Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Судячи з усього мордор таки готується до наземної операції...

Есть в брянской области немного химзаводов, и в Калуге, и Смоленске. Так то по идее прикрыто послабее, а эффект тоже не слабый может статься.
   
Щей як вдася, від часів другої світової багато чого змінилось, часто на дії РФ і Сепарів немає відповіді, щоб не розкрити позиції які вже розгорнуті... Плюс є тактичні ракети які встигнуть відреагувати, якщо буде від розвідки попередження. і домінування в небі не буде. А навіть якщо буде домінування РФ в небі, досвід показує що позиції мають бути розвідані на які іде атака, інакше несеш втрати колосальні.  Отже справа за розвідкою...
Ок. А чи є в України технічні можливості (банальна кількість наявних боєготових ракет) щоб в умовах початку війни нанести не одиничні а масовані ураження військ кацапів на всіх можливих напрямках наступу? Це потрібно кілька тисяч тактичних ракет і кілька десятків тисяч ракет РСЗО великого калібру. Одномоментно. В різних місцях. Під обстрілом.
Я не думаю, що в України така можливість є навіть за сприятливих умов...
   
Ок. А чи є в України технічні можливості (банальна кількість наявних боєготових ракет) щоб в умовах початку війни нанести не одиничні а масовані ураження військ кацапів на всіх можливих напрямках наступу? Це потрібно кілька тисяч тактичних ракет і кілька десятків тисяч ракет РСЗО великого калібру. Одномоментно. В різних місцях. Під обстрілом.
Я не думаю, що в України така можливість є навіть за сприятливих умов...
в Україні є ракети і каци це відчули в 2014 - 2016 роках.  І їх не треба 1000 достатньо 2 по колоні тандемом. колон може бути скільки ??? ну 10. Плюс ще раз авіація як і арта ефективна коли треба розбити ті окопи які відомі, якщо окопи не відомі, то відповідно авіація не ефективна.

І відповідь на твоє провокативне питання, у разі атаки авіації на нашу території, Україна має право нанести удар і по Білорусії де находяться скупчення Раша військ. Лукашенко ще дякує скаже. І Кубань - НАШ.

   
Не думаю що вище сказане моною зупинить РФ у їх планах. Воно чокнуті.



Останнє редагування: 2 грудня 2018 12:29:57 від TimmiApostolMS
   
подходит, подходит. Другое дело, что у нас их почти и не осталось уже, а новые ракеты только испытывают. И естественно, шансов у той же Точки долететь - почти ноль, эти вещи прикрыты по максимуму.
Там будь-яке враження інфраструктури АЕС як мінімум виводить її з ладу, і 50/50 радіоактивне забруднення території теплоносієм першого контуру.
Суть не в  тому: НІХТО не наноситиме ударів по АЕС. Навіть кацапи. Це варіант продовження війни ядерної.
   
Да, сколько дебилов в одном месте.
   
Там будь-яке враження інфраструктури АЕС як мінімум виводить її з ладу, і 50/50 радіоактивне забруднення території теплоносієм першого контуру.
Суть не в  тому: НІХТО не наноситиме ударів по АЕС. Навіть кацапи. Це варіант продовження війни ядерної.
все как вы говорите. Такие варианты не только невозможны, но и неприемлемы.
   
в Україні є ракети і каци це відчули в 2014 - 2016 роках.  І їх не треба 1000 достатньо 2 по колоні тандемом. колон може бути скільки ??? ну 10. Плюс ще раз авіація як і арта ефективна коли треба розбити ті окопи які відомі, якщо окопи не відомі, то відповідно авіація не ефективна.

І відповідь на твоє провокативне питання, у разі атаки авіації на нашу території, Україна має право нанести удар і по Білорусії де находяться скупчення Раша військ. Лукашенко ще дякує скаже. І Кубань - НАШ.
Чому провяокативне? Питання принципу. В 2014 році я втратив дуже багатьох друзів саме через обстріли з параші. І те відчуття безсилля що я відчував тоді мені і досі пече...
   
И кстати, посмотрите, как проходит по карте газовая труба. Вас удивит, что ни разу ни одна из сторон не рыпнулась с возможностью ее повредить. Есть священные коровы в этом мире.
   
Не думаю що вище сказане моною зупинить РФ у їх планах. Воно чокнуті.
Так ото ж...
І вони завжди скористаються шансом, якщо дати слабину.
   
Чому провяокативне? Питання принципу. В 2014 році я втратив дуже багатьох друзів саме через обстріли з параші. І те відчуття безсилля що я відчував тоді мені і досі пече...
Федир, я тоже терял близких людей. И даже один это много. Пече, сделать ничего нельзя.
   
Так ото ж...
І вони завжди скористаються шансом, якщо дати слабину.

Зараз складається таке враження, що вони вважають себе достатньо сильними щоб не шукати слабину.
   
И кстати, посмотрите, как проходит по карте газовая труба. Вас удивит, что ни разу ни одна из сторон не рыпнулась с возможностью ее повредить. Есть священные коровы в этом мире.
Це один із прикладів, до чого змушуватиме нас захід: до війни конвенціальної (ніяких аес, хімвиробництва, обстрілів міст і інфраструктури і т.д.).
А кацапи вестимуть війну проти України на винищення у будь-який спосіб, і коїтимуть усі можливі і неможливі військові злочини.
Захід в"язатиме нам руки до останнього і навіть далі. А в кацапів повний кртбланш юродивого - жодної відповідальності за свої злочини.
   
Там будь-яке враження інфраструктури АЕС як мінімум виводить її з ладу, і 50/50 радіоактивне забруднення території теплоносієм першого контуру.
Суть не в  тому: НІХТО не наноситиме ударів по АЕС. Навіть кацапи. Це варіант продовження війни ядерної.
Україна біля атомних блоків тримає ПВО, це було ще при Кучмі, думаю зараз так само... Мабуть вважають що такий сценарій з атакою АЕС є цілком реальний.
   
Україна біля атомних блоків тримає ПВО, це було ще при Кучмі, думаю зараз так само... Мабуть вважають що такий сценарій з атакою АЕС є цілком реальний.
Тримає. Але жодне ППО не прикриє об"єкт від одночасної атаки навіть 50 літаків/ракет.
Руйнування АЕС злочин занадто важкий. Тому його залишать наостанок.
Бо навіть захоплювати АЕС - дурня. Станція не працює автономно і не вимикається рубильником. Там необхідна постійна робота кваліфікованого персоналу навіть у варіанті повної зупинки.
Це варіант судного дня. Не вірю в можливість такого без ядерної війни.
   
с каких это хуёв у большой килькости вы ожидаете в раде раша клоунов.
Я не очікую, а прогнозую бо простий народ біднішає і все частіше згадує часи до війни. Москалі і не приховують що вибори до Верховної ради для них у пріоритеті бо хто б не став Президентом він буде вимушений домовлятись з парламентарями.

Була, просто перші частини наступу наша арта випадково розхерачила чим підірвала бажання наступати. Піймали не марші РАША війська. Про це згадує і Муженко в інтервю, і про це можна найти... ІНколи випадковість дуже багато значить... Уських не було в Києві не тому що ми сильні були, а тому що нам повезло.
 
Наша пропаганда теж схильна до перебільшень. Так, відбувались бойові зіткнення з батальйонно-тактичними групами москалів, але це не йде ні в яке порівняння з тим на що дійсно вони здатні.
   
Перший танк на нашій території буде вже після/під час активного обстрілу наших військ і інфраструктури авіацією і артилерією/ракетами. В цих умовах висунутися, розгорнутися, нанести серію ударів всліпу практично неможливо. Коли танки перетнули кордон, момент вже упущено.
Якщо війні бути, то тільки превентивний удар з нашого боку. На максимально можливу глибину. Це, хоча б, дасть нам кілька діб часу в умовах війни, що вже почалась і не дасть кацапам вибирати момент на свій розсуд.
    Мобилизация нужна. Всеобщая мобилизация. Сформировать орг. ядро, развернуться до полного штата, снять технику и вооружение с консервации. А это-месяц блин, по графику. И только тогда-объявлять полную боевую готовность. А без вот этого всего-нефиг и рыпаться дальше. Партизанскую войну в степях Украины я себе с трудом представляю...
   
нічого не буде
живу в Харкові, батьки в Сумах
ніхто в цих містах ні до оборони, ні до наступу не готується
   
так а при чому тут ВС до підготовки оборони?
   
нічого не буде
живу в Харкові, батьки в Сумах
ніхто в цих містах ні до оборони, ні до наступу не готується
Кацапам це добре відомо. Так що...
   
На Точки я бы не расчитывал, на 17 год оставалось в Украине их максимум 90, пишут, неведомо, сколько из них в боеспособность состоянии. Это не потенциал для отражения агрессии.
   
    Мобилизация нужна. Всеобщая мобилизация. Сформировать орг. ядро, развернуться до полного штата, снять технику и вооружение с консервации. А это-месяц блин, по графику. И только тогда-объявлять полную боевую готовность. А без вот этого всего-нефиг и рыпаться дальше. Партизанскую войну в степях Украины я себе с трудом представляю...
Кацапи вже випереджають нас по графіку. Кістяк ударної армії у них вже розгорнуто, штату на початок війни вистачить, мобілізацію вони можуть провести вже після початку агресії у міру її розгортання.
Тому я і веду мову про попереджувальний удар. Він дасть нам кілька діб часу.
   
На Точки я бы не расчитывал, на 17 год оставалось в Украине их максимум 90, пишут, неведомо, сколько из них в боеспособность состоянии. Это не потенциал для отражения агрессии.
    Да какие нахрен Точки. Точка-это вообще не оружие. Так, сепаров гонять по степям донецким. Точка Панцирем сбривается легко и непринужденно. И не только Панцирем, увы. И вообще, об этом думать года два назад надо было. А не сейчас, когда враг у ворот...
   
    Да какие нахрен Точки. Точка-это вообще не оружие. Так, сепаров гонять по степям донецким. Точка Панцирем сбривается легко и непринужденно. И не только Панцирем, увы. И вообще, об этом думать года два назад надо было. А не сейчас, когда враг у ворот...
ну, пишут, сам не разговаривал со свидетелями, что парой Точек остановили колонну в начале войны, а потом Ураганами и ли ещё чем-то достаточно тяжелым, с землёй смешали. Как и чем сбиваются просто не в курсе.
   
Кацапи вже випереджають нас по графіку. Кістяк ударної армії у них вже розгорнуто, штату на початок війни вистачить, мобілізацію вони можуть провести вже після початку агресії у міру її розгортання.
Тому я і веду мову про попереджувальний удар. Він дасть нам кілька діб часу.
    Опережать можно того, кто участвует в соревновании. А мы не то чтобы в гонку включились, а даже жопу с кресла не подняли. 
    Да и не поднимем, я полагаю, в ближайшее время. Потому как представляю картину. Прибывают это службы снабжения по разнарядке на склады боеприпасы, вооружение и амуницию получать, а там-шаром покати. Упс...Конфузец выйдет...
   
На Точки я бы не расчитывал, на 17 год оставалось в Украине их максимум 90, пишут, неведомо, сколько из них в боеспособность состоянии. Это не потенциал для отражения агрессии.
От і я про це. На 100 бтг це мало. Критично мало. Як і наявних далекобійних РСЗО. Як і ППО та штурмової авіації.
І ми не можемо собі дозволити витрачати всі ресурси тільки на озброєння.
Тому без переходу на стандарти НАТО ми не встоїмо. Чому? Тому що у цьому випадку у нас би був безкінечний БК у разі допомоги США.
Але часу у нас не залишилося. А воювати замість нас ніхто не буде.
А кацапи на один масований удар здатні. Вистоїмо, витримаємо його - задушимо гадину. Надкритичними будуть перші години-дні.
Сподіваюся, ми до цього готові.
Хоча, бути готовим до нападу зненацька дуже важко...
   
ну, пишут, сам не разговаривал со свидетелями, что парой Точек остановили колонну в начале войны, а потом Ураганами и ли ещё чем-то достаточно тяжелым, с землёй смешали. Как и чем сбиваются просто не в курсе.
Совершенно верно. Были и другие, не менее удачные примеры. Но это, ты правильно сказал, начало войны. Сейчас ситуация резко изменилась,увы. Нам не Точки нужны, а что-то типа Искандеров...
   
5 років знали і раптом зненацька
   
От і я про це. На 100 бтг це мало. Критично мало. Як і наявних далекобійних РСЗО. Як і ППО та штурмової авіації.
І ми не можемо собі дозволити витрачати всі ресурси тільки на озброєння.
Тому без переходу на стандарти НАТО ми не встоїмо. Чому? Тому що у цьому випадку у нас би був безкінечний БК у разі допомоги США.
Але часу у нас не залишилося. А воювати замість нас ніхто не буде.
А кацапи на один масований удар здатні. Вистоїмо, витримаємо його - задушимо гадину. Надкритичними будуть перші години-дні.
Сподіваюся, ми до цього готові.
Хоча, бути готовим до нападу зненацька дуже важко...
    Да никто уже  не даст нам времени переходить на стандарты НАТО. У нас 4 года на это было, а там и конь не валялся. Будем воевать тем, что есть...
   
От і я про це. На 100 бтг це мало. Критично мало. Як і наявних далекобійних РСЗО. Як і ППО та штурмової авіації.
І ми не можемо собі дозволити витрачати всі ресурси тільки на озброєння.
Тому без переходу на стандарти НАТО ми не встоїмо. Чому? Тому що у цьому випадку у нас би був безкінечний БК у разі допомоги США.
Але часу у нас не залишилося. А воювати замість нас ніхто не буде.
А кацапи на один масований удар здатні. Вистоїмо, витримаємо його - задушимо гадину. Надкритичними будуть перші години-дні.
Сподіваюся, ми до цього готові.
Хоча, бути готовим до нападу зненацька дуже важко...
ну какое зненацька? Если мы тут уже несколько дней звёздим. Кто должен знать- знает. Другое дело, а делает ли что с тем знанием? И да, пара дней будут суровы.  Но очень сильно кацап недооценивает нашу ненависть к нему и мстительность со злобностью простого украинца. Я с утра оружие почистил, выходной, время на то есть. Прибрать снег и почистить ружье - нормальная воскресная затея.
   
    Опережать можно того, кто участвует в соревновании. А мы не то чтобы в гонку включились, а даже жопу с кресла не подняли. 
    Да и не поднимем, я полагаю, в ближайшее время. Потому как представляю картину. Прибывают это службы снабжения по разнарядке на склады боеприпасы, вооружение и амуницию получать, а там-шаром покати. Упс...Конфузец выйдет...
От тому і вимальовується початковий етап агресії. Спротив розпочнеться навколо великих міст в глибині території. Які кацапи рівнятимуть із землею.
Втрата прикордонних областей неминуча.
І якщо кацап"йо кине ультиматум до всіх, що без роздумів уіпе по кожному, хто спробує ім заважати яз, то руки у них будуть розв"язані повністю.
Без негайної ж допомоги заходу я не бачу жодного варіанту для України із прогнозованим прийнятним результатом. Нажаль.
А завдання кацапів по максимуму вкластися у перший удар.
Дуже сподіваюся, що наше військово/політичне керівництво знає, що робить/що робитиме.
   
представьте себе, что русскоязычные украинцы, оказывается, крошат кацапов ничуть не хуже украиномовных. Говори хоть на иврите, но будь украинцем. Все такой человек поймет. Татары крымские - самые правильные украинцы из всех по моему мнению, но второй язык в большинстве случаев у них русский. Подождите немного, наши дети растут, моя дочь, по-русски и говорить не очень умеет.
Вас таких свідомих одиниці, основна маса буде діяти як кримчани.
   
Я не стратег и не тактик, немного книг читал о войнах. Мне не очень понятно, по какой причине до сей поры линия разграничения и границы плотно не минированны. Мины на складах есть и даже запрещённые  противопехотные, не успели как всегда уничтожить. Ставим заграждение, оставляем узкие проходы, которые можно оборонять даже ограниченными средствами. Карты минных полей в генштаб. Фигачим знаки об опасности, сидим в своем улике.
   
От тому і вимальовується початковий етап агресії. Спротив розпочнеться навколо великих міст в глибині території. Які кацапи рівнятимуть із землею.
Втрата прикордонних областей неминуча.
І якщо кацап"йо кине ультиматум до всіх, що без роздумів уіпе по кожному, хто спробує ім заважати яз, то руки у них будуть розв"язані повністю.
Без негайної ж допомоги заходу я не бачу жодного варіанту для України із прогнозованим прийнятним результатом. Нажаль.
А завдання кацапів по максимуму вкластися у перший удар.
Дуже сподіваюся, що наше військово/політичне керівництво знає, що робить/що робитиме.
    Да какой там спротив? ЧЕМ, блин? Если ты думаешь, что у кацапов есть какие-то моральные препоны не делать, скажем, из Днепра второй Алеппо, то больше так не думай. Единичные уличные бои-всё, на что можно рассчитывать. И то до первой серьёзной зачистки...
   
От тому і вимальовується початковий етап агресії. Спротив розпочнеться навколо великих міст в глибині території

Саме в глибині території, на кордоні удар навіть совок не втримав з безмежними ресурсами.
   
Пацани , я питаю ще раз - нафіга хуйлу зараз розв'язувати війну з Україною , якщо через пів-року АНТИХУЙЛОВСЬКОГО президента Петра замінить ПРОХУЙЛОВСЬКИЙ  президент Юлька ??? Юлька ж сама віддасть Україну хуйлу , без жодного пострілу ?

Чи ні?
 
 :shuffle:
   
Тримає. Але жодне ППО не прикриє об"єкт від одночасної атаки навіть 50 літаків/ракет.
Руйнування АЕС злочин занадто важкий. Тому його залишать наостанок.
Бо навіть захоплювати АЕС - дурня. Станція не працює автономно і не вимикається рубильником. Там необхідна постійна робота кваліфікованого персоналу навіть у варіанті повної зупинки.
Це варіант судного дня. Не вірю в можливість такого без ядерної війни.
Інцидент в Баку, можливо за місце помиляюсь, загорілась турбіна на АЕС, персонал покинув станцію, Станція пропрацювала тиждень без персоналу, поки СССР відреагувала... Але вже більше тижня буде трагедія.... Там багато речей самозбалансовані, хоч і ідіоти її проектували, але не настільки.  50 літаків на одну станцію???
   
Пацани , я питаю ще раз - нафіга хуйлу зараз розв'язувати війну з Україною , якщо через пів-року АНТИХУЙЛОВСЬКОГО президента Петра замінить ПРОХУЙЛОВСЬКИЙ  президент Юлька ??? Юлька ж сама віддасть Україну хуйлу , без жодного пострілу ?

Чи ні?
 
 :shuffle:

   
ну какое зненацька? Если мы тут уже несколько дней звёздим. Кто должен знать- знает. Другое дело, а делает ли что с тем знанием? И да, пара дней будут суровы.  Но очень сильно кацап недооценивает нашу ненависть к нему и мстительность со злобностью простого украинца. Я с утра оружие почистил, выходной, время на то есть. Прибрать снег и почистить ружье - нормальная воскресная затея.
(tu)
Теж сьогодні провів інвентаризацію мисливського майна. І перебрав та змастив УСМ.
 :-B
   
Я не стратег и не тактик, немного книг читал о войнах. Мне не очень понятно, по какой причине до сей поры линия разграничения и границы плотно не минированны. Мины на складах есть и даже запрещённые  противопехотные, не успели как всегда уничтожить. Ставим заграждение, оставляем узкие проходы, которые можно оборонять даже ограниченными средствами. Карты минных полей в генштаб. Фигачим знаки об опасности, сидим в своем улике.
Є машини для розриву для атаки, там де мінне поле авіація накриває ворога, поки ворог сидить машини проривають ходи для танків, танки походять вузький маршрут по цих ходах, але знову таких, вузькі ходи... Не факт, що таких мінних полів уже немає. Плюс авіація а арта маю забезпечити час для проходу вузької діляник , відповідно вони є зручною ціллю для дальної арти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія