Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Веселенько :gigi:

Веселенько  :gigi:

   
Re: Веселенько  :gigi:

Там, напевне, десь зразу і пральня є, щоб штани і труси прати  :gigi:
   
Re: Веселенько  :gigi:

Там, напевне, десь зразу і пральня є, щоб штани і труси прати  :gigi:
подозреваю шо цей міст обісраний не раз
   
Re: Веселенько  :gigi:

Собака теж обісралась  :gigi:
   
Re: Веселенько  :gigi:

Китайцы поналепили таких мостов по всей стране, покрывая внутренний спрос на туристические услуги.

Кстати, свмый длинный стеклянный мост в мире находится недалеко от горы аватара в Китае, в национальном парке провинции Чжан-цзя-цзе. Там же находится самый высокий в мире открытый лифт.

На прошлой неделе вход в парк стоил 230 юаней (цена меняется в зависимости от спроса) - это около 1000 гривен. Не думаю, что "маленький украинец" заплатит столько за вход в национальный парк...
   
Re: Веселенько  :gigi:

А теперь смертнички представим шо кляча строит шото подобное в Киеве :gigi:
   
Re: Веселенько  :gigi:

 (tu)
   
Re: Веселенько  :gigi:

я колись ,в дитинстві ,висоти не боявся--ходив по парапетам криш будинків ,а зараз підіййти туди де я ходив -мене якась сила на коліна кладе,і можу лише як собака на чотирех і ще вид паралізуе
це якась ганьба--але то так і с цим нічого зробити не можу
тобто мені не смішно я людей яких вид висоти паралізуе розумію

Джейса Бонда ,щоскаче по хмарочосам,би з мене не вийшло  :(

Зи
 згадав случай з дитинста --йдемо по парапету криші а на балкон хтось виніс торт відкритий , в СРСР!
перша ідея -палка з ложкою--не конае палкі нема ложки теж

поступили по советскі--засипали смітем та камінем і найбильший камінь в центр кинули
і до сих пір щн ніхто з компаніі (хоча двое вже померли) не сказав що ми зробили збиткі, не правільно,а може вже не помнятають, там кожний день такими пригодами по надцять був насичен--інтернетане було

Останнє редагування: 12 серпня 2021 07:51:40 від bassarabia
   
Re: Веселенько  :gigi:

   
Re: Веселенько  :gigi:

Так дивишся, і думаєш, а який би я там концерт влаштував?  :gigi:
   
Re: Веселенько  :gigi:

Пам'ятаю, я колись давно постив тут той "міст", коли там і моста ніякого не було. Зараз хоч виглядає страшнувато, але страшно не є. А тоді, давно, там реальний жестяк був. І божевільні люди ходили, не дивлячись на страх реально зірватися  :facepalm:
   
Re: Веселенько  :gigi:
ATF

А теперь смертнички представим шо кляча строит шото подобное в Киеве :gigi:

Танунаолдбуй. Він на ньому вкраде, віддасть підряд мутняковій конторі. І отримаємо те що вже є. Тріщини, просідання грунту. А ще його будуть трощити мажори з зброї і манюпаси чим прийдеться.
   
Re: Веселенько  :gigi:

Напевне, те "давнє" відео десь є на ютубі, навряд чи видалили  :shuffle: 
   
Re: Веселенько  :gigi:

Пригадую, там було китайське весілля, і наречений з молодою по тому "мосту" рухалися, коли ще не було "скляного моста"  :gigi:
   
Re: Веселенько  :gigi:

Там ніби був якийсь монастир, а це була така дорога до того монастиря. Коли його ще не облаштували під аттракціон  8-)
   
Re: Веселенько  :gigi:
abg

я колись ,в дитинстві ,висоти не боявся--ходив по парапетам криш будинків ,а зараз підіййти туди де я ходив -мене якась сила на коліна кладе,і можу лише як собака на чотирех і ще вид паралізуе
це якась ганьба--але то так і с цим нічого зробити не можу
тобто мені не смішно я людей яких вид висоти паралізуе розумію


Це можна легко пояснити - чітке усвідомлення тобою наслідків падіння.
В дитинстві ти міг швидко і безпечно, як кіт, що завжди падає на 4 лапи, згрупуватися, зачепитися за щось і втриматися на тому даху без падіння вниз,
зараз ти усвідомлюєш, що теперішня недостатня фізична підготовка і можливе головокружіння чи втрата орієнтації може не дозволити тобі безпечно зафіксуватися на даху в разі падіння і тому здійснюєш цілком адекватні додаткові заходи безпеки - стаєш на коліна для страхування.

А з тими скляними мостами все трохи інакше.
Ті, хто „боїться“, мають недостатньо стійку психіку і розумовий розвиток і їм дуже варто було б перевіритися в психіатра...
Пес - тварина, що не розуміє, що таке скло, - ілюстрація повна... розумових вад тих „боягузів“.
   
Re: Веселенько  :gigi:

Це можна легко пояснити - чітке усвідомлення тобою наслідків падіння.
В дитинстві ти міг швидко і безпечно, як кіт, що завжди падає на 4 лапи, згрупуватися, зачепитися за щось і втриматися на тому даху без падіння вниз,
зараз ти усвідомлюєш, що теперішня недостатня фізична підготовка і можливе головокружіння чи втрата орієнтації може не дозволити тобі безпечно зафіксуватися на даху в разі падіння і тому здійснюєш цілком адекватні додаткові заходи безпеки - стаєш на коліна для страхування.

А з тими скляними мостами все трохи інакше.
Ті, хто „боїться“, мають недостатньо стійку психіку і розумовий розвиток і їм дуже варто було б перевіритися в психіатра...
Пес - тварина, що не розуміє, що таке скло, - ілюстрація повна... розумових вад тих „боягузів“.

якшо у вас паніка, ніякий розум вам не допоможе
можна сміятися, але то нормальна реакція організму
безпечність людей вражає не менше), особливо коли вона невиправдана і закінчується трагічно
для таких спец премію придумали)
   
Re: Веселенько  :gigi:

Там в Китаї недавно же був випадок коли від вітру скло потріскалось і відвідувач сидів на висоті на металевій балці доки рятувальники не зняли
   
Re: Веселенько  :gigi:

Там в Китаї недавно же був випадок коли від вітру скло потріскалось і відвідувач сидів на висоті на металевій балці доки рятувальники не зняли

   
Re: Веселенько  :gigi:

и сколько времени так пришлось сидеть??
   
Re: Веселенько  :gigi:

и сколько времени так пришлось сидеть??

Турист опинився у пастці на висоті 100 метрів. Сильний вітер вибив кілька секцій, і чоловік не міг пройти ні вперед, ні назад. Він годину просидів над прірвою, поки йому не допомогли. Турист доповз до безпечного місця в супроводі рятувальників. Пізніше постраждалого ушпиталили до лікарні, де він отримав психологічну консультацію після важкого випробування.

https://тсн/svit/u-kitayi-turist-zastryag-na-pidvisnomu-sklyanomu-mostu-na-visoti-100-metriv-1781080.html
   
Re: Веселенько  :gigi:

   
Re: Веселенько  :gigi:

я колись ,в дитинстві ,висоти не боявся--ходив по парапетам криш будинків ,а зараз підіййти туди де я ходив -мене якась сила на коліна кладе,і можу лише як собака на чотирех і ще вид паралізуе
це якась ганьба--але то так і с цим нічого зробити не можу
тобто мені не смішно я людей яких вид висоти паралізуе розумію


Це діло адаптації. Я колись ремонтував дах.. спочатку боявся крок зробити, потім бігав по тому даху.
   
Re: Веселенько  :gigi:

вот до чего мосты стеклянные доводят

   
Re: Веселенько  :gigi:

Дивно, що нема захисту від самогубців. Невже не скачуть?
   
Re: Веселенько  :gigi:

Дивно, що нема захисту від самогубців. Невже не скачуть?

заплатити гроші шоб стрибнути з моста? а за дурно не можна? :shuffle:
   
Re: Веселенько  :gigi:

заплатити гроші шоб стрибнути з моста? а за дурно не можна? :shuffle:

Ну, вхід на Емпайр теж платний. Але там захист - будь здоров.
   
Re: Веселенько  :gigi:

як пишуть у китайців тисячі мостів і підвісних прозорих доріг - 2300 це число зареєстрованих)
круто, нє?
оті де імітація тріскаючого скла, це ж з жиру бісяться, простеньке вже не торкає))))

нещасні випадки були, але як на мене на таку кількість, то мізер
хоча цей бум в останні 10 років, так шо може ци питання часу
   
Re: Веселенько  :gigi:

Турист опинився у пастці на висоті 100 метрів. Сильний вітер вибив кілька секцій, і чоловік не міг пройти ні вперед, ні назад. Він годину просидів над прірвою, поки йому не допомогли. Турист доповз до безпечного місця в супроводі рятувальників. Пізніше постраждалого ушпиталили до лікарні, де він отримав психологічну консультацію після важкого випробування.

https://тсн/svit/u-kitayi-turist-zastryag-na-pidvisnomu-sklyanomu-mostu-na-visoti-100-metriv-1781080.html

А штани йому випрали? Чи це не входить в сферу обов'язків рятувальної служби?  :gigi:
   
Re: Веселенько  :gigi:

А штани йому випрали? Чи це не входить в сферу обов'язків рятувальної служби?  :gigi:

думаю, шо то вже в лікарні памперси міняли від любого дзенькання скла
   
Re: Веселенько  :gigi:

Не треба вниз дивитись, хто боїться, або не лізти взагалі.
Ніколи не боялась висоти, але чогось не смішно дивитись на такі знущання над людьми :(
   
Re: Веселенько  :gigi:

Не треба вниз дивитись, хто боїться, або не лізти взагалі.
Ніколи не боялась висоти, але чогось не смішно дивитись на такі знущання над людьми :(

люди самі гроші платять, шоб пережити якісь емоції
ну так комусь страшно до всрачки, зате буде всім розповідати, шо там був
а деталі, то таке
   
Re: Веселенько  :gigi:

Мости класні, але за прикол з "тріщинами" на початку відео реально тупий.
Люди ж туди йдуть помилуватися видами що відкриваються через скло, а не випробовувати себе на стресостійкість в екстремальних ситуаціях
ІМНО
   
Re: Веселенько  :gigi:

   
Re: Веселенько  :gigi:
abg

як пишуть у китайців тисячі мостів і підвісних прозорих доріг - 2300 це число зареєстрованих)
круто, нє?


Де пишуть?

Я, в принципі, не дуже розумію зміст тих мостів скляних. Це - національний спорт такий?     :S
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія