Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Кто сталкивался с такой ситуацией?

Кто сталкивался с такой ситуацией?

В Дию только что пришел штраф за 2019год

Чо за хрень такая?
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

пришел штраф за 2019год
Порох... точно, фуп читає    :K
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

В Дию только что пришел штраф за 2019год

Чо за хрень такая?

Авто?

Вы пропустили свой штраф? Дия выезжает к вам.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Після 3-х річного терміну, адмінштрафом можна сміливо підтертися і забути.  :D
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

В Дию только что пришел штраф за 2019год

Чо за хрень такая?

Для добровільної проплати штрафу дається 15 днів з моменту вчинення, а потім воеа надсилається у виконавчу службу. Ти звернися у виконавчу службу за місцем своєї реєстрації, або/та фактичного місця проживання, якщо це різні адреси і зясуй, чи пробігала ментовська постанова із таким номером у них на стягнення твого штрафу, і де вона зараз і як давно вона там. Якщо не пробігала, то забий і не плати. Бо на ментовські постанови дається строк на звернення до виконання в ТРИ МІСЯЦІ. Якщо менти впродовж цього строку після винесення, або повторного повернення без виконання заново її не запхали у виконавчу службу на виконанея, то вона втрачає чинність і підлягає поверненню в ментовку без виконання. Оце може бути просто отака прострочена постанова, а менти вирішили запиздячити їх на авось. А вдруг лох струхне та заплатить.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Після 3-х річного терміну, адмінштрафом можна сміливо підтертися і забути.  :D
ще немає трьох років, а адміністративні виконавчі провадження після закриття або виконання зберігаються у виконавчій службі лише ОДИН РІК. Які три? Це адмінка.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

У меня была ситуация с точностью наоборот безо всякой дии.

Тормознули гайцы на стрыйской трассе. Нарушил, не спорю. Задолбал то пенс, что полз на тазике впереди со скоростью 40, я его обошёл, пересёк сплошную, а тут они как раз со своей палкой.

Ладно, говорю, составляйте протокол, пацаны. Ок, щас нарисуем. Вижу, что довольные, потирают руки.

И вот тут началось самое смешное. У них планшеты, всё фиксируется онлайн. И вот они вписывали все данные с пол-часа, тыкаясь пальцами в тот планшет, внесли. Давят на батон "передать" - а фиг вам. Нет коннекшина. Давят ещё раз - те же яйца. И так многократно. Выходили из своег приуса, задирали планшет над крышей, становились на цыпочки - всё без толку.

Я ржу с них. В конце-концов, не выдержали, у них тоже есть нервы. Ехай, говорят, на первый раз прощаем. Мож на кофе дать? Та не, обойдёмся. На том и разошлись.

Всегда о них вспоминаю с теплотой и улыбкой. :)
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

ще немає трьох років, а адміністративні виконавчі провадження після закриття або виконання зберігаються у виконавчій службі лише ОДИН РІК. Які три? Це адмінка.

Ну можливо зараз 1 рік.
Років з 10 тому була подібна спроба розвести мене на гроші.
Було у мене ДТП. Не катастрофічне, але факт.
Чувака, якого я стукнув у задній бампер, підрізав якийсь мажор. Тому він дуже різко загальмував і на мокрій дорозі я уже просто не встиг.
Із тим водієм, якого я буцнув нормально порозумілися. Пошкодження не на стільки велике щоб робити трагедію.
Моя страховка запросто покриває ремонт.
Викликали ментів. Склали протокол.
Я звернувся  у свою страхову компанію, вони теж все нормально оформили і зв'язались із його страховою.
Здавалось би, що інцедент закрили.
Але проходить майже 3 роки (2 роки і 11 місяців) і страхова того потерпілого вирішила спробувати зрубити з мене бабла.
Присилають мені листа, у якому повідомляють, що я начеб-то ухиляюсь від відшкодування ремонту.
Бла-бла-бла, ну розписали так, наче у мене страховки взагалі не було і у свою страхову я не звертався.
Тому плати таку то суму, бо ми подаєм документи до суду.
Розрахунок був на те, що за такий період у людини не збережуться протоколи, квитанції і т.п.
А у мене збереглись.  :gigi:
І коли я іх показав їм у офісі, морда клерка стала дуже кислою і на ній читилась фраза:
"От бляdь, не пройшов номер!"  :(
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

В Дию только что пришел штраф за 2019год

Чо за хрень такая?

Так є. Мені приліз за 2018  :laugh:
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Это так уже левое бабло скачивают ментяры
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Так є. Мені приліз за 2018  :laugh:

И что это за хрень?
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Ну можливо зараз 1 рік.
Років з 10 тому була подібна спроба розвести мене на гроші.
Було у мене ДТП. Не катастрофічне, але факт.
Чувака, якого я стукнув у задній бампер, підрізав якийсь мажор. Тому він дуже різко загальмував і на мокрій дорозі я уже просто не встиг.
Із тим водієм, якого я буцнув нормально порозумілися. Пошкодження не на стільки велике щоб робити трагедію.
Моя страховка запросто покриває ремонт.
Викликали ментів. Склали протокол.
Я звернувся  у свою страхову компанію, вони теж все нормально оформили і зв'язались із його страховою.
Здавалось би, що інцедент закрили.
Але проходить майже 3 роки (2 роки і 11 місяців) і страхова того потерпілого вирішила спробувати зрубити з мене бабла.
Присилають мені листа, у якому повідомляють, що я начеб-то ухиляюсь від відшкодування ремонту.
Бла-бла-бла, ну розписали так, наче у мене страховки взагалі не було і у свою страхову я не звертався.
Тому плати таку то суму, бо ми подаєм документи до суду.
Розрахунок був на те, що за такий період у людини не збережуться протоколи, квитанції і т.п.
А у мене збереглись.  :gigi:
І коли я іх показав їм у офісі, морда клерка стала дуже кислою і на ній читилась фраза:
"От бляdь, не пройшов номер!"  :(
то трішки інше. До тебе намагалися предявити саме ЦИВІЛЬНОПРАВОВІ претензії, а не адміністративні. Крім того, страхова не має права штрафувати. От якби до тебе пристібалася МУСАРНЯ через три роки за сплату штрафу, а не страхова за відшкодування завданої матеріальної шкоди, хоч і надуманої, ото був би якраз аналогічний випадок із ТС.

Це трішки різне.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Это так уже левое бабло скачивают ментяры
не ліве, а прострочене.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

И что это за хрень?
діджиталізація, шо, не чув?
юні дігіталайзери імпортнули базу штрафів від мусорів
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

И что это за хрень?

Базу мусорську обєднали з дією.
Мені мусора на Аутлендерах - дорожня поліція нова- той шраф на планшеті показували.
Але в діі він раніше не світився.
Тепер засвітився :)))
Я вже забув про це.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

діджиталізація, шо, не чув?
юні дігіталайзери імпортнули базу штрафів від мусорів

Дас штімт !
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Після 3-х річного терміну, адмінштрафом можна сміливо підтертися і забути.  :D

Скажеш це, як надумаєш продавати авто, або робити інші процедури в МРЕО.
Все там вилізе. І без сплати фіг оформиш документи.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Скажеш це, як надумаєш продавати авто, або робити інші процедури в МРЕО.
Все там вилізе. І без сплати фіг оформиш документи.

Дас штімт !
   
В Дию только что пришел штраф за 2019год
Чо за хрень такая?

Якщо ніфуя не висить в виконавчих провадженнях, то забий.
В мене  в Дії висить по податковій типа борг заплатити, який давно сплачено й електронному кабінеті податкової  ніяких боргів нема.


Скажеш це, як надумаєш продавати авто, або робити інші процедури в МРЕО.
Все там вилізе. І без сплати фіг оформиш документи.
"Но это уже совсем другая история" (с)
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Дас штімт !

вас іст дас?
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Скажеш це, як надумаєш продавати авто, або робити інші процедури в МРЕО.
Все там вилізе. І без сплати фіг оформиш документи.
ні. Адмінштрафи оскаржуються в суді без сплати судового збору. Сходив оскаржив і забув. Судді до них відносяться формально.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Якщо ніфуя не висить в виконавчих провадженнях, то забий.
В мене  в Дії висить по податковій типа борг заплатити, який давно сплачено й електронному кабінеті податкової  ніяких боргів нема.


"Но это уже совсем другая история" (с)
який ти грамотний! Може і не висіти, якщо та постанова повернута без виконання, а саме вик провадження закрите. От саме на таких умовах ментовка може напряму предявити до сплати, але знову ж таки, впродовж 3-х місяців з дня винесення і до першої подачі у вик сл, або після повернення з вик сл без виконання - у той же самий строк.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Скажеш це, як надумаєш продавати авто, або робити інші процедури в МРЕО.
Все там вилізе. І без сплати фіг оформиш документи.

Ну, те, що ці пiдари можуть залупитися, я навіть не сумніваюсь.
Недарма у них номери блакитного кольору  :gigi:
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

вас іст дас?

Це правда !
Дас штімт.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Це ж як треба любити ті 300 гривень, щоб послати нах покупця з пачкою грошей за твою машину і бігати по судах оскаржувати штраф  :facepalm1:

Це питання треба вирішити або заздалегідь, або оплатити в касі МРЕО і забути.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

поэтому ,я эту Дию даже нехочу скачивать.
   
Може і не висіти, якщо та постанова повернута без виконання, а саме вик провадження закрите.
Навіть якщо закрите - воно відображається в Дії з усіма документами, зокрема з відпискою від виконавця, чому провадження закрите (без виконання через неможливість знайти майно боржника для стягнення)
Сам бачив особисто в Дії.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

який ти грамотний! Може і не висіти, якщо та постанова повернута без виконання, а саме вик провадження закрите. От саме на таких умовах ментовка може напряму предявити до сплати, але знову ж таки, впродовж 3-х місяців з дня винесення і до першої подачі у вик сл, або після повернення з вик сл без виконання - у той же самий строк.

Корівонько законами можемо підтертися.
Товариш має забарону відчуження яка виконавчій вже 3 роки пох справа у шухляді на викидання пох, справи про стягення немає а в базі воно висить.
Через суд тре знімати заборону.

Уркаіна краіна закону ;)
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Це ж як треба любити ті 300 гривень, щоб послати нах покупця з пачкою грошей за твою машину і бігати по судах оскаржувати штраф  :facepalm1:

Це питання треба вирішити або заздалегідь, або оплатити в касі МРЕО і забути.

В мрео усі швидко і чемно усе платять . Десь так.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Це правда !
Дас штімт.

Так і є. Коли ти переоформлюєш на покупця, а тут вилізає штраф, то ти не будеш бігати по судах щось там доказувати, а тупо сплатиш на касі.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

У меня была ситуация с точностью наоборот безо всякой дии.

Тормознули гайцы на стрыйской трассе. Нарушил, не спорю. Задолбал то пенс, что полз на тазике впереди со скоростью 40, я его обошёл, пересёк сплошную, а тут они как раз со своей палкой.

Ладно, говорю, составляйте протокол, пацаны. Ок, щас нарисуем. Вижу, что довольные, потирают руки.

И вот тут началось самое смешное. У них планшеты, всё фиксируется онлайн. И вот они вписывали все данные с пол-часа, тыкаясь пальцами в тот планшет, внесли. Давят на батон "передать" - а фиг вам. Нет коннекшина. Давят ещё раз - те же яйца. И так многократно. Выходили из своег приуса, задирали планшет над крышей, становились на цыпочки - всё без толку.

Я ржу с них. В конце-концов, не выдержали, у них тоже есть нервы. Ехай, говорят, на первый раз прощаем. Мож на кофе дать? Та не, обойдёмся. На том и разошлись.

Всегда о них вспоминаю с теплотой и улыбкой. :)

ох уж эти гансы хрестианы андерсоны из кацапских ебеней. :lol:
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Корівонько законами можемо підтертися.
Товариш має забарону відчуження яка виконавчій вже 3 роки пох справа у шухляді на викидання пох, справи про стягення немає а в базі воно висить.
Через суд тре знімати заборону.

Уркаіна краіна закону ;)
я саме про це і кажу. Суди ці прострочені арешти знімають нараз.

Випадок: людинка одна іншій продала автомобіль, але не оформила покупку через мрео. Дик, через кілька років вже новий власник пішов на суд і оскаржив арешт. Хутко знайшовся і незареєстрований договір купівлі-продажу...
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Але це не відміняє факту що в Діі зявились старі штрафи 18-19 років.
У яких вже закінчився термін. А вони бах і зявилися :)

Пс мусора пітараси нє ?
Діжіталісація нє ? Прогрес :)
   
Але це не відміняє факту що в Діі зявились старі штрафи 18-19 років.
У яких вже закінчився термін. А вони бах і зявилися

Пс мусора пітараси нє ?
Діжіталісація нє ? Прогрес

"Дія" там ні до чого,  мусора  мутять в реєстрах, дані з яких тягне Дія.
В принципі це навіть добре,  можна побачити підставу, ще до того як почнуть їпати мізки.
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

"Дія" там ні до чого,  мусора  мутять в реєстрах, дані з яких тягне Дія.
В принципі це навіть добре,  можна побачити підставу, ще до того як почнуть їпати мізки.
що за реєстр? Мусорський? Ну, дик, в законодавстві немає механізму автоматичного скасування штрафу через мусорську просрочку. Тільки через суд.
   
У меня была ситуация с точностью наоборот безо всякой дии.

Тормознули гайцы на стрыйской трассе. Нарушил, не спорю. Задолбал то пенс, что полз на тазике впереди со скоростью 40, я его обошёл, пересёк сплошную, а тут они как раз со своей палкой.

Ладно, говорю, составляйте протокол, пацаны. Ок, щас нарисуем. Вижу, что довольные, потирают руки.

И вот тут началось самое смешное. У них планшеты, всё фиксируется онлайн. И вот они вписывали все данные с пол-часа, тыкаясь пальцами в тот планшет, внесли. Давят на батон "передать" - а фиг вам. Нет коннекшина. Давят ещё раз - те же яйца. И так многократно. Выходили из своег приуса, задирали планшет над крышей, становились на цыпочки - всё без толку.

Я ржу с них. В конце-концов, не выдержали, у них тоже есть нервы. Ехай, говорят, на первый раз прощаем. Мож на кофе дать? Та не, обойдёмся. На том и разошлись.

Всегда о них вспоминаю с теплотой и улыбкой. :)
А вы ПДД знаете?

Разметка 1.1 (узкая сплошная линия) разделяет транспортные потоки противоположных направлений и обозначает границы полос движения на дорогах; обозначает границы проезжей части, на которые въезд запрещен; обозначает границы мест стоянки транспортных средств, площадок для парковки и край проезжей части дорог, не отнесенных по условиям движения к автомагист­ралям.

Линию пересекать запрещается. Если этой линией обозначено место стоянки или край проезжей части, смежный с обочиной, то линию пересекать разрешается. Как исключение, при условии обеспечения без­опасности дорожного движения, разрешается пересе­кать данную линию для объезда неподвижного препят­ствия, размеры которого не позволяют осуществить его безопасный объезд, не пересекая эту линию, а также обгона одиночных транспортных средств, дви­жущихся со скоростью менее 30 км/ч.

   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

Це ж як треба любити ті 300 гривень, щоб послати нах покупця з пачкою грошей за твою машину і бігати по судах оскаржувати штраф  :facepalm1:


"Гідність", "права людини", "справедливість" -  не чули, ні?
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

В Дию только что пришел штраф за 2019год

Чо за хрень такая?

І скільки там того штрафу, 500грн?
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

У меня была ситуация с точностью наоборот безо всякой дии.

Тормознули гайцы на стрыйской трассе. Нарушил, не спорю. Задолбал то пенс, что полз на тазике впереди со скоростью 40, я его обошёл, пересёк сплошную, а тут они как раз со своей палкой.

Ладно, говорю, составляйте протокол, пацаны. Ок, щас нарисуем. Вижу, что довольные, потирают руки.

И вот тут началось самое смешное. У них планшеты, всё фиксируется онлайн. И вот они вписывали все данные с пол-часа, тыкаясь пальцами в тот планшет, внесли. Давят на батон "передать" - а фиг вам. Нет коннекшина. Давят ещё раз - те же яйца. И так многократно. Выходили из своег приуса, задирали планшет над крышей, становились на цыпочки - всё без толку.

Я ржу с них. В конце-концов, не выдержали, у них тоже есть нервы. Ехай, говорят, на первый раз прощаем. Мож на кофе дать? Та не, обойдёмся. На том и разошлись.

Всегда о них вспоминаю с теплотой и улыбкой. :)
пенса на тазике хоть догнал потом?
   
Re: Кто сталкивался с такой ситуацией?

"Гідність", "права людини", "справедливість" -  не чули, ні?
Гідна людина, буде вдячна, що їй нагадали про несплачений штраф. І буде справедливо його сплатити.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія