Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Raspberry Pi

Raspberry Pi

Купив сцуко

Останнє редагування: 20 серпня 2016 16:16:32 від Bogkuz
   
Re: Raspery Pi

Буде в якості музичного сервера. Накатив Pi Musicbox. Все працює з коробки. Чудово )
   
Re: Raspery Pi

raspberry нє? сколько отдал ?
   
Re: Raspery Pi

raspberry нє? сколько отдал ?

нє, бо я не одну  помилку зробив в слові а дві  :D
   
Re: Raspery Pi

raspberry нє? сколько отдал ?

б/у взяв за 400 з корпусом...
модель B...
застаріла звичайно, але  для музону мало б вистачити...
   
Re: Raspberry Pi

З коробки
програє локальний музон,
бфчить станції soma.fm, tunein,
розшарює музон на самбу (можна з ведроїда приіром слухати),
музон з youtube відео
докинути можна вконтакті, але я ще не пробував і будильник...
....
трохи подомахувався ftp ставити, але то хіба для системних файлів, бо папка з музоном розшарена з коробки
   
Re: Raspberry Pi

Шо это за зверь? Хоть фото покажи.
   
Re: Raspberry Pi

Шо это за зверь? Хоть фото покажи.


   
Re: Raspberry Pi

Симпатяга!  :laugh:
   
Re: Raspberry Pi

Симпатяга!  :laugh:

воно ще в мене в корпусі прозорому )
   
Re: Raspberry Pi

воно ще в мене в корпусі прозорому )

Так то не твоя фотка?  ;o
   
Re: Raspberry Pi

Так то не твоя фотка?  ;o

нє  :beach:
   
Re: Raspberry Pi

Шо это за зверь? Хоть фото покажи.


комп за 30$. остання версія rasberry pi 3. кіт коштуе біля 70$. розмір з сотовий телефон, підключаеться до любого монітору або тв де е hdmi. классна штука

https://www.amazon.com/Vilros-Raspberry-Complete-Starter-Kit/dp/B00L87YMGM/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1471700103&sr=8-8&keywords=raspberry+pi+3 

Останнє редагування: 20 серпня 2016 16:39:11 від show-me
   
Re: Raspberry Pi

нє  :beach:

Ну если не хочешь показывать своего зверя, зачем тему заводил?
   
Re: Raspberry Pi

давно хочу поковырять, да руки не доходят. Оно мне как бы и не очень надо, но любопытство терзает...
   
Re: Raspberry Pi



комп за 30$. остання версія rasberry pi 3. кіт коштуе біля 70$. розмір з сотовий телефон, підключаеться до любого монітору або тв де е hdmi. классна штука

Да, я почитал уже. Компом назвать сложно, но штуковина неплохая.
   
Re: Raspberry Pi

остання версія rasberry pi 3
....
вона ще з вайфаєм і блютузом )
   
Re: Raspberry Pi

зачем нужен MUSIC сервер? :-D
   
Re: Raspberry Pi



комп за 30$. остання версія rasberry pi 3. кіт коштуе біля 70$. розмір з сотовий телефон, підключаеться до любого монітору або тв де е hdmi. классна штука

https://www.amazon.com/Vilros-Raspberry-Complete-Starter-Kit/dp/B00L87YMGM/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1471700103&sr=8-8&keywords=raspberry+pi+3 

а просто хд-медіаплеєр не годиться?  чи смарт-тв
   
Re: Raspberry Pi

зачем нужен MUSIC сервер? :-D

що б музон слухати )
   
Re: Raspberry Pi

Я колись собі хотів купити, щоб зробити медіацентр, щоб не ганяти плейстейшин.
Але з часом пріоритети змінились і замість скачувати фільми і потім дивитись, ми перешли на Амазон Прайм, а амазон прикрив плагіни, за допомогою яких можна було дивитись його.
   
Re: Raspberry Pi

Tatus для відео в мене телевізора нема  :)
   
Re: Raspberry Pi

я долго ломал голову и пытался представить для чего мне может понадобится rasberry pi ))

и тут матушка потребовала цифровое тв !
почитал форумы про приставки и как годами доводят софт и потом покупают новые цацки пачками
 и так не доводят софт до кондиции, перепрыгивают на новые цацки
плюнул не секас и радиолюбительство и просто купил mini-ITX на amd a1 и футляр для него 
и в сотку баксов уместился
   
Re: Raspberry Pi

Tatus для відео в мене телевізора нема  :)

Ти нічого не дивишся взагалі, чи дивишся на комп'ютері?
   
Re: Raspberry Pi

Ти нічого не дивишся взагалі, чи дивишся на комп'ютері?

в мене стара книжка на неї закачую і дивлюсь )
   
Re: Raspberry Pi

elipse а я спецом музон хотів... купувати вай-фай радіо десь по аліекспресам не варіант )
та і лінух який можна налаштувати то є плюс...
   
Re: Raspberry Pi

я долго ломал голову и пытался представить для чего мне может понадобится rasberry pi ))

и тут матушка потребовала цифровое тв !
почитал форумы про приставки и как годами доводят софт и потом покупают новые цацки пачками
 и так не доводят софт до кондиции, перепрыгивают на новые цацки
плюнул не секас и радиолюбительство и просто купил mini-ITX на amd a1 и футляр для него 
и в сотку баксов уместился

rasberry pi  - це в першу чергу конструктор. Ти можеш підключати до нього практичноЮ що завгодно і програмувати під свої потреби.
rasberry pi використовується в першу чергу в навчанні (класи програмування і інженерії), як хоббі.
Минулого року один із моїх студентів для наукової ярмарки зробив робота на основі rasberry pi для пожежників, який може рухатися по пересічній поверхні і сам обминати перешкоди.

Плюс rasberry pi у якості медіа центру в тому, що він абсолютно безшумний. 
   
Re: Raspberry Pi

в мене стара книжка на неї закачую і дивлюсь )

Це не те. Дивитись на великому телевізорі з нормальним звуком і на таблеті в руці - це різні речі.
Хоча в тоєму варіанті, тобі тепер буде достатньо просто купити самий простий телевізор (ніяких смартів), а все інше зробить rasberry pi.
   
Re: Raspberry Pi

elipse а я спецом музон хотів... купувати вай-фай радіо десь по аліекспресам не варіант )
та і лінух який можна налаштувати то є плюс...

линух и так кривой по жизни,
а на армах кривой по определению ))
так как их много всяких разных, и каждая сволочь все делает по своему там в  периферии и вводе/выводе
поэтому  этот зоопарк даже Торвальдс нахрен посылал, все на патчах работает от знающих хлопчиков в теме
последнее что у меня убило, это когда в какой-то приставке ДВА года один кадр
собирал доказательства пропуска кадров на выравнивании частоты видео,
это воспринимается как дрожание и подергивание текста на мониторе или телевизоре.
И ничего на выхлопе .... но опыт есть.
   
Re: Raspberry Pi
h2o

rasberry pi  - це в першу чергу конструктор. Ти можеш підключати до нього практичноЮ що завгодно і програмувати під свої потреби.
rasberry pi використовується в першу чергу в навчанні (класи програмування і інженерії), як хоббі.
Минулого року один із моїх студентів для наукової ярмарки зробив робота на основі rasberry pi для пожежників, який може рухатися по пересічній поверхні і сам обминати перешкоди.
ты с arduino, случайно, не путаешь?  :-)o
   
Re: Raspberry Pi

Tatus та я вже звик і вікно мені затуляти буде...  :)
   
Re: Raspberry Pi

ты с arduino, случайно, не путаешь?  :-)o

Ні не плутаю.
Подивись фотку вище, там в правому нижньому кутку є подвійний ряд шпичаків, от їх і використовують, щоб підключати все що хочеш і програмувати як хочеш.
 
   
Re: Raspberry Pi
h2o

Ні не плутаю.
Подивись фотку вище, там в правому нижньому кутку є подвійний ряд шпичаків, от їх і використовують, щоб підключати все що хочеш і програмувати як хочеш.
я и к своему core i5 могу подключить что угодно
но он для этого как-бы не предназначен
rspberry pi - дешевый, компактный компьютер , а не "в первую очередь конструктор", для чего есть другие, более специализированные и дешевые решения
   
Re: Raspberry Pi

rasberry pi  2 из-за отсутствия лицензирования кодеков с жуткими тормозами проигрывал видео на любом линухе... Поэтому идея создать медицентр провалилась.
Штука интересная, например попробовать сделать систему типа "умный дом" потому как к ней всевозможных датчиков на алиэкспрес хоть жопом жуй за пару баксов, но для этого надо быть хоть немного программером, а я не из таких.
Поэтому выбрал другой девайс для простых смертных



Потребление 2 Вт, Windows 10, показывает фильмы Full HD
Я доволен
   
Re: Raspberry Pi

Phoenix_999 там мабуть проц все ж заслабий для фулл хд... про кодеки хз...
   
Re: Raspberry Pi

зачем для бота с ультразвуком или инфрасенсором распберри.
мой на ардуине ездит и все прекрасно объезжает.
распберри нужон для вещей посерьезнее.
типа потоковое видео обработать с беспилотника или что то подобное.
уже на замену Распе есть помощьнее - одноплатный компьютер Banana PI.
штука неимоверная.

Процессор   ARM Cortex-A7 dual core
Графический процессор   ARM Mali400MP2 dual GPU core
ОЗУ (SDRAM)   1GiB DDR3 DRAM
Питание   5 В через разъём микро-USB (OTG) или аналогичный разъём питания при использовании внешнего жесткого диска SATA 2,5" до 2х А.
USB   2× USB 2.0 , 1x USB OTG
Периферия   Шина расширения на 26 пин, содержащая I²C, SPI, UART, Controller Area Network
Встроенная память   SD слот (максимум 64GB), порт SATA с отдельным разъёмом питания. Поддержка жёстких дисков до 4 ТБ
Сеть   10/100/1000 Ethernet. Коннектор RJ45
Дисплей   Allwinner A20 built-in, с поддержкой HDMI 1080p и CVBS
Видео   CedarX
Видео-камера   1× Camera Serial Interface[en] коннектор
Звуковой выход   ⌀3.5 мм стерео выход
Звуковой вход   Встроенный микрофон
Прочее   Встроенный ИК-порт
Размеры   92 × 60 mm
Вес   48g
   
Re: Raspberry Pi

Я купив собі три штуки ось цих, довго добиралися, правда, бо то кікстартер:

C.H.I.P.

Девять доларів за піс.

Ще є пара расберів і інших, температуру, вологість, СО2 по хаті міряють.
   
Re: Raspberry Pi

Боже, яка куйня  :facepalm:

   
Re: Raspberry Pi

я и к своему core i5 могу подключить что угодно
но он для этого как-бы не предназначен
rspberry pi - дешевый, компактный компьютер , а не "в первую очередь конструктор", для чего есть другие, более специализированные и дешевые решения

Ти зайди на їхній сайт https://www.raspberrypi.org/ , який так і називається "Teach, learn and make with raspberry pi" Подивись, що вони самі пишуть. 
   
Re: Raspberry Pi

Треба перевірити чи воно вже може прагравати вісім каналів РСМ через HDMI, поки руки не доходили. Правда можуть бути трабли зі стабільністю генератора частоти. А так буде непоганий аудіо сервер до мого старіючого AV-ресівера Integra.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія