Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

чи може кухарк...пардон кловун

чи може кухарк...пардон кловун

ефективно керувати державою? Як вважаєте?
Я вважаю, що ні, якщо що.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

ефективно керувати державою? Як вважаєте?
Я вважаю, що ні, якщо що.
Звісно, ні, не може
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Звісно, ні, не може
так навіщо його вибрали? :gigi:
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

так навіщо його вибрали? :gigi:
Вибір був у першому турі
от їм питання і адресуйте, чим керувалися, на що сподівалися
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Может! И причем все очень быстро он делает и с контактом с общественностью.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

ефективно керувати державою? Як вважаєте?
Я вважаю, що ні, якщо що.

може
якщо це пряма демократія

а якщо крива, то й кондитери з завбазами не справляються
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Все кто в селах живет, точно довольные "клоуном", наконец-то у них есть европейские дороги основные.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Парторг, директор заводу, пасічник, завгар чи кондитер могли? А цей чому ні?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Вибір був у першому турі
от їм питання і адресуйте, чим керувалися, на що сподівалися
та я без пристрасті ж. які ще будуть думки?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Парторг, директор заводу, пасічник, завгар чи кондитер могли? А цей чому ні?
порівняння не доречні. Всі перераховані так чи інакше мали державний адміндосвід. 
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Якою державою? У нас є держава? Це бізнес!
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Может

Все зависит от уровня осознанности граждан

В Украине это возможно

Можно прикинуться дурачком, тогда воровать получится безнаказанно

   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Парторг, директор заводу, пасічник, завгар чи кондитер могли? А цей чому ні?
А, наприклад, вуличний волоцюга? вуличний волоцюга, зміг би чи ні?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

та я без пристрасті ж. які ще будуть думки?
ну, наприклад, така
ви очевидно натякаєте, що фаховий кловун нездатний керувати країною
а брехливий барига з гуттаперчевою совістю і такою ж мораллю - здатний?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Звісно, ні, не може
то нахіба ти за нього голоснула?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

А, наприклад, вуличний волоцюга? вуличний волоцюга, зміг би чи ні?
з таким же рівнем ймовірності як завгар, або барига, або пасічник-горшкохват
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

ну, наприклад, така
ви очевидно натякаєте, що фаховий кловун нездатний керувати країною
а брехливий барига з гуттаперчевою совістю і такою ж мораллю - здатний?
ні! не туди. я цікавлюсь, як так сталося, що українець відрізняє добро від зла і робить такі помилки як вибір кловуна?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

У нас країною управляють олігархи...
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

з таким же рівнем ймовірності як завгар, або барига, або пасічник-горшкохват

Тема жидоромбаро, парося і свинарчуків не розкрита  :pooh_lol:
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун
N88

Ефективно з точки зору і завдань  [KA]  патнерів - цілком може.
Розвалювати непокірну державу зсередини.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

У нас країною управляють олігархи...
а кловун олігарх чи ні? хто саме зараз із олігархів керує Україною?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

а кловун олігарх чи ні? хто саме зараз із олігархів керує Україною?
Ринат, беня, Петро...

Кловун транслятор їх волі...
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

У нас країною управляють олігархи...
Десятки й сотні тисяч непомітних бюрократів, в сплетіннях інтересів яких тонуть усі намагання якось країною управляти, хто б там зверху не тицяв паличками...
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Всегда знал шо свыни тяготеют к монархии, и шоб свина короновать, а там и пидсвынок бы заматерел, а потом - свин умер, даздравствует свин
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Всегда знал шо свыни тяготеют к монархии, и шоб свина короновать, а там и пидсвынок бы заматерел, а потом - свин умер, даздравствует свин
:gigi:
ет же ж кловун.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

ні! не туди. я цікавлюсь, як так сталося, що українець відрізняє добро від зла і робить такі помилки як вибір кловуна?
напевно була причина
наприклад, втома від нескінченної брехні тих, хто називає себе професійними політиками, а дорвавшись до влади починають грести у кишені як ненормальні
розчарування, посилене кардинальним розходженням між передвиборчими обіцянками і реальними діями вже у владі
Як вважаєте чим породжена теза, регулярно від 2004 повторювана на різні голоси "всі вони однакові!" ?
Відчай, зневіра? Що?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Шел третий год после выборов, а сельский дурачок так и не понял, почему народ не захотел снова выбирать брехливого вороватого пидараса. :facepalm:
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Звісно, ні, не може
чи можуть миросі голосувати за українців? Звісно ні, єврєйци їхнє все, тільки лютий треш, лише содомія і садомазо.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

напевно була причина
наприклад, втома від нескінченної брехні тих, хто називає себе професійними політиками, а дорвавшись до влади починають грести у кишені як ненормальні
розчарування, посилене кардинальним розходженням між передвиборчими обіцянками і реальними діями вже у владі
Як вважаєте чим породжена теза, регулярно від 2004 повторювана на різні голоси "всі вони однакові!" ?
Відчай, зневіра? Що?
"всі вони однакові!" ???
а я кажу не всі. не всі вони одинакові для мене. і я, мабуть, такий не один.
Навіть якщо взяти двох останніх - то результат порівняння буде, не "всі вони однакові!".
Вони однакові для тих, кому все рівно кого вибирати - кловуна, шапкокрада чи 
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Все кто в селах живет, точно довольные "клоуном", наконец-то у них есть европейские дороги основные.
ахахаха

это в каких таких селах европейские дороги наконец то появились?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Шел третий год после выборов, а сельский дурачок так и не понял, почему народ не захотел снова выбирать брехливого вороватого пидараса. :facepalm:
дурненьке, ти зміст питання зрозумів? бачу, що ні. проходь собі і не заважай нам.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

ахахаха

это в каких таких селах европейские дороги наконец то появились?
В дніпропетровській області в багатьох...
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

БГГГГГ. Это ты, баран, не понял что спрашиваешь. Стандартный воприс идиота - "дэ морэ". :lol:
Как показала практика и рейтинги, "клоун" справился с управление гораздо лучше твоей ящурной свыни. 
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

порівняння не доречні. Всі перераховані так чи інакше мали державний адміндосвід. 

херовый досвид, самые досвиченые были у рыгов, и шо теперь?
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

"всі вони однакові!" ???
а я кажу не всі. не всі вони одинакові для мене. і я, мабуть, такий не один.
Навіть якщо взяти двох останніх - то результат порівняння буде, не "всі вони однакові!".
Вони однакові для тих, кому все рівно кого вибирати - кловуна, шапкокрада чи
...чи кремлівську маріонетку? Ну, це просто не варіант.
Знаєте, я у 2004 році дуже посварилася з однією жінкою на роботі. Наша, українка, щоправда дуже віруюча, баптистка.
От вона ходила і всім розповідала : "Мені і про того, і про іншого казали погане (це дослівно). так що - обидва однакові".
Я щиро вважала такі її дії шкідництвом, з відповідними репліками з мого боку на її адресу.
А потім настало літо 2005, якісь незрозумілі рухи дрищового тіла, журналістські морди, осінь принесла нам "любих друзів", весь цей час якісь ідіотські інтриги всередині помаранчевої начебто команди...Далі більше, гірше, жах...
Знаєте, як соромно було дивитися в очі людям яких ще рік тому переконливо переконувала, які бачили помаранчевий прапор з моєї лоджії на центральній вулиці міста?
Я просто опускала очі долу, коли чула : "ну що, тепер переконалася?"
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

самые досвиченые были у рыгов

не факт
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

ефективно керувати державою? Як вважаєте?
Я вважаю, що ні, якщо що.
2 останні роки показали що так.
власне, а що. від Вови залежить? та нічо особливо.
представницькі функції.

є структури держави які так-сяк виконують свої задачі: верховна рада, МО, МВС, МЗС, податкова, от воно якось і котиться, слава Богу, катаклізмів немає.
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

ефективно керувати державою? Як вважаєте?
Я вважаю, що ні, якщо що.

У Леніна в оригіналі йшла мова, що навіть кухарка може навчитися управляти державою. Якщо звісно в неї є бажання та можливості вчитися.

В реалі... відсутність інституцій та прозорих правил гри робить роль виконавчої гілки влади номінальною.

Фундаментально президент змінити нічого не може. Тільки стати "сматрящім" за потоками та весільним генералом у стосунках із іншими країнамм. Депутати контролюються у більшості оліґархами, тому бажання щось змінити немає за визначенням.
Отже, усі стають заручниками політично-правової системи, яку "еволюційно" не змінити і чим далі, тим жорсткішими стають "звичаї".

У центрі політичної системи демократій Заходу знаходяться партії, через які "транслюються" бажання та очікування широких верств населення. Партії мають той самий перелік нагальних суспільних потреб на порядку денному. Відрізняються лише підходи до рішення.

В Україні - партія є засобом для відомих представників еліт отримати доступ до ресурсів країни та захисту від свавілля. Єдиним маркером виступає відношення до Заходу, та й те нав'язане штучно Москвою, бо навіть затяті ОПЗЖисти проводять більше часу десь у Баден-Бадені, аніж в округах із "виборцями".
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

У Леніна в оригіналі йшла мова, що навіть кухарка може навчитися управляти державою. Якщо звісно в неї є бажання та можливості вчитися.

В реалі... відсутність інституцій та прозорих правил гри робить роль виконавчої гілки влади номінальною.

Фундаментально президент змінити нічого не може. Тільки стати "сматрящім" за потоками та весільним генералом у стосунках із іншими країнамм. Депутати контролюються у більшості оліґархами, тому бажання щось змінити немає за визначенням.
Отже, усі стають заручниками політично-правової системи, яку "еволюційно" не змінити і чим далі, тим жорсткішими стають "звичаї".

У центрі політичної системи демократій Заходу знаходяться партії, через які "транслюються" бажання та очікування широких верств населення. Партії мають той самий перелік нагальних суспільних потреб на порядку денному. Відрізняються лише підходи до рішення.

В Україні - партія є засобом для відомих представників еліт отримати доступ до ресурсів країни та захисту від свавілля. Єдиним маркером виступає відношення до Заходу, та й те нав'язане штучно Москвою, бо навіть затяті ОПЗЖисти проводять більше часу десь у Баден-Бадені, аніж в округах із "виборцями".

+
   
Re: чи може кухарк...пардон кловун

Тема жидоромбаро, парося і свинарчуків не розкрита  :pooh_lol:
а ще жмурук, Свинокнур, кошлате ідолище,
автор циганчати михасика у раша-футболці
Мирося призналася що написала цілу методичку на цю тему. (tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія