Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Педерастия и толерастия как рецепт самоуничтожения

   
:facepalm1:
тобі не про статеві уйхи розповідають - що за фокусація на членах така дивна?
мова йде про СТИЛЬ життя, що бути ЛГБТ це модно, круто і так далі і дає купу переваг перед тими хто не є ЛГБТ
там не стільки про процес як такий як про цю суб-культуру з котрої роблять мейнстрім - по типу шо використовувати помаду хлопцям це типу норма і так далі
коли суб-культура дуже і дуже невеликої частини населення нормалізується і стає мейнстрімом то починаються проблеми в цьому суспільстві бо виникає елемент примусу сприймати щось що не є мейнстрімом як норму
Так і є.
   
Конечно, собственный опыт. Тебе 3 годика? Не определился ещё с собственной ориентацией ? Или ты колебался в детстве/юношестве кому хочешь присунуть ? Вы ребята-гомофобы извините, но я не представляю, как меня в детстве/юношестве кто-то смог бы "запропагандировать" на гомосятину. Я все детство видел мужские половые хyи (в общественных банях, раздевалках), но почему-то хотел видеть и трогать женские письки/сиськи. Как же так, сцуко, вышло ? А у вас какой-то совершенно другой опыт - вы боитесь гей-парадов - что с вами не так ?
Там широка шкала у визначенні орієнтації.
Хтось твердо визначений з дитинства, але є значна частина, що перебуває в міграційному шарі, де причалення до одного чи іншого берега залежить від впливу зовнішнього суспільного середовища.
Тому донесення правильних (здорових) орієнтальних установок з самого дитинства убезпечує суспільство від масової деградації.
   
Там широка шкала у визначенні орієнтації.
Хтось твердо визначений з дитинства, але є значна частина, що перебуває в міграційному шарі, де причалення до одного чи іншого берега залежить від впливу зовнішнього суспільного середовища.
Тому донесення правильних (здорових) орієнтальних установок з самого дитинства убезпечує суспільство від масової деградації.

а які вони ті правильні установки, і як доносяться?
   
а які вони ті правильні установки, і як доносяться?
Традиційна сім'я. Батько - чоловік, мати - жінка. Багато дітей.
Гоми є десь там далеко, в межах статистичної похибки й вони цікаві лише лікарям.
Все це пропагується культурою, класичною та масовою. Пропаганда гомства заборонена.
Але саме гомство не заборонено, хворі є хворі.
   
тупе суспільство намагаються навчити елементарних правил поведінки і відноситись до гоміків так само рівно, як і до решти членів суспільтва, без дискримінації і приниження, ніхто не вчить і пропагує, що гомікам треба давати, чи ними ставати, це вже домисли самого суспільства, яке наразі в більшості крім гомофобії нінащо поки ще не здатне...
   
Традиційна сім'я. Батько - чоловік, мати - жінка. Багато дітей.
Гоми є десь там далеко, в межах статистичної похибки й вони цікаві лише лікарям.
Все це пропагується культурою, класичною та масовою. Пропаганда гомства заборонена.
Але саме гомство не заборонено, хворі є хворі.

ні, ні, це такі загальні фрази
он вони сьогодні йшли прайдом ті гоми, у них що були гасла
"геть сім'ю" "нам не тре мами чи тата" "ми проти дітей"
ні, не було такого
але ж якась така була у них агітація, яка збиває з шляху нашу молодь, змінює орієнтири
то я й з'ясовую, що воно за заклики,
і які такі установки правильні вони закликають відкинути
   
тупе суспільство намагаються навчити елементарних правил поведінки і відноситись до гоміків так само рівно, як і до решти членів суспільтва, без дискримінації і приниження, ніхто не вчить і пропагує, що гомікам треба давати, чи ними ставати, це вже домисли самого суспільства, яке наразі в більшості крім гомофобії нінащо поки ще не здатне...

  Може, слід подивитися у дзеркало?

  Приклади гноблення "ніщасних ЛГБТ", будь ласка. ;)
   
Традиційна сім'я. Батько - чоловік, мати - жінка. Багато дітей.
Гоми є десь там далеко, в межах статистичної похибки й вони цікаві лише лікарям.
Все це пропагується культурою, класичною та масовою. Пропаганда гомства заборонена.
Але саме гомство не заборонено, хворі є хворі.
а як тільки одна дитина? :S
   
а як тільки одна дитина? :S
чи неповна сім"я.
   
а як тільки одна дитина? :S

 2.17 - 2.37
   
  Може, слід подивитися у дзеркало?

  Приклади гноблення "ніщасних ЛГБТ", будь ласка. ;)

відношення до людини в суспільстві має бути рівним, в нас є маса людей, які не сядуть в таксі якщо їм сказати що водій гомік, чи відмовляться від візиту до лікаря з тої ж причини. а спробуй в якомусь колективі директору вікртито засвідчити що він/вона гомо, і подивитись на реакцію підлеглих, чи тобі нагатати як чморять того ж ляшка час від часу, хоча там є за що не тільки через те що він щось там колись і з кимось...
   
нас є маса людей, які не сядуть в таксі якщо їм сказати що водій гомік, чи відмовляться від візиту до лікаря з тої ж причини. а спробуй в якомусь колективі директору вікртито засвідчити що він/вона гомо, і подивитись на реакцію підлеглих, чи тобі нагатати як чморять того ж ляшка час від часу, хоча там є за що не тільки через те що він щось там колись і з кимось...

  Блаблабла. Конкретні приклади! :punish:

  ПиСи.
  Сідаєш у таксо.
  Кажеш:
  - Мені така то вулиця, бдлск.
  А водій такий:
 - А Ви знаєте, я взагалі-то пі-дор.
  :lol:
 


Останнє редагування: 23 червня 2019 13:28:29 від Топа
   
Хтось твердо визначений з дитинства, але є значна частина, що перебуває в міграційному шарі, де причалення до одного чи іншого берега залежить від впливу зовнішнього суспільного середовища.

ну є бісексуали. там не знаю які механізми. можливо занадто вільні і сексуальностурбован і особистості. але твердих гетеро чи гомо неможливо на інший бік схилити. хіба щхо під примусом, як на зонах, в армії.
   
Нет, Вольтер. Практика  показывает, что до половины  от тех ЛГБТ, такие от рождения

Не озвучивайте фальшивую "практику", которую выдумали московско-гундяевские попы. Они делают это, вынужденные признать природность ориентации, но желая оставить за собой "немного неправильных геев", что бы иметь возможность публично бороться с ними.
   
чи неповна сім"я.
от думаю чи я до нормальних попадаю :laugh:
двоє дітей але з різними жінками :S
   
  Блаблабла. Конкретні приклади! :punish:

хочеш прикладів, так до тебе ітак не дойде  :laugh:  єдиний дієвий спосіб, то хіба в якості наочного експерименту скажи в себе на роботі чи де ти там буваєш, що є підарасом, і подивись як зміниться до тебе ставлення оточуючих :)
   
 Тут скоріше світоглядний конфлікт. Консерватори розглядають суспільство як ферму по розведенню хомосапіенс, а людей навколо виключно як виробників робітників на час їх пенсії. Ця точка зору має право на існування, але вона не єдина.
   
хочеш прикладів, так до тебе ітак не дойде  :laugh:  єдиний дієвий спосіб, то хіба в якості наочного експерименту скажи в себе на роботі чи де ти там буваєш, що є підарасом, і подивись як зміниться до тебе ставлення оточуючих :)

  Це Ви з власного досвіду? ;o

  І в таксо таке теє було?  ;o
   
ну є бісексуали. там не знаю які механізми. можливо занадто вільні і сексуальностурбован і особистості. але твердих гетеро чи гомо неможливо на інший бік схилити. хіба щхо під примусом, як на зонах, в армії.

  Неправда. Усі бі-чоловіки "дрейфують" до пасиву.
   
  Це Ви з власного досвіду? ;o

  І в таксо таке теє було?  ;o

тобто власноручно екперимент я так зрозумів, ти проводити не згідний?  :laugh:
   
ТС начал  с ненависти к геям

У меня нету ненависти к геям, у меня ненависть к людям, которые в общественных местах делают то, что неприятно большинству окружающих.
Это элементарный вопрос порядочности и способности соблюдать правила общежития.
   
тобто власноручно екперимент я так зрозумів, ти проводити не згідний?  :laugh:

  Візьміть цеглину і розбийте собі обличчя.

  Перш ніж іншим радити, зробіть самі з собою. :punish:
   
  Візьміть цеглину і розбийте собі обличчя.

  Перш ніж іншим радити, зробіть самі з собою. :punish:

так це ж не я намагаюсь довести, що в нас дискримінації немає  :laugh:  то що слабо на екперимент?  :rotate:
   
А якщо гетеро зваблює неповнолітню?

Бувають такі неповнолітні, що навіть суди звільняють чоловіка від відповідальності, оскільки "дівчинка" виглядає як доросла баба.

   
 Проблеми наркоманії і геїв(чол, у жінок діють інші фізіологічні механізми) дуже схожі.
 Ніхто не починає з важких наркотиків.
 НІХТО.
 Не усі, що "вживають травку", скочуються до ширєва.
 Але УСІ, хто ширяється, починали з "легких" наркотиків.
 Проблема у самій людині, наскільки здатна вона обмежити у "ейфорії" заради інших чинників.
 І багато хто незрілий, тобто не здатний на самообмеження.
 Тому довіряти вибір незрілим, а ще гірше - незрілим з причин віку є злочином проти суспільства.
   
так це ж не я намагаюсь довести, що в нас дискримінації немає  :laugh:  то що слабо на екперимент?  :rotate:
  Ну то й доводьте.
  Я тут при чому? ;o
   
Мене завжди муляє про латентних гомосеків висери..Продовжуйте думку,не зупиняйтесь..Тобто той,хто проти вбивць - латентний вбивця,проти корупціонерів - латентний корупциіонер,проти ґвалтівників - латентний ґвалтівник..Не?
   
в моєї жінки колєжанки з роботи син ріс повністю нормальним,дуже добре вчився ,робить докторат в канаді і на першому курсі вийшло шо таво ,з однокурсником рипаєцця
спочатку звичайно в сімї то замовчували ,думали авось пройде
не пройшло ,рішили вони женитись і то вже був шок
одним словом поженились і здриснули в канаду

Років 30 тому ймовірність такого розвитку подій була в 100 разів менше.
   
  Ну то й доводьте.
  Я тут при чому? ;o

ти не зіскакуй, просто дай чітку відповідь, є в нас в суспільтві дискримінація геїв чи нема?
   
Років 30 тому ймовірність такого розвитку подій була в 100 разів менше.
років 30 тому той пацан швидше всього би повісився або постійно терпів приниження
нині просто живе і невдовзі буде доктором наук
   
Проблеми наркоманії і геїв(чол, у жінок діють інші фізіологічні механізми) дуже схожі.
 Ніхто не починає з важких наркотиків.
 НІХТО.
 Не усі, що "вживають травку", скочуються до ширєва.
 Але УСІ, хто ширяється, починали з "легких" наркотиків.
 Проблема у самій людині, наскільки здатна вона обмежити у "ейфорії" заради інших чинників.
 І багато хто незрілий, тобто не здатний на самообмеження.
 Тому довіряти вибір незрілим, а ще гірше - незрілим з причин віку є злочином проти суспільства.
тоість якби тебе рипнути в сраку ти б відчув неймовірну ейфорію і пішов би в разнос? :lol:
   
років 30 тому той пацан швидше всього би повісився або постійно терпів приниження
нині просто живе і невдовзі буде доктором наук

та певно мав би жінку і може дітей, але далі бігав би рипатись до того одногрупника, і в результаті життя було би для всіх суцільним стресом...
   
ти не зіскакуй, просто дай чітку відповідь, є в нас в суспільтві дискримінація геїв чи нема?

  Не тикай, свине. Мені байдуже, хто мене у таксі везе. Тому нема дискримінації.
   
тоість якби тебе рипнути в сраку ти б відчув неймовірну ейфорію і пішов би в разнос? :lol:

 А як у тюрмі "опускають", то Вам невідомо?

 ПиСи. У Вас нездоровий перехід на особистості. Попустіться.
 
   
А як у тюрмі "опускають", то Вам невідомо?

 ПиСи. У Вас нездоровий перехід на особистості. Попустіться.
то не перехід на особистості ,то показування ідіотизму
пс.в лагерях більшість людей просто дрочать але аж ніяк не йдуть присунути пєтуху
   
Это только в совке люди прятали своих деток-даунов, чтобы не шокировать окружающих.

Это только такие, как aleksey_at_pravda_c om_ua, пять раз оглядываются на улице на человека с ДЦП и желчно шепчут "осссподи, ну что уроду дома не сидится..."

И почему я не удивлена, что именно aleksey_at_pravda_c om_ua горячо ратует за  браки с девочками-подростками?

Собственно я и начал эту ветку, поскольку мы имеем дело с целой системой извращённых постулатов.

Пока, собственно, большинство пишущих здесь этого не поняло.

Девочки-подростки - это Джульета и Наташа Ростова. Андрей Болконский у вас, видимо, "педофил"

Подумайте о смысле этого слова. Это слово придумал человек, которому всё равно кого сношать, девочку или мальчика, ему важен возраст по паспорту.
Вот эта вот мерзость и лезет к нам изо всяких ЛондОнов.

И я не вижу ничего плохого в том, чтобы прятать деток-даунов. Даун вызывает у нормального человека естественное отвращение.
Это не какой-то церковно-советско-фашисткий социальный шаблон, это нормальный психо-физиологический рефлекс.
Непорядочно и антисоциально тащить в люди существо, вызывающее у них отвращение.

То же самое с ДЦП. Я не испытываю эстетического экстаза при виде человека с ДЦП и это абсолютно нормально.
Ненормально тащить его в общество.
   
та певно мав би жінку і може дітей, але далі бігав би рипатись до того одногрупника, і в результаті життя було би для всіх суцільним стресом...
і так могло бути
я колись думав подібно до тих фупівських гомофобів ,аж поки не вийшов наяв той випадок
сімя нормальна ,крім того пацана є ще донька
батько його військовий ,мисливець ,з дитинства того маріуша брав з собою на полювання
ніби мав вирости з нього справжній мужик а вийшло як вийшло
   
то не перехід на особистості ,то показування ідіотизму
пс.в лагерях більшість людей просто дрочать але аж ніяк не йдуть присунути пєтуху

  Ну то не показуйте свого ідіотизму. ;)
  Насильство - завжди насильство.
  У мене колись грузчик, що відсидів, працював.
  Правда, потім вигнав за крадіжки.
   
  Ну то не показуйте свого ідіотизму. ;)
  Насильство - завжди насильство.
  У мене колись грузчик, що відсидів, працював.
  Правда, потім вигнав за крадіжки.
круглим ідіотом тут є ти разом з своїми ідіотичними теоріями про нарків і підєрастів
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія