Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Re: Шановні адміни, є прохання.

Re: Шановні адміни, є прохання.

і це плачуться два персонажі які вискакують зразу коли на форумі зачеплять ;o  ЇХ політсилу і зразу в бій,або коли треба донести "світло правди" ,ЇХ правди.
 То чому ви так ревниві до таких же працівників клави тільки з іншого боку ,що слізно тут шантажуєте модерів,вимагаєте привілегій і відсів форумчан,бо вони вам не в корм? (ось дочитав гілочку і бачу що модери одного вже покарали власне за спроби  тиску). А ті форумчани ж такі як ви,тільки "кормляться" іншими або мають погляди інші.
просю пардону, я ВЧАСНО вилізла? Я тіке після отсідки. Так от,

Цитата:
Перегриневич   Сталкінг (переслідування з метою тиску)
  04.01.2023   09.01.2023   22:42

Отут ще раз просю пардону за мою аналогію:

То якшо коли Амід розказує нам баєчки, що ота епічна гілочка Сікгєя-Тєвновтси (я зберегла транскрипцію аффтара?) є чи не найважливішою гілочькою у Клубі ФУП, бо вона найефективніше генерує контент, фупчеки потім як можуть, так і затикають отой галімий фонтан сєріка із його сраними однотипними селфі і такими ж самими відохуйосіками, бо вже заїбав ними по саме нІкуди, то це ми значицця сталкінгуємо сєріка? Бо для мене наразі шо Сергій12345, шо Марсер - це одного поля какашки. Я їх по рівню гавнистості вже не розрізняю.

Тобто, прохання не знущатися з форумчан не важно яким зайобінгом - чи то сраними фотками з такими ж самими сраними відосіками, чи то однобокою упередженою модерацією із спровокованими самим же кнопкодавом надуманими банами це у нас вже підпадає під порушення правил форуму і карається баном? А де можна почитати правило із описом такого порушення?

Марсік, ти чи то в силу своєї молодосці, чи то в силу браку інших якихось твоїх якостей і можливостей, не можеш зрозуміти одного: люди тут не сліпі і твій нарцисизм і компенсацію кнопкою браку уваги в реалі, бачать і чим більше ти будеш використовувати її у зведенні рахунків з юзерами, тим дужче тебе ненавидітимуть і пинатимуть не тільки носаками (що зараз і роблять), а скоро вже і хуями. Ти дужже цього випрошуєш.

Боронь боже назвати цей пост якимось сраним Хуялкінгом. Це вже просто банальний крик із душа через твоє холєння і лєлєяння себе коханого за допомогою модерської кнопки, від якого вже не просто тошнить, а ригать хочецця. Як ти додумався останнім часом менше мелькати у гілочьках зі своїми тупими банальностями - просто ума не приложу. Ще б якби ти припинив скакати межи очі як жаба у гілочках Адмінки, коли ні тебе про те не просять, ні тебе навіть не згадують, то ціни б тобі не було у базарний день.
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

просю пардону, я ВЧАСНО вилізла? Я тіке після отсідки. Так от,

Отут ще раз просю пардону за мою аналогію:

То якшо коли Амід розказує нам баєчки, що ота епічна гілочка Сікгєя-Тєвновтси (я зберегла транскрипцію аффтара?) є чи не найважливішою гілочькою у Клубі ФУП, бо вона найефективніше генерує контент, фупчеки потім як можуть, так і затикають отой галімий фонтан сєріка із його сраними однотипними селфі і такими ж самими відохуйосіками, бо вже заїбав ними по саме нІкуди, то це ми значицця сталкінгуємо сєріка? Бо для мене наразі шо Сергій12345, шо Марсер - це одного поля какашки. Я їх по рівню гавнистості вже не розрізняю.

Тобто, прохання не знущатися з форумчан не важно яким зайобінгом - чи то сраними фотками з такими ж самими сраними відосіками, чи то однобокою упередженою модерацією із спровокованими самим же кнопкодавом надуманими банами це у нас вже підпадає під порушення правил форуму і карається баном? А де можна почитати правило із описом такого порушення?

Марсік, ти чи то в силу своєї молодосці, чи то в силу браку інших якихось твоїх якостей і можливостей, не можеш зрозуміти одного: люди тут не сліпі і твій нарцисизм і компенсацію кнопкою браку уваги в реалі, бачать і чим більше ти будеш використовувати її у зведенні рахунків з юзерами, тим дужче тебе ненавидітимуть і пинатимуть не тільки носаками (що зараз і роблять), а скоро вже і хуями. Ти дужже цього випрошуєш.

Боронь боже назвати цей пост якимось сраним Хуялкінгом. Це вже просто банальний крик із душа через твоє холєння і лєлєяння себе коханого за допомогою модерської кнопки, від якого вже не просто тошнить, а ригать хочецця. Як ти додумався останнім часом менше мелькати у гілочьках зі своїми тупими банальностями - просто ума не приложу. Ще б якби ти припинив скакати межи очі як жаба у гілочках Адмінки, коли ні тебе про те не просять, ні тебе навіть не згадують, то ціни б тобі не було у базарний день.
Ти навіть не уявляєш, наскільки байдуже на твої погляди щодо організації форумів, і хто там кого куди на твою особливо цінну думку. Ще з ДД ;)
Але будь-хто, хто, не маючи доступу до логу банів, публічно розносить про конкретного модератора, хоча модерація тут зараз влаштована колегіальною і неуособленою, займається саме персональним тиском, за який бувають наслідки. Живи з цим.
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Невже Марсер на оту брудну агресивну маячню візьметься відповідати... :facepalm:
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

другий раз я перепитав, чи в Миросі з Карофкою немає особливих привілеїв. Все.
:facepalm1:
Тобто виходить що у них там на модерській кухні є таке поняття як особливі привілеї окремим юзерам?
навіть списочочок відповідний склали?
Як ото у медведа на СУПі?
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

:facepalm1:
Тобто виходить що у них там на модерській кухні є таке поняття як особливі привілеї окремим юзерам?
навіть списочочок відповідний склали?
Як ото у медведа на СУПі?
тут питання навіть не в тому. Модери торгують юзерами наче сутенери.  :facepalm:  як же це мєрзко читати зі швейцарських єбєнєй...
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Яке ж воно чорнороте((
Ніби завжди таке було——але кожний раз пересвідчуєшся як вперше((
Огидно((
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

тут питання навіть не в тому. Модери торгують юзерами наче сутенери.
а я інше побачила
і це реально жахливо, звісно, якщо то справді Марсер написав на СУПі, а не хтось інший зареєструвався під його ніком і таким чином підставив
правду знає лише він сам та Амід - в тому пості є інфа, неМарсер якої знати не міг
Фактично особа, якій Амід довірив модерську кнопку великого форуму, відкрито заявляє : за весь цей період модераторства (10 місяців) мене зацікавило узгодження з Амідом лише двох питань - щоб він не вживав слово "зрадойоп" і чи надає цій особі мандат на модерську розправу над двома юзерами (ніки вказано у цитуванні).
Або це підстава, фальшивка, або...Амід такого мандата справді надав і не бачить нічого аж такого в оприлюдненні цієї інфи.
Я хз...Схоже, що і мандат таки був, і Амід не має нічого проти оприлюднення цього факту.
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

а я інше побачила
і це реально жахливо, звісно, якщо то справді Марсер написав на СУПі, а не хтось інший зареєструвався під його ніком і таким чином підставив
правду знає лише він сам та Амід - в тому пості є інфа, неМарсер якої знати не міг
Фактично особа, якій Амід довірив модерську кнопку великого форуму, відкрито заявляє : за весь цей період модераторства (10 місяців) мене зацікавило узгодження з Амідом лише двох питань - щоб він не вживав слово "зрадойоп" і чи надає цій особі мандат на модерську розправу над двома юзерами (ніки вказано у цитуванні).
Або це підстава, фальшивка, або...Амід такого мандата справді надав і не бачить нічого аж такого в оприлюдненні цієї інфи.
Я хз...Схоже, що і мандат таки був, і Амід не має нічого проти оприлюднення цього факту.
дик, я ж і кажу: нас з тобою або програно в карти, або здано в оренду сцикливому уйобку. На славах он лєв талстой, а на дєлє....
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

дик, я ж і кажу: нас з тобою або програно в карти, або здано в оренду сцикливому уйобку. На славах он лєв талстой, а на дєлє....
корів в карти не програють. Коней так,бо карти то панська забава була,але не корів.  В оренту теж-не сільська то справа. тому не переборщуй" на словах......,а на дєлє......."
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

корів в карти не програють. Коней так,бо карти то панська забава була,але не корів.  В оренту теж-не сільська то справа. тому не переборщуй" на словах......,а на дєлє......."
а де ти там побачив пана? Швейцар - це на дєлє лакей при хлєбном мєстє. Так шта, свою корову залиш при собі - вона мені не в масть.
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

дик, я ж і кажу: нас з тобою або програно в карти, або здано в оренду сцикливому уйобку.
;o
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Забагато феєрверку. Забагато творення паралельної дійсності, забагато віри в те, що вона підмінить чинну, якшо горлати дужче.
8 травня після висеру Карофки з купою речей, в які ліва людина взагалі-то не сміє лізти (але кого це обходить, правда ж, Миросю?) накладеному не через те, що я порохобот чи програміст, чи любитель солодкого, а саме тут в Адмінфорумі, я спитав УСІХ модераторів, чи вони розділяють мою думку щодо цього висеру, що це тиск на модератора і що це треба зупиняти.
Серед них відповів і Амід. Ствердно.
Це все. Продав-купив-розголосив-срака-мотика - існують лише в уяві людей, в житті яких форум займає занадто багато місця.
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Якщо чесно-відверто, то уявлення не маю, про що ви зараз. Полистаю, подивлюся, що там було 8 травня.
Водночас дещо дивно саме від вас чути про якісь речі, в які ліва людина не сміє лізти, особливо зі своїми якимись домислами.
Одна ремарочка, Марсере. Чесно, досі не можу остаточно прийти до тями..
Ні, не від того, що ви свого часу звернулися до Аміда з запитом про дозвіл на вчинення модерського бєспрєдєла (свавілля) щодо двох ніків.
Що щось подібне відбулося і так було очевидно, та ще й сам Амід непрямо підтвердив такий дозвіл на цих сторінках.
Конче здивувало те, що ви додумалися повідомити про цей факт широкий загал. Навіщо???
Попри свою волю чи бажання продовжую пізнавати вас, раніше невідомого.
А зараз пішла дивитися, що сталося 8 травня. )))
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Чесно? Пофік, що ви про це думаєте. І ви самі глибоко пофік, поки не нарветеся. Хочете нариватися як Карофка - прошу дуже.
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Чесно? Пофік, що ви про це думаєте. І ви самі глибоко пофік, поки не нарветеся. Хочете нариватися як Карофка - прошу дуже.
Та зрозуміло. Вам самому нариватися можна, еге ж? Чом ні, коли один палець завбачливо тримається на кнопці, чи не так?
То що там стосовно 8 травня? 2022 року чи якого іншого? Бо за 8 травня 2022 знайшла всього 3 її поста - якісь розборки з її Масянею, і жодного який хоч віддалено стосувався би вас.

І припиняйте нарешті з цією практикою публічної переоцінки значимості власної персони. Ви справді вважаєте що мені НЕпофіг ваше ставлення?
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Тетяно, ти не потрібна навіть самій собі, не кажучи вже про форумців, і при цьому кілька років в будь-якій гілці починаєш мені читати лекції про те, як я переоцінюю власну значимість.
Чесно, вже набридло, одне й те ж. Зараз знову в чужому треді, нав'язуючи це лайно іншим, бо у власне твою гілку ніхто не прийде і ти це знаєш.
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Тетяно, ти не потрібна навіть самій собі, не кажучи вже про форумців, і при цьому кілька років в будь-якій гілці починаєш мені читати лекції про те, як я переоцінюю власну значимість.
Чесно, вже набридло, одне й те ж. Зараз знову в чужому треді, нав'язуючи це лайно іншим, бо у власне твою гілку ніхто не прийде і ти це знаєш.
тобто???  ;o
А де мій пост- відповідь???
Марсере, ви зухвало зловживаєте кнопкою.
Ініціативно провокуєте юзерів, ллєте на них бруд власних фантазій, отримавши відповідь, баните...
Амід дав зелене світло і на таку вашу діяльність  теж - свій висер на мою адресу залишати, а мою відповідь-реакцію видаляти?
До того ж, у вас нав"язлива манія - регулярно повідомляти різним дописувачам по різних соцмережах, форумах тощо по їхню дріб"язковість і незначущість, звісно ж - у порівнянні з вашою "величністю".
Ви сам кому потрібний, крім самого себе?
Тільки не треба знову розповідати про свою дружину, будь ласка.
Кому ви на форумах потрібний?
Знаєте, чому вас не прийняв навіть дрімучо порохоботський СУП?
А все дуже просто - бо там є багато свідків вашого "модерування" у 2008 і зараз, і цей факт для них переважує навіть ваше порохобоцтво.
Згадайте - саме на вашу НИЦУ модерацію посилалася у 2011 більшість юзерів цілком проукраїнського (але при цьому анітрохи не юльківського) Гондурасу, коли навідріз відмовилися визнати в вас "СВОГО", проукраїнського.
Що ви витворяєте?
Позбудьтеся кнопки - побачите, у скількох розв"яжеться язик на вашу адресу, "патрібний".
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Побачу. Ні в кого :)
Що ти ліпиш, я от одного не розумію — що ти ліпиш!?
Чого тебе обходить моя дружина?
Чого ти вирішила, що я намагався сподобатися СУПу?
Чого ти думаєш, що я видалив твій висер разом із реакціями інших, а не підшив його до решти твоїх висерів (бо таки підшив)?
Повідомляв я комусь про їхню незначущість у твоїх глюках після того як ти седативне забула випити, чи коли ваша ж шобла вчергове намагалася знецінити мене самого?
:)
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Побачу. Ні в кого :)
Що ти ліпиш, я от одного не розумію — що ти ліпиш!?
Чого тебе обходить моя дружина?
Чого ти вирішила, що я намагався сподобатися СУПу?
Чого ти думаєш, що я видалив твій висер разом із реакціями інших, а не підшив його до решти твоїх висерів (бо таки підшив)?
Повідомляв я комусь про їхню незначущість у твоїх глюках після того як ти седативне забула випити, чи коли ваша ж шобла вчергове намагалася знецінити мене самого?
:)
Жалюгідно, огидно.
«Що ти ліпиш?» - питає людина (?), яка перед тим ні секунди не засумнівавшись, заявила іншій : «Ти нікому не потрібна, навіть самій собі». Фейспалм.
Ваш нарциссизм вже давно вийшов за межі того, юнацького, навіть трохи смішного…Зараз це щось надміру потворне і незбагненне.
Ні у кого немає жодної потреби якось штучно знецінювати вас – з цим ви цілком справляєтеся і самотужки. На DOU – то реально ганьбисько.
Не я одна неозброєним оком побачила, як ви несміливо постукали у двері СУПа, зайшли на напівзігнутих аби виправдатися перед ними : «Це не я банив того то і того то! Це все Амід! Я такий же порохобот як і ви, а може ще крутіший! Мене в плані модерства за весь цей час перейняли лише два моменти – щоб Амід не вживав поганого слова при формулюванні банів, і чи маю я право на вчинення безперешкодного свавілля щодо двох конкретних ніків. І це все!» (цитата неточна, але суть збережено).
І щодо дружини вам теж давно треба усвідомити : «обходить» вона виключно вас, і не варто ліпити її де не попадя, наприклад у пояснення стороннім людям, чому ви «вимушені» (с) були не повертатися до України зі свого двотижневого закордонного відрядження.
Пробувати пояснити щось навіть вкрай очевидне особі, яка публічно заявляє «Я не боюся мобілізації в ЗСУ, я всього лише жертва обставин (о. як!!!) », при цьому добровільно відсиджуючись у Швейцарії!!!, це дійсно марна справа.

ПС Десь "підшиваєте" власні висери? Ну, щоб потім перечитувати і у такий спосіб підвищувати самооцінку? Господи... :facepalm1:
   
Re: Re: Шановні адміни, є прохання.

Я не знаю, що тут коментувати. Ще раз зачепиш дружину — підеш до Карофки.
Ще раз полізеш в чужий тред канючити, що я тобі погрожую — підеш до Карофки.
Ще раз щось сюди з лівих джерел витягнеш — підеш до Карофки.
Ще раз помічу, що ти і інших людей виводиш на емоції обговоренням якихось подробиць їхнього життя — підеш до Карофки.
Зі свого боку я даю слово честі, що як би ти мене не харила своєю дистильовано лицемірною і агресивною форумною поведінкою, я не буду до тебе упереджений жодним чином, поки ти не вилізеш мені чи ще комусь на голову.
В нас попереду очевидне загострення, вчора прилетіло в твоє рідне місто, а тебе обходить лише моя особа. Годі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія