треба зробити аби зайти, 10 Євро з людини і велкам.

Прослухавши про оплату(було прояснено і те,що це оплата не нам, а є донатом на ЗСУ) людина, Ростислав Дзундза починає чомусь розповідати нам хто він, хоч ніхто його не питав. А виявляється, що він дуже шанована людина, а саме особистий радник Олени Зеленської і ще хтось там.

Мій коментар: треба було сказати ,що я також радник Петра Порошенка, може б він змінив тон розмови.
Далі він починає показувати свій інстаграм, який він на початку ще відкрив, аби показати фотки з вулиці де він з Зеленським.
Вау, вражає, правда?

Ми стоїмо і напружено усміхаємось,адже Ростислав на підпитку і почав говорити не просто зверхньо,а дуже пасивно-агресивно. В мене в голові від нього вже усе ригає, але звалу немає.
Він починає питати куди підуть гроші.

Мій друг ввічливо відповідає,що донати йдуть у фонд Притули та Повернись живим.
Ростислав кривиться і починає домахуватись, бо «який ше Притула, ніякі гроші йому не кидайте,кидайте Зеленському», а ще «а шо, Притула буде тут виступати?»

Після цього ця особа пропонує «альтернативу». Він хоче заплатити за трьох своїх товаришів, які весь цей час вставляли 5 копійок,що от, наш друг такой очень вліятєльний,такіх людєй знаєт, а троє людей пройдуть безплатно, «по-блату».

Ми стоїмо в шокєрові. Я ледве стримую себе. Людина, яка втирала нам 15 хвилин,що вона чорт зна хто, але дуже впливова, говорить що вона не буде платити за вхід(читайте давати донат на ЗСУ),бо вона сидить на якісь посаді десь там.

Коли ми покликали організаторку і та сказала шановному Ростиславу Дзундрі, що так не пройде, ми всі тут на рівних правах, що люди вклали гроші,сили та час, аби зробити цей івент, і що, найголовніше, ЦЕ ДОНАТИ НА НАШУ АРМІЮ. Чому це взагалі треба комусь пояснювати, я не розумію.

Коли це все прояснилось, пан Дзундра почав зі своєї багатої уяви викидати наступні стейтменти:

   
Re: дно дня

Стейтмент #1. Ви всі тут збираєте гроші з людей, а гроші підуть не на ЗСУ, а вам в кишеню.
Певно він думає,що як при владі таке роблять, як він таке робить, то інші люди також.

Після цього ми стали більш ворожі до нього і вже без притворства почали пояснювати особі, чому не варто так говорити.
Його супутниця, дєвушка із Кієва, почала захищати нашого радника і виставляти претензії до нас та організаторки.

Під час цього «діалогу», дехто з нас перейшли на росіянську,якою говорила дєвушка із Кієва. Мало що, може так людям краще дійде.

Стейтмент #2. Ви говорите російською, ви точно українці?

Знову повторюсь, російською почали говорити вже тоді, коли українською повторилось 100 разів одне і те ж, а люди не розуміли. Тому перейшли на їхню рідну мову.

Після цього НАРЕШТІ компанія радника зрозуміла,що вони не зайдуть без оплати.Заплатили.За йшли.
Радник залишився одним воїном дальше розповідати нам шо па чьом.

Сказав що заплатить. Витягує свій гаманець, показово показує,що там купа грошей. Витягує купюру 50 Євро, показово хвустить нею і дає нам зі словами «Дівчатка, без проблем, я заплачу, а ви мені дайте чек».

Який ще в біса чек, це тусовка «заплатив-отримав перепустку-веселишся», не супермаркет.Мій друг дає йому решту,я ставлю печатку від клубу на руці. Міг би вже пройти і перестати урешті-решт позоритись.Але ні, радники  так просто не здаються, вони позоряться до кінця.

Починає вимагати чек, ми ще раз пояснюєм процедуру проходу на івент в Берліні. Що, фактично, печатка на руці є чеком (фактом оплати). Людина далі тарабарить одне й те саме про чек і що ми всі тут обдурюєм на гроші, і як результат, отримує запрошення на вихід з івенту.

Я ніколи б не подумала,що буду свідком такого. Мені було дуже соромно перед іноземцями, які не розуміли про що ситуація і  яким довелось розповісти, шо тут в нас українці, які сказали що вони «при владі» і хочуть не платити( не донатити).

Якщо вам цікаво глянути що то за людина той радник і шо він робить по життю, просто загугліть Ростислав Дзундра. Це не перший такий випадок в його житті і видно не останній.

Тред неочікувано вистрелив і я дуже рада, бо хочу, аби в Україні існував інститут репутації.
АЛЕ
Цей тред категорично не несе гомофобію, орієнтація не визначає добра людина чи погана.
Також, я не відношусь до порохоботів чи до зелених, я тут не надаю оцінки  роботі Притули.

Тред про перевищення повноважень, про проблему підбору персоналу і  тих, хто працює при владі і думають, що це надає їм більше прав та цінності.
А основне - про відсутність в нашій країні інституту репутації, бо таких як він багато і що вони ще досі роблять при владі - загадка .
   
Re: дно дня

https://twitter.com/view/status/1573663392946069511
Маю надію, що у місс Ольга, або хоч у когось з її оточення був заряджений телефон, шоб глянути відео цієї чудової розповіді.
В противному випадку може відправити в довгостроковий бан, того, хто постійно  таскає на ФУП цікаві розповіді з потужних помийок?
   
Re: дно дня
ATF

Маю надію, що у місс Ольга, або хоч у когось з її оточення був заряджений телефон, шоб глянути відео цієї чудової розповіді.
В противному випадку може відправити в довгостроковий бан, того, хто постійно  таскає на ФУП цікаві розповіді з потужних помийок?

Що? Соромно?
   
Re: дно дня

Що? Соромно?
Давай підтягуй всю бригаду на пошук відео. Чекаємо.
   
Re: дно дня

Маю надію, що у місс Ольга, або хоч у когось з її оточення був заряджений телефон, шоб глянути відео цієї чудової розповіді.
В противному випадку може відправити в довгостроковий бан, того, хто постійно  таскає на ФУП цікаві розповіді з потужних помийок?

специально для тебя картинка.



не про ту историю, но вполне.
пакетики для рвоты возьмете с собой
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія