Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Польща планує запровадити суттєві обмеження на українську продукцію

+================+
Через Білорашку...
  полякі мовчать
   
знаю, пенсіонер проектувальник
шо ти там можеж знати, ти такий самий профнепридатний як і твій уряд
   
Приїхали наче відпиздити когось  (P)

Показати зображення...

клоуни  :facepalm1:
   
та воно буде, але у відповідь. Дурня якась.
Дурня тут знаєш де? З кацапстаном у поляків є товарообіг. Яким боядь чином?
Санкцій на торгівлю харчами з РФ нема.
   
Після такого приниження України всі ці клоуни мають піти у відставку, мобілізація і на фронт.
   
Вони суки від жовтня не знали про блокування кордону?
   
Портников щодо кризи у відносинах з Польшею: угода про асоціацію України з ЄС містила чіткі обмеження на український експорт. Вторгнення 2022 року спонукало країни ЄС скасувати ці обмеження як жест підтримки. Зазвичай узгодження таких питань відбувається під час перемовин (складних, довгих і напружених) про вступ. Але Україна, з огляду на війну, отримала преференції автоматом, не ставши по факту членом ЄС. Таке рішення скоріш за все планувалось як тимчасове. На 2-3 тижні, так би мовити. Але другий рік війни робить свою справу - накопичуються проблеми, втома, і вибухають конфліктні питання. Що вимагає від Урядів обох країн максимальної зваженості - треба врегулювати проблеми і не дати росії розіграти цей козир, розколюючи єдність всередині Європи.

https://youtu.be/mtLT-oTISPg?si=kneVfgHHuUMQwHEY




Ютуб-заголовки як завжди) М'яко кажучи, не дуже співпадає зі змістом відео. Клікбейт - наше все.
   
шо ти там можеж знати, ти такий самий профнепридатний як і твій уряд
добре написав проф пенс.
   
Вони суки від жовтня не знали про блокування кордону?
  :lol: який же ти ідіот
   
Ну нічо, викинути молочку й яблука - теж непогана відповідь щоб вирівнято торгговельний баланс. й Прикрутити контрабанду з Польщі
   
Ольгред, ляжеш на  рейки? У відповідь. Чи твій петя з його проплаченими синютками типу свободівцями?
   
клоуни  :facepalm1:

Безталанні клоуни з сільського клюбу
   
добре написав проф пенс.
мені до пенсії, як тобі до Азовського моря рачки
   
Ольгред, ляжеш на  рейки? У відповідь. Чи твій петя з його проплаченими синютками типу свободівцями?
давай тебе на рейки, олігофренів не шкода
   
Чи твій петя
та хай буде мій, на відміну від тебе уєбана, Петро сьогодні передав ЗСУ 1000 дронів
   
от  такі олігофрени як  Ольгред звинувачують у  війні  -  владу,  в тому що  поляки блокують кордон теж винна  українська  влада.

   
Портников щодо кризи у відносинах з Польшею: угода про асоціацію України з ЄС містила чіткі обмеження на український експорт. Вторгнення 2022 року спонукало країни ЄС скасувати ці обмеження як жест підтримки. Зазвичай узгодження таких питань відбувається під час перемовин (складних, довгих і напружених) про вступ. Але Україна, з огляду на війну, отримала преференції автоматом, не ставши по факту членом ЄС. Таке рішення скоріш за все планувалось як тимчасове. На 2-3 тижні, так би мовити. Але другий рік війни робить свою справу - накопичуються проблеми, втома, і вибухають конфліктні питання. Що вимагає від Урядів обох країн максимальної зваженості - треба врегулювати проблеми і не дати росії розіграти цей козир, розколюючи єдність всередині Європи.

https://youtu.be/mtLT-oTISPg?si=kneVfgHHuUMQwHEY

https://youtu.be/mtLT-oTISPg?si=kneVfgHHuUMQwHEY
Ютуб-заголовки як завжди) М'яко кажучи, не дуже співпадає зі змістом відео. Клікбейт - наше все.
все так , згідно тої умови українські товари йдуть в маленьких обмежених кількостях на ринки єс , а європейські без жодних обмежень в Україну
який сенс в тій умові і який єблан то підписував?
   
от  такі олігофрени як  Ольгред звинувачують у  війні  -  владу,  в тому що  поляки блокують кордон теж винна  українська  влада.
Ну дивись, я ніколи не писав, що влада винна у війні, а ти брешеш, що я таке писав. То хто тут олігофрен? Звісно ти. І коли я тобі ставлю діагноз олігофренії, це не рівнозначно звинуваченню у війні. Ти просто від природи тупий. Тупість звісно приводить до важких наслідків, але лише тому що так влаштована природа, коли ти тупий - приходить хижак і тебе з'їдає. Але навіть з черева хижака ти блеятимеш про пєтю.
   
Ольгред, ти таки повний рошенівський олігофрен.
Хоча ваша сєкта завжди бреше
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія