Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмака "за поребрик"? **(Скандал з сенатором США, тіпа скандал)

Re: Єрмака "за поребрик"?

Конгресперсон
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ну у эрмака есть и защитники в вашингтоне

Зі слів Спартц, "Єрмак викликає багато занепокоєнь". Причому не лише у США, а й за кордоном. Водночас вона підкреслила, що їй відомо, що про главу ОП високої думки радник Байдена з національної безпеки Джайк Салліван.
:K
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

тоді скажи як це звучить in gender neutral form? :)

Конгрестранс
   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла


 в бан хочешь?
Дуже
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Зрозуміло, чому об'єктом атаки був саме Єрмак. Це було намагання позбавити Зеленського правої руки. Не зрозуміло, навіщо це розкручують зараз

чого ж не зрозумило
все зрозумило, як и з Джонсоном
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ну у эрмака есть и защитники в вашингтоне

Зі слів Спартц, "Єрмак викликає багато занепокоєнь". Причому не лише у США, а й за кордоном. Водночас вона підкреслила, що їй відомо, що про главу ОП високої думки радник Байдена з національної безпеки Джайк Салліван.
А гос секретар Блинкенд ( я його дуже поважаю)
якої думки про Ермака? Хто знае?
   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла

   
Re: Єрмака "за поребрик"?

тоді скажи як це звучить in gender neutral form? :)


Членкиня конгресу
   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла

?single
   
Re: Єрмака "за поребрик"?


Громадянка якої країни?

України! З Харкова!
Що за питання? Ви маете сумніви? Подивитесь мою адресу.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

А гос секретар Блинкенд ( я його дуже поважаю)
якої думки про Ермака? Хто знае?
Вроде встречались )). А шо пишут ?
   
Цікаво, Єрмак - це влада чи ні?

І якщо до нього має претензії конгресвумен США - це дискредитація, чи справедливість?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

А гос секретар Блинкенд ( я його дуже поважаю)
якої думки про Ермака? Хто знае?

протилежної - у них там плюрализм думок, а Байден їх інтегрує. Тому маєте зі зброї те що маєте... :( 
   
так кажуть, чи питають чи "можливо"?

   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла

Там Боря без роботи, може замість Єрмака?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

протилежної - у них там плюрализм думок, а Байден їх інтегрує. Тому маєте зі зброї те що маєте... :( 

Блінкен має негативну думку про Єрмака? Де про це можна почитати?
   
до нього має претензії конгресвумен США
ООО!!!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

усунути Єрмака від влади - це справа громадянського суспільства, тобто кожного з вас.

Військові захищають вас на фронті, то захистіть військових в тилу.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ви маете сумніви?
Так, маю.
"ПОЛОЖЕННЯ
про Офіс Президента України
1. Офіс Президента України (далі - Офіс) є постійно діючим допоміжним органом, утвореним Президентом України відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України."
Тілки думка Презідента з цього пріводу має значення.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

протилежної - у них там плюрализм думок, а Байден їх інтегрує. Тому маєте зі зброї те що маєте... :( 

Мені від іх плюралізму  щось кисло! Вчора три жинкі загинули. Вийшли на вулицю котів годувати, поряд і полягли. Царство небесне іх душам.
Плюралізм бл...., болото...
А Блінкенд вумничка!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

усунути Єрмака від влади - це справа громадянського суспільства, тобто кожного з вас.
Військові захищають вас на фронті, то захистіть військових в тилу.
У Єрмака немає ніякої влади

Останнє редагування: 9 липня 2022 12:32:46 від lawyer2
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

я сам дуже не полюбляю Єрмака, але якої шкоди він реально зробив з 24/02?
   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла

дві гілки ))
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Так, маю.
"ПОЛОЖЕННЯ
про Офіс Президента України
1. Офіс Президента України (далі - Офіс) є постійно діючим допоміжним органом, утвореним Президентом України відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України."
Тілки думка Презідента з цього пріводу має значення.

Це до чого? Ви ж мали сумніви що до мого громадянства?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ахренеть!Как можно жить с тирсой в голове?Уму непостижимо.Требую от Залужного перестать мочить вагнеровцев  аби не зарити Україну як цивілізовану країну,та не  знеславити її в очах світу..
Примітив. Мочити вагнерівців треба в Україні, можна і за кордоном теж, але у жодному разі без прямої загрози життю тамтешніх мешканців. Ферштейн? Чи це заскладно для вас?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я теж хотів би дізнатися who is who. Теж є власні підозри, але немає фактів. Тому стверджувати не стану.
Дуже хотілося би поставити крапку.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я теж хотів би дізнатися who is who. Теж є власні підозри, але немає фактів. Тому стверджувати не стану.
Дуже хотілося би поставити крапку.
Приеднуюсь.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я теж хотів би дізнатися who is who. Теж є власні підозри, але немає фактів. Тому стверджувати не стану.
Дуже хотілося би поставити крапку.
Ну то что он был сторонником мира с кацапами факт. То что он не прогнулся перед козаком в Вене тоже факт.
А вот обвинение в том что он прямой агент кремля, довольно серьезное. Так что подождём чем закончится все.
Респы уже один раз в мае подложили нам свинью
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Навряд.
Не для того "мама квіточку родила" він приставлений до президента...
А это печально. Принтера в офисе не работают, в сортир со своей бумагой люди ходят, воду для кулера и то завозят раз в месяц.
Впрочем, можно потерпеть, времена нынче непростые.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Це до чого? Ви ж мали сумніви що до мого громадянства?
Так. Громадянка моєї країни у стані війни повинна хоча б прочитати Конституцію, а вже потім  щось вимагати
   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла

дві гілки ))
Це як дві ракети, запущені в одну підхуйлятню для надійності  [A]
   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла

Представник міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко розкритикував звернення членкині Палати представників США Вікторії Спартц до Джо Байдена перевірити "російські зв’язки" глави Офісу президента Андрія Єрмака.

Як повідомляє "Європейська правда", свій коментар речник МЗС оприлюднив у Facebook.

Ніколенко зазначає, що останні дії та заяви Вікторії Спартц "є неприхованою спробою повернути в американську політику класичні наративи російської пропаганди про начебто зв’язки керівництва України з Росією і втягнути нашу державу у внутрішню політику США".

"Радимо пані Спартц полишити спроби заробити собі додатковий політичний капітал на безпідставних спекуляціях довкола теми війни в нашій країні та горі українців. Особливо цинічними є маніпуляції про Україну та її керівництво від конгресвумен українського походження", – зазначив він.
   
Re: В штатах кажуть що Єрмак грає у команді Хуйла

Олег Нікітенко працює на гроші Хуйла.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Приеднуюсь.
я не впевнений, але здається, крапка вже поставлена. Не було б комісії Макфрл-Єрмак, не було б допомоги…фінансової і військової
Якби він був зрадник, все відбулося б за 72год, як вони й планували
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

я сам дуже не полюбляю Єрмака, але якої шкоди він реально зробив з 24/02?

після величезного об'єднання країни 24 лютого перед єдиним ворогом, в кінці березня знову розпочав чвари в українському політикумі через своїх радників,
крім того, Татаров на своєму місці, Подоляк несе херню, яку США повинні спростовувати, голова САП не призначений через інтриги ОПи, Безугла (ставлениця Єрмака) висуває закон про розстріли в ЗСУ, можна навести ще купу всього,
але я вже й так на бан заробила з нинішніми правилами фупу, для яких Єрмак то влада, хоч він і не держслужбовець

Останнє редагування: 9 липня 2022 12:47:07 від Foxic
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ПРЕЗЕНТОВАНО ПЛАН ГРУПИ ЄРМАКА-МАКФОЛА ЩОДО ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ
Документ було підготовлено об’єднаною групою українських фахівців під керівництвом Андрія Єрмака та провідних міжнародних експертів найвищого рівня, очолив яких Майкл Макфол.

Мне просто интересно, почему украинскими фахивцямы руководит некто Ермак?
Он лучший из имеющихся специалистов по международному праву, безопасности, имеет опыт таких задач? Почему Ермак, а не Минюст или МИД? И, повторюсь, у него хоть допуск есть к документам, составляющим гостайну?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

чвари в українському політику
Хтось хороводить, це точно. Дуже помітно. Але потрібні факти. І краще би це зробила СБУ. В противному випадку довіри теж не буде. Сподіваюся просто непорозуміння, є якась інша причина.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Що тут, ексюльки єдиним фронтом на захист Єрмака та Татарова?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ПРЕЗЕНТОВАНО ПЛАН ГРУПИ ЄРМАКА-МАКФОЛА ЩОДО ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ ПРОТИ РОСІЇ
Документ було підготовлено об’єднаною групою українських фахівців під керівництвом Андрія Єрмака та провідних міжнародних експертів найвищого рівня, очолив яких Майкл Макфол.

Мне просто интересно, почему украинскими фахивцямы руководит некто Ермак?
Он лучший из имеющихся специалистов по международному праву, безопасности, имеет опыт таких задач? Почему Ермак, а не Минюст или МИД? И, повторюсь, у него хоть допуск есть к документам, составляющим гостайну?

ну це як Штірліц вліз у справу вчених-ядерщиків... вибачте за порівняння, бо не хтів згадувати вагнергейт.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ну то что он был сторонником мира с кацапами факт. То что он не прогнулся перед козаком в Вене тоже факт.
А вот обвинение в том что он прямой агент кремля, довольно серьезное. Так что подождём чем закончится все.
Респы уже один раз в мае подложили нам свинью


очень осторожно надо с фактами за карточным столом
пока я вижу факт что его самое меньше поюзали кацапы, а в зудщем варианте он участник их комбинаций


этл вам не литаки пилотировать
я про игру в карты с кацапами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія