Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Світле імя дивізії Галичина

Re: Світле імя дивізії Галичина

:kez_04:
вичерпався у брехнях, єбанат?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

И  эти фронты были из граждан СССР!
 Мы ПЕРЕСТАЛИ  маяться коммунистической символикой и приняли соответствующие запретительные законы. Против нацистской и коммунистической символики.
Пришло время и украинским националистам перестать молиться только на далёкое прошлое! В том числе и на Ваффен СС дивизию Галичина!
 В нынешней независимой уже 30 лет Украине весьма много таких текущих  проблем. которые с пользой для украинцев и Украины ДОЛЖНЫ РАЗРЕШАТЬ украинские националисты!

То що там з прикладами боротьби з російською мовою в Україні? Прішло врємя чи ще почекати?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

черговий вкид -- і понєслась?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

як на тему побратимів з охорони дахау?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

чому кацапською
щоб "інтернаціоналісти" зрозуміли.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина


  Пом'ятаєте Брест-Літовський мирний Договір? По ньому Україна отримала НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Та Крим. Доречі він юридично діє. Бо усі сторони,крім не мавшої до цього відношення Австро-Угорщини,як би на місці. Німці,хоч и брали у нас частину хлібу,але це не привело до голоду. А Незалежність у 1918 вони допомагали захистити. Певною мірою це зіграло свою роль.

 Всі звісно, розуміли, що німці все ж таки окупанти,але не було й виходу.

 Доречі, місцеві органи влади,бургомістри, поліція, були українськими, навіть більшість у гестапо. При цьому українські поліцаї хапали німців до цугундера, та на гаупвахту аж гуло, за вживання алкоголю, хуліганські дії, то що. Продовольчий податок з селян був навіть в умовах війни  таким, що нашим селянам після голодоморів, здавався досить помірним.

Ну і все таке інше.

 Ну УПА, звісно, все ж таки стала боротися з німцями, бо прагнула Незалежності.  Але поява "Галічини" в таких умовах була зрозуміла.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

щоб "інтернаціоналісти" зрозуміли.
все'дно ані нє паймут
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Кацапські окупанти створили Українську РСР, яка в 1945 році стала співзасновницею ООН. Тобто Україна була формально проголошена суверенною державою у складі СРСР, з правом виходу з СРСР. І цим правом в 1991 році скористалась. Державною мовою в УРСР була українська, мільйонними накладами виходив ''Кобзар''. На всю Волинську область були лише дві російські школи, одна в Луцьку, одна в Ковелі. В районних центрах російських шкіл не було взагалі, лише українські.

Кацапські окупанти склеїли Україну від Сяну до Дону, від Новгород-Сіверського до Форосу.

Тепер давайте про німецьких окупантів, за яких пішли воювати рогулі з дивізії СС ''Галичина''. Україну поділили на шматки — Рейхскомісаріат Україна, Дистрикт Галичина. Південь України взагалі був відданий Румунії.
Кацапская брехня

Нельзя было выйти из СССР

Любого, кто об этом заикался - сразу в психушку или в лагеря

Украина формально получила независимость, потому что чертова империя начала разваливаться сама по себе

Украина сейчас получает независимость настоящую в войне против кацапов

Ты кацапский выродок. Иди дедов на палке носи

   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Кацапські окупанти склеїли Україну від Сяну до Дону, від Новгород-Сіверського до Форосу.
а Кьонінгсбергщину з якогось дива не нам чи білорусам, а собі приклеїли  8-:
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Світле імя

 Світле імя СС
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

...На всю Волинську область були лише дві російські школи, одна в Луцьку, одна в Ковелі. В районних центрах російських шкіл не було взагалі, лише українські...
Можете навести джерело такої цікавої(!) інформації?
Уточнюю запитання:
скільки російських шкіл у Волинській області було на момент ліквідації Вашого улюбленого СРСР?

Останнє редагування: 17 травня 2021 11:54:28 від Ламер
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Світле імя СС
Січові Стрільці?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Можете навести джерело такої цікавої(!) інформації?
Уточнюю запитання:
скільки російських шкіл у Волинській області було на момент ліквідації Вашого улюбленого СРСР?
5.
4 з 25 у Луцьку (в одному районі міста, де знаходились військові частини), 1 з 8 в Ковелі. Все.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Я одного не пойму:почему все ссылаются на эту канадскую комиссию?Она каким местом ко всему этому ,кроме того что приняла бежавших бойцов у себя?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Я одного не пойму:почему все ссылаются на эту канадскую комиссию?Она каким местом ко всему этому ,кроме того что приняла бежавших бойцов у себя?
тому що комісія прихильно ставиласся до побратимів

що тут не зрозуміло

   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Я одного не пойму:почему все ссылаются на эту канадскую комиссию?
а на кого треба?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

а на кого треба?

Ну я не знаю.На немцев,СССР,европейцев,других участников тех событий.А Канада то тут каким местом?Это то же самое что  Украина сейчас начнет давать оценки каким то канадским событиям,к которым не имела ни малейшего отношения.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

тому що комісія прихильно ставиласся до побратимів

що тут не зрозуміло

Ну это то я как раз и понимаю.Поэтому меня и удивляет почему везде тулят эту комиссию,которую трудно назвать объективной и незаангажированной
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Ну я не знаю.На немцев,СССР
на фашистів і комуняк, тобто?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Ну это то я как раз и понимаю.Поэтому меня и удивляет почему везде тулят эту комиссию,которую трудно назвать объективной и незаангажированной
чому важко?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

чому важко?

Любому,кто пытается установить истину.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

на фашистів і комуняк, тобто?


Ну можно не у них,а у тех кто от них пострадал.Там они вроде в Словакии отличились и еще где-то.Собрать документы,свидетельства очевидцев,чтобы подтвердить чем именно они занимались и участвовали ли в военных преступлениях.Это если вам важна истина,а не хочется отмазать своих.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

на фашистів і комуняк, тобто?

Кстати немцы тоже бы подошли.У них сейчас у власти не фашисты,если вы не в курсе и у них в архивах наверняка есть информация кто где воевал и что делал
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Любому,кто пытается установить истину.
тобі не подобається канадський результат, бо істина повинна, по твоєму, бути протилежною?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Ну можно не у них,а у тех кто от них пострадал.
фашисти і комуняки?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Это если вам важна истина,а не хочется отмазать своих.
а в тебе хто свої?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

5.
4 з 25 у Луцьку (в одному районі міста, де знаходились військові частини), 1 з 8 в Ковелі. Все.
тобто тезу шановного Амирана
"одна в Луцьку, одна в Ковелі. В районних центрах російських шкіл не було взагалі, лише українські"
можна вважати галімим піздьожом?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

а в тебе хто свої?

Украинцы,кто же ещё?Мне вот на самом деле интересно что тогда было на самом деле.А топить за них только потому что они украинцы это не моя тема.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

тобі не подобається канадський результат, бо істина повинна, по твоєму, бути протилежною?

Я не сказал что мне не нравится их результат.Просто я не понимаю причем тут Канада,если у других стран явно больше информации чем у них
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Украинцы,кто же ещё?Мне вот на самом деле интересно что тогда было на самом деле.А топить за них только потому что они украинцы это не моя тема.
хіба вояки з дивізії СС Галичина не українці? Канада розслідувала звинувачення Візенталя і знайшла їх брехливими. В чому твоя проблема?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

І ще стосовно шкіл:
на весь Крим їх було 6(шість!) українських
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

тобі не подобається канадський результат, бо істина повинна, по твоєму, бути протилежною?

Просто сами немцы говорят чтобы не носились с этой дивизией и не позорились,а вы предлагаете слушать канадцев.У немцев то наверняка побольше информации
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Я не сказал что мне не нравится их результат.Просто я не понимаю причем тут Канада,если у других стран явно больше информации чем у них
В 1984 году Симон Визенталь предоставил список из 217 военнослужащих Дивизии Галичина, которые по словам Визенталя скрываются от правосудия предположительно в Канаде
тепер понятно?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Просто сами немцы говорят чтобы не носились с этой дивизией и не позорились,а вы предлагаете слушать канадцев.У немцев то наверняка побольше информации
який німець конкретно каже?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

Просто сами немцы говорят чтобы не носились с этой дивизией и не позорились,а вы предлагаете слушать канадцев.У немцев то наверняка побольше информации
Німці програли WW2
Канадці(в т.ч.) її виграли
Шонеясно? :)
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

б***ь, ніхто ніколи як завжди не читає текстів, про які пише
Находясь в Италии, эти лица (военнослужащие Дивизии СС «Галичина») прошли проверку Советскими и Британскими службами, и ни тогда, ни в последствии не появилось никаких свидетельств о том, что они воевали против Западных союзников или принимали участие в преступлениях против человечности.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

хто такий Симон Візенталь всі знають?
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

який німець конкретно каже?

Посол Германии в Украине
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

тобто тезу шановного Амирана
"одна в Луцьку, одна в Ковелі. В районних центрах російських шкіл не було взагалі, лише українські"
можна вважати галімим піздьожом?
Ви запитали про 1991.
Вже 27 років росшкіл 2, як описав Амиран. Причому тепер (з 20-го року) тільки 1 (одна) до 5 класу російськомовні класи (сама школа українська), далі українською.
   
Re: Світле імя дивізії Галичина

1987 рік


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія