Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві

Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві
U2

З Трускавця...

І знову - інтернаціонал…
   
А коли каци почнуть присилати фотки як батьку відрізають пальці чи шось ще то є впевненість що не влинуть на цього хлопа?
хз, залежить від багатьох факторів
мені наприклад буде абсолютно байдуже, якщо хоч весь єбург спопелиться або щезне. Поставлю свічку за упокій сестри, і все.

з сучасної історії є приклад вітренків - яка відморожена і вдарена на всю кацапську бошку була мати, і скільки для україни зробив її рідний син.

Коротше, не переконаєте: переносити на когось відповідальність за те, що роблять чи про що думають його родичі - гнила справа. Погано тхне і точно не призведе ні до чого хорошого.
Бо так можна докотитись і до поразок в правах, наприклад дітей маніаків і вбивць - нуашо, це спадкоємне, кажуть.

Останнє редагування: 26 травня 2023 16:52:15 від африканский_йож
   
А якщо завтра до цього батька прийдуть і попросять щоб той позвонив синку і щось попросив. Синок відмовить? То чому в 205 році не відговорив відмовитись від паспорта. І це ще пальці батьку в двері не закладали...Думай те...
   
Синок відмовить? То чому в 205 році не відговорив відмовитись від паспорта.
а вони спілкуються?
я не виправдовую - просто запитую. Скільки родин у дорослому житті взагалі не знають, хто чим дихає. І батьки з дітьми, і брати з сестрами. Розійшлися дороги, і кожен живе своїм життям
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві
U2

хз, залежить від багатьох факторів
мені наприклад буде абсолютно байдуже, якщо хоч весь єбург спопелиться або щезне. Поставлю свічку за упокій сестри, і все.

з сучасної історії є приклад вітренків - яка відморожена і вдарена на всю кацапську бошку була мати, і скільки для україни зробив її рядний син.

Коротше, не переконаєте: переносити на когось відповідальність за те, що роблять чи про що думають його родичі - гнила справа. Погано тхне і точно не призведе ні до чого хорошого.
Бо так можна докотитись і до поразок в правах, наприклад дітей маніаків і вбивць - нуашо, це спадкоємне, кажуть.

Тут можна нагадати тобі про зданий південь. Питання не в переносі відповідальності за родичів. Питання в тому, що родич - перший в списку (з тієї сторони) на вербовку.
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві

и еще раз повтоою

это сбу
там любая кривизна в биографии автоматом не допуск

тем более на такую большую должность
Та марно щось пояснювати. Люди не здогадуються, не уявляють, яким чином перевіряють і відсіюють людей спецслужби, навіть той же совок - навіть охоронцем на ворота посольства ти міг потрапити тільки після перевірки родичів до десятого коліна.
Та хулє там, часи такі (причому почалось це ще при Петрі) - дамо звання літінанта хорошому парню - ось тобі й голова СБУ.
   
хз, залежить від багатьох факторів
мені наприклад буде абсолютно байдуже, якщо хоч весь єбург спопелиться або щезне. Поставлю свічку за упокій сестри, і все.

з сучасної історії є приклад вітренків - яка відморожена і вдарена на всю кацапську бошку була мати, і скільки для україни зробив її рядний син.

Коротше, не переконаєте: переносити на когось відповідальність за те, що роблять чи про що думають його родичі - гнила справа. Погано тхне і точно не призведе ні до чого хорошого.
Бо так можна докотитись і до поразок в правах, наприклад дітей маніаків і вбивць - нуашо, це спадкоємне, кажуть.

а может тьотя он как то себя проявил?
захватил десяток кацапских языков?

а тьотя?

   
Та марно щось пояснювати. Люди не здогадуються, не уявляють, яким чином перевіряють і відсіюють людей спецслужби, навіть той же совок - навіть охоронцем на ворота посольства ти міг потрапити тільки після перевірки родичів до десятого коліна.
Та хулє там, часи такі (причому почалось це ще при Петрі) - дамо звання літінанта хорошому парню - ось тобі й голова СБУ.

конечно марно
этл не они платят за такие кривые назначения

шалычники
   
Питання в тому, що родич - перший в списку (з тієї сторони) на вербовку.
іі?
якшо у них давно розійшлися дороги, то можна хоч обдзвонитися, це лише викличе додаткову підозру.
не думаю, що спецслужби аж настільки тупі, що не знають про родичів-громадян країни-ворога. Значить, зважили ризики, або це їм для чогось треба
   
іі?
якшо у них давно розійшлися дороги, то можна хоч обдзвонитися, це лише викличе додаткову підозру.
не думаю, що спецслужби аж настільки тупі, що не знають про родичів-громадян країни-ворога. Значить, зважили ризики, або це їм для чогось треба

в сецсоужбах это никого не ипет
куда там разошлось

в нормальных спецсоубах
где не воруют и не продают
   
и да
в набу по этой причине щабраковали

а вот в сбу ( где секреты государства)  велком на руководящий пост

да чего там
бакановых мало не бывает
   
ну ви і странні люди.... в нас півкраїни мають родинни зв'язки в рашці або в лугандоні. в півкраїні розірвані навпіл родини. то що? йому собі кулю в лоба пустити від того і не йти на цю посаду?
   
ну ви і странні люди.... в нас півкраїни мають родинни зв'язки в рашці або в лугандоні. в півкраїні розірвані навпіл родини. то що? йому собі кулю в лоба пустити від того і не йти на цю посаду?

паспорта получены в 2015
в луганске
   
а в нас вже син за батька відповідає?
давайте одразу саджати, або принаймні висилати. Щонайменше, що тре вчинити з такими - поразка в правах, во! Точно

як члена родини ворогів народу України. Сталін одобряє (tu)

Ні, не відповідає... Але посада.... А це привід для шантажу як мінімум. Людина може бути скована в діях... Коротше - посада яка вимамгає чистоти. Але це моя думка
   
В новопризначеного заступника голови СБУ є батько та брат. Обидва з російськими паспортами. Дійсними. Отриманими в 2015 році. Лугандон.
В мене просте питання. Туди нормальних не можна призначати? В Україні вже не залишилось людей без дійсних російських паспортів?
Заносив добре та регулярно. Там таких люблять.
   
Re: В СБУ пороблено. Знову російський паспорт в керівництві

ну ви і странні люди.... в нас півкраїни мають родинни зв'язки в рашці або в лугандоні. в півкраїні розірвані навпіл родини. то що? йому собі кулю в лоба пустити від того і не йти на цю посаду?
Ти наче дитя мале...  :gigi: Тут головне накинути на зелень..
   
Ні, не відповідає... Але посада.... А це привід для шантажу як мінімум. Людина може бути скована в діях... Коротше - посада яка вимамгає чистоти. Але це моя думка
окей. А якщо рродичі - громадяни україні, але ватяні шо пипець. Що тоді робити? Це ж набагато небезпечніше, бо то може бути таємна гнида, а не відкрита з чужим паспортом
Що тоді?
І якщо хтось скаже, що не має ватяних родичів, жодного - то я буду довго сміятись :D
   
кулю в лоба пустити від того і не йти на цю посаду?
Таких пропонувати не треба і не можна. Так є в будь-якій країні і в т. ч. Рашці.
   
а в нас вже син за батька відповідає?
давайте одразу саджати, або принаймні висилати. Щонайменше, що тре вчинити з такими - поразка в правах, во! Точно

як члена родини ворогів народу України. Сталін одобряє (tu)

Йожа, ты просто не понимаешь особенности работы спецслужб.
можно быть золотым человеком ЛИЧНО, но если ближайшие родственники вляпаются в говно - это отразится на твоем досье.
в руководство спецслужбы не возьмут человека, чьи БЛИЖАЙШИЕ родственники являются гражданами ПРЯМОГО ПРОТИВНИКА.
и это везде так.

да, это обидно. да, говняные родственники могут КОНКРЕТНО ПОДОСРАТЬ ТЕБЕ...
но это такие правила игры.
   
окей. А якщо рродичі - громадяни україні, але ватяні шо пипець. Що тоді робити? Це ж набагато небезпечніше, бо то може бути таємна гнида, а не відкрита з чужим паспортом
Що тоді?
І якщо хтось скаже, що не має ватяних родичів, жодного - то я буду довго сміятись :D

Я прямих родичів, і родичів "двоюрідніх" точно не маю. на 1000%... За більш дальніх не знаю, бо рідко спілкуюся, але не чув за жодного, щоб засвітилися десь.

Відбір повинен бути суворий, і без цих нюансів з родичами кацапами і паспортами
   
я так понимаю тут на фупе у половины папаньки рос паспорт в 2015 получили в луганскет:facepalm:

   
Бутусофф ?
Ой вей
   
Я прямих родичів, і родичів "двоюрідніх" точно не маю. на 1000%... За більш дальніх не знаю, бо рідко спілкуюся, але не чув за жодного, щоб засвітилися десь.

Відбір повинен бути суворий, і без цих нюансів з родичами кацапами і паспортами

тут хуже
люди сознательнл получили курицу после агресси хуйла в 2014 году
   
я так понимаю тут на фупе у половины папаньки рос паспорт в 2015 получили в луганскет:facepalm:
Тут сбушні тролі відмазують шефа
   
я так понимаю тут на фупе у половины папаньки рос паспорт в 2015 получили в луганскет:facepalm:
ти ще тут?
цирк - тупе вперте кацапощелепне створіння заходилось вчити, як Неню правильно любити  :lol: Ржака
   
ти ще тут?
цирк - тупе вперте кацапощелепне створіння заходилось вчити, як Неню правильно любити  :lol: Ржака

не истери тьотя
истерикам тут никто не поверит
   
Тут сбушні тролі відмазують шефа

та ну
трускавецкие пытаются головку держать
синдром обляпаеных гавном
   
якщо він не такий як ці його родичи, нехай іде працювати в інше місце, а не у владу або в СБУ. якщо кацапи його родичів закатують, то що хіба не здасть Україну. :X
   
не истери тьотя
истерикам тут никто не поверит
ти - тупе створіння за визначенням, бо не спромоглося за 32 роки опанувати рідну мову  :D
і ще вперто лізеш у справи не твого розуму. Викапаний кацап (tu)

це не образа. Сумна констатація факту :(
   
Йожа, ты просто не понимаешь особенности работы спецслужб.
можно быть золотым человеком ЛИЧНО, но если ближайшие родственники вляпаются в говно - это отразится на твоем досье.
в руководство спецслужбы не возьмут человека, чьи БЛИЖАЙШИЕ родственники являются гражданами ПРЯМОГО ПРОТИВНИКА.
и это везде так.

да, это обидно. да, говняные родственники могут КОНКРЕТНО ПОДОСРАТЬ ТЕБЕ...
но это такие правила игры.
ну я хз. На щастя, у спецслужби не прагну потрапити.
але справді дивна постановка питання - вимога нести відповідальність за родичів.
   
ну я хз. На щастя, у спецслужби не прагну потрапити.
але справді дивна постановка питання - вимога нести відповідальність за родичів.
Ніхто від нього не вимагає нести якусь відповідальність. Яйця не відрізали. Але. На деякі посади -ЗАСЬ!
   
ну я хз. На щастя, у спецслужби не прагну потрапити.
але справді дивна постановка питання - вимога нести відповідальність за родичів.
Повторюється історія з УПЦ-РПЦ
   
Хто пише син за батька не відповідає. Якщо він на ринок на роботу йшов' а не на СБУ. В СБУ прибиральнецею не беруть якщо мати чи батько громадяни РФ. Питання як він перевірку пройшов, це не можливо.  Ви хочь розумієте як на роботу в СБУ беруть?

Останнє редагування: 26 травня 2023 17:39:27 від МирнийКиев
   
да, говняные родственники могут
тиснули через сватів чи невістку? коли Медведчука відмивали....
   
ну я хз. На щастя, у спецслужби не прагну потрапити.
але справді дивна постановка питання - вимога нести відповідальність за родичів.

тебе нужно побольше узнать про методы вербовки и влияния.
спецслужбы - это ОЧЕНЬ СПЕЦИФИЧЕСКАЯ тема.
   
узнать про методы вербовки и влияния
ти вже це викладати можеш...  :D
   
тиснули через сватів чи невістку? коли Медведчука відмивали....

могут тебе шлюху подсунуть
могут твоего ребенка украсть и если не будешь выполнять определенные задачи - будешь его получать по кусочкам...
повторяю, это ОЧЕНЬ специфическая тема. и грязи там хватает.

я не знаю, шо и как было с Мертвечуком. знаю только, шо он сам сука редкая. ну и жена у него... ну короче хорошая жена. для Мертвечука
   
ти вже це викладати можеш...  :D

нет
   
могут
то не варто так впевнено щось доказувати, коли навіть не розумієш про що запитують....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія