Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Диспозиція, значиться, така: Працюю в Польщі на металобазі у їхнього мільйонера… B-)

я за 9 часов плачу от 400 до 600 грн, люди живут дома с семьями и огородами. Пока никто не уехал
   
ви подуріли. працювати по 9-12 годин :facepalm1:
   
Німецький паровоз веселіше кочегарити))
О 6.00 початок— загрузка.
О 7.00—7.30 —— виіжджаємо зі складу.
8.30—9.00—— прибуваємо на об"ект.
9.00—9.30—— сніданок.
9.30——12.30—— Робота.
12.30—13.00—— обід.
13.00—15.00—— Робота.
15.30—— кінець дня на складі.
Ну і зарплатка у рази більша за Польщу))

пс. Так—— це я повишмалювався))
   
ТС, чому ти весь час ниєш і скиглиш?

Це і є відповіддю на твоє питання: "А чи зміг би я повторити його успіх у нас?"

 (tu)
   
В Україні за мінімальну зарплату чи біля неї завжди роботу можна знайти. Сказав би Антік що хоче більшу зарплату, тому і з'їхав.
   
krm.net.ua
Андерстенд,  [ua]
   
  Відсотки за кредит у нас захмарні

Угу але при довгостроковому кредитуванні відбивається за рахунок інфляції.

  земля у нас не є предметом купівлі-продажу

тільки с/г, для металобази землі с/г призначення не використовують
 
  І ще один дуже важливий нюанс: він сів в авто і…
  Я ж маю відкрити візу та 6-12 годин маринуватись на митниці.

Поїздом можна без затримок перетнути. Якщо для твого бізнесу 6-12 годин такі критичні.

Він купив обладнання і без проблем привіз а Ви спробуйте провезти в Україну зайву пляшку вина

тут Слав продемонстрував - привіз і цілий завод етикеток побудував,
а Антік з пляшкою вина справитись не може

Нещодавно до нього прибули на розбору сто вагонів із Чечні. А чому в Польщу а не до нас? Там ми їх "розкренчуємо" а дома хіба не змогли б?
 

Тому що вони їздили в Польщі, тут їх і розібрали, з Чечні в Польщу на металобрухт ніхто вагони гнати не буде.

   Дивлюсь я на оце все і так собі міркую: - А чи зміг би я повторити його успіх у нас?
  Однозначно: - Ні!
 

Саме так - "ні"
Тому, що хоче шукає шляхи, а хто не хоче шукає причини.

   
Угу але при довгостроковому кредитуванні відбивається за рахунок інфляції.

тільки с/г, для металобази землі с/г призначення не використовують
 
Поїздом можна без затримок перетнути. Якщо для твого бізнесу 6-12 годин такі критичні.

тут Слав продемонстрував - привіз і цілий завод етикеток побудував,
а Антік з пляшкою вина справитись не може

Тому що вони їздили в Польщі, тут їх і розібрали, з Чечні в Польщу на металобрухт ніхто вагони гнати не буде.

Саме так - "ні"
Тому, що хоче шукає шляхи, а хто не хоче шукає причини.
Какой вы у нас умный, наверное уже и будку построили?
   
Антік, а в Росію на роботу не збираєшся?
Ти ж колись їздив, навіть під час війни.
   
У нас вже безвізовий режим з країнами ЄС так що про візи застаріло.
Мова очевидно про робочу візу.
Щоб легально працювати, потрібна робоча віза.
   
антік ніяк не втямить, що він завжди і всюди буде десь під плінтусом. При будь-якій владі, в будь-якій країні.

Бо у нього нема ніяких здібностей, лише жага до графоманства і величезна жаба. А то такі "таланти", що ніякої користі з них не може бути апріорі.

Давили заздрощі в совку, в Україні, в кацапії, тепер будуть давити в Польщі - така твоя доля :(

   
антік ніяк не втямить, що він завжди і всюди буде десь під плінтусом. При будь-якій владі, в будь-якій країні.

Бо у нього нема ніяких здібностей, лише жага до графоманства і величезна жаба. А то такі "таланти", що ніякої користі з них не може бути апріорі.

Давили заздрощі в совку, в Україні, в кацапії, тепер будуть давити в Польщі - така твоя доля :(
Жаба давит только вас, Антик честно работает, но у вас другие воровские приоритеты!
   
Какой вы у нас умный, наверное уже и будку построили?

ви у нас хто, чого це раптом я у вас?
   
Очевидно следующий Майдан будет удобнее устроить в Варшаве.
   
антік ніяк не втямить, що він завжди і всюди буде десь під плінтусом. При будь-якій владі, в будь-якій країні.

Бо у нього нема ніяких здібностей, лише жага до графоманства і величезна жаба. А то такі "таланти", що ніякої користі з них не може бути апріорі.

Давили заздрощі в совку, в Україні, в кацапії, тепер будуть давити в Польщі - така твоя доля :(
Залиш Антіка, давай краще про мене, який бідним студентом без копійки приїхав в Польщу і доробився до будинку, машини, двох псів і щорічних відпусток. А ще й батькові з його 45$ пенсією в Україні допомагає.
А, і про накачені  м'язи не забудь.  :D
   
ви у нас хто, чого це раптом я у вас?
А вы у нас кто, поророхобот?
   
Залиш Антіка, давай краще про мене, який бідним студентом без копійки приїхав в Польщу і доробився до будинку, машини, двох псів і щорічних відпусток. А ще й батькові з його 45$ пенсією в Україні допомагає.
А, і про накачені  м'язи не забудь.  :D
Желчью захлебнется сейчас!
   
Тут он кажуть що я нічого не вмію робити. Мовляв антік уміє тільки нити... B-)

Звісно ти можеш копати та ще можеш не копати, але цього вміння замало для створення власного бізнесу.
Твоє скиглення просто дало привід сумніватися, що у тебе є підприємницький хист. А на когось робити ти напевно можеш.
   
А вы у нас кто, поророхобот?

   
ви подуріли. працювати по 9-12 годин :facepalm1:

А що такого? У мене в житті був період, коли я теж стільки працював і навіть більше, було і по 16 годин.
Інколи коли робота пре і дає хороший зиск то доводиться так працювати. А ще буває, що бізнес під загрозою то тоді взагалі без варіантів.
   
Я, як тільки приїхав в Польщу, то працював в охороні в системі: 12 на 24.
12 годин працюєш, 24 відпочиваєш. Оплата і ставка погодинна.
А щоб більше заробити, то брав додаткові дижурства, і виходило мені, що 24 години працював, а 12 відпочивав.
Робота не пильна була. Треба було тільки ходити по об'єкту і палкою махати.  :D
Були такі, які в місяць по 300 годин намотували.
Але після цього виглядаєш, як зомбі - нічого не усвідомлюєш, ходиш на автопілоті. Навіть їсти не хотілося. Схуд тоді, капєц.

Зато зараз графік в мене такий:
4:45 підйом, зробити малій їсти і на пробіжку (турнік, зарядка, скакалка).
6:00 - 6:40 душ, сніданок.
6:40 - 7:00 пішки на роботу.
7:00 - 15:00 робота ( на роботі другий сніданок 10:30).
15:00 - 15:15 пішки з роботи до дому.
15:30 - 17:00 треніровка, качання м'язів для Комаріка 2008  :D
17:00 обід

17:15 і до вечора

   
Антік, я радий що можу зараз вже тут побажати Вам удачі в зароблянні грошей в тій же Польші. І здоров'я, яке є основою всього іншого.
Що зробиш. Якщо за 26 років наші правителі навчилися тільки красти і вибудовувати корупційні схеми. Не про таку Україну думали Л.Лукяненко і ви в ті роки.
   
Антік, я радий що можу зараз вже тут побажати Вам удачі в зароблянні грошей в тій же Польші. І здоров'я, яке є основою всього іншого.
Що зробиш. Якщо за 26 років наші правителі навчилися тільки красти і вибудовувати корупційні схеми. Не про таку Україну думали Л.Лукяненко і ви в ті роки.
Думати та пісні жадібні співати мало - треба щось і робити, чомусь вчитися та перестати думати, що всі крадуть. Звісно, що всі знайомі мільйонери (сусід-суддя або мент, хабарник-ректор) крадуть, але ж є і сусідка, що розкрутилася на базарі, хтось генделик тримає, хтось машини переганяв - вони ж не крадуть. Звідки ж така ненависть до багатіїв ? Це ж комуняча ідея
   
У мене до тих хто розкрутився сам, або хто має відповідну освіту і може знаннями заробляти тільки повага і  хороше відношення.
Але не всім вдається. От наприклад лікар сімейної медицини. Навіть якщо є тисяч 8000 то добре. І лікар анестезіолог чи херург. Скільки за операцію в кишеню.
А якщо в людини не було можливості закінчити медвуз, або щось айтішне. А якщо людина має освіту простого інженера. Або просто ПТУ. Що вона не має право просто жити як живуть без освіти в ЕС в штатах.
Не туда ми дивимось. Тим більше не до Антіка це відносити. Він роботяга як мало хто.
   
Стосовно роботи по 12 годин. Я наразі в Запоріжжі працюю. Взяли підряд на 4 місяці на Запоріжсталі. То скажу так. Мужикам у відрядженні (особливо робітничому класу) не можна давати вільного часу. Бо вони його витрачають ВИКЛЮЧНО на розпиття горілки з відповідними наслідками. Тому зміни повинні бути по 12 і бажано зовсім без вихідних. Така реальність життя в Україні. Можливо в Польщі по іншому, не знаю. Хоча навряд
   
В Україні працівникам мало платять і  нема кому купувати нові автомобілі і їх приходиться пускати в утилізацію:
http://autodriving.net/shokuyuchi-podrobici-utilizaciї-neprodanix-avto-u-sviti/
   
В Україні працівникам мало платять і  нема кому купувати нові автомобілі і їх приходиться пускати в утилізацію:
http://autodriving.net/shokuyuchi-podrobici-utilizaciї-neprodanix-avto-u-sviti/
Фейк. Нигде никто не утилизирует новые машины, только утопленников.
   
Фейк. Нигде никто не утилизирует новые машины, только утопленников.
Вот более подробно:
   
Начнём с того , что у нас всё что "шевелится" под плотной крышей силовиков...а метал-то особая статья... :D
В каждом городе ,на определённом месте стоят "валютчики"-их никто "не видит"!!!
А янтарь? Всё -порядок?
А лес??? и т. д. и т. п.
А цыгане и наркота???
Потом у скромного подполковника полиции автопарк не хуже,чем у шейха...и...опять ничего не видно...

слава Петру!!!  X(
   
Можу дати координати - люди потрібні. До речі, я скоро їду - закінчується мій безвіз. Мо хочеш зайняти моє місце і спати на моєму ліжку? У нас весела кумпанія. ;)
Тут напрочуд дешеві б/у авто. Продукти трішечки дешевші. В основному. Спиртне та цигарки дорогі. Правда, пиво по ціні як і у нас. :-)o
Спати на ліжку самого Антіка?
Тут треба за таке додатково щось брати.  :D
   
Вот более подробно:
https://youtu.be/-lrXs5IEYws
Ложь от начала до конца. Я видел разбор этого фейка (не видео, а статьи с этими фотками), а видео - просто фотки и начитка того фейка. Ни одного факта, ни одной ссылки  - просто бред медиапиздоты.
На фотках - стоянки старых автомобилей под пресс или стоянки новых в очереди на погрузку.
Никакого перепроизводства нет нигде и в помине - любой покупатель оторвёт с руками машину позапрошлого года со скидкой в 20-30%, но их нет физически. Их делают ровно столько, сколько продают - поэтому свой цвет приходится ждать
   
Вчора взяв квартиранта.
Українець. З Калуша.
Працює на монтажі кухонних меблів з Ікеа.
Працює нелегально. Має робочу візу, але шеф його не реєструє.
Заробляє 15 злотих на годину.
За рахунок того, що виробляє більше годин і не платить податків, заробляє більше, ніж я.  :X
В місяць виходить десь 3500-4000 злотих (28000 грн).
Працює 5 днів в тиждень, неділя вихідна.
Робота не пильна, кожен раз в іншому місці. Люди  купують меблі в Ікеа, а вони їх монтують на дому.
Шеф дав їм службову машину. До дому привезуть, з дому заберуть. Плюс обіди за рахунок фірми.
Мені за оренду платить 500 злотих.
   
Вчора взяв квартиранта.
Українець. З Калуша.
Працює на монтажі кухонних меблів з Ікеа.
Працює нелегально. Має робочу візу, але шеф його не реєструє.
Заробляє 15 злотих на годину.
За рахунок того, що виробляє більше годин і не платить податків, заробляє більше, ніж я.  :X
В місяць виходить десь 3500-4000 злотих (28000 грн).
Працює 5 днів в тиждень, неділя вихідна.
Робота не пильна, кожен раз в іншому місці. Люди  купують меблі в Ікеа, а вони їх монтують на дому.
Шеф дав їм службову машину. До дому привезуть, з дому заберуть. Плюс обіди за рахунок фірми.
Мені за оренду платить 500 злотих.
Сама компанія не чесна, а розхвилювалася, що в Україні порушують:
"В Україні є багато компаній, що працюють під логотипом IKEA, але не мають до неї жодного стосунку. І дуже важливо це питання вирішити", - розповів посол."
https://сайт Народного фронта/news/2018/06/12/ikea_nepokoyitsya_cherez_pidrobku_yiyi_produkciyi_v_ukrayini_mzs_shveciyi
   
Дивлюсь я на оце все і так собі міркую: - А чи зміг би я повторити його успіх у нас?

Ти - ні.
Ти природженний наймит.
   
Сама компанія не чесна, а розхвилювалася, що в Україні порушують:
"В Україні є багато компаній, що працюють під логотипом IKEA, але не мають до неї жодного стосунку. І дуже важливо це питання вирішити", - розповів посол."
https://сайт Народного фронта/news/2018/06/12/ikea_nepokoyitsya_cherez_pidrobku_yiyi_produkciyi_v_ukrayini_mzs_shveciyi
Що стосується самих меблів, то тут справжня Ікеа. Клієнти купують меблі безпосередньо в супермаркеті ІКЕА. А вже доставкою до дому клієнта і монтажем цих меблів займається підрядник Ікеї, який має підписаний з ними контракт. І ось цей підрядник бере для монтажу українців, яких не реєструє, щоб не платити за них податки. Такий українець попрацює пів року і їде до дому, бо віза закінчиться. На його місце приходить інший, або той самий вертається з новою візою.
Ікеа з підрядником працює чесно, по контракту і платить всі податки.
Це вже підрядник є не чесним.
Кого і як підрядник бере на роботу, ІКЕА до того ніякого відношення не має.

Останнє редагування: 11 липня 2018 13:42:02 від білий хорват
   
Цитата: білий хорват
Що стосується самих меблів, то тут справжня Ікеа. Клієнти купують меблі безпосередньо в супермаркеті ІКЕА. А вже доставкою до дому клієнта і монтажем цих меблів займається підрядник Ікеї, який має підписаний з ними контракт. І ось цей підрядник бере для монтажу українців, яких не реєструє, щоб не платити за них податки. Такий українець попрацює пів року і їде до дому, бо віза закінчиться. На його місце приходить інший, або той самий вертається з новою візою.
Ікеа з підрядником працює чесно, по контракту і платить всі податки.
Це вже підрядник є не чесним.
Кого і як підрядник бере на роботу, ІКЕА до того ніякого відношення не має.
:facepalm1: Ніщо не заваджає ІКЕЇ (котру на ФУПі називали маркером антикорупції та законності) внести в контракт пункт про заборону дитячої праці та нелегальної праці
Було б бажання, але бачу, що і в ІКЕА бляхарська ментальність 8-) 
   
:facepalm1: Ніщо не заваджає ІКЕЇ (котру на ФУПі називали маркером антикорупції та законності) внести в контракт пункт про заборону дитячої праці та нелегальної праці
Було б бажання, але бачу, що і в ІКЕА бляхарська ментальність 8-)
:facepalm1:
Навіщо в контракті прописувати то, що прописано на рівні держави?
В кодексі праці на державному рівні заборонена дитяча і нелегальна праця.
Любий контракт підпорядковується і діє згідно з Кодексом праці.

Якщо хтось настучить на цього підрядника, то його за це без всяких контрактів візьмуть за сраку, тому що є Кодекс праці, який зобов'язує всіх дотримуватися цих правил.

Останнє редагування: 11 липня 2018 13:59:35 від білий хорват
   
Що стосується самих меблів, то тут справжня Ікеа. Клієнти купують меблі безпосередньо в супермаркеті ІКЕА. А вже доставкою до дому клієнта і монтажем цих меблів займається підрядник Ікеї, який має підписаний з ними контракт. І ось цей підрядник бере для монтажу українців, яких не реєструє, щоб не платити за них податки. Такий українець попрацює пів року і їде до дому, бо віза закінчиться. На його місце приходить інший, або той самий вертається з новою візою.
Ікеа з підрядником працює чесно, по контракту і платить всі податки.
Це вже підрядник є не чесним.
Кого і як підрядник бере на роботу, ІКЕА до того ніякого відношення не має.
Будівельників часто такі субпідрядники дурять - виплачуюють не стільки грошей як домовлялися, а частину. Або взагалі не виплачуюють і тільки білети купують додому.
   
Будівельників часто такі субпідрядники дурять - виплачуюють не стільки грошей як домовлялися, а частину. Або взагалі не виплачуюють і тільки білети купують додому.
Є таке.
Але в даному випадку, людина задоволена. Вже другий місяць працює, гроші отримує вчасно і стільки на скільки домовлялися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія