Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Если НАТО тронет миротворцев в Приднестровье, российский десант будет в Одессе.

там этого добра полно.
Усі 20 років поспіль )))
   
Что.. и бубочка не прикажет его уничтожить?
Зникни з форума, гівно собаче проспоривше. Тьху.
   
там этого добра полно.
Паливо має властивість закінчуватися, на відміну від запасів жрачки і зброї. Своїх родовищ нема. Або контрабас від мудачука, або офіційна нічна доставка по домовленості з сучасними зєлєбобіками.
   
Показати зображення...

А біомусор Єльф постить гімнокартинки

гг..
   
Якої у Рашки на 19 років видобутку залишилось.
ну значить покошмарять НАТО і нас ще 19 років  :-)o
   
вообще не понятно как это говно(пмр) еще существует


Думаю, що місцевим „політикам“ варто було б згадати, що:


Цитата: Педівікія
Придністро́в'я — регіон на вздовж лівого берега річки Дністер. Історичний край, заселений переважно українцями (русинами) та молдованами (волохами). Поділяється на північну (подільську) і південну (степову) частини. До подільського Придністров'я належать Кам'янка, Рибниця, Рашків; до степового — Тирасполь, Дубоссари, Слободзея. Подільське Придністров'я входило до складу Великого князівства Литовського, Речі Посполитої, Гетьманщини, степове Придністров'я — до складу Золотої Орди, Кримського ханства, Османів. З кінця XVIII ст. північна і південна частині об'єднані у складі Російської імперії (Подільська губернія і Херсонська губернія). У 1918 році належало УНР, згодом — Радянській Україні. 1940 року передане радянською владою до складу Радянської Молдови.

З 1992 року, внаслідок Придністровського конфлікту, контролюється самопроголошеною невизнаною Придністровською Молдавською Республікою, терени якої Молдова вважає своїми. Румунська назва — Трансні́стрія (рум. Transnistria, «Задністря»).


Може час вже, нарешті, Україні перестати робити вигляд, що ця територія не має стосунку до України?
   
А в чем он неправ?

Maia Sandu a declarat aseară în cadrul dezbaterilor de la Moldova 1 că are inclusiv cetățenia română,
Майя Санду заявила вчера вечером во время дебатов в Moldova 1, что у нее также есть румынское гражданство.

У 99% ее сторонников тоже румынское гражданство. Большинство в парламенту у Санду.
Румыния цивилизованное европейское государство. Ты не сравнивай его с тоталитарным человеконенавистнич еским режимом в Москве.
   
Думаю, що місцевим „політикам“ варто було б згадати, що:


Може час вже, нарешті, Україні перестати робити вигляд, що ця територія не має стосунку до України?
Непогано було б Порошенко статтю на цю тему написати
   
"Это не только коридор в ПМР, но и означит ясные перспективы по вопросу Донбасса», — заключил Виктор Бондарев."
Сцуко, кацапня останні мізки пропиває... :facepalm1:
Сурйозний мен, варто прислухатись.
Показати зображення...
Хуйлобідло пішов нахер з Приднестровья та Молдови!
   
7 млрд долл боргу за газ
Те пмр окрім як кацапам як спосіб  тиску на молдову - накуй кому треба


Скоріш за все через 20 років там не залишиться населення ( вже скоротились з 750 до 400 тис і стрімко тікають звідти хто може )
   
Непогано було б Порошенко статтю на цю тему написати


Чомусь не пишуть.

Ані порошенки ані інші кравчучки.

Може Зє?     ;o     [A]

   

Саакашвілі у Кисельова. Про аналогії з серпнем 2008го.

Останнє редагування: 29 липня 2021 07:28:30 від BeeBumble
   
І це сп-2 ще не запрацював
   
вот зачем нам флот
вот зачем нам пкр
и не завтра, а сегодня
   
З кловуном все ясно-а що скаже Меркель? Казали ж їй що СП-2 це безпекове питання. Його добудували-кацапи отримали можливість захопити південь України з одесою.
   
Шо вы так повелися на того думца.
У них в думу отбирают по толщине медицинских карточек из дурдома.

   
А нафуя військове блокування?
В кацапів ж ротація або літаками крізь Молдову, або залізницею  крізь  Україну.
Ну так з ПМР кацапів випускати, а нових не пускати й ніякого блокування тамтешніх.
Через Україну їх не пускають з 14 року.
   
На місці Санду просто надіслати офіційне прохання в Україну, щоб не пропускали поїзди постачання. АЛЕ тільки після того, як вона заблокує їх приліт в Кишинів хоча би на рік
Давно вже нічого не їздить через Україну.
   
============================
При Пороху блокували,при прихильники певної політсили разблокували.
На скільки я знаю, ні
   
А у кацапов есть примеры успешных морских десантов ?
   
у них же воєнно-космічєскіє сіли
хай з космосу десантують, за лінією Кармана він нічийний
   
А у кацапов есть примеры успешных морских десантов ?
А нашо їм десант? Спокійно вийдуть з криму і пішком. Поки наріка будуть шукати і виводити з кайфу,перекидувати босих і голодних укр.солдат-дійдуть до Одесси.
   
А у кацапов есть примеры успешных морских десантов ?

последній раз был на малой земле с Брежневым, у другой страны, с другой армией.
Ну разве шо если хуйло как Брежнев пойдет с десантом на ночную выброску на плацдарм
   
последній раз был на малой земле с Брежневым, у другой страны, с другой армией.
Ну разве шо если хуйло как Брежнев пойдет с десантом на ночную выброску на плацдарм

Да и там они практически обосрались, ни одна из намеченых целей, кроме захвата плацдарма не была выполнена.

План операции «Море» провалился. Получившие всё-таки подкрепление десантники смогли лишь удерживать захваченный плацдарм, о каком-либо наступлении пока что не могло быть и речи.
За плохую подготовку операции и неумелое руководство вице-адмирал Октябрьский был снят с должности и назначен с понижением — командующим Амурской военной флотилией на Дальнем Востоке.


https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%8F_%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D0%BB%D1%8F
   
каци думають, що цього разу теж буде, як в криму і ніхто їх не буде фуярити, але як тільки до рашки масово повалять 200-ті, а вони повалять без варіантів, то риторика пабєдобєсія миттєво зміниться.
питання лише в тому чи приїдуть такі як ти фуярити каців? Чи знову будете лише підзадорювати?
   
А у кацапов есть примеры успешных морских десантов ?
Жодного за всю історію.
   
після такої заяви по одесі уже має бути оголошено чп
Послє такова заївлєнія  особисто я  чекаю на реакцію Садового і Славіка-соплі-Вакарчука , про те що Львов  апять гаваріт парусскі.
   
Послє такова заївлєнія  особисто я  чекаю на реакцію Садового і Славіка-соплі-Вакарчука , про те що Львов  апять гаваріт парусскі.
з якої причини?
   
А с каких это пор коридоры пробивают по чужой территории?  :facepalm1:
   
з якої причини?
А тоді з якої було?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія