Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вчора я отримав шок Америка почала руйнуватися збмоєї вулиці

Вчора побачів у сусіда опен хаус цє коли приходять покупці. дивитися хату сусід попросив за хату 750 тисяч  продає бо вжє немає роботи і не можє плптити за будинок
   
на кінці вулиці також почали продавати хату просять 1 міліон двісті тисяч дол
хто писав що в мене негарна єрія
   
Америка йобнута країна де ціни на дома і квартири скажені і не відповідають реальності

саме дивне що знаходятся йобнуті що платять такі гроші за фанерну халупу і кімнату з тарганами  :facepalm:
   
Америка йобнута країна де ціни на дома і квартири скажені і не відповідають реальності

саме дивне що знаходятся йобнуті що платять такі гроші за фанерну халупу і кімнату з тарганами  :facepalm:

бо іпотека. платили б готівкую, ціни б пристосувались до реальної сейвін капасіті.
   
Ми валимося в прірву інфляціі
   
Ми валимося в прірву інфляціі
Напечатали 10 трл. за последние 2 года
   
бо іпотека. платили б готівкую, ціни б пристосувались до реальної сейвін капасіті.
коли я бачу на ютубі ролики з Америки, я радію що в Україні банки не так дурять свій власний народ, як в Америці, де гроші малюють з повітря
   
саме Америка винна в кризі 2008 по всьому Світу

бо понарощували грошових бульбашок банки, через потакання владою, і лопнули, зачепивши і економіку іншіх країн

Кенеди пробував боротися з Уол Стрітом і єврейскім лобі і був застрелений найнятим масонами кілером Лі Харві Освальдом
   
коли я бачу на ютубі ролики з Америки, я радію що в Україні банки не так дурять свій власний народ, як в Америці, де гроші малюють з повітря

ти дебіл)))) і в цьому твоє щастя)))
ті трильйони доларів якаі щороку друкує гамерика - з повітря і нічим не підкріплені крім мільярдів таких дебілів як ти -  бо  єдина причина чому при такому скаженому постійному друку друкарського верстату амеркиа не тоне в гіперінфляції - атк це те що вона ці долари виплативши на соціал раз - і зібравши налогами - відразу щоб уникнути гіперінфляції - зкидує залежнми від неї бантустанам типу україни))) під відсотки - як іто вважають щастям - і в результаті інфляціє росте не в гамериці з приставкою гіпер - а рівномірно по всьому залежному від неї світі)))) що маєвиглядж постійного зростання цін. бо гривня і інші гроші бантустанів - то лиш похідні від долара . які своєю інфляцією тримають долар на плаву і забезпечують йому купівельну здатність )) і банутстанці типу тебе вважають то щастям - бути на побігушках у сша - попри те що вже доїплись до мишей - і за 30 років нового молодшобратства вимерли на третину - з катастрофічними перспективами

і це прекрасно - соціальний дарвінізм . українцям - колективну премію дарвіна - за звільнення біосферу від своєю недолугої мерзенно присутності - під співи слава україні і ще не вмерла

ну хіба це не перкрасно)
   
 В мире и у нас лютое падение покупательского спроса. Хотя в США,ессесно,не так как у нас. Народ при ЗЕлени обнищал.
   
Ми валимося в прірву інфляціі
Прийдеться чую і тобі план евакуація в Україну робити, робив багатьом я.

Тут не буде клопоту будеш богатим і працювати не треба, квартир 10 купиш будеш як пан. Там кірдик що тобі що дітям.

   
Пожевеш старість без клопоту маючи з квартир 5.000 долларз на місяць. Але ті 5 в Україні як 30 в штатах.
Тут рай, там и Вже нічого не добтешся, попереду старість. Всі ви повертайтесь до нені коли всираетест там, негя всіх приймає, дає все найкраще.
   
На початку 2019 року валовий борг США був 20 трлн, зараз 28.5 трлн

https://www.usdebtclock.org/

Без збільшення кількості товарів, будинків, машин, ділянок тощо грошова маса збільшилась на 29/20 = на 45%

Значить підтягнуться і ціни
   
В мире и у нас лютое падение покупательского спроса. Хотя в США,ессесно,не так как у нас. Народ при ЗЕлени обнищал.

Нікуя, мироська зі смоктяшкою в шоколаді
   
это флиперы, сейчас рынок флиперов.
Люди берут любую недвижку быстро проводят косметический ремонт, красят , убирают , моют, меняют технику, кабинеты на кухне, освежают санузлы , вылизывают газоны, кустики. Домик начинает выглядеть как новая конфетка и через время   его выставляют на продажу уже с новым ценником. На сотку две дороже.
Все надеются урвать
   
коли я бачу на ютубі ролики з Америки, я радію що в Україні банки не так дурять свій власний народ, як в Америці, де гроші малюють з повітря
:lol: звідки, ви, ідіоти лізете?
   
на кінці вулиці також почали продавати хату просять 1 міліон двісті тисяч дол
хто писав що в мене негарна єрія
а твоя хата скільки коштує ?
   
а твоя хата скільки коштує ?
То не його хата, його земля у нього під ногтями лише.
Хата кредитом, платежі по виплата прострочені. Арештовані рахунки та майно живе у палатах та фургоні тепер. Харчі у дитини в Ваві бере на її кредиту, їсть  котячі консерви вже.

Отакий фінал емігранта, як не хорозмрився, а голрдранцем став.


   
а твоя хата скільки коштує ?
600 тисяч
   
То не його хата, його земля у нього під ногтями лише.
Хата кредитом, платежі по виплата прострочені. Арештовані рахунки та майно живе у палатах та фургоні тепер. Харчі у дитини в Ваві бере на її кредиту, їсть  котячі консерви вже.

Отакий фінал емігранта, як не хорозмрився, а голрдранцем став.

їсть консерви і мявкає
   
Його хата Тюрма у нью Джерсі, вздоровенні темні хлопці вже  чекають на вудіка у темряві з салідол ом.
   
їсть консерви і мявкає

 :laugh:
Любиш читати мене, прызнавайсь падонак.
   
ні не люблю ти скотина
   
ні не люблю ти скотина
Я ні, просто ти відвик від щирих людей, ти там як селюк серед мільярдерів.
   
Вцеди гранчак  шипру та пильну щоби у намет полісмен не засвітих ліхтарем, бо всеришся собачими консервами, голодранець.
   
Будеш вчити темного пітона у тюрмі, русскім язиком, тобі темні хлопці з салідол ом у хаті в тюрмі імаліровпною кмужкою покажуть які вони стоматолог.
   
Проклеюй намет сілікон ом, у яни в Ваві візьми, та сідай по окіяну, греби до України, бідося. Там тебе заб'ють темні хлопці з салідол ом та злими намірами.
   
Америка йобнута країна де ціни на дома і квартири скажені і не відповідають реальності


А де відповідають? Ти ще бачив цін в Ванкувері, Сіднеї чи Торонто після яких ціни на житло в Каліфорнії здаються більш ніж розумними, а у Флориді то взагалі на шару були до Ковіда.
   
ні не люблю ти скотина
Тати ахєл, все, не розмаховуй на товаришування, ти мене вбив невдячністю.
   
ні не люблю ти скотина
Тати ахєл, все, не розмаховуй на товаришування, ти мене вбив невдячністю.
   
600 тисяч
а чому так скромно? Ти ж український єврей, мало би бути в тебе півтора мільйона, а сусідське житло вдвічі дешевше
   
Америка йобнута країна де ціни на дома і квартири скажені і не відповідають реальності

саме дивне що знаходятся йобнуті що платять такі гроші за фанерну халупу і кімнату з тарганами  :facepalm:
В Європі теж ціни на нерухомість різко злетіти за останні півроку.
   
В Європі теж ціни на нерухомість різко злетіти за останні півроку.

І в Україні злетіли.
   
В мире и у нас лютое падение покупательского спроса

Чаво? У нас инфляция прет.... Недвига +13% за прошлый год...
   
А я вчора побачила огляд Porsche Tower і зрозуміла, що ваша Америка точно загниває :laugh:

   
клятий Захід - друге століття ніяк не згниє)
   
хто писав що в мене негарна єрія
Треба щоб п'яток- десяток негрів будинки купили.
Для підвищення ціни на житло на районі.
   
Голодранець, як тобі не соромно на фоні порше пауер жити у трущобах. Позорижче.
   
А я вчора побачила огляд Porsche Tower і зрозуміла, що ваша Америка точно загниває :laugh:

https://youtu.be/hT9nG0E65kg

Навпроти нього  російскій магазин Татьяна а подаль  був будинок котрий впав
так що так
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія