Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Німеччині заявили, що Шольц запобіг ядерному удару Росії по Україні

Послухай тезу Агіля, в контексті обсирання Німеччини.
Він пропонує глянути на факти що Німеччина є  зараз нумеро уно по допомозі Ураїні.
І вимагати від Шольца  тауруси,так нахабно ,може більше  нашкодити.
А ще звернув увагу на заяви  Макрона  про війська  в Україні.Типу якщо він такий войовничий то нехай спочатку допомогу посилить до рівня Німеччини або хоча б щоб з кільканадцятого місця перескочити на друге після німців.
Бо так воно виглядає на  войовничий писдьош щоби відвести від фактів.
А факти такі що німці в реалі помагають набагато більше.
Тим більше що порівнюючи до  шторм шедоу ,яким каци знайшли протидію і  перші атаки були суттєво ефективніші,тауруси теж дозвукова ракета яка суттєвого впливу (такого як який вартував би ризиків  для відносин) на поле  бою не матиме.

хто ж сперечається


   
І вимагати від Шольца  тауруси,так нахабно ,може більше  нашкодити.
Хай не Торуси, хай Ойрофайтери дає.
   
От я чогось думаю що навіть після цього вчинку, хуйло не стане для заходу ворогом номер один. Тут є гілка с такою назвою.
Бо після використання 20 ядерних головок, у хуйла залишиться ще 4 980.

я вже втомився пояснювать
проблема не в тому, стане "ворогом номер один" чи не стане
проблема у тому, що інші диктатори вигукнуть: "а шо, так можна била???" й теж почнуть пулять
й наступні, хто застосує ЯЗ, це буде пончик, аятоли (якщо заниканий десь заряд), єврєї (ті точно своє не упустять), пакістанці з індусами
Й усьо, цивілізація закінчиться на цьому
відкотимося на сторіччя назад при найбільш оптимістичному сценарію, за песимістичного - дивись Mad Max
   
я вже втомився пояснювать
проблема не в тому, стане "ворогом номер один" чи не стане
проблема у тому, що інші диктатори вигукнуть: "а шо, так можна била???" й теж почнуть пулять
й наступні, хто застосує ЯЗ, це буде пончик, аятоли (якщо заниканий десь заряд), єврєї (ті точно своє не упустять), пакістанці з індусами
Й усьо, цивілізація закінчиться на цьому
відкотимося на сторіччя назад при найбільш оптимістичному сценарію, за песимістичного - дивись Mad Max

Єдиний плюс - ми будемо перші в черзі до Петра...
   
Шольц там ні до чого. Китай сам проти ядерного вибуху у Європі.
Це буде означати крах китайського експорту. Але як сказали кацапи, китай і Індія іх не стримають, якщо китай не сприйме аргументи Росії то кацапи просто повідомлять китай і Індію про удар.
   
я вже втомився пояснювать
проблема не в тому, стане "ворогом номер один" чи не стане
проблема у тому, що інші диктатори вигукнуть: "а шо, так можна била???" й теж почнуть пулять
й наступні, хто застосує ЯЗ, це буде пончик, аятоли (якщо заниканий десь заряд), єврєї (ті точно своє не упустять), пакістанці з індусами
Й усьо, цивілізація закінчиться на цьому
відкотимося на сторіччя назад при найбільш оптимістичному сценарію, за песимістичного - дивись Mad Max
Ці всі плани хуйло де взяті? Про удари які захоплять частину Польщі і т д? Генерал свр прислав? Бо схоже на маячню
   
я вже втомився пояснювать
проблема не в тому, стане "ворогом номер один" чи не стане
проблема у тому, що інші диктатори вигукнуть: "а шо, так можна била???" й теж почнуть пулять
й наступні, хто застосує ЯЗ, це буде пончик, аятоли (якщо заниканий десь заряд), єврєї (ті точно своє не упустять), пакістанці з індусами
Й усьо, цивілізація закінчиться на цьому
відкотимося на сторіччя назад при найбільш оптимістичному сценарію, за песимістичного - дивись Mad Max

пончік вже заявив що армія повинна готуватися до звільненя південної кореі
   
Шольцу Нобеля дайте. :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія