Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Євробачення

Re: Євробачення

Манера виконання у португальця, м'яко кажучи, дуже дивна. Може це так задумано?!  :laugh:
   
Re: Євробачення

Португалець і справді мімімішка. Для дурних бабів саме те :) Голосну за хлопця.
   
Re: Євробачення

Манера виконання у португальця, м'яко кажучи, дуже дивна. Може це так задумано?!  :laugh:

Він переніс дві операції на сердце, на черзі третя, під піджаком в нього якийсь прилад, що контролює роботу сердця, тому піджак такий великий.
   
Re: Євробачення

Він переніс дві операції на сердце, на черзі третя, під піджаком в нього якийсь прилад, що контролює роботу сердця, тому піджак такий великий.
если певцу станет плохо, то его сразу заменит сестра.
которая тоже тут, и может петь.
   
Re: Євробачення

Фанати Євробачення усіх країн охреніли від кількості фанатів Литви та Польщі на дорогах України (c)  :laugh:
   
Re: Євробачення

Зараз головною темою у пересічного українця є "Джамаласука".
Як так!? За одну пісню взяла мільйон?
Ми не маємо на кусень хліба, а вона...

Ну що ж, вітаємо журналістів з великою перемогою!
   
Re: Євробачення

   
Re: Євробачення

Болгарин живет в Москве . И был в Крыму,отдыхал в Артеке в 2014.
   
Re: Євробачення

Болгарин живет в Москве . И был в Крыму,отдыхал в Артеке в 2014.

троянский конь кокойто

голосуем за австралию!  [ua]
   
Re: Євробачення

скажите пожалуйста когда финал смотреть и где..
   
Re: Євробачення

троянский конь кокойто

голосуем за австралию!  [ua]

За Португалію.   :)
   
Re: Євробачення

Цікавий має бути фінал. Інтрига присутня. Мій прогноз: 1. Португалія. 2. Болгарія. 3. Італія. 4. Бельгія 5. Швеція 6. Вірменія 7. Румунія 8. Великобританія. 9.Молдова 10. Угорщина... перевіримо)
   
Re: Євробачення

Цікавий має бути фінал. Інтрига присутня. Мій прогноз: 1. Португалія. 2. Болгарія. 3. Італія. 4. Бельгія 5. Швеція 6. Вірменія 7. Румунія 8. Великобританія. 9.Молдова 10. Угорщина... перевіримо)
болгария.
что в ней такого прикольного?
только у меня отвращение?
ватность певца вынесем за скобки.
   
Re: Євробачення

ватность певца вынесем за скобки

Весь прикол у ватності.
   
Re: Євробачення
RiG

Піляць, Микільсько-Слобідську хоч відкриють завтра для проїзду ?

Пора вже закінчувати це торжество попси  :-G
   
Re: Євробачення

скажите пожалуйста когда финал смотреть и где..

21:20 начало финала по "UA перший".
   
Re: Євробачення

нотатки з репетиції фіналу Євробачення

Субота, 13 Травня 2017
Фінал «Євробачення»: смерть Верки Сердючки
Хто б не переміг на «Євробаченні-2017», цей конкурс для України стане історичним

Я не була фанаткою Верки Сердючки, і, якщо чесно, навіть дратувалася, коли чула її пісні по радіо, а особливо на тусовках у друзів. Та вчора, 12 травня, на генеральний репетиції фіналу «Євробачення-2017», відчула, що Україна втратила артиста, завдяки якому про нас знав кожен шанувальник цього конкурсу. Журналістка з Нової Зеландії, яка знає всі пісні переможців, обожнює Верку Сердючку. Під її «Лаша тумбай» вона часто готує обід для друзів. Десятки фанатів досі приходять на «Євробачення» в образі Сердючки. А недавно моя знайом-медсестра з глухого Сибіру переслала мені фото, де на корпоратив у лікарню вона перевдягнулася у Верку Сердючку.

Якщо Андрій Данилко не передумає, у фіналі відбудеться публічна смерть Верки Сердючки. Вона зі своєю «мамою» і Тімуром Мірошниченком вийдуть на малу сцену, оточену зі всіх боків глядачами. Можливо, ще й схопить свою «маму» за дупу, коли та буде їй поправляти сорочку. Скаже: «Якщо падає зірка, треба загадувати бажанння». Зніме свою зірку, покладе на підлогу – і відразу втече зі сцени лисий Андрій Данилко у вишитій сорочці. Мама підніме зірку і собі непомітно скриється. Глядач не буде розуміти, що сталося. Та відчуваватиме, що вже ніколи «Євробачення» не буде таким, як до цього з вічно молодою Веркою Сердючкою.



Якщо Сердючка попрощається, то Руслана підкреслить, що 12 років – як один день. Вчора співачка з’явилася на публіку, наче їй 18. «Знати б, що саме вона робила і в кого», –  написала моя знайома у Facebook. Руслана, звичайно, про пластичні операції мовчить, зате розказує, що не треба дотримуватися ніяких дієт, їсти все, що хочеться, це надає жіночності. Вона ж, щоб тримати себе у формі як на «Диких танцях», багато займалася у спортзалі. На фіналі вона заспіває It's Magical у 10-кілограмовій кольчузі. Буде танцювати так, що найбільша у світі сцена, як про неї кажуть учасники «Євробачення», здригатиметься. Її балет буде ще шаленішим, ніж 12 років тому на «Євробаченні-2004».

Дуже важливо, що Руслана на прес-конференції, яка транслюється на весь світ, і в приватних бліцах журналістам повторює дві речі. Перша – після Євромайдану вона вперше написала пісню. До цього часу не могла нічого писати і не давала концертів. Друга – ця пісня насамперед для хлопців, які були в АТО і готові були віддати життя за Україну. «Моя команда та я, балет і музиканти, пройшли через непрості події, але зберегли любов – сказала на прес-конференції Руслана. – Я знаю, як багато людей відчувають страждання. Я знаю, що мій виступ є дуже символічним. Знаю, що людей, які відчувають страждання, можна вилікувати любов'ю. Любов нестримна».



До речі, у цьому великим молодцем також є соліст гурту O.Torvald Женя Галич, який на прес-конференції акцентує увагу, що за участь у «Євробаченні» дякує Джамалі (завдяки її минулорічній перемозі він зберіг нерви і потрапив у фінал) та хлопцям на сході, які «забезпечують наш мир і спокій тут».

Розквіт і відчуття, що все буде добре, подарує у фіналі Джамала. Вона за цей рік стала ще чарівнішою, ніж на «Євробаченні-2016» у Стокгольмі. Якби Джа виступала з піснею I Believe in U чи «Заманили» (обидві композиції презентувала у 2017 році) у конкурсі, вона б удруге виграла. «Джамала знову найкраща», – сказали іноземні журналісти ще на першому півфіналі.



У фіналі виступлять 26 країн. Хто переможе? Я б воліла, щоб це була будь-яка інша країна, тільки не Італія. Хай переможе португалець Сальвадор Собрал з містично-красивою піснею про любов за двох Amar Pelos Dois. Хлопцеві не завадять позитивні емоції й жага до життя. У нього вада серця, до кінця року мають зробити операцію. Ведучий FM TV Володимир Бірюков розповів, що коли брав інтерв’ю в португальця, йому стало погано й довелося припинити запис.

Хай це буде представник Болгарії Крістіан Костов. Є побоювання, що 17-річного талановитого хлопця може використати Росія для політичних ігор. Та як би там не було, він привернув особливу увагу світу до Болгарії та змусив багатьох вивчити кольори національного прапора цієї країни.

Хай перемагає білоруський гурт NaviBand і відродить білоруську мову в себе на теренах. Хай перемога дістанеться представнику Норвегії –  гурту JOWST. Під їхню пісню Grab the Moment не можна всидіти на місці.

Хочеться ще з десяток країн перерахувати, які могли б претендувати на перше місце, а відповідно – право на проведення конкурсу. Наприклад, Данія, представниця якої Аня Ніссен розплакалася під час виконання Where I Am, а пізніше знову розплакалася на прес-конференції. Чи красивий дует Іллінка та Алекс Флореа з Румунії. Солістка тоді б усіх навчила співати й говорити на йодлінг.

Або Швеція, яку представляє Робін Бенгтссон із піснею I Can't Go on. Журналістки його називають Бредом Піттом і мліють від його прекрасноті (freakin’ beautiful).

Тільки не Франческо Габбані з Італії з його Occidentali's Karma. Інакше, як сказали представники «Великої п’ятірки» та України, вони щось із собою зроблять. Наприклад, Женя Галич із O.Torvald запевнив: «Якщо виграє Франческо, я зроблю на своєму обличчі татуювання його обличчя». Сам Франческо Габбані має намір у разі перемоги поголити мавпу – головного героя свого номера. Що ж тоді скажуть захисники тварин? Чергового скандалу не оминути.

багато фото та ще багато чого про фінал в статті за посиланням

http://detector.media/medialife/article/125909/2017-05-13-final-evrobachennya-smert-verki-serdyuchki/

Останнє редагування: 13 травня 2017 19:25:15 від Foxic
   
Re: Євробачення

Уроженец России Кристиан Костов, представляющий Болгарию на «Евровидении-2017» с песней Beautiful Mess, в случае победы на музыкальном конкурсе пообещал разбить награду — «Хрустальный микрофон». Видео с его словами появилось на YouTube 12 мая.

В начале ролика 17-летний Костов отмечает, что очень скучает по Красной площади и московской квартире с видом на МГУ, а также обещает после возвращения организовать фан-встречу. «Надеюсь, что я приеду в Москву с "Хрустальным микрофоном" и разобью его на видео. Я сделаю break video, и, надеюсь, оно соберет много просмотров», — добавил артист.
   
Re: Євробачення

21:20 начало финала по "UA перший".

 :-B
   
Re: Євробачення

Порядкові номера виступів:

1. Israel – IMRI – I Feel Alive

2. Poland – Kasia Moś – Flashlight

3. Belarus – Naviband – Story Of My Life

4. Ausrtia – Nathan Trent – Running On Air

5. Armenia – Artsvik – Fly With Me

6. The Netherlands – OG3NE – Lights And Shadows

7. Moldova – Sunstroke Project – Hey Mamma

8. Hungary – Joci Pápai – Origo

9. Italy – Francesco Gabbani – Occidentali’s Karma

10. Denmark – Anja – Where I Am

11. Portugal – Salvador Sobral – Amar Pelos Dois

12. Azerbaijan – Dihaj – Skeletons

13. Croatia – Jacques Houdek – My Friend

14. Australia – Isaiah – Don’t Come Easy

15. Greece – Demy – This Is Love

16. Spain – Manel Navarro – Do It For Your Lover

17. Norway – JOWST – Grab The Moment

18 United Kingdom – Lucie Jones – Never Give Up On You

19. Cyprus – Hovig Song – Gravity

20. Romania – Ilinca ft. Alex Florea – Yodel It!

21. Germany – Levina – Perfect Life

22. Ukraine – O.Torvald – Time

23. Belgium – Blance – City Lights

24. Sweden – Robin Bengtsson – I Can’t Go On

25. Bulgaria – Kristian Kostov – Beautiful Mess

26. France – Alma – Requiem
   
Re: Євробачення

зустрічаємося в 21-20 в цій гілці!

ще є час поспати перед довгим вечором  :)
   
Re: Євробачення

Уроженец России Кристиан Костов, представляющий Болгарию на «Евровидении-2017» с песней Beautiful Mess, в случае победы на музыкальном конкурсе пообещал разбить награду — «Хрустальный микрофон». Видео с его словами появилось на YouTube 12 мая.

В начале ролика 17-летний Костов отмечает, что очень скучает по Красной площади и московской квартире с видом на МГУ, а также обещает после возвращения организовать фан-встречу. «Надеюсь, что я приеду в Москву с "Хрустальным микрофоном" и разобью его на видео. Я сделаю break video, и, надеюсь, оно соберет много просмотров», — добавил артист.

Ну, не знаю... Як для мене, то я визначилась ПРОТИ кого вболівати.
Для мене пісня та особистість, що її виконує, невід*ємні.
   
Re: Євробачення

А Polska ?  :)
   
Re: Євробачення

Александру завлекли!!!!  ;o

Нечасто в Украине можно послушать реальную песню, занимавшую еще недавно первые места десятка хит-парадов.

Супер! Спасибо!
   
Re: Євробачення

Для мене пісня та особистість, що її виконує, невід*ємні.

аналогічно,
болгарину  (td)
   
Re: Євробачення

Джамалі 1 млн, Руслані 400 тисч, на шаріки 84 тисч, кустюми ведучим 1 млн, Джиджулі і ко на фанзону 5,4 млн і тд і тп ...ітого майже 1 ярд грн :beach:

Останнє редагування: 13 травня 2017 20:38:49 від Meanmen
   
Re: Євробачення

А еще и Morandi!!!!
Это вообще мировой уровень!
   
Re: Євробачення

Фанати Євробачення усіх країн охреніли від кількості фанатів Литви та Польщі на дорогах України (c)  :laugh:
:lol:
   
Re: Євробачення

болгария.
что в ней такого прикольного?
только у меня отвращение?
ватность певца вынесем за скобки.

+1

говорят геи по нему с ума сходят
   
Re: Євробачення

А еще и Morandi!!!!
Это вообще мировой уровень!

а звідки інфа?
   
Re: Євробачення

а звідки інфа?

Концерт триває зараз по першому наживо.
   
Re: Євробачення

Концерт триває зараз по першому наживо.

тю, а ми ж куди дивимось?  :)
терміново переключаюсь, дякую!
   
Re: Євробачення

тю, а ми ж куди дивимось?  :)
терміново переключаюсь, дякую!

Тільки зараз реклама пішла :)
   
Re: Євробачення

болгария.
что в ней такого прикольного?
только у меня отвращение?
ватность певца вынесем за скобки.

Прикольного мало, але за нього голосуватимуть всі ватнікі і балкани плюс маленькі дівчатка. На прикладі Меловіна ми вже побачили хто перемагає в голосуваннях. Я, звичайно, вболіватиму за Португалію.
   
Re: Євробачення

Тільки зараз реклама пішла :)

бачу, чекаю
   
Re: Євробачення

Пройшовся сьогодні по фан-зонам. На Хрещатику якийсь рух трохи є (парочка навіжених італійців, але не більше), а все інше фактично порожнє. Іноземці десь ховаються, кияни кудись повтікали. Так пусто в Києві було хіба під час Євро-2012.
   
Re: Євробачення

не повезло, пішли новини
   
Re: Євробачення

А по якому каналу дивитися? СТБ, UA Перший?
   
Re: Євробачення

Прикольного мало, але за нього голосуватимуть всі ватнікі і балкани плюс маленькі дівчатка. На прикладі Меловіна ми вже побачили хто перемагає в голосуваннях. Я, звичайно, вболіватиму за Португалію.

які балкани, ви шо?
   
Re: Євробачення

А по якому каналу дивитися? СТБ, UA Перший?
перший 22-00
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія