Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленский вручает награды

Re: Зеленский вручает награды

Где срач?

Мудак сказал,  что воины,  сражавшиеся за Украину - лошки.

Потому что не тот Президент их награждал

Типичный педрильно-упоротый подход

Но остальные сторонники Петра  обходят ветку стороной

Хочется знать их мнение
Коли те саме ніс фенікс, тобі це не муляло, двуликий зелений провладний бот... Тому не маєш ніякого моралоного права комусь щось вказувати кого любити. Бо ти просто двуликий.
   
Re: Зеленский вручает награды

:gigi: Ти трішки не в той бік спрямував свої екстраполюції.

Як бе тобі так пояснити.... Можливо, в тому місці, в той момент той жарт і був дотепним. Але не варто його тягати ускрізь і причіплювати до всього. Можливо то був і не ЙОГО жарт - він лише його озвучив. Можливо, той жарт стосувався вищого керівництва держави, яке дуже полюбляло брати кредити в будь-якій позі, в будь-якому розмірі, за що тепер всі ми і розплачуємося. Тільки не кажи, що Порошенко ВЗАГАЛІ ніяких кредитів не брав. І якщо і справді Зеля доб*ється того, що Україна перестане брати міжнародні валютні кредити, я буду за нього галасувати і в наступні през. вибори. Але тільки за нього як за преза, а не і за його зелену соплю, що непонядно звідки поналазила у верховну зраду.

Його жарт був брехня. Тому не бачу причин до нього ставитись по іншому... Кредити і тоді і зараз є необхідністю для макростабілізації.. .

Але я після його жартів не бачу чого мене має мучати совість коли проти нього використовую те що він брехав колись...  :X
   
Re: Зеленский вручает награды

Його жарт був брехня. Тому не бачу причин до нього ставитись по іншому... Кредити і тоді і зараз є необхідністю для макростабілізації.. .

Але я після його жартів не бачу чого мене має мучати совість коли проти нього використовую те що він брехав колись...  :X
:facepalm:  :suicide2:  А жарти повинні бути правдою? На то він і жарт, щоб бути неправдою. Або напівправдою.
   
Re: Зеленский вручает награды

:facepalm:  :suicide2:  А жарти повинні бути правдою? На то він і жарт, щоб бути неправдою. Або напівправдою.
З такою логікою, то можна казати що Зеленські любить хлопчиків, а потім сказати що це не брехня а жарт ....

Він тоді сказав що думає про Україну...І його думка про повію не помінялась... Зелене щуриня він...

Доречі на питаня УП він так і не відповів... Просто бреше і отморожується... Пошукай про це новини.
   
Re: Зеленский вручает награды

О. Про награды.  А про это было уже?




   
Re: Зеленский вручает награды

Коли те саме ніс фенікс, тобі це не муляло, двуликий зелений провладний бот... Тому не маєш ніякого моралоного права комусь щось вказувати кого любити. Бо ти просто двуликий.


Соскучился?

Пшел наxyй еще раз
   
Re: Зеленский вручает награды

Соскучился?

Пшел наxyй еще раз
Отже за твою ватяну і брехливу душу все вірно написано... Ватаньчик.
   
Re: Зеленский вручает награды

Отже за твою ватяну і брехливу душу все вірно написано... Ватаньчик.

Опять вернулся?

Иди наxyй в четвертый раз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія