Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

300-12-8

300-12-8 Нове

Quiet, Inanna! The ways of the Underworld are perfect. They may not be questioned.

Or so they said.



Як у свій час 300 спартанців знали, що вони йдуть на смерть, але не відмовилися від битви, так само, отримавши право голосу після довгого мовчання, я повністю усвідомлювала, що відбудеться, якщо я продовжуватиму відстоювати свої цінності та переконання на цьому ресурсі і зробити спробу to do what’s right для інших.

But that’s ok.

Тим, кому я не змогла допомогти, тим, до кого віднеслися несправедливо, тим, кого образили тимчасовим чи довготривалим чи вічним баном за те, що були і залишаєтесь патріотами, тим, хто поки ще на форумі, але самоцензурує себе, бо боїться вільно та відкрито висловити свою думку, тим, хто мав сміливість задавати незручні запитання і був за це розтоптаним, тим, хто вступився за слабкіших і був за це покараним, тим, хто не знає, де ще знайти підтримки, тим, хто просто бажає бути собою, не боячись отримати постріл у спину за слово правди:

This is not over.

Wait for transmission.

Watch for the sign.


Mark 13:4 ESV

Tell us, when will these things be, and what will be the sign when all these things are about to be accomplished?


Revelation 12:1 ESV

And a great sign appeared in heaven: a woman clothed with the sun, with the moon under her feet, and on her head a crown of twelve stars.


Psalm 8:3 ESV

When I look at your heavens, the work of your fingers, the moon and the stars, which you have set in place.








Останнє редагування: 5 листопада 2022 06:53:41 від proton
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія