Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
   
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
   
Дмитрий Чекалкин
18 серпня 2015 р. ·
Продолжаем рубрику "Услышано в Одессе"

- Яша, где твоя тряпочка?
- Какая?
- В которую ты сейчас должен молчать!
***
- Изя, дорогой, как я выгляжу?
- Милочка, главное, шо мы все живы и здоровы....
***
- Циля, таки запомни: мастерство женщины заключается в том, чтобы умело выдать свой гарпун за стрелу Амура!
***
- Интересуюсь спросить, a твой муж помнит за дaту Вaшей свaдьбы?
- К счaстью, нет.
- А с чего это «к счастью»?
- Я таки напоминаю ему об этом несколько рaз за год и кaждый рaз получaю подaрки!
***
- Изя, я люблю тебя и всегда буду с тобой!
- Розочка, ты меня так не пугай.
***
- Яша, этот мужчина смотрит на меня уже целый час!
- Да, я заметил. Наверное, это антиквар.
***
- Шо с вами Роза, вы так сильно похудели?
- Я так страдаю, мне стал изменять муж...
- Таки разведитесь!
- Пока не могу.
- А шо такое?
- Хочу сбросить еще пять килограммов...
***
Мадам Фишман глядя на свадебный кортеж:
- Ну вот, еще одну повезли посуду мыть…
***
- Боря, запомни! Как себя с женщиной поставишь, так она тебя с собой и положит.
***
- Мадам Рабинович, чем Вы кормите своего мужа?
- Ну чем, чем? Что сами едим, то и ему даем.
   
З точки зору всесвіту  :-B

   
   
 :-B







Теребовля  8-)



Ну на завершення...

Примечательна резолюция главнокомандующего Российскими воздушными силами великого князя Александра Михайловича на ходатайстве о введении парашютов Котельникова как обязательного снаряжения летчиков:
«Парашюты в авиации — вообще вещь вредная, так как летчики при малейшей опасности, грозящей им со стороны неприятеля, будут спасаться на парашютах, предоставляя самолеты гибели. Машины дороже людей. Мы ввозим машины из-за границы, поэтому их следует беречь. А люди найдутся, не те, так другие!»
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Свайба по донецьки)).
Дивитися з 1:09 по 6:45

https://youtu.be/vHxhp6o7DAw
   
Одного разу прийшов квітникар до перукаря постригтися. Коли прийшла черга платити, перукар сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Квітникар подякував йому і пішов. На наступний ранок, коли перукар прийшов відкрити свій заклад, перед дверима він знайшов лист подяки і дванадцять троянд.

Потім прийшов постригтися пекар, але коли він хотів заплатити, перукар сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Пекар, задоволений, пішов. На наступний ранок перукар виявив біля дверей лист подяки і дванадцять тістечок.

Прийшов стригтися сенатор і коли зібрався платити, перукар знову- таки сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Сенатор зрадів і пішов.

На наступний день, коли перукар прийшов на роботу, біля дверей стояло дванадцять сенаторів, десять депутатів, п'ятнадцять радників, мер і кілька міністрів, дружина мера і шість дітей - все на безкоштовну стрижку.

У цьому, дорогий мій друг, і полягає різниця між звичайними людьми і членами групи «чесних» людей, які нами керують.
   
Умрёт ли ядовитая змея, если укусит себя?
   
НЕ АНЕКДОТ І не Смішна "Картинка" :(

   
НЕ АНЕКДОТ І не Смішна "Картинка" :(

Показати зображення...
Підзаїбав ти вже своєю тупістю....
   
Одного разу прийшов квітникар до перукаря постригтися. Коли прийшла черга платити, перукар сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Квітникар подякував йому і пішов. На наступний ранок, коли перукар прийшов відкрити свій заклад, перед дверима він знайшов лист подяки і дванадцять троянд.

Потім прийшов постригтися пекар, але коли він хотів заплатити, перукар сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Пекар, задоволений, пішов. На наступний ранок перукар виявив біля дверей лист подяки і дванадцять тістечок.

Прийшов стригтися сенатор і коли зібрався платити, перукар знову- таки сказав: «Я не можу взяти гроші. На цьому тижні я стрижу на громадських засадах ». Сенатор зрадів і пішов.

На наступний день, коли перукар прийшов на роботу, біля дверей стояло дванадцять сенаторів, десять депутатів, п'ятнадцять радників, мер і кілька міністрів, дружина мера і шість дітей - все на безкоштовну стрижку.

У цьому, дорогий мій друг, і полягає різниця між звичайними людьми і членами групи «чесних» людей, які нами керують.

Квітникар страшна людина, подарував парну кількість квітів  :)
   
Квітникар страшна людина, подарував парну кількість квітів  :)

По етикету все, шо більше 10-ти квітів вважається букетом і не рахується ;-)
   
Постановление Минздрава РФ:
"Людям, проживающим на расстоянии более 100 км от Северодвинска, к фамилии добавить приставку "фон".
На расстоянии 10-100 км - "Ваша светлость".
Ближе 10 км - "Ваше сиятельство".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія