Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмака "за поребрик"? **(Скандал з сенатором США, тіпа скандал)

Re: Єрмака "за поребрик"?

Мне просто интересно
Читайте Конституцію. Там все написано.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ну це як Штірліц
Я Штірліца відразу згадав:) таких ловити важко. Але якщо він дійсно є  B-) цікаво що буде надалі
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

скоро начнутся вопррсы кто закрыл Ексресо и Голос Америки


я ихзадавал давно и ща это получал бан!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

очень осторожно надо с фактами за карточным столом
пока я вижу факт что его самое меньше поюзали кацапы, а в зудщем варианте он участник их комбинаций


этл вам не литаки пилотировать
я про игру в карты с кацапами
Я в карты вообще не играю  :D .
А про отношения военных к эрмаку знаю не со вторых рук, рассказывали сами участники встречи (до войны) . Ну мягко говоря не одобряли его гасла  :D
Больше не напишу )))
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Читайте Конституцію. Там все написано.
щ


там есть про ОП?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

усунути Єрмака від влади - це справа громадянського суспільства, тобто кожного з вас.
Військові захищають вас на фронті, то захистіть військових в тилу.

пішов нахуй довбойоб, суспільство воно, якийся сентор тільки відправив запит і свині вхопилися, до того якийся сентор так само лендліз валив запитом

з вас гандонів хоч хтось вибачився за фільм нетфлікса? оскара? разоблаченія христо грозева? яким ви цілий рік найобували суспільство

чому вас не банять? є ж пункт дискридитація влади, сенатор може хоч мільон таких запросів відправляти це ніхера не означає, коли будуть реальні висновки тоді б ще могли визжати, свині кінчені
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я в карты вообще не играю  :D .
А про отношения военных к эрмаку знаю не со вторых рук, рассказывали сами участники встречи (до войны) . Ну мягко говоря не одобряли его гасла  :D
Больше не напишу )))
в нього ще й гасла є ? Цікаво  :gigi:
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Так. Громадянка моєї країни у стані війни повинна хоча б прочитати Конституцію, а вже потім  щось вимагати

Не робить мені нерви! Ігноруйте!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

я сам дуже не полюбляю Єрмака, але якої шкоди він реально зробив з 24/02?

Ну як мінімум його ініціатива  і втілення через посла нашого в Польщі послати нахуй Штайнмаєра, що було зовсім не на часі
   
дві гілки ))

В інший гілці нема нічого про прокурора Сухачова  :shuffle:
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Спарц в квітні в Києві була. І на Чернігівщину їздила. І на схід.

Показати зображення...
Ото вона з Азовцями

 (tu)

тетка крутая
начальство сбу бовтикло
а американская сенаторша а Чернигов (tu)
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Щось здається то Єрмаку отвєтка прилетіла за Залужного.
   
це після перемоги над кацапами ще всю цю прокацапську хєрню типу Єрмака, Сухачова, Татарова, Гетманцева та сотень інших вичищати.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

свині кінчені
Шо є то є, і немає на те ради...
зовсім не на часі
забули на ФУПі голосувалку відкрити, на часі чи ще нє...
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я в карты вообще не играю  :D .
А про отношения военных к эрмаку знаю не со вторых рук, рассказывали сами участники встречи (до войны) . Ну мягко говоря не одобряли его гасла  :D
Больше не напишу )))

карты не люблю так как это убивает время
хотя в покере разобрался, что бы не хлопать глазами

а летчики на дежурстве в нарды играют или шо? :rotate:
   
це після перемоги над кацапами ще всю цю прокацапську хєрню типу Єрмака, Сухачова, Татарова, Гетманцева та сотень інших вичищати.
Так вони роблять усе щоб її не було.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

карты не люблю так как это убивает время
хотя в покере разобрался, что бы не хлопать глазами

а летчики на дежурстве в нарды играют или шо? :rotate:
Преф и нарды, но в семье не без урода  :D , я вообще ни во что не играю))).
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

давайте даже отбросим то что он мутный
потужный политик который игнорировал предупреждения американцев и британцев о войне, долден уйти накуй

он Бориску только за министра который пьяныц приставл к мудикам в баре погнпли в отставку

пусть наш президент залумается
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Офіційний Київ відреагував на звернення конгресменки з Республіканської партії Вікторії Спартц до президента США Джо Байдена стосовно голови Офісу президента України Андрія Єрмака.
Ніколенко у відповідь написав, що «дії та заяви Спартц є неприхованою спробою повернути в американську політику класичні наративи російської пропаганди...
Я вважаю треба брати приклад з Борі Джонсона. Винен - не винен, неясно, але у відставку подав і закрив питання. Але так роблять у розвинених країнах.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я вважаю треба брати приклад з Борі Джонсона. Винен - не винен, неясно, але у відставку подав і закрив питання.
Така демократія в умовах війни підвищує ризики приходу справжнього Штірліца замість уявного. Воно вам треба? Якби у США були реальні претензії до ОП - вони були б давно вже озвучені прямо або непрямо.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

давайте даже отбросим то что он мутный
потужный политик который игнорировал предупреждения американцев и британцев о войне, долден уйти накуй

Оман --- Вагнергейт --- ігнорування попереджень про початок війни --- Київщина, Південь.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я вважаю треба брати приклад з Борі Джонсона. Винен - не винен, неясно, але у відставку подав і закрив питання. Але так роблять у розвинених країнах.

скільки часу від того ковіднго паті пройшло? а він навіть не ізза того пішов ага, і btw в розвинених країнах опозиція не тримає стада ботів для атак на владу 24/7
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Така демократія в умовах війни підвищує ризики приходу справжнього Штірліца замість уявного. Воно вам треба? Якби у США були реальні претензії до ОП - вони були б давно вже озвучені прямо або непрямо.

які озвучать альо, та зброї б ніхто в житті ніякої не дав, як було за минулого преза про мутки якого всі знали і знають
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

які озвучать альо, та зброї б ніхто в житті ніякої не дав
Це також підпадає під "озвучать непрямо". Не бачу протиріч ))
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Читайте Конституцію. Там все написано.
Какой именно абзац, пункт, статью?
Я читал про некое дорадчо-консультативное образование, которое может создать президент в рамках бюджета (!), руководителем этого образования является Ермак. В круг его повноважень входит руководство группой экспертов-юристов, которые разрабатывают важнейшие для Украины документы?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я вважаю треба брати приклад з Борі Джонсона. Винен - не винен, неясно, але у відставку подав і закрив питання. Але так роблять у розвинених країнах.
мені навіть страшно уявити, що було б з керівництвом західної країни з розвиненою демократією, аби вскрилося щось на кшталт жмурукання-обнімашок у ситуації аналогічній тій, що була на той момент
негайна відставка, причому добровільна, а далі?...тюрма, чи обійшлося би обструкцією з боку суспільства?
як Великобританію струсонуло, коли малий принц нарядився у нацистську форму?..
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

.

Останнє редагування: 9 липня 2022 13:55:09 від Observer
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

є ж пункт дискридитація влади
Для вас, может быть, Ермак и влада. Хз, может работаете в оп, внештатно, как Люся.
малий принц
Лечите свою петрозависимость, что ли. Здесь речь о другом.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?
Ita

давайте даже отбросим то что он мутный
потужный политик который игнорировал предупреждения американцев и британцев о войне, долден уйти накуй

он Бориску только за министра который пьяныц приставл к мудикам в баре погнпли в отставку

пусть наш президент залумается
:shuffle:
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Для вас, может быть, Ермак и влада. Хз, может работаете в оп, внештатно, как Люся.

ну а ти на порося внєштатно працюєш тоді, логіка ля
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Лечите свою петрозависимость, что ли. Здесь речь о другом.
Та ні, якраз про це. Про принцип "тут дивитись, а тут рибу загортали".
З цим мутним Єрмаком треба остаточно розставити крапки над і, але щоб зробили це не у нас, а наприклад ті ж самі Штати.
Від петрозалежності треба лікуватися насампред вам. Заодно і від практики подівійних стандартів.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

скажіть хто шукає/перевіряє шпигуна об'являючи про це на весь світ? ото ж бля
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

скільки часу від того ковіднго паті пройшло? а він навіть не ізза того пішов ага, і btw в розвинених країнах опозиція не тримає стада ботів для атак на владу 24/7

А влада у розвинених країнах тримає стада ботів для атаки на опозицію?

Чи просто ту опозицію щемить через інші приводи? ;o

Чи взагалі має тільки "ручну, декоративну" опозицію?  :K
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Від петрозалежності треба лікуватися насампред вам.
Это неправда. Хотя Петро и в самом деле влада, ещё какая, глава парламентской фракции, народный депутат, его дискредитировать нельзя. ;)
В отличие от, осспади прости, некоего Ермака.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ну а ти на порося внєштатно працюєш тоді, логіка ля
Мда. Логика та ещё. :facepalm1:
А за языком следите, даже в порывах благородного негодования, чтобы потом в баньке не париться.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Это неправда. Хотя Петро и в самом деле влада, ещё какая, глава парламентской фракции, народный депутат, его дискредитировать нельзя. ;)
В отличие от, осспади прости, некоего Ермака.
Так і Мудачук так само був главою парламентської фракції, ще й другою за величиною.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Так і Мудачук так само був главою парламентської фракції, ще й другою за величиною.
И что? Название темки перечитайте ещё раз, на всякий случай.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Re: Єрмака "за поребрик"?

И что? Название темки перечитайте ещё раз, на всякий случай.
а ви не диригуйте
Ще раз повторюю
Єрмак дійсно вигладає досить мутно
але коли йому висувають претензії вчорашні ложкінці, це сприймається досить...неоднознач но
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія