Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Сказав, що Безугла мала здійснювати парламентський контроль через Генштаб, а не їхати напряму на передову - там мають бути тільки військові та дозволені ними люди (із переліком дозволеного).
Я как то тут с дедом схлеснулся...
Он то же задвигал, про "парламентский контроль"...
Я привел дословные цитаты из законодательства, Конституции и решения КС, что не имеют права, ни полномочий, ни комитеты, ни тем более отдельные депутаты, осуществлять парламентский контроль, за действиями Генштаба и ВСУ...
Как не имеют права, осуществлять парламентский контроль, во время оперативных мероприятий, правоохранительных органов...
Только Парламент, в целом, имеет право осуществлять парламентский контроль...
Решением, создать какую то комиссию, по какой то теме и потом заслушать всех фигурантов и вынести какие то рекомендации Парламенту, не более..

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Они сразу сказали что 4 - это начало и будет больше. И даже объяснили почему.
Местные зрадойобы просто такие люди, которые только пишут, читать и анализировать - это за пределами

Мєсні вони безобідні. А от по тирнетам  зрайоби срали-мазали цілий тиждень
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

якщо б навіть операція була запланована, ніхто на наступний день не заявляв би епохальний виступ з трибуни
так шо фейк, звичайно
Один з двійників виступить по тв з епохальною заявою. як ельцин свого часу. про передачу трона.кірієнко.дімо н.шойгу...  Я устал. я ухожу..
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

тобто?
  мосійчук накінець дістала чисту воду.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Оперативна інформація станом на 06.00 15.06.2022 щодо російського вторгнення

На Волинському та Поліському напрямках до семи батальйонів збройних сил республіки білорусь основні зусилля зосереджують на веденні розвідки, інженерному обладнані позицій. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території цієї країни.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Сопич, Баранівка, Уланове та Бачівськ Сумської області. Вів повітряну розвідку БпЛА поблизу Серединої Буди на Сумщині.

На Харківському напрямку підрозділи противника, за підтримки вертольотів армійської авіації, намагалися не допустити подальшого просування наших військ до Державного кордону. Ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Перемога, Руська Лозова, Стара Гнилиця, Байрак, Верхній Салтів та Замулівка. Завдав авіаудару неподалік Мосьпанового. Тривають бої в районі населеного пункту Рубіжне.

На Слов’янському напрямку основні зусилля противник зосереджує на продовженні наступу на Слов’янськ. Здійснював артилерійські обстріли районів населених пунктів Шевелівка,  Вірнопілля, Грушуваха, Нова Павлівка. Завдав авіаудару поблизу Гусарівки. Штурмові дії в районах населених пунктів Богородичне та Долина наші воїни успішно відбили. Ворог веде наступ у напрямку Краснопілля, бойові дії тривають.

На Донецькому напрямку ворог цинічно обстріляв з артилерії населені пункти Устинівка, Тошківка, Нью-Йорк, Новомихайлівка, Антонівка та Кам’янські Дачі.

На Лиманському напрямку окупанти активних дій не вели. Здійснли артилерійські обстріли цивільної інфраструктури неподалік Сидорового, Маяків та Закітного.

На Сєвєродонецькому напрямку противник здійснював вогневий вплив по наших позиціях з мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню. Обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Тошківка, Устинівка, Борівське,  Метьолкіно. Ворожа армійська авіація завдала авіаудару поблизу Білої Гори.
Українські воїни успішно відбивають спроби штурмових дій противнка у Сєверодонецьку та Тошківці, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку ворог вів артобстріли наших позицій в районах Спірного, Яковлівки, Покровського, Клинового та Новолуганська. Авіаудар армійської авіації зафіксовано поблизу Устинівки. Наступ противника, завдяки діям наших воїнів, у районі Миколіївки захлинувся.  Ворог зазнав втрат та відійшов. Перегруповується для поновлення наступу. Використовуючи результати вогневого ураження, противник вів штурмові дії в районах населених пунктів Золоте-3, Новолуганське, Берестове. Зазнав втрат і відійшов на раніше зайняті позиції. Веде штурмові дії в районі Врубівки, бої тривають.

На Новопавлівському напрямку захисники України відбили  наступ у районі населеного пункту Шевченко. Ворог відійшов.

На Авдіївському, Курахівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій противник не вів. Обстрілював цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Піски, Авдіївка, Іль’їнка, Мар’їнка, Антонівка, Червоне та Новосілка. Завдав авіаударц неподалік Кам’янського.

На Південнобузькому напрямку ворог обстріляв населені пункти Тополине, Лепетиха, Березнегувате, Кобзарці, Шевченкове, Посад-Покровське та Лупареве. Завдав авіаудару поблизу Князівки.

Російський агресор і надалі блокує цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває три носії КРМБ типу “Калібр”.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Смішно, що фейковий кацапський народ визнає наше існування  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А то нічого, що ми не визнаємо існування фейкового кацапського "народу"?  :facepalm:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Я как то тут с дедом схлеснулся...
Он то же задвигал
:lol:
Будь-яке схльостиваніє з заполошним писдливим дєдом закінчується доповіддю дєда і баном на кілька днів.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

кацапський постнов земля стєкловатой
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Оперативна інформація станом на 06.00 15.06.2022 щодо російського вторгнення
На Волинському та Поліському напрямках до семи батальйонів збройних сил республіки білорусь основні зусилля зосереджують на веденні розвідки, інженерному обладнані позицій. Зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території цієї країни.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Сопич, Баранівка, Уланове та Бачівськ Сумської області. Вів повітряну розвідку БпЛА поблизу Серединої Буди на Сумщині.

На Харківському напрямку підрозділи противника, за підтримки вертольотів армійської авіації, намагалися не допустити подальшого просування наших військ до Державного кордону. Ворог обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Перемога, Руська Лозова, Стара Гнилиця, Байрак, Верхній Салтів та Замулівка. Завдав авіаудару неподалік Мосьпанового. Тривають бої в районі населеного пункту Рубіжне.

На Слов’янському напрямку основні зусилля противник зосереджує на продовженні наступу на Слов’янськ. Здійснював артилерійські обстріли районів населених пунктів Шевелівка,  Вірнопілля, Грушуваха, Нова Павлівка. Завдав авіаудару поблизу Гусарівки. Штурмові дії в районах населених пунктів Богородичне та Долина наші воїни успішно відбили. Ворог веде наступ у напрямку Краснопілля, бойові дії тривають.

На Донецькому напрямку ворог цинічно обстріляв з артилерії населені пункти Устинівка, Тошківка, Нью-Йорк, Новомихайлівка, Антонівка та Кам’янські Дачі.

На Лиманському напрямку окупанти активних дій не вели. Здійснли артилерійські обстріли цивільної інфраструктури неподалік Сидорового, Маяків та Закітного.

На Сєвєродонецькому напрямку противник здійснював вогневий вплив по наших позиціях з мінометів, артилерії та реактивних систем залпового вогню. Обстріляв цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Тошківка, Устинівка, Борівське,  Метьолкіно. Ворожа армійська авіація завдала авіаудару поблизу Білої Гори.
Українські воїни успішно відбивають спроби штурмових дій противнка у Сєверодонецьку та Тошківці, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку ворог вів артобстріли наших позицій в районах Спірного, Яковлівки, Покровського, Клинового та Новолуганська. Авіаудар армійської авіації зафіксовано поблизу Устинівки. Наступ противника, завдяки діям наших воїнів, у районі Миколіївки захлинувся.  Ворог зазнав втрат та відійшов. Перегруповується для поновлення наступу. Використовуючи результати вогневого ураження, противник вів штурмові дії в районах населених пунктів Золоте-3, Новолуганське, Берестове. Зазнав втрат і відійшов на раніше зайняті позиції. Веде штурмові дії в районі Врубівки, бої тривають.

На Новопавлівському напрямку захисники України відбили  наступ у районі населеного пункту Шевченко. Ворог відійшов.

На Авдіївському, Курахівському та Запорізькому напрямках активних бойових дій противник не вів. Обстрілював цивільну інфраструктуру в районах населених пунктів Піски, Авдіївка, Іль’їнка, Мар’їнка, Антонівка, Червоне та Новосілка. Завдав авіаударц неподалік Кам’янського.

На Південнобузькому напрямку ворог обстріляв населені пункти Тополине, Лепетиха, Березнегувате, Кобзарці, Шевченкове, Посад-Покровське та Лупареве. Завдав авіаудару поблизу Князівки.

Російський агресор і надалі блокує цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває три носії КРМБ типу “Калібр”.
В ГШ видно не послушали Солонина и продолжают рассказывать нам о действиях противника, а не наших.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/voynareal/25358
Какой смысл ролики 3-х месячной давности постить?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3


я ждал  когда кто-то решится озвучить жесткую реальность
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/huevyi_nikolaev/7103
я ждал  когда кто-то решится озвучить жесткую реальность

Все як з Гітлєром. Чекає чекаєм...потім може другий фронт. А може і ні...бо німота з жабоїдами скоріше рахують скільки круасантів і братвурстів кацапоармія зможе зїсти...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3



Російський агресор і надалі блокує цивільне судноплавство у північно-західній частині Чорного моря. У готовності до застосування ракетного озброєння в акваторії Чорного моря перебуває три носії КРМБ типу “Калібр”.
[/quote]
В ГШ видно не послушали Солонина и продолжают рассказывать нам о действиях противника, а не наших.
[/quote]

Не тільки..просто порівняти офіційне зведення за добу ОК Південь і загальне зведення за добу ГШ..я не знаю, якщо робити то робити, якщо робити на відєбись  то може під час війни так робити не варто? А про успіхи/неуспіхи кацапів в зведеннях НАШОГО ГШ я думаю вже багатьох за..бало читати кожен день, може дійсно варто щось переглянути?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/huevyi_nikolaev/7103
я ждал  когда кто-то решится озвучить жесткую реальность
Они все бывшие такие душки, а когда у власти то никаких действий.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

President Joe Biden said Tuesday that the U.S. will build temporary silos on Poland's border with Ukraine to facilitate the export of grain out of the war-torn nation and address surging food prices amid Russia's invasion.

"We're going to build silos, temporary silos in the borders of Ukraine, including in Poland. So we can transfer [grain] from those cars into those silos into cars in Europe and get it out into the ocean, and get it out across the world. But it's taking time," Biden said in a speech at the AFL-CIO convention in Philadelphia, where he discussed potential solutions to rising food prices across the country.

Байден сказав що на кордоні з Україну в Польші збудують сховища для зерна. І каже що це займе час

Які можна зробити висновки? Напевно Байден згодин що війна надовго якщо зібрались будувати такі сховища

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

https://t.me/huevyi_nikolaev/7103
я ждал  когда кто-то решится озвучить жесткую реальность

потихоньку приоткрывается окно Овертона. сначала про участие НАТО заговорил генерал в отставке...
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Дмитро Томчук
1 ч  ·
Зізнаюся: в нас у підрозділі є заможні люди, бо дехто там з бізнесу. Тому кожного разу, як є можливість, ми обідаємо у ресторані, коли він раптом десь трапляється. Наче офіцери вермахту у Парижі, нехай вас не ляка така рефлексія, ви ж не симпатик Червоної армії, як я розумію.
Не треба казати, що між фронтом та рестораном прірва величезна, й у першу чергу світоглядна. От я й хочу у вас запитати: а як ви вважаєте, чи можна під час війни гарно проводити час, відпочивати, розважатися? Чи треба як у  тому виступі КВНу - "Неможна радіти, от  переможемо, тоді й радітимемо!"
З початку війни я довго не був в тилу, та перші рази, коли потрапляв до якихось мирних життів, мене перевертало від образи - чого це вони всі так розслаблено та кайфово живуть, наче й нема війни?  А ми ж як? Але потім мене попустило. Бо війна - це не життя, а життя - це не війна, так здається тільки на передку, та це ілюзія. Така сама, як ілюзія мирняка, що немає ніде війни та життя таке саме як раніше.
Коли нещодавно я приїхав до Львова, щоб уперше за три місяці побачити дітей, я відчув, що мене потроху таки наздоганяє цей фронтовий травматичний синдром. Мені було незрозуміло, чого це гучна музика, чого це люди гуляють у парках. Розумники пишуть, що щоб подолати це, потрібно, щоб час, проведений у мирних обставинах, з родиною, дітьми, на відпочинку, у два рази перевищив час, проведений на війні.
Заходили ми й у ресторани, та все у мене було питання до усіх цих людей - а чого ви тут сидите, чому не на війні? Але, як я кажу, попустило згодом. Я потроху дійшов думки, що я не знаю про них геть нічого та не суддя їм. Може, хтось з них, як і я, приїхав з фронту, а хтось займається чимось важливим для перемоги, а когось не призвали, бо він взагалі ні на що не годний на війні,  та т. ін. 
Я не беру такий клінічний випадок, як сидів поряд зі мною в ресторані у одному місті. Випадок розповідав на весь ресторан, як він щойно приїхав з Єгипту, де бухав два місяці та навіть жодного разу не був на морі, бо треба було бухати, а іншого не встигав. Та от, тепер приїхав, та знов бухає, по ресторанах. Я б на його місці не афішував таке, бо це вірний спосіб отримати десь у пику. Та й  взагалі, цей розслабон - тимчасовий.
Прикро казати це, але кожного другого чоловіка, придатного до служби віком до 60 років ця війна не обмине. Знаю, дуже болісна тема, але треба вже звикати. Як я писав раніше - ця війна коротшою за 3-5 років не буде. Тому я й подумав - якщо є в  людей можливість святкувати, треба святкувати! Бо хто зна, що буде потім.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

А окрім ресторанів є ще спортзали.  Все ж вірно роблять ті, хто готуються до військової служби, тренуються, покращують фізичний стан та усе що цього стосується.
Нещодавно у відрядженні до великого міста я побачив поряд з місцем розташування спортзал. Довго розмірковував, бо спорт я закинув, форму втратив, дієти не дотримуюся, протеїни на фронті в нас замінені вуглеводами. До речі, одна з причин ресторанів - це хоч трохи дати протеїну організмові та взагалі тієї їжі, до якої він звик. Думав, думав.  Але вирішив все ж піти. Сходив, позаймався, дивне відчуття, чогось з іншого, чужого життя. А на ранок мало не вмер, так все боліло.
Але тоді в залі я звернув увагу, що він повний молодих здорових хлопців, для яких начебто й нема ніякої війни. Це мене роздратувало -  от, вони ходять до залу, їхнє життя не змінилося, а я не можу, втратив форму, й коли тепер поверну - хто його знає?  Така злість мене взяла на них. Але потім у роздягальні я побачив, як один з них вдягнув військову форму та пішов собі. Та я  зрозумів - є можливість - ходи до залу, використовуй цю можливість!От наш Дрон, довго хотів до армії, але розумів, що він надто слабкий та невитривалий для такого життя. Почав займатися, підготував себе,та тоді вже пішов, й тепер відчуває себе комфортно.
Це одна сторона, підготовка. А інша - треба просто перемикатися, якщо є можливість, на речі з мирного, звичного життя. Бо неможливо увесь час знаходитися у суто військовій реальності, вона не природна для людини. Треба знаходити інструменти для відпочинку від цього, бо буде біда. Військовий, який не перемикається, а навпаки зациклений, бере автомат та розстрілює людей на вулиці. Всі вже чули про таке, та це тільки початок, бо не минуло й півроку війни. Майже нічого ще й не було. Тому - треба відпочивати. Треба продовжувати нормально жити,святкувати дні народження, бути з дітьми, зануритися у звичне життя. Бо вижити тут можна буде тільки так.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
den

Які можна зробити висновки? Напевно Байден згодин що війна надовго якщо зібрались будувати такі сховища

 він діє раціонально

Готується до гіршого
Сподіваючись на краще
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3
Ser

С вероятностью 99,9999 % это очередной фейк. Значительно интересней почему разгонять через телеги начали именно сегодня. Самое банальное - для самопиара телег. Но есть и анонс "эпохальной" речи хуйла про новый мировой порядок. И вот оно все такое нарядное и с новым ботоксов вылазит из бункера на трибуну и бодро вещает про ньювасюки и мировую борьбу с нацизмом. А все хоронильщики в очередной раз дискредитированы..
+ а ще таким чином намагаються викрити кремлівського крота
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

President Joe Biden said Tuesday that the U.S. will build temporary silos on Poland's border with Ukraine to facilitate the export of grain out of the war-torn nation and address surging food prices amid Russia's invasion.

"We're going to build silos, temporary silos in the borders of Ukraine, including in Poland. So we can transfer [grain] from those cars into those silos into cars in Europe and get it out into the ocean, and get it out across the world. But it's taking time," Biden said in a speech at the AFL-CIO convention in Philadelphia, where he discussed potential solutions to rising food prices across the country.

Байден сказав що на кордоні з Україну в Польші збудують сховища для зерна. І каже що це займе час

Які можна зробити висновки? Напевно Байден згодин що війна надовго якщо зібрались будувати такі сховища
Через пару тижнів почнуть зерно збирати вже цього врожаю. Його тре кудись дівать.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

President Joe Biden said Tuesday that the U.S. will build temporary silos on Poland's border with Ukraine to facilitate the export of grain out of the war-torn nation and address surging food prices amid Russia's invasion.

"We're going to build silos, temporary silos in the borders of Ukraine, including in Poland. So we can transfer [grain] from those cars into those silos into cars in Europe and get it out into the ocean, and get it out across the world. But it's taking time," Biden said in a speech at the AFL-CIO convention in Philadelphia, where he discussed potential solutions to rising food prices across the country.

Байден сказав що на кордоні з Україну в Польші збудують сховища для зерна. І каже що це займе час

Які можна зробити висновки? Напевно Байден згодин що війна надовго якщо зібрались будувати такі сховища
Висновок один, сховища потрібні для відновлення транспортування зерна. Через місяць піде новий врожай, його теж треба десь зберігати. А скільки війна продовжиться то ніхто не знає, навіть хуйло.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Гандони штопані

"СУДЕБНО-ЮРИДИЧЕСКАЯ ГАЗЕТА" подала новину про загибель молодого активіста, яка шокувала не тільки киян, а й всю Україну, з провокаційним заголовком "На фронте погиб подозреваемый в организации погрома на Банковой Роман Ратушный". Щоправда, згодом текст новини відредагували, але попередні версія збереглася.



https://www.facebook.com/maks7kiev/posts/pfbid02UDbSEWfC5DZzhTC8SciW9W2hJYjVZim7aZR5HbU7TdLHb8wxMsxcRMRTpwD5g65pl
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Які можна зробити висновки? Напевно Байден згодин що війна надовго якщо зібрались будувати такі сховища
Десь вже говорили, що навіть якщо бойові дії припиняться, то розмінування моря займе кілька місяців. А куди дівати новий врожай?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

Десь вже говорили, що навіть якщо бойові дії припиняться, то розмінування моря займе кілька місяців. А куди дівати новий врожай?

Уже наладили експорт через інші країни
   
Re: 5 ранку. Початок Війни. Частина 3

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія