Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Судячи з усього мордор таки готується до наземної операції...

Вас таких свідомих одиниці, основна маса буде діяти як кримчани.
Ольгерд, я в быту укроиноговорящий. Не потому, что националист, а я националист, а потому, что мне так удобно общаться. Куча знакомых, что говорят в быту на русском. Тогда и я перехожу на свынячу кацапську мову. Но поверьте, это не пятая колонна и многие успели побыть в войске, не всегда на передке, правда. Может помните, науковцев от мобилизаций освободили. Это украинцы. И это не один и не десять человек. Будет война - будем резать в прямом смысле этого слова. У меня перед кацапами моральных обязательств нет, как и жалости к ним.
   
    Да какой там спротив? ЧЕМ, блин? Если ты думаешь, что у кацапов есть какие-то моральные препоны не делать, скажем, из Днепра второй Алеппо, то больше так не думай. Единичные уличные бои-всё, на что можно рассчитывать. И то до первой серьёзной зачистки...
Судячи по Донбасу навіть одиничних вуличних боїв на сході може не бути, там же нашьі люді. Перший серйозний спротив лише в Києві.
   
50 літаків на одну станцію???
Я мав наувазі виключно таку можливість, якщо кацапи захочуть щось інфраструктурне зруйнувати із 110% гарантією.
Іншими словами: якщо щось захочуть зруйнувати - то зруйнують. Бо ніяке локальне ППО не має сотень ракет у боєзапасі.
   
Всіх панікьорів з цієї гілки модератори мали б забанили до кінця військового стану.
   
Ольгерд, я в быту укроиноговорящий. Не потому, что националист, а я националист, а потому, что мне так удобно общаться. Куча знакомых, что говорят в быту на русском. Тогда и я перехожу на свынячу кацапську мову. Но поверьте, это не пятая колонна и многие успели побыть в войске, не всегда на передке, правда. Может помните, науковцу от мобилизаций освободили. Это украинцы. И это не один и не десять человек. Будет война - будем резать в прямом смысле этого слова. У меня перед кацапами моральных обязательств нет, как и жалости к ним.
Подивимось. Але обгрунтовані підозри дуже песимістичні. В Криму і на Донбасі чомусь не ріжуть кацапів як свиней.
   
так а при чому тут ВС до підготовки оборони?
О вата прибігла...  :facepalm1: У ВС відміняються правила, коли тобі треба для рогортання чогось срочно ти може діяти в позаправовому полі.  :facepalm: Це уже мозок винесло? Тобі треба срочно отримати жемню шурупів, ти не замовляє через 100 контор ти ідеш в сусідній магазин і купуєш по перерахунку, чого в мирний час ти без куча папірців завадишся робити.
   
Всіх панікьорів з цієї гілки модератори мали б забанили до кінця військового стану.
Це не паніка, а реальні оцінка ситуації
   
Я мав наувазі виключно таку можливість, якщо кацапи захочуть щось інфраструктурне зруйнувати із 110% гарантією.
Іншими словами: якщо щось захочуть зруйнувати - то зруйнують. Бо ніяке локальне ППО не має сотень ракет у боєзапасі.
Тут поки що є стримування, що проти них будуть діяти так само... Але ...
   
Подивимось. Але обгрунтовані підозри дуже песимістичні. В Криму і на Донбасі чомусь не ріжуть кацапів як свиней.
так может то и не украинцы, вне зависимости от мовы? Может то пи3дючье уральское завезенное?
   
Є машини для розриву для атаки, там де мінне поле авіація накриває ворога, поки ворог сидить машини проривають ходи для танків, танки походять вузький маршрут по цих ходах, але знову таких, вузькі ходи... Не факт, що таких мінних полів уже немає. Плюс авіація а арта маю забезпечити час для проходу вузької діляник , відповідно вони є зручною ціллю для дальної арти.
   Ну да, УР-77,танки-тральщики и т.д. Тимми, грамотно заминировать можно ВСЁ. И хер проломишься с первого раза. Было б только  чем работать. А оно нечем...
   
так может то и не украинцы, вне зависимости от мовы? Может то пи3дючье уральское завезенное?
Ти ж писав, що татари - найкращі українці.
   
Судячи по Донбасу навіть одиничних вуличних боїв на сході може не бути, там же нашьі люді. Перший серйозний спротив лише в Києві.
   Хер ты угадал. Хуйло не полез дальше ещё и потому, что вовремя понял: его здесь ждут. Очень ждут...
   
На Точки я бы не расчитывал, на 17 год оставалось в Украине их максимум 90, пишут, неведомо, сколько из них в боеспособность состоянии. Это не потенциал для отражения агрессии.
Значь їх щоб погасити перший удар ... Тільки для цього, на Саур Могилі писали вони проти нерозвіданих позицій не такі і ефективні, тут питання на марші...

Все зводиться до ОЧЕЙ армії.

ми можемо порахувати час підльота, час потрібнйи на розгортання розрахунку, час переміщання так щоб постійно якийсь був на дежурстві але якщо очі не побачать то і шмаляти по воздуху немає змісту...

(з аніма слова, очі Саске, завжди сміявся що супер очі проти сили, але я здається недоцінив, коли очі бачать раніше то і відповісти встигнеш раніше.)
   
Є машини для розриву для атаки, там де мінне поле авіація накриває ворога, поки ворог сидить машини проривають ходи для танків, танки походять вузький маршрут по цих ходах, але знову таких, вузькі ходи... Не факт, що таких мінних полів уже немає. Плюс авіація а арта маю забезпечити час для проходу вузької діляник , відповідно вони є зручною ціллю для дальної арти.

минные поля это для партизанской войны, зараз купа техники е для дистанционного разминирования при массированных боевых действиях
   
   Хер ты угадал. Хуйло не полез дальше ещё и потому, что вовремя понял: его здесь ждут. Очень ждут...
Де тут? В Харкові спротив буде?
   
   Ну да, УР-77,танки-тральщики и т.д. Тимми, грамотно заминировать можно ВСЁ. И хер проломишься с первого раза. Было б только  чем работать. А оно нечем...
можна мінувати але всерівно, можна пройти... питання у втратах на які готова піти атакуючу сторона.
   
Всіх панікьорів з цієї гілки модератори мали б забанили до кінця військового стану.
Паніка? Жодної.
Паніка - це коли мова про клунки і вітер в сраку геть з країни.
Мова про інше: як діяти на шкоду кацапам із максимальною ефективністю та чого можна чекати від них.
   
Ти ж писав, що татари - найкращі українці.
и я готов бить лицо любому, кто будет гнать на татар. Я к чему, украинец, это не значит, что рождён по национальному критерию. Это житель нашей страны, который любит свою землю и будет ее защищать. Татары уже больше нас пострадали и это самые правильные украинцы. Такое случается и с другими национальностями, когда они больше украинцы, чем украинцы этнические. Вымушенный Киянын - еврей, но он больше украинец, чем десятки тысяч Петренко вместе взятых.
   
минные поля это для партизанской войны, зараз купа техники е для дистанционного разминирования при массированных боевых действиях


наприклад? Мені просто цікаво оце твердження... БО коли починає рити за якусь нову супер зброю, натикаєшся на куча обмежень і куча слабких місць, навіть в Аеропорт Донецький, де застосували проти мін спеціальну техніку, вона не спрацювала, як чекали і все рівно міні відпрацювали своє.

Давай приклади техніки яка дистанційно розміновує.
   
и я готов бить лицо любому, кто будет гнать на татар. Я к чему, украинец, это не значит, что рождён по национальному критерию. Это житель нашей страны, который любит свою землю и будет ее защищать. Татары уже больше нас пострадали и это самые правильные украинцы. Такое случается и с другими национальностями, когда они больше украинцы, чем украинцы этнические. Вымушенный Киянын - еврей, но он больше украинец, чем десятки тысяч Петренко вместе взятых.
Так не можна, на основі винятків із маси зрадників змішувати з лайном основну масу тих, серед яких зрадники є винятками.
   
наприклад? Мені просто цікаво оце твердження... БО коли починає рити за якусь нову супер зброю, натикаєшся на куча обмежень і куча слабких місць, навіть в Аеропорт Донецький, де застосували проти мін спеціальну техніку, вона не спрацювала, як чекали і все рівно міні відпрацювали своє.

Давай приклади техніки яка дистанційно розміновує.
Тимми, есть.  На нос танка навешивается металлическая поебоция, что мины рвет, сама не страдая практически. Ещё сразу после ВМВ придуманная. Как раз для деланья проходов в минных полях. Но, это все равно время, а оно бесценно.
   
Так не можна, на основі винятків із маси зрадників змішувати з лайном основну масу тих, серед яких зрадники є винятками.
офигенно. Вы татар крымских считаете предателями? С оговоркой о возможных исключениях? Вы мой личный враг. Никого я, кстати, с лайном не мешал. Люди есть разные разных национальностей. А татар Мордор гнобил целенаправленно и среди них правильных злых украинцев подавляющее большинство. Еврей ВК сейчас для обороноспособности Украины мало не горы ворочает, лагеря для вышколу. И таких евреев я знаю не одного. Это украинцы и если вы понятие "украинец" сводите к чисто этническому, то ожидаемым будет для вас вариант Крыма и Донбасса. И процент "лайна" среди этнических украинцев ничуть ни меньший, в сравнении с украинцами других национальностей
   
Тимми, есть.  На нос танка навешивается металлическая поебоция, что мины рвет, сама не страдая практически. Ещё сразу после ВМВ придуманная. Как раз для деланья проходов в минных полях. Но, это все равно время, а оно бесценно.
Він каже про дистанційне взривання, я надіюсь він не думає що нажав кнопку і воно все є проход?

 Раніше писав що техніка для того щоб робити проходи є, мало того тут за це не писали, але деяка з них буває чистить Київі від снігу, її наші використовували для того щоб в Ізраїль робити проходи для дороги.... Є там різні принципи дії але всі предполагають що щось заміняє танк, але це вже не дистанційно і потребує час...
Я вище написав що цей час має забезпечити авіація і арт підготовка... Щоб ця машина могла зробити ходи.
   
УР-77 на завжди ефективні і це не дистанційний взривач, єдине що ми знаємо ефективне це спереді ковш який розгортає до пів метра ....

Але знову таки все упирається в час який потрібне для такого проходу.
   
    Да какие нахрен Точки. Точка-это вообще не оружие. Так, сепаров гонять по степям донецким. Точка Панцирем сбривается легко и непринужденно. И не только Панцирем, увы. И вообще, об этом думать года два назад надо было. А не сейчас, когда враг у ворот...

Ага, не оружие...
Сепарське відео:



а ось наслідки:


   
Да элементарный сухопутный минный трал. Набор толстых железных дисков на валу, что танк, МТЛБ или ещё что толкает перед собой. Ломаться там нечему. Рвет мины и проскакивает. Но, это все равно время.
   
наприклад? Мені просто цікаво оце твердження... БО коли починає рити за якусь нову супер зброю, натикаєшся на куча обмежень і куча слабких місць, навіть в Аеропорт Донецький, де застосували проти мін спеціальну техніку, вона не спрацювала, як чекали і все рівно міні відпрацювали своє.

Давай приклади техніки яка дистанційно розміновує.

ну тот же змей горыныч (ур-77) достаточно эффективен....но опять же при массированных действиях, когда на потери не смотрят и важна скорость продвижения
   
ну тот же змей горыныч (ур-77) достаточно эффективен....но опять же при массированных действиях, когда на потери не смотрят и важна скорость продвижения
Крім нього є ще 67 здається, а зараз 07 розробили... Але довжина від 300 до 500 метрів у нового 07 до 1000 метрів... Тоїсть мінне поле в декілька кілометрів всерівно пів години а той і година, і не одною машиною, бо заряду тільки дві штуки, а і перші треба підвести 67 щоб вони зробили першу бреж ....

Десь так.  ;o 
   
Ольгерд, вы тут? Нет желания извиниться перед людьми, украинцами? десятки тысяч жизней которых поломанны кацапами? Или по прежнему считаете, что украинцы среди них исключение из правила?
   
Крім нього є ще 67 здається, а зараз 07 розробили... Але довжина від 300 до 500 метрів у нового 07 до 1000 метрів... Тоїсть мінне поле в декілька кілометрів всерівно пів години а той і година, і не одною машиною, бо заряду тільки дві штуки, а і перші треба підвести 67 щоб вони зробили першу бреж ....

Десь так.  ;o 

тьрохи не таг .....нужен проход для техники так что хватит и одной машины с двумя зарядами....думаю это минутами меряется, а не часами
   
Десь так.
Там пластикової вибухівки кілька тон. Перше ж влучання навіть 15-23мм снаряда чи 82мм міни цю хрєнь випарує.
Діяти можуть тільки під щільним вогневим прикриттям. А висунутись на передок під обстрілом - то певна смерть.
Все має використовуватися в комплексі. Чи здатні кацапи забезпечити взаємодію?
   
тьрохи не таг .....нужен проход для техники так что хватит и одной машины с двумя зарядами....думаю это минутами меряется, а не часами
Один 77 має заряд на 500 метрів, їх має два, значить їх треба декілька штук,  і щоб один одному не мішали ... 67  ну поставиш декілька відразу , а мінне поле 5 км???  67 там не терба перезарядка, 77 там перезарядка тільки на базі, а не під вогнем, вибач декілька гк під вогнем і не прикрите броньов це треба бути чокнутим щоб заряджати...

в принципі можна звести розгортання до мінімуму ... Але прикол в тому що мінних полів немає ((( ЧИ є ?
   
офигенно. Вы татар крымских считаете предателями? С оговоркой о возможных исключениях? Вы мой личный враг. Никого я, кстати, с лайном не мешал. Люди есть разные разных национальностей. А татар Мордор гнобил целенаправленно и среди них правильных злых украинцев подавляющее большинство. Еврей ВК сейчас для обороноспособности Украины мало не горы ворочает, лагеря для вышколу. И таких евреев я знаю не одного. Это украинцы и если вы понятие "украинец" сводите к чисто этническому, то ожидаемым будет для вас вариант Крыма и Донбасса. И процент "лайна" среди этнических украинцев ничуть ни меньший, в сравнении с украинцами других национальностей
Серед зрадників не знаю жодного україномовного. Тому лайно притримай для себе.
   
Там пластикової вибухівки кілька тон. Перше ж влучання навіть 15-23мм снаряда чи 82мм міни цю хрєнь випарує.
Діяти можуть тільки під щільним вогневим прикриттям. А висунутись на передок під обстрілом - то певна смерть.
Все має використовуватися в комплексі. Чи здатні кацапи забезпечити взаємодію?
Вониж використали її у Аеропорту Донецькому ???

Мене добиває коли вони ці машини для руйнування районів використовують... було відео в з Сірії де стріляють в напрямку і потім підривають це трос... Так що вони можуть і в місті для руйнування районів використати... Не зважаючи на цивільних.


Взагалі основне питання чи наша розвідка встигне все помітити? На все можна відреагувати, якщо бачиш.
   
Один 77 має заряд на 500 метрів, їх має два, значить їх треба декілька штук,  і щоб один одному не мішали ... 67  ну поставиш декілька відразу , а мінне поле 5 км???  67 там не терба перезарядка, 77 там перезарядка тільки на базі, а не під вогнем, вибач декілька гк під вогнем і не прикрите броньов це треба бути чокнутим щоб заряджати...

в принципі можна звести розгортання до мінімуму ... Але прикол в тому що мінних полів немає ((( ЧИ є ?
Протипіхотні міни цимим гориничами знімаються. А протитанкові?
Мінні поля? Навряд. Це вже потім. Якщо.
   
Ольгерд, вы тут? Нет желания извиниться перед людьми, украинцами? десятки тысяч жизней которых поломанны кацапами? Или по прежнему считаете, что украинцы среди них исключение из правила?
Я українця впізнаю по мові. А якщо хтось вчора будував в Україні "русскій мірок", а сьогодні постраждав від кацапів, то чия в цьому вина? Так, я вважаю національними і державними зрадниками всіх, хто голосував за комуністів і ригів, підтримував тут РПЦ та інші кацапські проекти, звісно вибачатись не збираюсь.
   
Вониж використали її у Аеропорту Донецькому ???
Використовували. З нульовим ефектом. І в наших там була лише стрілкотня-рпг. А дістати їх можна було тільки нависним влучанням - вони ховалися за будинками.
   
Протипіхотні міни цимим гориничами знімаються. А протитанкові?
Мінні поля? Навряд. Це вже потім. Якщо.
Вони і ті і ті спрацьовують, але бувають осічки... Як в Донецькому Аеропорту. Потім ти ж маєш рухатись по проходу відповідно ти гарна ціль. Але все зводиться до розвідки, все буде плясати від розвідки...
   
Використовували. З нульовим ефектом. І в наших там була лише стрілкотня-рпг. А дістати їх можна було тільки нависним влучанням - вони ховалися за будинками.

Там у 77 і є навісне ... Це раз. З того що дуже мельком чув , вони для руйнуванян стін чи для розмінування викорситали, толі їх дятли на танках рванули не пол лініях, толі замерший грунт повів себе по іншому тому взрив був не ефективний....

На жаль тут мало інфи, яб почитав чого там не ефективно... І для чого вони пробували застосувати.
   
Ольгерд, да вы ипанулись. это алкоголь или вещества? Такой позицией вы льёте на кацапскую мельницу воду кубическими литрами. Украинцы должны быть едины как никогда. П.с. знавал я пару украиноязычных недоносков и предателей крымских.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія