Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

по форуму вже який день поспіль шастав невгамовний ТімміАпостол, кусав за п"яти всіх хто траплявся на шляху, і ставив одне й те саме запитання :  "що ви кидаєтесь на людей?".... :weep:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Ви ніяк не відстане... :beee:  :tease:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

дівчата Юльки які перефарбувались у зелених, що ви кидаєтесь на людей?
Сам ти зелений, Тимку.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

по форуму вже який день поспіль шастав невгамовний ТімміАпостол, кусав за п"яти всіх хто траплявся на шляху, і ставив одне й те саме запитання :  "що ви кидаєтесь на людей?".... :weep:
Це хто тут невгамовний? Тіммі в порівнянні із ЗЕ!командою - ведмідь панда.
   
Чому в мене після довжелезного часу без зауважень відсутня можливість:
- редагувати власні дописи (виправляти помилки/очепятки)
- шукати на форумі гілки, в яких я хочу знайти якісь відомості (і не можу)
- започатковувати власні гілки врешті решт

До речі, останнє мені є не так потрібним, як перші два пункти

Зробіть щось, будь ласка

Успіхів!

МК
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Чому в мене після довжелезного часу без зауважень відсутня можливість:
- редагувати власні дописи (виправляти помилки/очепятки)
- шукати на форумі гілки, в яких я хочу знайти якісь відомості (і не можу)
- започатковувати власні гілки врешті решт

До речі, останнє мені є не так потрібним, як перші два пункти

Зробіть щось, будь ласка

Успіхів!

МК

И мне - то же самое. Плиз.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

хлопці, вам обом сюди:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.0

Написали "слєзніцу" і натиснули на неї доповідь, щоб адмін/модер звернув увагу на це ваше повідомлення.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

хлопці, вам обом сюди:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=792150.0

Написали "слєзніцу" і натиснули на неї доповідь, щоб адмін/модер звернув увагу на це ваше повідомлення.

 :-B
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

:-B
Получилось?
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Получилось?

Как горохом о стену.  :laugh:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Наприклад всі Юльки так роблять, хто не за юльку тйо ворог України, тепер так почали робити Зеленські... В чому проблема зеленобілосердешна?

В перших же словах - брехня. А отже далі буде срач.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Вот вам выше - типичный пример  :dirol: 

Приклад чого? Як можна запустити срач?

Так для того і потрібен неупереджений модератор щоб розібратись і забанити ініціатора.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Уважаемые фупчики!

Бесполезно вас всех модерировать. ФУП всегда был срезом общественного мнения - вот и сейчас те, кто голосовал за Зе, уверен, что их большинство.

Я никогда не поддерживала юльков, терепеть не могу порохоботов, а сейчас точно не могу поддержать агрессивных зеленоботов.

Но к чему меня призывает Зеленый крокодил? К искусственному поддержанию "чистоты"? Так ведь каждый из вас видит это по-своему.

Я не собираюсь вставать на чью-то сторону. И кого-то поддерживать. Или быть цензором.

ФУП - саморегулирующаяся система. Здесь не поощряются только те, кто защищая свои идеи, оскорбляет других. Все остальное можно 1) попробовать понять 2) простить 3) принять. Если не получается - 1) убедить, 2) доказать, 3) обаять.

Вы скажете - мы живем в условиях войны. Мы не забываем об этом ни на минуту. Но мы в войне с другой страной, а не друг с другом.

Любая сепарская или пророссийская пропаганда прощелкивается вами очень быстро, и вы мне об этом сообщаете. Я делаю иногда исключение для наших бывших граждан, очень давно присутствующих на форуме - если я исключу их из нашего общества, их совсем затянет болото. Это радикально ограничит их мировоззрение. Ведь каждое ваше доброе слово имеет значение.

Именно поэтому призываю вас сдерживаться, искать слова и находить решения - когда ваша точка зрения будет высказана, но вы не осокрбите своим словом своего оппонента. Ведь общение на форуме должно быть игрой, удовольствием, а не убийством.

Мы все с вами гордые граждане одной страны. Нам нечего делить. Мы вместе строим Украину. Это те, нелюди из-за поребрика, хотели бы. чтобы мы перегрызли друг другу глотку. А у нас другая цель. Быть сильными, быть самыми богатыми, быть обществом, где комфортно живется старикам и где радуются дети.

И не на зло врагу. Это нужно нам с вами. Каждому из нас - и юльку, и порохоботу и стороннику Зе.

Так может хватит постоянно войны устраивать на форуме на радость хуйло?

Показова що пані Правда не згадала про дрищів. А все почалось саме з них.
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

В перших же словах - брехня. А отже далі буде срач.
Ти давно слідкуєш за діями Миросі і Тігріка полосатого і інших тіпа дідуся? Що теж рішив у їх команду залізити ?
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Приклад чого? Як можна запустити срач?

Так для того і потрібен неупереджений модератор щоб розібратись і забанити ініціатора.

Не упереджений це що ? Юльки вважають що вони не упереджені))) Зелені тепер вважають що вони, за Порошенка чи за Свободу теж так вважають...


Але єдиний тут не упереджений це Я)))))
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Показова що пані Правда не згадала про дрищів. А все почалось саме з них.
Аж поперла не упередженість))))  [KA]
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Ти давно слідкуєш за діями Миросі і Тігріка полосатого і інших тіпа дідуся?
ану розкажи, що ж то за "дії" такі особливі
якщо макання тебе щоразу у твої іспражнєнія, то вже вибачай, але подеколи важко пройти повз дурість  :gigi:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

ану розкажи, що ж то за "дії" такі особливі
якщо макання тебе щоразу у твої іспражнєнія, то вже вибачай, але подеколи важко пройти повз дурість  :gigi:
Знову кидаєшся на простих і адекватних людей?  :facepalm1:
   
Re: Шановна Олена Юрівна :give_rose:

Тіммі, то ти - простий чи адекватний? :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія