Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Єнергодарі ТЄС гепнулась..Дуже сильно кажуть.

я тебе визначив спочатку

Отсоси у своих негров, долбоёб. Чего ты к нам на Дуркаину лезешь?
   
Дебил мойданутый, глаза разуй уже. У тебя вся "элита" Украины на Моссад и офшоры працюе. :pooh_lol:

Мойдан — як мойдодир? :pooh_lol:
   
Мойдан — як мойдодир? :pooh_lol:

Хуже. Была нормальная страна, а мойдауны её развалили. Петро Великий усиленно прикапывал их на Донбассе, но многие ещё ходят.
   
Re: В Єнергодарі ТЄС гепнулась..Дуже сильно кажуть.

:weep:
іііі хто цю формальность і головне яким чином виконає..

Вони зобов'язані проводити експертні обстеження після закінчення граничного ресурсу. На ВСЕ обладнання ТЕС існують технічні паспорти і висновки про подовження ресурсу записуються в паспорти та лежать поруч. Під час "розбору польотів" аварії ці паспорти - перше що буде вивчатися. І не дай Боже там прострочені дати - винуватий буде той, хто записаний в паспорті відповідальним.
   
О й кто то все таки забанил
   
Re: В Єнергодарі ТЄС гепнулась..Дуже сильно кажуть.

Хуже. Была нормальная страна, а мойдауны её развалили. Петро Великий усиленно прикапывал их на Донбассе, но многие ещё ходят.

А тобі нормально вставили прутня в дупку на Майдані, що вже скільки років пройшло з 2004, а ти все пам'ятаєш. Болить тобі?
   
Re: В Єнергодарі ТЄС гепнулась..Дуже сильно кажуть.

О й кто то все таки забанил

Дай Бог здоров'я тому модератору!
   
Хуже. Была нормальная страна, а мойдауны её развалили. Петро Великий усиленно прикапывал их на Донбассе, но многие ещё ходят.
Цє авіатор,  чи ганс, ще там як його.
Тварина хвора.
   
А кого-кого забанили? Чё-та банлист с 19.11. прошлого года не пополнялся.  :acute:
   
Я непонятно сказал? Ду-по-мо-во-ю. Так дошло?
що за за чмо вилізло?  Відрижка мертвечука?
   
Никто ничего не эвакуировал и не планировал. Конец света, о котором так много написано - сброс пара при аварийной остановке блоков. А, трансформатор бахнул, который успешно потушили.
   
Какие в звезду 2 блока?!? Трансфрматор 330 кВ загорелся

через який була видача потужності.
   
77.111.244.---
Говно завоняло из Repslagaregatan 21
address:   582 22 Linköping
address:   Sweden
 Падла!
   
Ну що, модерація не потрібна? Досі впевнені в цьому? Ну то жеріть піздючье, на кшталт отого експлорера.
   
Повністю згоден.  Ось і бачимо наслідки роботи твоєї ЗЕкоманди.  Повне розбалансування енергосистеми і відсутність планування ремонтів
а причем Зе-команда к плановым ремонтам? Это исключительно компетенция ДТЭК
   
Энергодар город атомщиков

Там и ТЭС и АЭС
   
а причем Зе-команда к плановым ремонтам? Это исключительно компетенция ДТЭК

Я говорю за АЕС.  Зупинили взимку на ремонт одночасно 5 блоків.  А Центренерго залишився без запасів вугілля.
   
Я говорю за АЕС.  Зупинили взимку на ремонт одночасно 5 блоків.  А Центренерго залишився без запасів вугілля.
ДИВЕРСІЯ.Де СБУ?Де посадка?Де?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія