Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За Шмот))

Re: За Шмот))

https://www.youtube.com/watch?v=iiGBYNQ2Nfs

Я випав з тренду)))
пс. Ну я все ж таки пролетарій скорше))—— тому і мушу працювати((
Не мусив би——не працював би.
Є чим зайнятися.
   
Re: За Шмот))

Разные есть.
Вот у нас в школе мама одноклассника дочки ходит с верту з 8 штук например.
И все остальное соответствует.
Они в Лондоне больше чем в Черновцах.

Пацуркивский?  (P)
   
Re: За Шмот))
tyv

Село з перфратором поїхало до Німеччини дивитися як кацапи купують лук :laugh:  західних брендів доречі  :lol:
   
Re: За Шмот))

Жалко Серегу .Кризис среднего возраста и связанные с этим комплексы,видны невооружённым взглядом
   
Re: За Шмот))
tyv

Глянув трохи відео, це капєц, кацапський треш  :D
Носять гуччі-діор і зару)

Писи. Беник, ти в дитинстві і в юності був голодранцем?
   
Re: За Шмот))

Жалко Серегу .Кризис среднего возраста и связанные с этим комплексы,видны невооружённым взглядом

Да ваще нет))
Развлекаюсь я))
Комплексов.нет
Люблю просто прикупить чего— нибудь веселенького))——
С черепушками или с провокационными надписями))( будет позже в моем новом луке))
Серега обычно—— эпатаж и пощечина общественному вкусу))
   
Re: За Шмот))

Глянув трохи відео, це капєц, кацапський треш  :D
Носять гуччі-діор і зару)

Писи. Беник, ти в дитинстві і в юності був голодранцем?

Та ні в принципі))—— як всі.
пс. Ти краще глянь на дєвочку там десь в відосіках—— Калашнікова—— на ній шмаття як всі моі заощадження рахуючи Шикарну Квартиру(с) )))
   
Re: За Шмот))

я,коли дивлюся на русаків,а і Українці деякі такі ж,згадую цей фільм.
правда там замість снігу пальми ростуть,але асоціації в мене з цим такі.

і не знаю,коли вони розказують за отой лук за мільйони,певно хочуть викликати заздрість і подив,а виходить шо я оглядаю витатуованих і вицяцьканих білих мавпенят.
це краще ніж рибки в акваріумі.

   
Re: За Шмот))

там якийсь ідіотичний культ одягу :facepalm:
купувати якісь клоунські наряди і ще пам'ятати скільки і шо коштує
ад бля
ніхто ніде не звертає крім україни і росії не звертає уваги як і в що ти одітий,  а тут пісдєц
   
Re: За Шмот))

там якийсь ідіотичний культ одягу :facepalm:
купувати якісь клоунські наряди і ще пам'ятати скільки і шо коштує
ад бля
ніхто ніде не звертає крім україни і росії не звертає уваги як і в що ти одітий,  а тут пісдєц
Да-да  :laugh:
То-то, у того же Ника Вустера в Инстаграм более 5.5 миллионов фолловеров.
   
Re: За Шмот))
N88

Ще мені череп не заміряли на рахунок ментальності))
пс. Якщо б мені запропонували би в Москві від 5 000 евро—— я би поіхав.——Було б цікаво.

Павлику Морозов, перелогіньтесь
   
Re: За Шмот))

я,коли дивлюся на русаків,а і Українці деякі такі ж,згадую цей фільм.
правда там замість снігу пальми ростуть,але асоціації в мене з цим такі.

і не знаю,коли вони розказують за отой лук за мільйони,певно хочуть викликати заздрість і подив,а виходить шо я оглядаю витатуованих і вицяцьканих білих мавпенят.
це краще ніж рибки в акваріумі.

https://www.youtube.com/watch?v=W27PnUuXR_A

Шикарнючий відосик))
Дуже дякую))
Знайшов деякі аналогіі)))))
пс. В мене тут неподалечку є якась община така чорна——час від часу ідуть на автобусі зі мною на зібрання своі( може в церкву)——от вони там всі так само виглядають))
Ще згадую що перше враження від німецьких негрів було——афігєть як стильно вдягненні)))( це звичайно доглянуті такі негри були))
   
Re: За Шмот))

Я вийшов на роботку——йду по вулиці, розглядаю оточуючих німців(((
Оцінив свій лук сьогодняшній у 500 евро( годинник 250)(((
Іду і відчуваю і себе і німців цих ніщєбродами(((
Якесь неправильне почуття—— треба щось робити((
А яке має бути відчуття?
Тим більше, коли йдеш на роботу?
   
Re: За Шмот))

Чи , може, треба ходити, як вожді деяких африканських країн - з півкілограмовими брильянтами на пальцях?
   
Re: За Шмот))

там якийсь ідіотичний культ одягу :facepalm:
купувати якісь клоунські наряди і ще пам'ятати скільки і шо коштує
ад бля
ніхто ніде не звертає крім україни і росії не звертає уваги як і в що ти одітий,  а тут пісдєц

Ну насправді це так, але є і нюанси.
Все ж таки різниця виміряється цінником.——
Є тут і такі бабці—мільйонерки що дуже добре на цьому розуміються і будь—що не вдягнуть))
Ну і залежить де людина обертається——в яких сферах—— в Кьольні дуже багато медіа—виробництва——кіностудіі,театри, телебачення——— там в принципі прийнято звертати увагу на бренд.
Гляньте на того ж Дітера Болена з тв——він як ті негри на відосику——ще й вишуканіше)))
пс. Ну і ще йшла по телебаченню документалка про життя сім"і Гайсенс—— колишній власник бренду "анкл сем"——— тіпа лакшарі сімейка))——
Німці по різному сприймали іх на тв——пролетаріат як фріків—— але люди іхнього кругу досить нормально.

пппс. Тобто відношення до цього "світу моди" залежить від гаманця.
   
Re: За Шмот))

Чи , може, треба ходити, як вожді деяких африканських країн - з півкілограмовими брильянтами на пальцях?

Всі знають мою схильність до репчика послухати)))——
Так ось—— там є цікаві екземпляри з такою поведінкою))—— вся ця мішура і блінк—блінк)))
Часом прикольно)))
пс. А гляньте на Флойда Мейвейзера))——ось стіляга)))
ппс. Поза тим всім образом життя( весь цей блінк—блінк)—— вони багато грошей роздають на благочинність наприклад.—— це ж супер?
   
Re: За Шмот))

А яке має бути відчуття?
Тим більше, коли йдеш на роботу?

Коли я на основну роботку йду——я абсолютно не парюсь))—— я і туди і назад в робочій формі і в робочому взутті(((
А ось коли я підробляти хожу час від часу——там вже нормальний лук повсякденний—— тому й задумався))
   
Re: За Шмот))

Всі знають мою схильність до репчика послухати)))——
Так ось—— там є цікаві екземпляри з такою поведінкою))—— вся ця мішура і блінк—блінк)))
Часом прикольно)))
пс. А гляньте на Флойда Мейвейзера))——ось стіляга)))
ппс. Поза тим всім образом життя( весь цей блінк—блінк)—— вони багато грошей роздають на благочинність наприклад.—— це ж супер?
Ну і?
Роздають на благочинність - і добре, бо скільки одній людині треба?
А до чого тут репчик, мішура, стіляги - це все так втомлює крикливістю, несмаком.
Мені в 20 років теж хотілося побільше шмаття, і я заздрила деяким дамам : от, думала собі, якась стара дама в такому класному вбранні, а я маю гарне тілечко, одягнене в простеньке платтячко!! ( а зараз дивлюся у шафу - є одяг і взуття, які купила пару років тому - і ще не носила..)
Але ж Вам, Сергію, уже не 20, Ви он рік народження самі виставили, --
То нащо Вам, мужчині,  оці понти?
Ви ж не Карасьов якийсь??
   
Re: За Шмот))
ATF

Я папрашу! У нас основна фішка - зубажіння! Спитайте дідуса і олдбоя з соусом.
   
Re: За Шмот))

Ну і?
Роздають на благочинність - і добре, бо скільки одній людині треба?
А до чого тут репчик, мішура, стіляги - це все так втомлює крикливістю, несмаком.
Мені в 20 років теж хотілося побільше шмаття, і я заздрила деяким дамам : от, думала собі, якась стара дама в такому класному вбранні, а я маю гарне тілечко, одягнене в простеньке платтячко!! ( а зараз дивлюся у шафу - є одяг і взуття, які купила пару років тому - і ще не носила..)
Але ж Вам, Сергію, уже не 20, Ви он рік народження самі виставили, --
То нащо Вам, мужчині,  оці понти?
Ви ж не Карасьов якийсь??

Я в побуті до речі дуже невибаглива людина))
Можна сказати——спартанські умови——це для мене))
Але мені подобається час від часу здивувати оточуючих)))——
Прийшли на благодійний бал у вишуканий ресторан, елітка Чернівців ходить напонтована——у вечірніх сукнях і "всьо найкраще"))—— і я такий у байці від Якуза——з надписом——"fuck off i"m becoming a drug dealer")))
Весело))
Не подобається мені——як всі))
   
Re: За Шмот))

Коли хочеться епатажу - це або вікове ( 13-15 років), або щось глибоко внутрішнє - щось хочете довести іншим
   
Re: За Шмот))

Коли хочеться епатажу - це  вікове ( 13-15 років)

Ну десь на 25 я себе й відчуваю)))
Ну і сили та натхнення вистачає ще на 25— ти річних)))
В деяких видах спорту( або на роботі)—— ще й загоню якогось))( або якусь))
   
Re: За Шмот))

На модних вулицях французьких та італійських міст головні покупці росіяни та китайці,  більше лохів в такій кількості не має жодна країна.
   
Re: За Шмот))

На останніх відосиках багатьох модних обзорщиків( жінка дивиться)—— плач про закритий в Москві бутік Версачі))
А в Кийові є такий?
пс. Де в Кийові до речі купують такий Шмот?——
Тіпа сумки за декілька тисяч баксів— годинники— ювелірку?
пс. В Кьольні теж напряг з такими брендовими речами((—— ну не так щоб зовсім напряг, але треба знати місця (( ( щоб знайти той самий Гуччі наприклад)
   
Re: За Шмот))

На останніх відосиках багатьох модних обзорщиків( жінка дивиться)—— плач про закритий в Москві бутік Версачі))
А в Кийові є такий?
пс. Де в Кийові до речі купують такий Шмот?——
Тіпа сумки за декілька тисяч баксів— годинники— ювелірку?
пс. В Кьольні теж напряг з такими брендовими речами((—— ну не так щоб зовсім напряг, але треба знати місця (( ( щоб знайти той самий Гуччі наприклад)
Вул. Хрещатик. Пассаж

   
Re: За Шмот))

   
Re: За Шмот))

На останніх відосиках багатьох модних обзорщиків( жінка дивиться)—— плач про закритий в Москві бутік Версачі))
А в Кийові є такий?
пс. Де в Кийові до речі купують такий Шмот?——
Тіпа сумки за декілька тисяч баксів— годинники— ювелірку?
пс. В Кьольні теж напряг з такими брендовими речами((—— ну не так щоб зовсім напряг, але треба знати місця (( ( щоб знайти той самий Гуччі наприклад)

Ми кожен рік скупляймося у Kиєві у всі.свої.

 Бо desuel, Fendi  і H&M є будь де, а українский дізайн- лише в Україні.
   
Re: За Шмот))

Ми кожен рік скупляймося у Kиєві у всі.свої.

 Бо desuel, Fendi  і H&M є будь де, а українский дізайн- лише в Україні.
Теж сподобалося, до того ж в наших непогані лекала, до чого я, як маюча корочку швачки-моториста, дуже прискіпливо відношуся.
   
Re: За Шмот))

Да-да  :laugh:
То-то, у того же Ника Вустера в Инстаграм более 5.5 миллионов фолловеров.
хто такий той вустер?
   
Re: За Шмот))

Фламінго,  а яким було дитинство?  В тебе й тато й мама були?
Як школа проходила?  Перше кохання?  Що робилося, по закінченню школи/пту?
   
Re: За Шмот))

Пацуркивский?  (P)

нигуя себе поцан в теме  :rotate:
   
Re: За Шмот))

Воно якесь хворе.Лисе,облізле,гнилувате.Полуватне.Дворняга...Який там лук в дворняги?
   
Re: За Шмот))

хто такий той вустер?
:weep:  :lol:
   
Re: За Шмот))

нигуя себе поцан в теме  :rotate:

Да.
В теме ))
Но речь не про Пацуркивского была.
У тех про кого я говорю—— рыночек овощной на Калинке.
   
Re: За Шмот))

Работали сегодня в предместье Кельна на вилле такой приличной.Люди недвижкой занимаются семейно.Дома и квартиры по Кельну.
Все включая детей совсем маленьких——в брэндах разодетые.Девочка принесла вещи с чистки——помогал донести—— сплошной Бербери и Кензо вперемешку с Габанной.
Не знаю—— возможно зависит от сферы деятельности. Вот эти все медийные——так они точно все в фирме ходят.
А так—то пролетариат понятно что тарится в массмаркете.
   
Re: За Шмот))

Воно якесь хворе.Лисе,облізле,гнилувате.Полуватне.Дворняга...Який там лук в дворняги?

Ще один Ален Делон))
Кидай фоточки——оцінимо тебе?
Чи засциш?))
   
Re: За Шмот))

Работали сегодня в предместье Кельна на вилле такой приличной.Люди недвижкой занимаются семейно.Дома и квартиры по Кельну.
Все включая детей совсем маленьких——в брэндах разодетые.Девочка принесла вещи с чистки——помогал донести—— сплошной Бербери и Кензо вперемешку с Габанной.
Не знаю—— возможно зависит от сферы деятельности. Вот эти все медийные——так они точно все в фирме ходят.
А так—то пролетариат понятно что тарится в массмаркете.

Круг общения обязывает. Знаешь точку на Красноармейской? Мы с компаньоном однажды имели там встречу. Пока говорили - Романюк зашёл глазами поцинковать. Потом Сидляр...
Люди - заложники образа. Я ебу такие цены за шкары...

   
Re: За Шмот))

Круг общения обязывает. Знаешь точку на Красноармейской? Мы с компаньоном однажды имели там встречу. Пока говорили - Романюк зашёл глазами поцинковать. Потом Сидляр...
Люди - заложники образа. Я ебу такие цены за шкары...

Показати зображення...

Так лабутены ж наверное?))
пс.Обое могут себе позволить))
   
Re: За Шмот))

Круг общения обязывает. Знаешь точку на Красноармейской? Мы с компаньоном однажды имели там встречу. Пока говорили - Романюк зашёл глазами поцинковать. Потом Сидляр...
Люди - заложники образа. Я ебу такие цены за шкары...

Показати зображення...
це не Фотошоп? Бо ким треба бути, що б так цінники ліпити на дорогущі туфлі?!
   
Re: За Шмот))

Так лабутены ж наверное?))
пс.Обое могут себе позволить))

Зато на Машзаводе работяги спины гнут за копейки. И всех акционеров Сидляр прокинул с дивидендами доп.эмиссией акций, которые сам же скупил. Т.е. кидалово в чистом виде. :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія