Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Саака стремиться сменить мне владу на москальску. И мне будет совершенно пофигу тогда проблемы ВАШЕЙ влады. Потому что мне Саака принесет другую владу.

Саака тут ні до чого. Він лише використовує ті "пройоби", що дарує йому влада.

Я не буду надзваичайно шокован, коли стане зрозуміло про домовленість Пороха (ну можливо й ні, але людей з його оточення) з Грузином.

Я б, так би й зробив.

"Гонімий! та його "Гонщік"...  :D
   
Pochemu ne dozhdatsya viborov i tam razgromit poroxa? 

...с помощью новых мивин и старых пидрахуев?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Pochemu ne dozhdatsya viborov i tam razgromit poroxa? 
Им надо успеть до выборов хуйло. А это 2018. Шеф сказал без подарков не будет отдарков.
Торопятся, ботокс булькает круглосуточно.
   
...с помощью новых мивин и старых пидрахуев?

Vashe predlozhenie?  Opyat maydan?  Tak ego ne budet...
   
Вы - "революционеры по расписанию" сраные - граждане какой страны?

наверное, той, за гражданку которой вы усердно себя выдаете.
   
Им надо успеть до выборов хуйло. А это 2018. Шеф сказал без подарков не будет отдарков.
Торопятся, ботокс булькает круглосуточно.

Seems like that's exactly what's going on here.  I think Myhaylo just a subject in this game.  He's got no idea I believe...
   
Vashe predlozhenie?  Opyat maydan?  Tak ego ne budet...

а ты вообще катись колбаской по вол-стрит и 5-й...
   
Юлька сдала. И Одесу хотіла сдать.
То дурники думають, що ніхто не пам"ятає подій весни 2014-го

Не бачив. Не знаю.

Якщо знаєш, що Юлька хтіла...

А я бачу, що зроблено...
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

...с помощью новых мивин и старых пидрахуев?
А досрочные - с Памфиловой и Чуровым ?
   
а ты вообще катись колбаской по вол-стрит и 5-й...

Xamstvo eto priznak slabosti
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

А я был умеренным симпатиком Сааки, что таскают из архивов дегенеративные Йульки, но за последний месяц грузинский мудазвон показал себя во всей красе. Сегодня он для меня не мнимая, а реальная угроза. И от реальной угрозы я имею право защищаться всеми средствами, вплоть до самых радикальных.
не гони..
   
Xamstvo eto priznak slabosti

да, не в силах я ограничить доступ сюда всякой колбасной п***а, согласен.
   
Vashi oskorbleniya unizhayut tolko vas... Prodolzhayte :fan_1:
   
Tyrass,
Я ані слова не сказав про Сааку, чи Юльку... Я кажу про те що вийшло. Саака здав Крим ? Юлька сдала Крим ?

Я знаю. Крим сдала влада. Донбас сдала влада. Я не впевнен, гарно це, чи погано. Але так є.

AI пердос, ты не слова не сказал про Йулю, зато не преминул приписать Порошенко то чего он не делал.
Поэтому, тебе и напомнили, что в то время когда пороха в Симферополе едва не размазали по асфальту, Тимошенко не успев вывести тюремных вшей, не понятно каким образом оказавшись на заседании СНБО, требовала сдачи Крыма вместе с военной техникой. И это является фактом. В отличии от той брехни которую несешь ты,
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

наверное, той, за гражданку которой вы усердно себя выдаете.
так "наверно" или точно? или сам не знаешь?
   
А досрочные - с Памфиловой и Чуровым ?

я выше уже сказал - попробуйте быть честными. Но Вы предпочитаете перейти к практически прямому запугиванию вместо этого. Или Вы считаете всех полными долбоебами, которые не могут понять смысла старой уловки: проводи прежнюю политику, назвавшись ярым противником своего пахана, и обвиняй в пособничестве пахану всех, кто твоей политикой недоволен?
   
AI пердос, ты не слова не сказал про Йулю, зато не преминул приписать Порошенко то чего он не делал.
Поэтому, тебе и напомнили, что в то время когда пороха в Симферополе едва не размазали по асфальту, Тимошенко не успев вывести тюремных вшей, не понятно каким образом оказавшись на заседании СНБО, требовала сдачи Крыма вместе с военной техникой. И это является фактом. В отличии от той брехни которую несешь ты,
(tu)
   
AI пердос, ты не слова не сказал про Йулю, зато не преминул приписать Порошенко то чего он не делал.
Поэтому, тебе и напомнили, что в то время когда пороха в Симферополе едва не размазали по асфальту, Тимошенко не успев вывести тюремных вшей, не понятно каким образом оказавшись на заседании СНБО, требовала сдачи Крыма вместе с военной техникой. И это является фактом. В отличии от той брехни которую несешь ты,

Щоб не казала Юлько, але фактом залишається: "сдачи Крыма вместе с военной техникой". Так і відбулося. Й сдала не Юлька...
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

я выше уже сказал - попробуйте быть честными. Но Вы предпочитаете перейти к практически прямому запугиванию вместо этого. Или Вы считаете всех полными долбоебами, которые не могут понять смысла старой уловки: проводи прежнюю политику, назвавшись ярым противником своего пахана, и обвиняй в пособничестве пахану всех, кто твоей политикой недоволен?
шось ти слизький такий
   
Щоб не казала Юлько, але фактом залишається: "сдачи Крыма вместе с военной техникой". Так і відбулося. Й сдала не Юлька...

угу, и газовую удавку на шею Украине накинула не вона. То ей ющенко в рейтузы насрал(по туровским сведениям)
   
шось ти слизький такий

у вас сегодня там что - старшина-диспетчер напился? Нажимает на языковые кнопки ботов - то одну, то другую. Или он просто на пульте колбасу режет?
   
Им надо успеть до выборов хуйло. А это 2018. Шеф сказал без подарков не будет отдарков.
Торопятся, ботокс булькает круглосуточно.

Низкой явки боятся или Навального?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

А я был умеренным симпатиком Сааки, что таскают из архивов дегенеративные Йульки, но за последний месяц грузинский мудазвон показал себя во всей красе. Сегодня он для меня не мнимая, а реальная угроза. И от реальной угрозы я имею право защищаться всеми средствами, вплоть до самых радикальных.
Аналогично.
Сайчас генацвале выполняет роль торпеды, запущеной хуйлом. Причем видно, что тому нужен быстрый
результат.
Очень большая надежда была на "прорыв" и волну "революции"сразу после.
Не вышло. Если в течении нескольких недель у Сааки не получится, то не исключен вариант
его показательного устранения ФСБ, чтобы спровоцировать волнения таким образом.
   
угу, и газовую удавку на шею Украине накинула не вона. То ей ющенко в рейтузы насрал(по туровским сведениям)

ОК. Посчитай, сколько будет стоить газ по формуле Тимошенко... Ты удивишься ! Сейчас у Словакии мы покупаем газ гораздо дороже !

И ещё. До сих пор нынешней властью так и не озвучены цена на газ собственной добычи.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

А я был умеренным симпатиком Сааки, что таскают из архивов дегенеративные Йульки, но за последний месяц грузинский мудазвон показал себя во всей красе. Сегодня он для меня не мнимая, а реальная угроза. И от реальной угрозы я имею право защищаться всеми средствами, вплоть до самых радикальных.

Как страшно жить.А от хуйла и его сторонников ты как защищался?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Аналогично.
Сайчас генацвале выполняет роль торпеды, запущеной хуйлом. Причем видно, что тому нужен быстрый
результат.
Очень большая надежда была на "прорыв" и волну "революции"сразу после.
Не вышло. Если в течении нескольких недель у Сааки не получится, то не исключен вариант
его показательного устранения ФСБ, чтобы спровоцировать волнения таким образом.

Та згадай, що тут писали прихильники Саакашвілі після "прориву". Мало не кидалися на опонентів і обіцяли вже Київ захопити.
   
Щоб не казала Юлько, але фактом залишається: "сдачи Крыма вместе с военной техникой". Так і відбулося. Й сдала не Юлька...

ага, здав Порошенко  B-)
   
Аналогично.
Сайчас генацвале выполняет роль торпеды, запущеной хуйлом. Причем видно, что тому нужен быстрый
результат.
Очень большая надежда была на "прорыв" и волну "революции"сразу после.
Не вышло. Если в течении нескольких недель у Сааки не получится, то не исключен вариант
его показательного устранения ФСБ, чтобы спровоцировать волнения таким образом.

Imenno eto i budet
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Он в сусідньому з Мколаєвом Кривому Розі Вілкули командують, менший взагалі пишається що до Овоща літає. Так є звідси загроза Южпніну чи нема?
І дострокових виборів мер як і Южанін не хоче  :laugh:  Совпадєніє?Не думаю.
   
   Южанин, ты не понял.Запорожскую область ОККУПИРОВАЛО москальское быдло. Ты просто опоздал и не следишь за событиями. Или, по-твоему, оккупация-это непременно танки на улицах и расстрелы на стадионах? Увы, нет..

саме тому, що Запорізьку область окупувало москальське бидло, позавчора в Запоріжжі пройшло ювілейне нагородження орденом "Народний герой України"  :shuffle:

https://www.061.ua/news/1794691
   
саме тому, що Запорізьку область окупувало москальське бидло, позавчора в Запоріжжі пройшло ювілейне нагородження орденом "Народний герой України"

 (tu)
   
Vashi oskorbleniya unizhayut tolko vas... Prodolzhayte :fan_1:
Образа опонента - це стандартний прийом зрадо або хуйло бота.
Таким чином вони стараються нівелювати аргументи, проти яких ним нема чого сказати.
Так що, не переймайтесь, це ознака вашої правоти.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Мене взагалі вражає, що прихильника Саакашвілі тупо топлять за свого нового "месійку", незважаючи на факти (реальні факти, а не якісь вигадки штабних ботів). Але все одно черговий фан пише "ви всі проти Сааки, значить, треба бути за нього". Що за їбанута логіка? Ну не любиш Пороха, ОК, але на фіга закривати тоді очі на очевидні пройоби Саакі?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Он в сусідньому з Мколаєвом Кривому Розі Вілкули командують, менший взагалі пишається що до Овоща літає. Так є звідси загроза Южпніну чи нема?
І дострокових виборів мер як і Южанін не хоче  :laugh:  Совпадєніє?Не думаю.
Про Кривий Ріг "борцунам" та "патріотам" краще б промовчати.
Це наочна демонстрація того що буде в Україні, якщо просто "скинути баригу",
не пропонуючи дійсно притомної альтернативи. 70:11  Всуху.
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Про Кривий Ріг "борцунам" та "патріотам" краще б промовчати.
Це наочна демонстрація того що буде в Україні, якщо просто "скинути баригу",
не пропонуючи дійсно притомної альтернативи. 70:11  Всуху.

А якщо не скинути, в Кривому Розі скільки стане? Нагадаю, з Вілкулами

І в першому турі інші проценти були. Але владі не Самопоміч в Кривому Розі потрібна..

Останнє редагування: 16 вересня 2017 10:43:47 від steol
   
Образа опонента - це стандартний прийом зрадо або хуйло бота.
Таким чином вони стараються нівелювати аргументи, проти яких ним нема чого сказати.
Так що, не переймайтесь, це ознака вашої правоти.

я вже це зрозумів. Тільки реально якась гостра думка проти хуйла чи раші чи ФСБ чи хороше про Україну, зразу починаються неспроваковані образи причому від людей які як би "не за росію" на словах. Таким чином вони збивають тебе з думки і втягують в конфлікт.

   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

А якщо не скинути, в Кривому Розі скільки стане? Нагадаю, з Вілкулами

І в першому турі інші проценти були. Але владі не Самопоміч в Кривому Розі потрібна..

Самопоміч цілком свідомо просрала Кривий Ріг.
   
Самопоміч цілком свідомо просрала Кривий Ріг.

домігшись в обхід всіх законів перевиборів- вони знімають реальну потужну альтернативу Вілкулу, місцевого Мілобога, і виставляють заїзжого афериста Грішина
а потім ще щось п***а
 B-) 

цікаво, скіки вони грошей за це від Вілкула отримали?
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

я вже це зрозумів. Тільки реально якась гостра думка проти хуйла чи раші чи ФСБ чи хороше про Україну, зразу починаються неспроваковані образи причому від людей які як би "не за росію" на словах. Таким чином вони збивають тебе з думки і втягують в конфлікт.

Продемонструвати підбірку від Южаніна? А в цій шілці по цьому принципу он Тірас вже продемонстрував зрадохуйлоботство  :laugh:

AI пердос, ты не слова не сказал про Йулю, зато не преминул приписать Порошенко то чего он не делал.
Поэтому, тебе и напомнили, что в то время когда пороха в Симферополе едва не размазали по асфальту, Тимошенко не успев вывести тюремных вшей, не понятно каким образом оказавшись на заседании СНБО, требовала сдачи Крыма вместе с военной техникой. И это является фактом. В отличии от той брехни которую несешь ты,
   
Re: Почему я против Сааки и любого, кто произнесет...

Самопоміч цілком свідомо просрала Кривий Ріг.

То владу радує що просрано ригам?
Чому влада поруч з Самопоміччю не виставила свою потужну команду щоб перемогти Вілкулів? Вілкули владу влаштовують?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія