Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Face про сина Порошенка на своєму концерті

Face про сина Порошенка на своєму концерті

Російський репер Face (Іван Дрьомін) прокоментував скандал з сином п’ятого президента України Петра Порошенка, Михайлом, який був присутній на його концерті в Лондоні в 2020 році. Про це він розповів в інтерв'ю українському журналісту Дмитру Гордону.

«Вилетів до мене на сцену, я навіть не знав, що це він», - сказав репер.

За словами виконавця, діти Порошенка, зокрема Михайло, приходили на Atlas Weekend в 2018 році послухати його та інших виконавців. Репер сказав, що тоді йому показували Михайла Порошенка, але за два роки він забув, який той має вигляд.

"...На концерті стрибав, скакав, бігав, - я навіть не знав, що це він. Просто бачу - чувак міситься, жорсткий якийсь фанат. Я його на сцену підняв, разом пострибали, а потім виявилось, що це син Порошенка. За це що, його засуджувати, чи що? Молодий хлопець, любить розважатися, веселитися", - висловився Face.

Face брав участь у кількох опозиційних акціях протесту в Росії і критикував російську владу. У 2018 році він заявив в інтерв'ю: «хуйло для мене зло. А я за все хороше». Про окупацію Криму Росією виконавець висловлювався так: «Крим наш? Не наш».

НВ
   
короче, типовий їбанат
так на ньому й написано
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

короче, типовий їбанат
так на ньому й написано

Та в такому віці всі їбанати. Себе згадай. Хіба ти не був їбанатом? Був. Ну, от.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Я так і не догнав,  в чому негатив
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Я так і не догнав,  в чому негатив

в том, шо Мишок выскочил погорлопанить "русские в городе", а подфартило, шо "русский" оказался чутка либеральных взглядов.
   
в том, шо Мишок выскочил погорлопанить "русские в городе", а подфартило, шо "русский" оказался чутка либеральных взглядов.


Мішаня просто вчиться з діточками рашенських патріотів. Ви думаєте російськомовні там не кучкуються? От і навчивася паганого.

   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

в том, шо Мишок выскочил погорлопанить "русские в городе"
Так ведь эту фразу произнёс не он а Face!
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

короче, типовий їбанат
так на ньому й написано

+
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Face про сина
 :S
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Так ведь эту фразу произнёс не он а Face!

а малой задыхаясь в угаре повторял  :weep:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Так ведь эту фразу произнёс не он а Face!
Какаяразніца, ннах. Він мав перекусити сонну артерію реперу за ці слова, а не зробив того.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Какаяразніца, ннах. Він мав перекусити сонну артерію реперу за ці слова, а не зробив того.

Ага.Типичное "какая разница" или это другое?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Ага.Типичное "какая разница" или это другое?
8-:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Какаяразніца, ннах. Він мав перекусити сонну артерію реперу за ці слова, а не зробив того.
Може він для цього й прийшов на концерт русского репа, але нажаль не вийшло.
   
Свин його туди здав щоб найшов якусь приблатньону кацапку женитися для розширення бізнесу, зв'зків і впливу.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

а малой задыхаясь в угаре повторял  :weep:
Что видно разве что глядя сквозь ослиную божью росу.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

чувак міситься, жорсткий якийсь фанат

 :laugh:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

8-:


 :laugh:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Какаяразніца, ннах. Він мав перекусити сонну артерію реперу за ці слова, а не зробив того.

Правильно! Я впевнений, що кожен свідомий українець саме так і вчинив би на його місті.  :-G
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

:laugh:

В отца пошел.Тот после бутылки тоже жестоко месится  :laugh:
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

8-:

Да ничего.Ходить в футболке с надписью Россия,скакать на сцене с русским репером и говорить исключительно на русском это патриотическое богоугодное дело.Это другим за это можно мозги трахать,а сыночку гетьмана все можно.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Да ничего.Ходить в футболке с надписью Россия,скакать на сцене с русским репером и говорить исключительно на русском это патриотическое богоугодное дело.Это другим за это можно мозги трахать,а сыночку гетьмана все можно.
Хто, крім тебе, сказав, що це патріотичне богоугодне діло?
Всі притомні назвали мішєньку малолєтнім довбограєм, ким він і є.
І лише припи3ди верещать про мегазраду, не буду вже пальцем показувати на конкретних персонажів.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Правильно! Я впевнений, що кожен свідомий українець саме так і вчинив би на його місті.  :-G
Та! Без варіантів! А особо суворі зелені патрійоти ще й.... Отих пєдоразів в залі...
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Да ничего.Ходить в футболке с надписью Россия,скакать на сцене с русским репером и говорить исключительно на русском это патриотическое богоугодное дело.Это другим за это можно мозги трахать,а сыночку гетьмана все можно.
Не напомнишь, когда и где сделано это фото?


Останнє редагування: 16 червня 2021 12:12:58 від coil
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Не напомнишь, когда и где сделано это фото?
Показати зображення...

И че?А это октуда видео не знаешь и когда оно снято?



Останнє редагування: 16 червня 2021 12:14:46 від dimec
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Помни
 это
 каждый сын.
Знай
 любой ребёнок:
вырастет
 из сына
 свин,
если сын —
 свинёнок.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Да ничего.Ходить в футболке с надписью Россия,скакать на сцене с русским репером и говорить исключительно на русском это патриотическое богоугодное дело.Это другим за это можно мозги трахать,а сыночку гетьмана все можно.
- пісяй-пісяй, доцю (с)
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Помни
 это
 каждый сын.
Знай
 любой ребёнок:
вырастет
 из сына
 свин,
если сын —
 свинёнок.
Інформативно. Аргументовано.
На таких висерах постах тримається хвуп.  (tu)
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Інформативно. Аргументовано.
На таких висерах постах тримається хвуп.  (tu)

Так а чем тебе не нравится такая аллегория?Если Петро не будет пороть глупого сына за такие вещи,то из него вырастет кацап.
   
И че?А это октуда видео не знаешь и когда оно снято?

https://www.youtube.com/watch?v=Yj1eqwcqrlU

Выступил в АТО, а потом досниматься в говнофильме в Нерезиновске. Поцреот. Уже поднималась тема, што делал Бубби в 2014, когда всем остальным предлагал умирать за Крым.
   
Та в такому віці всі їбанати. Себе згадай. Хіба ти не був їбанатом? Був. Ну, от.
а ті 17-18-19 річні, що загинули на Майдані, вони теж?
а на Сході тінейджери не загинули, не гинуть?
може, не треба отак принижувати їхню Пам"ять?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Выступил в АТО, а потом досниматься в говнофильме в Нерезиновске. Поцреот. Уже поднималась тема, што делал Бубби в 2014, когда всем остальным предлагал умирать за Крым.

Ну он и на АТО деньги личные перечислял и за это на него дело в РФ открывали,да и сам квартал постоянно выступал перед военными и машины туда передавали через волонтеров.Так что...
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Ну он и на АТО деньги личные перечислял и за это на него дело в РФ открывали,да и сам квартал постоянно выступал перед военными и машины туда передавали через волонтеров.Так что...
Норм. Вилучав буба гроші в кацапів і передавав на ато. Патріот, чьо.
А чого "відкривали" дєло в минулому часі? Закрили, чи що?
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Норм. Вилучав буба гроші в кацапів і передавав на ато. Патріот, чьо.
А чого "відкривали" дєло в минулому часі? Закрили, чи що?

Да не знаю.Раньше об этом деле часто писали,а потом как то затихло.А торговлю с кацапами я никогда не оправдывал.Это личное дело каждого.Но раз уж ты строишь из себя патриота или во власти,то это уже зашквар.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Да не знаю.Раньше об этом деле часто писали,а потом как то затихло.А торговлю с кацапами я никогда не оправдывал.Это личное дело каждого.Но раз уж ты строишь из себя патриота или во власти,то это уже зашквар.
А от цікаво б дізнатись, що там з тим дєлом. Бо ще поїде Зе на зустріч з хуйлом, а його хопа - і в кайданки.. :-)o
Щодо будь-яких зносин з кацапнею - такої ж думки.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

От і номер дєла є. Хтось знає, як перевірити його стан?

Спустя некоторое время член Якиманского Совета депутатов получил ответ ведомства:

«... Доводы и сведения, изложенные в обращении будут проверены в ходе расследования уголовного дела № 201/837072-14, возбужденного по признакам преступления ч. 1 ст. 356 УК РФ по факту применения неустановленными военнослужащими Вооруженных сил Украины, вооруженными членами «Национальной гвардии Украины» и боевиками «Правого сектора» (деятельность этой организации запрещена - прим. ред.) запрещенных средств и методов ведения войны на территории Донецкой и Луганской народных республик лугандона».
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Так а чем тебе не нравится такая аллегория?Если Петро не будет пороть глупого сына за такие вещи,то из него вырастет кацап.
пізно пороти - Мишкові вже 20 рочків
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

А от цікаво б дізнатись, що там з тим дєлом. Бо ще поїде Зе на зустріч з хуйлом, а його хопа - і в кайданки.. :-)o
Щодо будь-яких зносин з кацапнею - такої ж думки.

Хто сказав, що він поїде на хуйляндію? Справу ніхто не закривав.  ;) А ось по свину було цікаво почути офіційну версію: за які заслуги перед хуйлом з нього зняли санкції і дозволили відвідувати хуйляндію?  :S
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

А от цікаво б дізнатись, що там з тим дєлом. Бо ще поїде Зе на зустріч з хуйлом, а його хопа - і в кайданки.. :-)o
Щодо будь-яких зносин з кацапнею - такої ж думки.


Если поедет как частное лицо то могут,а если как президент,то не думаю.
   
Re: Face про сина Порошенка на своєму концерті

Хто сказав, що він поїде на хуйляндію? Справу ніхто не закривав.  ;) А ось по свину було цікаво почути офіційну версію: за які заслуги перед хуйлом з нього зняли санкції і дозволили відвідувати хуйляндію?  :S


Да и дел никто не заводил,несмотря на то что Петро до сих пор помогает армии
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія