Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Америке ба-бах рост цен

Re: В Америке ба-бах рост цен

Нічого не змінилось і до вірусу це немає відношення. Раніше податковий кредит на дитину враховувався в річній податковій. Зараз feds виплачують половину його щомісяці, а половину як раніше разом з річною податковою декларацією в квітні.

Да точно было что-то. То ли в Ковид рескю толи в Ковид рековери. По всем традиционным нормам мне не положено.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Да точно было что-то. То ли в Ковид рескю толи в Ковид рековери. По всем традиционным нормам мне не положено.

податковий кредит на дитину надається кожному в кого є діти до 18 років.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

мне никаких 500 долларов с неба не падает, меня волнуют цены , точнее их рост. Бензин супер просто зашкалил.

Я обращаю внимание на дикий прыжок цены. Вот просто взяли и бахнули цену в два раза, и почему другие призводители не смогут сделать также?  Хрясь и цена в два раза ап
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Мова про не про кредитні картки, де драконівські відсотки на залишковий баланс. Мова про дешеві кредити як займ на житло під 2.5% на 30 років, чи кредитні лініі під гарантії твоїх assets в brokerage investment accounts які теж мають низький відсоток 3.6% на сьогодні, чи безвідсоткові кредити на 15 місяців на проекти по хаті.

Тут мова йде про десятки та сотні тисяч долларів в більшості випадків.

Якщо не секрет - під який відсоток ти рефінансував свій мордіч?

Я встиг буквально недавно під 1.64%. А тепер, подейкують, рейт задиратимуть. На скільки - невідомо.

Відносно БЕЗвідсовкових то точно - Home Depot постійно присилає запрошення із такими пропозиціями. Ось і на днях прийшло чергове. На весь кредит ліміт по хомдеповській карті.

Останнє редагування: 21 жовтня 2021 19:56:39 від Маковій
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Багато великих компаній зробили чи зараз роблять підвищення базової зарплатні до 10%.

Мене більше тут турбує не зростання цін, а план Байдена підняти корпоративний податок на бізнеси. Бо це означатиме меньше зарплатні працівникам і будуть або скорочення, або ніяких бонусів в кращому випадку.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Якщо не секрет - під який відсоток ти рефінансував свій мордіч?

Я встиг буквально недавно під 1.64%. А тепер, подейкують, рейт задиратимуть. На скільки - невідомо.

Це не секрет. Я рефінансував на 30 років під 2.5%. Плюс closing cost десь 1200 долларів.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

податковий кредит на дитину надається кожному в кого є діти до 18 років.

Нет. Там есть меанс тест.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен
nik

Якщо не секрет - під який відсоток ти рефінансував свій мордіч?

Я встиг буквально недавно під 1.64%. А тепер, подейкують, рейт задиратимуть. На скільки - невідомо.

Відносно БЕЗвідсовкових то точно - Home Depot постійно присилає запрошення із такими пропозиціями. Ось і на днях прийшло чергове. На весь кредит ліміт по хомдеповській карті.

bank of canada 3 times @0.25% by the  end of 2022. expected minimum
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Це не секрет. Я рефінансував на 30 років під 2.5%. Плюс closing cost десь 1200 долларів.

Зрозуміло. А я зістрибнув із 2.5% до 1.64%. Без всякого пеналті. Незрозуміло чому понизили рейт. Тому що за всією логікою повинні були піднімати. Мабуть ковідні масові звільнення понизили апетити населення на нове житло і таким чином заоохочують.

Але все іде до того що рейт підніматимуть.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

По сути темы мне глыбоко пофиг эти флуктуации... А вот когда ты успеваешь всю енту инфографику находить мне шибко интересно...  :laugh:

Такая вещь интернет называется. Знаком? Очень удобно, рекомендую.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Зрозуміло. А я зістрибнув із 2.5% до 1.64%. Без всякого пеналті. Незрозуміло чому понизили рейт. Тому що за всією логікою повинні були піднімати. Мабуть ковідні масові звільнення понизили апетити населення на нове житло і таким чином заоохочують.

Але все іде до того що рейт підніматимуть.

в 70-80-е когда боролись с инфляцией ФРС задирал ставку % до 20%
похоже всё идет к этому сценарию
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

bank of canada 3 times @0.25% by the  end of 2022. expected minimum

Це вони таке ще давно анонсували. А на днях оголосили, що наступної середи скажуть щось важливе. Послухаємо що там буде.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Обнули витрати на дітей до іжі та одягу, і отримаєш бюджет в два рази чи більше меньше. Але чи це правільно рішення.

Дети это святое. Тут не поспоришь. Главное шоб они об этом помнили когда выростут.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

в 70-80-е когда боролись с инфляцией ФРС задирал ставку % до 20%
похоже всё идет к этому сценарию

До 2024-го никто ничего задирать не будет. Важно переизбрать сенильный полутруп а не разнообразные мелочи.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

в 70-80-е когда боролись с инфляцией ФРС задирал ставку % до 20%
похоже всё идет к этому сценарию

Угу. Було вже кілька таких періодів, коли задирали ставку до 15-20%. Коли люди залишали ключі в дверях будинків і йшли геть, тому що не мали змоги виплачувати при таких драконячих відсотках. Або відсилали ключі в банк. Саме із тих часів пішла поговірка «дзвенячі конверти» - то саме про конверти із ключами від тих невиплачених будинків.

В мене один літній колега розповідав, що за своє життя вже два рази потрапляв в таку прірву. Втрачав все. А в нього було багато. І кожного разу починав все фактично з ноля.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

нашел картинку с графиком ставок.
Если начется жопа с ценами, неконтролируемый галоп, то ФРС положит на всех и задерёт ставки . На Картера клали и на Байдена положат

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Це не додаткові гроші, раніше це враховувалось в кінці року при заповнені податкової декларації. кредит на дитину був 2000 в 2020, підняли до 3000 на дитину 6-17 років і 3600 на дитину до 6 років.

Согласен с тем что это credit ,  но сейчас он выплачивается в виде рассылаемых чеков для eligible household's.

The Internal Revenue Service (IRS) will begin the monthly payments on the 15th of every month beginning in July and continuing through December. Half of the credit amount will be paid in advance in installments, and the other half will be claimed by families on their tax returns in 2022.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

До 2024-го никто ничего задирать не будет. Важно переизбрать сенильный полутруп а не разнообразные мелочи.

Я про Канаду. Так чи інакше тут майже все робиться практично однаково як в США.

Тут трохи дивні ці останні ДОСТРОКОВІ вибори, на яких прогнозовано Трюдо підтвердив свою владу. Але так же прогнозовано залишився в міноріті. Тому ці вибори із самого початку виглядали безглуздою витратою часу і грошей.

Але я ще після анонсування цих виборів в дебатах із колегами сказав, що мабуть має статись щось важливе, якщо Трюдо хоче посередині свого сроку застовбити за собою новий повний термін. І те важливе мабуть буде дуже НЕпопулярне. З чим не підеш на вибори.

Чи не до нової такої інфляційної прірви він готується?

Хоч канадський долар поки що росте.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Я встиг буквально недавно під 1.64%.

Кучеряво вы там в Канаде живете. Можно сказать даром. Интересно а какая инфляция у вас?

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Кучеряво вы там в Канаде живете. Можно сказать даром. Интересно а какая инфляция у вас?

Просто суми іпотек великі, тому кожна десята доля відсотка вже відчутна. А вище 5% вже дійсно напряжно, не кожен і потягне.

За інфляцією не слідкую, але з цінами в Канаді приблизно все те ж саме що і в США. Все подорожчало приблизно так само.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

В Америке есть мощные силы способные сказать Вашингтону: вы козлы перестаньте обесценивать наши деньги.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Між іншим - точно так же позаключав довгострокові контракти на комуналку - електрику, газ і воду. Фіксовані контракти як правило трохи дорожчі «плавючих», але мені так спокійніше. Хоч на якийсь час. Хоч на сьогодні мої фіксовані вже нижчі за «плаваючі».
   
Re: В Америке ба-бах рост цен
nik

Це вони таке ще давно анонсували. А на днях оголосили, що наступної середи скажуть щось важливе. Послухаємо що там буде.

опа  :laugh:

буде весело
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

В Америке есть мощные силы способные сказать Вашингтону: вы козлы перестаньте обесценивать наши деньги.

Сказати то легко. А як це практично зробити? Якщо грошова маса за останні роки збільшилась в рази.

І чи послухає Вашингтон ті мошшні сили…
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Просто суми іпотек великі, тому кожна десята доля відсотка вже відчутна. А вище 5% вже дійсно напряжно, не кожен і потягне.

За інфляцією не слідкую, але з цінами в Канаді приблизно все те ж саме що і в США. Все подорожчало приблизно так само.

Ну что я могу сказать, если инфляция такая как у нас, то хотя бы с домом вам крупно повезло. Зафиксировать на десятки лет такой процент, это большое дело. У меня 17 лет назад процент был 5.45 и я был счастлив.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Сказати то легко. А як це практично зробити? Якщо грошова маса за останні роки збільшилась в рази.

І чи послухає Вашингтон ті мошшні сили…

Если в 70х и 80х послушали, то может и сейчас? Инфляция сжирает прибыль корпораций. При инфляции они уходят в минус
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Ну что я могу сказать, если инфляция такая как у нас, то хотя бы с домом вам крупно повезло. Зафиксировать на десятки лет такой процент, это большое дело. У меня 17 лет назад процент был 5.45 и я был счастлив.

Я також починав із такого ж.

 :)
   
Re: В Америке ба-бах рост цен
nik

Зафиксировать на десятки лет такой процент


на какие десятки лет?
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Если в 70х и 80х послушали, то может и сейчас? Инфляция сжирает прибыль корпораций. При инфляции они уходят в минус

Дай то Бог. Але як це зробити? Як забрати назад вже випущені в обіг трильйони?

Хоч Америці в цьому плані трохи простіше - в них світова валюта. Яка дійсно абсорбується і осідає по всьому світові. Тому інфляція в самих США різко зглажується.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

на какие десятки лет?

 :)

Дійсно, потрібно вже закривати цю історію. І забувати.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

на какие десятки лет?

Я не могу утверждать за Канаду, но у нас обычно 30 лет или 15 лет. Зафиксировать 1.64% на 30 лет при инфляции хотя бы 5% в год это большая удача. Даже если ему осталось и 5-10 лет выплачивать, тоже неплохо.

Если конечно вы не говорите о кредите с плавающим процентом. Тогда нужно смотреть в оба и если что вовремя соскочить.





Останнє редагування: 21 жовтня 2021 20:51:48 від Valentyn
   
Re: В Америке ба-бах рост цен
nik

Я не могу утверждать за Канаду, но у нас обычно 30 лет или 15 лет. Зафиксировать 1.64% на 30 лет при инфляции хотя бы 5% в год это большая удача. Даже если ему осталось и 5-10 лет выплачивать, тоже неплохо.

если хочешь закрыть на 25 лет, сегодня в канаде рейт 8.75%

1.64% скорее всего до 5 лет максимум
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Я не могу утверждать за Канаду, но у нас обычно 30 лет или 15 лет. Зафиксировать 1.64% на 30 лет при инфляции хотя бы 5% в год это большая удача. Даже если ему осталось и 5-10 лет выплачивать, тоже неплохо.

Точно? Точно в США дають під фіксований рейт відразу на 30 років?

В такому випадку це у вас кучеряво. В Канаді максимальний срок 5 років. А потім  перезаключай договір по дійчих на той момент рейтах. Або шукай інший банк.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

если хочешь закрыть на 25 лет, сегодня в канаде рейт 8.75%

1.64% скорее всего до 5 лет максимум

Точно. Я про це забув, так як ніколи і не розглядав подібні варіанти.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Точно? Точно в США дають під фіксований рейт відразу на 30 років?

В такому випадку це у вас кучеряво. В Канаді максимальний срок 5 років. А потім  перезаключай договір по дійчих на той момент рейтах. Або шукай інший банк.



ARM это плавающая ставка, обычно привязана к Libor
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Показати зображення...
ARM это плавающая ставка, обычно привязана к Libor

Ну то чого ви бідкаєтесь? Взяти на 15 років під фіксовані 2.54% - це круть. Та і 3.5% на повному розслабоні на 30 років це неперевершено. Полюбе інфляція за 30 років в рази все перекриє. Я починав із 5-річних під майже 6%.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Ну то чого ви бідкаєтесь? Взяти на 15 років під фіксовані 2.54% - це круть. Та і 3.5% на повному розслабоні на 30 років це неперевершено. Полюбе інфляція за 30 років в рази все перекриє. Я починав із 5-річних під майже 6%.

Если так, то таки да,  у нас кучерявее. Правда цены на недвижимость выросли до небес. Неизвестно чем это все закончится.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Кучеряво вы там в Канаде живете. Можно сказать даром. Интересно а какая инфляция у вас?

В Канаді трохи інша структура займів наскільки я знаю. Там термін займу звичайно до 5 років а не в звичайні 15 чи 30 років як в США. Плюс в Канаді нельзя списувати відсоток по займу як в США що робит займи значно дорожчі.
   
Re: В Америке ба-бах рост цен

В Канаді трохи інша структура займів наскільки я знаю. Там термін займу звичайно до 5 років а не в звичайні 15 чи 30 років як в США. Плюс в Канаді нельзя списувати відсоток по займу як в США що робит займи значно дорожчі.

Что у вас там творится. Это как понимать, $7.59 за регуляр?!

   
Re: В Америке ба-бах рост цен

Что у вас там творится. Это как понимать, $7.59 за регуляр?!

Це аномалія. Звичайно по 4 з копійками за галон. Що не дешево. Це одна з причин чому Каліфорнія прискорено рухається в напрямку електрифікації. Зараз важко проіхати 30 секунд по дорозі, щоб не побачити якусь Теслу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія