Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бутусову запретили быть на передке

Re: Бутусову запретили быть на передке

кажуть, що це заборона не ЗСУ, а ОПи,
а в ЗСУ до Бутусова претензій немає,
бо всі поїздки він завжди погоджував з командирами ЗСУ і, мабуть, продовжить і далі... 

тоді ОПу можна нх послать і робити свою професійну справу ..
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

кажуть, що це заборона не ЗСУ, а ОПи,
а в ЗСУ до Бутусова претензій немає,
бо всі поїздки він завжди погоджував з командирами ЗСУ і, мабуть, продовжить і далі... 
Зачем врать. Бутусов наипал всех, хитрожопый запрос делал для интервью с бойцами на передке, а что по факту чудил ради хайпа. Щас контрики многим мозг вынесут.
 Мудило он
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

тоді ОПу можна нх послать і робити свою професійну справу ..
Ты армию с таймсквером не перепутал  :D ?
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Мстя буде страшна:
"Інакше я повернусь з фронту для висвітлення політичної ситуації, і витрачу час на демонстрацію ваших численних помилок та бездіяльності. Я про Офіс нічого не писав три місяці, і бачу, вам здалось, що вас тут хтось лякається. Війна - це більш важлива справа зараз ніж політика, але якщо ви негайно не скасуєте свою ганебну вказівку, то я почну дещо писати про політику теж, і займусь тими, хто не вилазить три місяці з бункеру та з кабінету, та заважає висвітлювати війну там, де вона відчувається найважче. Звичайно, інформації у мене з фронту менше не стане, але буде більше часу на аналітику. Чекаю негайного скасування розпорядження", - зазначив головред Цензор.НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n3344249
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Пусть он разрешение покажет замылив фио, на что ему добро давали. Кто у него во френдах, попросите. И все станет на свои места сразу
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

 И за одно пусть падло напишет сколько людей пострадает от его дури.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Зачем врать. Бутусов наипал всех, хитрожопый запрос делал для интервью с бойцами на передке, а что по факту чудил ради хайпа. Щас контрики многим мозг вынесут.
 Мудило он


В том то и дело.А фуп и его эксперты как всегда не подвели и оправдывают любое говно.В Одессе 300 раз предупреждали что за оперативное выкладывание последствий обстрелов вплоть до уголовки,т.к. это помогает врагу.Тг каналы тоже замазывают чтобы невозможно было определить местность ,но Бутусову ,который никто ,оказывается все можно.Этим же грешил и Геращенко ,которому в первые дни открытым текстом хуи пихали за его оперативность
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

В том то и дело.А фуп и его эксперты как всегда не подвели и оправдывают любое говно.В Одессе 300 раз предупреждали что за оперативное выкладывание последствий обстрелов вплоть до уголовки,т.к. это помогает врагу.Тг каналы тоже замазывают чтобы невозможно было определить местность ,но Бутусову ,который никто ,оказывается все можно.Этим же грешил и Геращенко ,которому в первые дни открытым текстом хуи пихали за его оперативность
Ты не вкурил, это не Одесса, это подразделение выполняющее боевую задачу!
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

то до сраки
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Ты не вкурил, это не Одесса, это подразделение выполняющее боевую задачу!


Я то все вкурил и в этой теме об этом писал.А Одессу я привёл в качестве примера,что если даже в Одессе за это дрючат,то в зоне боевых действий это залёт втройне
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

   
Re: Бутусову запретили быть на передке

то до сраки
Это ты офицеру скажи который в соответствии с приказом был назначен в качестве сопровождения ( это обязательное условие при прибывания в таких местах). Он щас охуенно рад от такого счастья
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

https://t.me/vert_i_call/3787
здається це той коц який засвітив в прямому ефірі тюльпан, після чого той тюльпан був знищений. Цим постом він просто тіпа показав що тоді був не його пройоп, а ось бутусов мол сработал на пользу дєлу.
 Там скоріш з бутусовим по комплексу його заяв і про нестачу снарядів, і південь, а відео просто типу привід щоб не загострювати на попередніх заявах. дохера п***а може у нас тільки один блогер, красавец, падпалковнік.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Из записок ермаковских онанистов: жалкое одобие левой.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Довела Голландия алкофилософа до левой руки...
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Розслабтеся, це такий хитрий маневр, аби звалити із гарячого Сєвєра до більш спокійної дислокації.
Бо просто так Бутусову з передку було звалити западло.
А так - красиво поїде.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Розслабтеся, це такий хитрий маневр, аби звалити із гарячого Сєвєра до більш спокійної дислокації.
Бо просто так Бутусову з передку було звалити западло.
А так - красиво поїде.
--------------------\
интересно, а где ты педрило? :D
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Ну сегодня Безугла кажется от СН ещё утром возмущалась и требовала от Баканова разобраться с этой ситуацией
Разобрацца с етім чортом (с) вимагала?
Ми всі добре пам'ятаємо, що є ота Безумна Безугла. І це кагбе підтверджує, що дозвіл військового керівництва був, а от благословіння від єрмаків не запросив.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

--------------------\
интересно, а где ты педрило? :D

Бухаю поруч з тобою, буся.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Разобрацца с етім чортом (с) вимагала?
Ми всі добре пам'ятаємо, що є ота Безумна Безугла. І це кагбе підтверджує, що дозвіл військового керівництва був, а от благословіння від єрмаків не запросив.


Я в такие дебри не лезу и наверное неправильно сформулировал .Проще процитировать ее же.

   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Я в такие дебри не лезу и наверное неправильно сформулировал .Проще процитировать ее же.
Та які дєбрі. Це еталон піздаватізму в верховній раді. Іноді думав, що "слуги" її свідомо юзають для озвучування замежних дурниць.
Так і тут.
Але для баканова поганий знак. Безумна, на мою думку, за своєю ініціативою не стала б гавкати на чиновника такого рангу.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Та які дєбрі. Це еталон піздаватізму в верховній раді. Іноді думав, що "слуги" її свідомо юзають для озвучування замежних дурниць.
Так і тут.
Але для баканова поганий знак. Безумна, на мою думку, за своєю ініціативою не стала б гавкати на чиновника такого рангу.


Стоп.Законопроект подали?Нет.А то что таких идиоток держат мне тоже стремно и необъяснимо.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке
LSD

не было никаких вагнеровцев, была спецоперация ФСБ
Тоді чому його не посадили за співпрацю з ФСБ? Довбойоби...
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Тоді чому його не посадили за співпрацю з ФСБ? Довбойоби...


А кого у нас посадили ?
   
Re: Бутусову запретили быть на передке
LSD

 
А кого у нас посадили ?
Нікого, бо президент недоторканий. :D
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Зазвичай тих хто місця обстрілів викладає вивозять окопи копати й потім на відео вибачаються , треба й Бутусова на профілактику
Щось пропустила, а хто з каналу г+г вибачався чи копав окопи?
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Ну сегодня Безугла кажется от СН ещё утром возмущалась и требовала от Баканова разобраться с этой ситуацией
Це та що кожні два дні вносить в ВР нову тему для шабашу скабєєвой і Ко?
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Це та що кожні два дні вносить в ВР нову тему для шабашу скабєєвой і Ко?
Вона.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Мстя буде страшна:
"Інакше я повернусь з фронту для висвітлення політичної ситуації, і витрачу час на демонстрацію ваших численних помилок та бездіяльності. Я про Офіс нічого не писав три місяці, і бачу, вам здалось, що вас тут хтось лякається. Війна - це більш важлива справа зараз ніж політика, але якщо ви негайно не скасуєте свою ганебну вказівку, то я почну дещо писати про політику теж, і займусь тими, хто не вилазить три місяці з бункеру та з кабінету, та заважає висвітлювати війну там, де вона відчувається найважче. Звичайно, інформації у мене з фронту менше не стане, але буде більше часу на аналітику. Чекаю негайного скасування розпорядження", - зазначив головред Цензор.НЕТ. Джерело: https://censor.net/ua/n3344249
Давно пора. Бо гра йде в одні ворота, в інші бити заборонено.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке
AI

Вірте Коцу. ХЗ хто це, але мабуть вартісне джерело, якщо йому так довіряють поважні люди.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Давно пора. Бо гра йде в одні ворота, в інші бити заборонено.
Його тоді взагалі можуть в ніколи забанити... Війна на дворі, не до демократії.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

а кто такая вертикаль, что позволяет себе оскорблять Бутусова?
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

по поводу фотографий.

У меня есть куча неопубликованных фото с известными публичными людьми в окопах и на передовой.

Они просили не публиковать до их разрешения. То есть это фото подтверждающие их участие в войне.

Но пиариться на войне они считают недостойным.

Я их понимаю.

   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Пропаганду якої партії він веде в своїх репортажах з переднього краю?
А ты зайди на цензор и почитай коменты, это вражеский сайт в патриотической обертке. Турчинов с Петром все на трон прутся.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

А ты зайди на цензор и почитай коменты, это вражеский сайт в патриотической обертке. Турчинов с Петром все на трон прутся.
Та все он знает. Это был типа воприс кагбе наивного, нейтрального наблюдателя. :gigi:
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Еще раз повторю свою мысль: Бутусов - это полезный идиот, сам того не ведая. Никакой пользы для нас от его постов с изложением мельчайших подробностей боев я не вижу, только вред.  Теперь же он будет искать предателей в офисе президента. Очень "удачное" время выбрал для этого... Человек воспринимает окружающий мир в черно-белых тонах, как подросток, и зачастую не понимает последствия, к которым приводит его писанина, взять хотя-бы пост о причастности наших к взрывам на нефтебазах в Белгородской области...
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

зайди на цензор и почитай коменты
там пи3дець якийсь, шабаш какаотузіків...
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

там пи3дець якийсь, шабаш какаотузіків...
Турчиновское кубло. У зрадоебов там гнездовье.
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Бутусов зараз провів стрім, де розповів, що подає заяву на Безуглу в СБУ та генпрокуратуру за наклеп та перешкоджання журналістській діяльності,
сказав, що досі ніхто з СБУ з ним не зв'язався, жодної справи не відкрив, та й не могли відкрити, бо заява Безуглої - повна брехня,
заодно багато цікавого розповів про справи на фронті, звідки не вилазить
   
Re: Бутусову запретили быть на передке

Кацапы не знали результаты обстрела?

Ну так давайте тогда фоткать все прилёты и выкладывать, все равно ж с беспилотника увидят
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія