Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

котоветка на главной фупа

Re: котоветка на главной фупа

Наше 5-ти місячне кошеня вчора перший раз стрибнуло на клямку дверей. Це було тільки питання часу. Шерстка шовковиста на дотик, цікаво якою буде на зиму. Важить 2,300 кg.
Как с аллергией? нет на него реакции?
   
Re: котоветка на главной фупа

фігасє кошеня...  ;o
Та не, это нормально. Наша в 5 месяцев больше весила - 2.5, если мне не изменяет мой склероз. И притом, что это кошечка.
Сейчас - 3.520. 9.5 месяцев
   
Re: котоветка на главной фупа

Та не, это нормально. Наша в 5 месяцев больше весила - 2.5, если мне не изменяет мой склероз. И притом, что это кошечка.
Сейчас - 3.520. 9.5 месяцев

Y нас також кішечка.

Ви стерилізували Мімі ?
   
Re: котоветка на главной фупа

Наше 5-ти місячне кошеня вчора перший раз стрибнуло на клямку дверей. Це було тільки питання часу. Шерстка шовковиста на дотик, цікаво якою буде на зиму. Важить 2,300 кg.

у нас був кіт 11 кг.
не грубий був.
просто дуже крупний і високий.
   
Re: котоветка на главной фупа

Y нас також кішечка.

Ви стерилізували Мімі ?
Да, стерилизовали. В 7 месяцев. Вернее правильно все таки сказать кастрировали, а не стерилизовали. Стерилизация - это другое, просто перевязка труб - котят иметь не будет, но хотелка никуда не денется, поэтому это почти никто не делает.
Ух я страху натерпелся - на второй день ей было весьма херовенько, не спал до ночи, все читал - какие могут быть осложнения, что могли не так сделать. Но отделался легким испугом, на третий день попустило, а на пятый уже забыла, что ей там что-то вырезали.
   
Re: котоветка на главной фупа

у нас був кіт 11 кг.
не грубий був.
просто дуже крупний і високий.

У нас абориген, щось середнє між манулом та mini -рисью.
   
Re: котоветка на главной фупа

У нас абориген, щось середнє між манулом та mini -рисью.

буде крупна киця  (tu)

у мене був такий кіт.
"Священна бірманська кішка" - це наслідок схрещування персів із сіамськими котами.
я його з вулиці мелесенького забрав. мама кицька в зубах на роботу принесла.
годували молоком з 5 мл шприца. він молоко за 3-5 секунд умудрявся з шприца "випити".
виріс просто гігантом як для породи.

а  потім у зрілому віці невиліковна лімфома... пішов за три тижні. :(
 

   
Re: котоветка на главной фупа

Мімі: "У мене бувають ознаки активності,
лінь у мене постійно".
20 серпня відзначають День Лінощів.

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Моє кошеня не перестає дивувати. Загасити лапкою свічку, запросто; попити клейковини для шпалер, поки двуногі відвели погляд на мить - без церемоній.
Дуже сильно розвинута інтуїція, бо відчуває атмосферу в хаті та настрій двуногих.
   
Re: котоветка на главной фупа

Птички для Мимички.



   
Re: котоветка на главной фупа

Мені зараз чорнокіцка яйця гріє. То лікарська кіцька, вона знає, де ліжати. Мені трохі сцикотно.
   
Re: котоветка на главной фупа

Така собі кошкокартинка ;)

   
Re: котоветка на главной фупа

Мрійниця. 26.09.21.

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Наша прынцесса Мими. 11 месяцев.

   
Re: котоветка на главной фупа

Вечір в хату  (P)

   
Re: котоветка на главной фупа

Ваші шерстяні клубочки також рвуть занавіски ?
   
Re: котоветка на главной фупа
PAL

Ваші шерстяні клубочки також рвуть занавіски ?

гірше
стіни деруть, стіни в мене вже махрові, й кут дивану теж

   
Re: котоветка на главной фупа

Цю... Нічого не дере. Вже не дере. Годуйте вчасно і нічого дерти не буде.
   
Re: котоветка на главной фупа
PAL

Цю... Нічого не дере. Вже не дере. Годуйте вчасно і нічого дерти не буде.

не допомагає
жере від пуза, ще й перебирає
А потім біжить до стіни, озирається, чи ніхто не баче, дряп-дряп й тікать

а диван вночі прибігає драть, лягає на спину, викомизується й дряпає
   
Re: котоветка на главной фупа

не допомагає
жере від пуза, ще й перебирає
А потім біжить до стіни, озирається, чи ніхто не баче, дряп-дряп й тікать

а диван вночі прибігає драть, лягає на спину, викомизується й дряпає
а когтєточкою вона користується?
   
Re: котоветка на главной фупа
PAL

а когтєточкою вона користується?

у дворі тих когтеточок натикано неміряно  :laugh: Хоч на землі дряпай, хоч - видряпайся на 5 метрів угору й там дряпай
Але в хаті цікавіше!
Більше того, я ж оббив частково стіни ковровим покриттям для підлоги, думаю - ну хай вже дряпає, продряпає дірку - зміню, зате стіна ціла
Причому оббивав на улюбленому місці для дряпання
Так ця скотиняка така там дряпать не хоче, а перелізла дряпать туди, де не оббито!
   
Re: котоветка на главной фупа

у дворі тих когтеточок натикано неміряно  :laugh: Хоч на землі дряпай, хоч - видряпайся на 5 метрів угору й там дряпай
Але в хаті цікавіше!
Більше того, я ж оббив частково стіни ковровим покриттям для підлоги, думаю - ну хай вже дряпає, продряпає дірку - зміню, зате стіна ціла
Причому оббивав на улюбленому місці для дряпання
Так ця скотиняка така там дряпать не хоче, а перелізла дряпать туди, де не оббито!
у дворі - то дворове. Ми ж говоримо про ту когтєточку, яка повинна киці замінити ваші шпалери і мякі меблі. Так от, уважно обдивіться ту місцину, де вона раніше гострила свої кігтики і саме з вашої вини перестала це робити саме там. Має значення все: і наявність шляпок цвяхів на рівні киціних лапок, і петельна структура ковроліну, і його шільність. Просто, це все може або ранити киці лапки (шляпки цвяхів), або (вона просто зачіпатиметься і заплутуватиметься кігтиками у нещільному ковроліні і як наслідок, повисатиме лапками на ньому. Ви спробуйте кілька разів її підвести до того місця, де вона гострила кігтики і поспостерігати, як вона в тому раніше звичному для неї місці це робитиме, з якими проблемами зіштовхнеться. У мене котик повністю хатній і гострить кігтики взагалі об шліфовану липову дошку нічим не оббиту і ні на що інше її не міняє, я тільки трішки її йому пошкрябала, щоб кігтикам було за що зачіпатися попервах.
   
Re: котоветка на главной фупа

мій мурчик любить стати на задні лапи, передніми спертись на мою ногу і любя, випустити кігті та шкрябнути
   
Re: котоветка на главной фупа

Вечірні ігри Мімі

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Як казав Петро Перший, що у підлеглого вигляд повинен бути "лихой и придурковатый"))

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

   
Re: котоветка на главной фупа

Есенна разходка

   
Re: котоветка на главной фупа

Недільного сонячного настрою!
Перша осінь Мімі.

   
Re: котоветка на главной фупа

Наше доросле кошеня (7,5 місяців) впало на деревяні сходи з поручня 2-го поверху. Коли йде то піднімає ліву задню лапку :(
   
Re: котоветка на главной фупа

а когтєточкою вона користується?

Наша Бася користується когтєточкою , вона на ній спить !!!  :D
   
Re: котоветка на главной фупа

Кошеня кульгає трішки на задню лапку. Їдемо до ветеринарного лікаря.
   
Re: котоветка на главной фупа

мій мурчик любить стати на задні лапи, передніми спертись на мою ногу і любя, випустити кігті та шкрябнути
то не "любить", а просить їсти так, а ти одно милуєшся своїм голодним жебраком замість погодувати.
   
Re: котоветка на главной фупа

то не "любить", а просить їсти так, а ти одно милуєшся своїм голодним жебраком замість погодувати.
він і так скоро стане ширший, ніж довший, а йому ще мишей ловити!
   
Re: котоветка на главной фупа

Кошеня кульгає трішки на задню лапку. Їдемо до ветеринарного лікаря.
ну, що там?
   
Re: котоветка на главной фупа

він і так скоро стане ширший, ніж довший, а йому ще мишей ловити!
а нахера ти мишей заводив? Ти мурчика запитував, потрібні вони йому чи ні?

У нас в будинку живе котятниця, у неї дві кішки і один кіт. Дик, вона всіх трьох годує різним кормом. Одну кішку сухим кормом, кота курячими шийками, і вони більше нічого не хочуть бачити, а третю взагалі не годує - вона навідріз відмовляється їсти все окрім того, що сама зловить (миші, пташки дрібні..).  Тому, перш ніж покладати на свого мурчика такий відповідальний обовязок, спочатку запитай його, чи справиться він з ним.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія