Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
6 жовтня 2023 20:34:43
скрін з інтерактивної картинки спостереження за нашою рлс від 23.07.2023.
тобто трек, зафіксований супутником sentsnel-1, по якому можна кваліфікувати тип рлс, її потужність, час роботи, місце розташування тощо. я її вирахував
І що їй тепер буде (нашій РЛС)?

нічого не буде, відпрацювала, та й пішла собі.
супутникова розвідка не для вишукування капоніра через листя і туман. справа в аналізі (як часто, звідки, діаграма направленості, висота тощо).

у нас теж є хороші роботи аналітиків, осінти, які з відкритих та доступних джерел роблять професійні дослідження. як виглядає процес? як приклад, читайте детальніше: за посиланням.
там і про технологію і про дзз. шведам подяка за підтримку з 22-го року.   але ж мо досі не в курсі..  :lol:  на сайті є ще потрясний аналіз 23-го року з фортифікації півдня: токмак, мелітополь. розбор типів, динаміка будови - все аж до вересня місяця. свіжак.
де беруть дані? тут: Planet Labs будь-хто може копирсатись. навіть відставний артилерист, або сантехнік на пенсії. все доступно, головне - бажання думать.

лише аферисти рєзніков-притула-поляков брехали й брехали. збирали гроші й знову брехали про супер-пупер-фіг-зна-що за мільйони донатів.
2
4 жовтня 2023 15:40:22
додам. виготовлення безплатне тут: "вільні люди ірпеня", всі контакти через сайт. можна домовлятися на замовлення про розміри, колір і кількість.
маскувальні сітки, витинанки, окопні свічки, кікімори, нашоломники, в'язані речі, енергетичні перекуси. чотири локації (ірпінь, буча), виготовлення до 3000кв.м сіток на місяць. єдине прохання - допомога на закуп матеріалу, або сам матеріал.

руки дівчат з нашої локації. кожного дня, без вихідних:
3
26 вересня 2023 17:15:47
притулі з рєзніковим, мабуть більше повірять, звісно  :lol:
не переймайтеся, це й справді, я дарма зайшов. фуп і досі не бажає думать. хех, чао!
4
26 вересня 2023 17:00:28
..
а сколько такая рлс должна стоять на одном месте чтобы ее можно было "засечь"?
за 5 минут Вы нашли рлс на территории Украины, а можете убить ещё 5 минут и найти вражескую рлс?

може, я за вас ще й їстиму? статті передивіться, там є й про ворожі, які знаходили біллінгкетівці під курськом ще до лютого 22го, наприклад. або крутіть досхочу шкалу часу, знайшовши на крим на карті.

або ж тицяйте сюди. робіть щось самотужки.
5
26 вересня 2023 16:41:17
и ещё, сколько времени нужно для того чтобы что-то выявить таким общедоступным методом?
в згаданому сервісі знайдено за 5хв лише для ілюстрації цього допису, кому цікаво - той прочитає, кому ні - пройде повз.  :)

п.с. якщо ліньки, охочі можуть прочитать обидві згадані статті ось тут у трохи причесаному автоперекладі.
6
26 вересня 2023 16:06:46
добре. для притомного люду, зробив переклад з послідовності обробки SAR-даних, які генерують сенсори супутника. з документації тої ж іцеє.
шлях до візуалізаціїї чималий, проте з'явиться уява про алгоритм отримання зображення. це необхідно для розуміння, що вишукувати мікроскопом по кущах танки в долях метра, або скупчення піхоти не має жодного сенсу.


так що ж такого робить той супутник, розміром з баклажан, в космічному просторі на висоті 500-600км? накуа? фантазія прихильників "притули" зазвичай впирається в утаємничення як процесу, так і можливого результату.   ;)  ніззя й усьо! віруємо в 30см на піксель і не іппьот! ви всі русня! і тому подібні соплі.

розмови розмовлять мона довго, тому дам лише один приклад розумного використання технології, яка доступна будь-кому, навіть без реєстрації та реклами:


це - скрін з інтерактивної картинки спостереження за нашою рлс від 23.07.2023.
тобто трек, зафіксований супутником sentsnel-1, по якому можна кваліфікувати тип рлс, її потужність, час роботи, місце розташування тощо. я її вирахував ось туточки. для того, щоб вигляд був такий самий як у мене, виберіть дані за день, а не за тиждень чи місяць (отам-о, обведене жовтеньким). розберетеся, коротше.

якщо хтось розчарований, то я повторюся: вміння формулювати задачу, аналізувати результат, робить висновки і приймати рішення - головне в цьому процесі і не виглядає весільною фоткою з можливістю зазирнути нареченій за пазуху.  :laugh:

всім, кому не ліньки, можу рекомендувати дві статті, які пояснюють звідки виник метод (сама хісторі тут), та як його реалізували в інструменті, що вільно доступний не лише на сайті, але й на GitHub як опенсорс.

коротше, з усього має бути трохи ясніше, як це виглядає, для чого потрібна купа навчаного люду, і купа часу на обробку інфи. та як нею можна скористуватися, маючи статистику спостережень. приємного чтива.
7
26 вересня 2023 14:48:39
ого, а мені сказали, що тут є бажаючі продовжити розмову за космос.   B-)  маю вільну годину для пояснення за sar, будете слухать?
про аферистів, вкупі з поляковим, надоїло вже (до речі, частину фірми у нього не "віджали", а натякнули, що поки є бізнес-шашні з кацапами, то в цій галузі на теренах сша він не бажаний. тим більше, що гра в даведення фірми до банкрутства за спиною акціонерів теж недобра справа).
8
22 вересня 2023 22:17:02
Та наче в Полякова супутник для сільського господарства і запущений він на початку 23 року  :-)o
irpin це кацап, 100%
активно просуваються відповідні наративи й майстерно міксується правда та брехня
Здається, якщо не помиляюсь, пан irpin раніше займався обслуговуванням літаків малої авіації.. пам'ятаю цей нік
не напружуйтесь.   :) :)  я випадково натрапив на запис пароля від уп у своїх бумагах, тому зайшов перевіритись, а воно й спрацювало. більше не заважатиму. 
9
22 вересня 2023 22:14:12
осьо, це п'яте травня 22-го року. ексклюзив, прорив і перспективи розвідки:


Цитувати
Про це йдеться у пресрелізі компанії EOS, що належить бізнесмену Максу Полякову.
Зазначається, що зважаючи на ризики інформаційного порядку денного в умовах військової агресії, повідомлення про угоду з’явилося у публічному просторі лише зараз.
GEOSAT 2 став першим супутником, який вже передає оперативні дані спостереження за територією України виключно для використання нашою країною.
Супутник знаходиться на орбіті та дозволяє отримувати дані з надвисокою роздільною здатністю, раніше недоступною для України.
Він також надає можливість отримувати знімки на відстані 100 кілометрів від державних кордонів України. Таким чином, Україна посилила спостереження з орбіти за своєю територією.

ну і т.п. і т.д.
до слова, це уп як виявилося. хех, ідея з байрактарами вже носилася в повітрі.
10
22 вересня 2023 21:59:45
..
По перше на сайті компанії  ICEYE є новина про підписання угоди з благодійним фондом Притули 18 серпня 2022, по друге  Поляков запустив свій перший супутник в січні 2023, можливо й буде давати якісь знімки.
ви неуважно читали: у пресі повідомлювали, що у травні 2022-го року компанія полякова придбала у власність супутник з дзз і безплатно надаватиме інфу військовим.
травень 22-го і серпень 22-го ідуть в такому порядку. а перша новина була десь 5-6 травня, можна знайти, якщо є охота.   :)  у 23-му році то - інша пісня, розумієте?
11
22 вересня 2023 21:52:47
...
Та наче в Полякова супутник для сільського господарства і запущений він на початку 23 року, і буде ще десь до десятка в сузір'ї  :-)o
все правильно, була така інфа. не цікавилися з якого космодрому, чий носій і чому сільгосп?
до речі, а хто може пояснити для чого така роздільна здатність заявляється і для чого використовується?

все просто. це (якщо викинути рекламу) - задля довготривалих досліджень. тобто, там, де упродовж днів, місяців або років потрібно виявити найменші зміни.  ;)  на скільки зменшився льодовик? а минулого року? як піднявся овес? а на сусідньому полі, де добрив на два мішки більше? як збільшилася маса деревини в лісі, за умови того, що посуха вже другий рік? і т.п. не танки шукать в посадках, а саме таке - моніторингово-статистичне.

поляков геніальний пройдисвіт. арахамій зі своїми літачками - нуль, порівняно з цим титаном. маючи бізнес у сферах дейтингу і онлайн-казино, можна фонтанувати ідеями й погратися в акулу бізнесу світового масштабу.
от, тому і сільське господарство. у 23-му році. онлі бізнес, панове, послуги тому, хто заплатить за моніторинг, старт якого згубився у коридорах мо.

на останок. ви можете знайти сліди розслідувань його діяльності у запорізькій пресі до 14го року, швейцарській десь 16-17го, в тому ж форбсі точно є (хоча там кілька варіантів, бо у нього в "ноосфері" сеошниця непогана).
дещо, до слова: прогайнуло, що ця сеошниця вже викупила "главком" і ще якусь медія схожого рівня минулої зими. так, що імперія росте, не прогавте кар'єру, якщо є охочі. тримайте носа за вітром.  :lol:
12
22 вересня 2023 20:56:09
легалізація сталася, правда трохи плуталися на початку, чи то купили, чи то доступа отримали, чи то один, чи то сузір'я, чи то назавжди, чи то на рік, але то таке..
брехня
нагла кацапська брехня

все з тобою ясно, я більше не сперечаюся
будь здоровий
13
22 вересня 2023 20:55:01
....
млять
1. я саме не вірую, я збираю та аналізую дані
2. "угруповування кілька десятків" - ICEYE має 28 супутників у групі. Це "кілька десятків" чи не кілька?
3. яка, до дідька, може буть "розвідка" по фото, де один піксель 60 метрів???? Га? Я так й не побачив контраргументів! А ICEYE має роздільну здатність 1м. Й працює поза оптичного діапазону. Тобто ані хмари, ані маскувальна сітка ані перекрашування корабля не допоможуть! Він просто більш придатний для цілей розвідки.

ну да, в ідеалі має бути угрупування супутників-шпіонів з роздільною здатістю краще 30см. Але в нас стіки гррошей немає, щоб розвернуть оте все, дані нам союзники надають, звичайно, але з величезною затримкою й не з усюди, де нам треба! У чому й головна відмінність - ми не випрашуємо та не узгоджуємо запити - ми просто запитуємо те, що хочемо!
до чого тут розвідка "по фото", пане? де ви таке відкопали? ту мантру про "хмари і туман" можна повторювати на вечірках дівчаткам, роблячи утаємничений вигляд.  :D  не лише абревіатура  ICEYE має сар-технологію, боже збав! хочете цифірі? та заради всього космічного:


там і резолюшн, і кількість обертів навкруги земної кулі і тип сканера і більше метра, і менше, і оптика і неоптика (те що вас цікавитиме йде за скороченням HV, VH, якщо правильно пам'ятаю) нічого секретного. це скорочена таблиця. у самої ж іцеє в підручнику трохи розгорнутіша (довша, не влазить).
а якщо почитать теорію (все ж таки), то можна буде відповісти собі, яка площа основного кадру супутника, а яка розвідувального. а потім, прикинуть за яку кількість обертів низьколитючий мікрик покриє площу, скажімо в 1000-1500кв.км, скільки на це піде часу, за скільки воно дешифрується і яка буде актуальність такої інфи. тоді кіно з научпопа про те, що ми самі чимось там рулюємо відпадуть самі по собі.  (tu)
14
22 вересня 2023 20:01:59
...
Теорія мій друг суха, але  зеленіє  життя древо.
ну, добре, додамо зелені. археологія.
на початку травня 2022р, коли ворожі танки їздили по київській області, херсон захлинався кров'ю, а маріуполь ще приречено бився, у пресі з'явилася месага, в якій було написано, що макс поляков&ко придбали супер-пупер сар-супутник і його компанія тепер буде безкоштовно надавати супер-пупер картинки українській армії для боротьби з ворогами.

це був час, коли пів країни готові були повірити в що завгодно, включно з балабольством арестовичей-жданових і подібним штибом, а про байрактари складали пісні.
на початку серпня того ж 2022р, мило-загадково посміхаючись об'являють про збір коштів для придбання турецьких безпілотників на рекордну суму. потім через 3-4 дні сума віртуозно закривається повністю і, - вуаля! ось вам "народний супутник!", а за травень вже ніхто й не згадує. легалізація сталася, правда трохи плуталися на початку, чи то купили, чи то доступа отримали, чи то один, чи то сузір'я, чи то назавжди, чи то на рік, але то таке..

держбюджет мо не мав статті витрат ні на супутник, ні на утримання, ні на підготовку структур обробки даних дистанційного зондування. але хлопці справилися. причому, так засекретили результати, що ні гш, ні аеророзвідка жодного пікселя не отримала від цієї чудо-машини в єдиничному екземплярі. звісно, навички кидалова, як бізнес партнерів, так і держ. компаній, цілком вкладалася в концепцію, що теорія суха  :laugh:  лише "зеленіє  життя древо".
чувак, з багаторічном мільйонним прибутком від адалт-сайтів, гінеколог за фахом, якого зі штатів взимку 22-го року виперли з бізнес-індустрії, вчинивши слідчі дії, - отримав карт-бланш в мо, маючи британське громадянство і буваючи в країні лише інколи за двадцяти останніх років.   :super: :weep:  геній з запоріжжя, де справу за порнуху відкривали на нього ще у 2007-му, не пам'ятаю точно. ця космічна афера смердить, віруни мої.
15
22 вересня 2023 18:30:47
купа спеціалізантів, перше що підвернулося:

"Live Earth - це платформа для візуалізації та потокової передачі даних у реальному часі. Спочатку розроблена для забезпечення Сил спеціальних операцій США візуалізацією в режимі реального часу під час секретних операцій, наша спільна платформа оперативної аналітики призначена для покращення ситуаційної обізнаності.
Live Earth продовжує вдосконалювати платформу оперативної аналітики для комерційного використання з глобальною клієнтською базою, яка включає 100 провідних світових фінансових установ, телекомунікаційних та комунальних компаній, а також урядових установ."  https://www.liveearth.com/about-company/

нє, заліземо в мушлю вигадок і натягнемо ковдру утаємничення, задля розпилу бабла на яйцях. надуримо з байрактарами і за три дні легалізуємо афериста, громадянина британії, який несподівано сів на вуха віслюкам, прокрутивши власний бізнес.
16
22 вересня 2023 18:22:10
ще один науківець розумний аж страшно, але чомусь не в гур/гш працює...
не беруть.
тим більше, що гш не має відношення до цього. навіть не отримував жодних даних по цьому напряму.  :)

купа сервісів: landsat, sentinel, terra (modis, aster), rapidEye, planet labs вже два десятки років надають дані для дзз, більшість взагалі безплатно.
реєструйся - опрацьовуй, даних більше ніж тих, хто може їх обробить.  :weep:  нє, треба вигадать особливу путь, набрехати і гратися в утаємничення. для чого? - для того щоб сісти на дурні українські бюджетні кошти задля вивозу свого бізнесу?
не тупіть, люди добрі, бо сервіс космознімків надширокий і проблема полягає лише в умінні сформулювати потрібну задачу.
розумний, аж страшно! (с)
landsat: від 15 до 60 метрів на точку. Воно навіть корабля не побачить у доку
sentinel: від 10 до 60 метрів на точку
rapidEye: 6.5 метрів на точку, вже хоч щось (хоча далеко від 1м iceye). Але тіки 6 супутників й оптичний діапазон, хмарка набігла - тютю

далі дивитися по списку?
так вчіться, а не віруйте!

забийте в пошук:
Основи космічної ситуаційної обізнаності (Space Situational Awareness, SSA) 2018р, наші, житомирські
Інформаційні технології комп'ютерного моделювання екогеофізичних процесів 2019р, наші, львівські
Зарубіжні системи ДЗЗ з космосу подвійного значення. монографія. більш рання 2005р, наша, нац. академія оборони

там є розділи й описи операцій іраку, афганістану, югославії, сірії тощо з використанням всіх засобів дзз і розвідки. гляньте хоча б на структуру угрупувань, які необхідні для такої роботи.  там лише апаратів на орбітах має бути не менше кількох десятків. почитайте в чому суть дешифрування, скільки йде часу на обробку до видачі результату, - будете обізнаніше за мене.   :lol:

п.с. для вступу, щоб легше було, можна поцікавитись цим:
посібник "основи дистанційного зондування землі. історія та практичне застосування" 2019р. х.з. не помню хто
п.п.с почитайте хендбук від iceye:
The Synthetic Aperture Radar (SAR) Handbook: Comprehensive Methodologies, щоб не вигадувать того, що вони можуть.

шахрайство під прикриттям притули-рєзнікова заграє новими кольорами! в добру путь, поляківці з ноосфери.   :lol:
17
22 вересня 2023 17:48:41
монографії лежать у відкритому доступі, їх достатньо для розуміння
ще один науківець розумний аж страшно, але чомусь не в гур/гш працює...
не беруть.
тим більше, що гш не має відношення до цього. навіть не отримував жодних даних по цьому напряму.  :)

купа сервісів: landsat, sentinel, terra (modis, aster), rapidEye, planet labs вже два десятки років надають дані для дзз, більшість взагалі безплатно.
реєструйся - опрацьовуй, даних більше ніж тих, хто може їх обробить.  :weep:  нє, треба вигадать особливу путь, набрехати і гратися в утаємничення. для чого? - для того щоб сісти на дурні українські бюджетні кошти задля вивозу свого бізнесу?
не тупіть, люди добрі, бо сервіс космознімків надширокий і проблема полягає лише в умінні сформулювати потрібну задачу.
18
22 вересня 2023 17:27:42
замість поцікавитись висновками використання систем дзз подвійного значення в зонах конфліктів, починаючи з 91-го року, купа народу тупо мантрує притуло-рєзніковську аферу? досі?
монографії лежать у відкритому доступі, їх достатньо для розуміння примітивної брехні про надсекретну чудо-місію єдиного мікросупутника, створеного для комерційних задач.  :lol:
нє, тупо увіруємо, бо блазень притула знову щось ляпнув для краси. о, темпора, о, море!
А до чого тут взагалі Притула в цій гілці? Тут про оцінку цього сервісу від ГРУ ЗСУ. У тебе є до їхньої оцінки претензії? чи до них самих?
тут погоджуся, притула і рєзніков у цій комбінації були тіки ширмою для більш масштабного діяча - макса полякова.  (tu) ці два примітива навіть не зрозуміли, як їх взули.
19
22 вересня 2023 17:21:56
замість поцікавитись висновками використання систем дзз подвійного значення в зонах конфліктів, починаючи з 91-го року, купа народу тупо мантрує притуло-рєзніковську аферу? досі?
монографії лежать у відкритому доступі, їх достатньо для розуміння примітивної брехні про надсекретну чудо-місію єдиного мікросупутника, створеного для комерційних задач.  :lol:
нє, тупо увіруємо, бо блазень притула знову щось ляпнув для краси. о, темпора, о, море!
пан (чи пані, вибачне, не в курсі) заперечують офіційні заяви ГУР?
звісно, що заперечую. цим дописом, якщо це не товста деза х.з для чого, гур інформаційно себе закопує. якщо хтось із прес-офіцерів мав дурість підтримати притулині штанці, то зробив це просто тупо.
20
22 вересня 2023 17:00:27
замість поцікавитись висновками використання систем дзз подвійного значення в зонах конфліктів, починаючи з 91-го року, купа народу тупо мантрує притуло-рєзніковську аферу? досі?
монографії лежать у відкритому доступі, їх достатньо для розуміння примітивної брехні про надсекретну чудо-місію єдиного мікросупутника, створеного для комерційних задач.  :lol:
нє, тупо увіруємо, бо блазень притула знову щось ляпнув для краси. о, темпора, о, море!
21
27 лютого 2023 22:25:53
хороші справи робить, неясно тільки чому зелених трусить від того.
22
11 серпня 2021 14:47:42
щасти тобі і бувай здорова.
хай Господь береже!
24
4 квітня 2019 11:04:19
Согласна
Лещенко как народного депутата критиковать можно
врать о нем и оскорблять его здесь на пустом месте - нет
а шо, про порошенка, як президента, брехати і лаяти на пустому можна? і чому така вибірковість?
25
3 квітня 2019 15:26:35
Що скоїв цей дописувач?
він не лаяв порошенка
Так таких багато, що не лають Пецю, і пишуть далі тут.
можа інакше: він лаяв не порошенка.
26
3 квітня 2019 10:59:15
пропоную заткнутися всім.
я сьогодні вже читав інше: її порошки спецом вбили для піару і залякування шо "хуйло нападе".
це вже не цікаво, бо важко навіть вигадати той морок, який зріє в тупих макитрах.
сволоту, яка в цій гілці завзято травила бійця ми не почули і не почуємо.
нехай хоч пам'ті вже не лапають. світла в їх душах нема. так що, похоронимо і гілку. амінь.
27
2 квітня 2019 23:43:41
три з половиною години ми тримали гілку в топі, відколи була перша звістка.
три з половиною сотні людей було на форумі. і лише тільки одне - "шкода". все?
ганьба.
28
2 квітня 2019 23:04:27
голосуйте, думайте, ми прикриємо!
гірко.
прости нас, янка. я вже сам за всіх прошу. і прощавай.
29
2 квітня 2019 22:47:54
пані бяка вірно говорить. нехай дописи про сволочей лежать поряд з їхнею брехнею.
де ви гниди? од вас жеж небагато треба. є ж на світі щось святе?
просто напишіть, що ви, своїми руками написали мерзенні речі і вам зараз соромно. ну? самоповага, чи що у вас там ше лишилося?
30
2 квітня 2019 22:12:43
Поскріньте повідомлення уіпанів
на який ляд? вони від цього не виздихають, а сцикливо обійдуть гілку і житимуть далі, наче нічого не сталося.
зеконитнгент. як один.
31
2 квітня 2019 21:55:57
344 ніка на форумі. левава частка мовчить і чекає шоб гілка потонула. щоб ця віртуальна совість зникла десь на другій сторінці.
і нема нікого тут. як немає гідності і честі.
суки, ви ж навіть читати боїтеся.
32
2 квітня 2019 21:44:10
підніму.
читайте. най ця ганьба ще повисить на першій сторінці.
шоб видно було, чиї ніки так і не змогли з себе вичавити каяття за брехню і зраду. підлість виглядає саме так.
і це твоє сьогоднішнє дзеркало, фуп.
33
2 квітня 2019 21:35:45
Що скоїв цей дописувач?
він не лаяв порошенка
34
2 квітня 2019 21:21:04
Шо там? Порушення ТБ під час фоткання? Позиція кулеметника, яку ми бачимо на фото, - це вирок кулеметнику. Будь-який воєн, що нюхав портянку, це розуміє. Командира підрозділу під трибунал. Це все на його совісті.
крапка. меж нема.
35
2 квітня 2019 21:18:39
маникюр (руки) у них такой же?
А как ты себе представляешь перевязку раненого грязными руками?
В бригаде мед. рота и все прошли боевой путь.
Не буду рассказывать как девченки вели себя при обстрелах - не корректно.
Но в основном держались молодцом.
я тебя сильно огорчу, но я знаю, как выглядят руки медиков на "нуле".  На фото прошмандовка.
совість. вам знайоме слово "совість"?
ви, сволота писали отаке, а тепер питаєте про совість? не хтось-десь-далеко, а ви самі. тут. чорним по білому. пікселями, але особисто.
ніхто покаятися не хоче за свої слова? анлітики-томкети-елки ет сетера? тьху, падли ви.
36
2 квітня 2019 20:25:23
У когось з цих відбросів знайдеться мужність та залишки виховання щоб зайти в гілку та вибачитись?!
ні. кінчені блядi не мають мужності. облиш.
37
2 квітня 2019 20:23:30
ну шо? флешмоб не сподобався, падлючі гниди?
не добрим словом про бійця згадували, а тільки брудом лили? так звично, буденно і амбітно.
сором. боже, який сором цьому форуму, який вже тільки лейбою носить назву української правди.     (td)
38
1 квітня 2019 16:18:37
так при пороху ж саджали.
добровольців чи діамантових прокурорів? кого саме?
з'їзди до колонії, там поіменний список. у мене його нема.
39
1 квітня 2019 16:13:28
тю, так при пороху ж саджали. а юлька ментально близька. сідєліца. асоціативний ряд.
40
1 квітня 2019 15:01:22
не потрібна їм та електрика. звідки ви взяли? стіки часу пройшло.

Повна версія