Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тільки не Порошенко

Re: Тільки не Порошенко

Не: Зе, По, Ю, Бо...

ЗЕ!бильно (tu)
   
Re: Тільки не Порошенко

ЗЕ!бильно (tu)

Заціпило на цьому слові?
   
Re: Тільки не Порошенко

Так наче й вибору нема.
   
Re: Тільки не Порошенко

Заціпило на цьому слові?

ЗЕ!дегенеративно!

Пойдёт?
   
Re: Тільки не Порошенко

Зрозумів, аргументації немає

як нема?
комусь знову хочеться Ілловайська, ДАПа, Дебальцева, Донецька, котлів, "форсувань Керченської протоки" катерами?
офшорів, брехонь, зрад?
та ви подуріли
   
Re: Тільки не Порошенко

як нема?
комусь знову хочеться Ілловайська, ДАПа, Дебальцева, Донецька, котлів, "форсувань Керченської протоки" катерами?



хуйло вас, малороссов, спрашивать не будет.

офшорів, брехонь, зрад?

Ну, а этого сейчас в избьітке!

Или тьі только с Эссена вернулась и не в курсах?

   
Re: Тільки не Порошенко

І які , якщо не секрет, причини «так»

У косташу? :laugh:  Програмний код так написано.
   
Re: Тільки не Порошенко

як нема?
комусь знову хочеться Ілловайська, ДАПа, Дебальцева, Донецька, котлів, "форсувань Керченської протоки" катерами?
офшорів, брехонь, зрад?
та ви подуріли

Клініка....
   
Re: Тільки не Порошенко

Так я вроде помню у него ПАП министром экономики был не?
А дехто, саме в цей час, на роялі грав...
   
Re: Тільки не Порошенко

А дехто, саме в цей час, на роялі грав...
Так а я о чем обоих в топку  :-)o  есть же нормальные люди
   
Re: Тільки не Порошенко

Клініка....
оце й усе, що ти можеш сказати? жидєнько...
   
Re: Тільки не Порошенко

А дехто, саме в цей час, на роялі грав...
А що краще/гірше - бути міністром у Янучари чи грати на роялі?
   
Re: Тільки не Порошенко

А що краще/гірше - бути міністром у Янучари чи грати на роялі?

недалеко одне від одного, але міністром однозначно гірше, ганебніше, підліше
з огляду на те, яким наче став педріотом...
   
Re: Тільки не Порошенко

И шо ж случилость такого после 19 года, шо все должны снова возлюбить Свыню? B-) Доляр стал по 100, "всепропало", Сдали кацапам Украину, как пророчествовали проросята, горестно вырубывая сирень?
Аж ничего. Хуже не стало. Хиба шо для свынолюбов. но это их сексуальные проблемы.
   
Re: Тільки не Порошенко

недалеко одне від одного, але міністром однозначно гірше, ганебніше, підліше
з огляду на те, яким наче став педріотом...

А если ещё учесть, что он брата съел!

То вааще...
   
Re: Тільки не Порошенко

Шик (tu)

Хм це ти чі ні
   
Re: Тільки не Порошенко

На підставі чого вони могли її змінити, просто цікаво?
На підставі того, що Зе виявився (і це було цілком прогнозовано!) випадковою людиною у кріслі преза?
Але ви зараз не враховуєте однієї малесенької деталі - далеко не для кожного українця світ замкнувся на цьому ганебному баризі з гуттаперчевою совістю і повною відсутністю будь-якої моралі.
Тож у прагненні позбутися Зе з найвищої держпосади дааааалеко не кожен згадає про те, що один барига ну дууууууже хоче знову у президенти

спробуйте уявити 2 тур, в бюлетені По і Зе.
   
Re: Тільки не Порошенко

спробуйте уявити 2 тур, в бюлетені По і Зе.

спалити під ЦВК
   
Re: Тільки не Порошенко

На жаль, населення буде ґолосувати саме так - політичні антівакси...
   
Re: Тільки не Порошенко

Мені значно цікавіші поточні установки адептів позиції "Тільки Порошенко! І ніхто інший!"
Чому ж ніхто інший? Зескот активно перетікає в сусідню посудину кацапського лайна з Мураєвим і Разумковим. А порохоботів занадто мало, щоб зробити електоральну погоду.
   
Re: Тільки не Порошенко

Якби невакцинованих позбавили права голосу, то Порошенко набрав би 73% :)
   
Re: Тільки не Порошенко

ДослУхайтеся ЛАРТИ - вона абищо казати не стане. Вона чітко знає, де, за що і скільки платять. Як кажуть коцапи, чітко тримає носа по вітру.

Ларта може знає, а я не можу не знати. Я б хотів уточнену інформацію від вас, скільки платять
   
Re: Тільки не Порошенко

А що краще/гірше - бути міністром у Янучари чи грати на роялі?
А ти при овочу яку посаду займала?
   
Re: Тільки не Порошенко

спробуйте уявити 2 тур, в бюлетені По і Зе.
запросто уявила
і що?
   
Re: Тільки не Порошенко

Ларта може знає, а я не можу не знати. Я б хотів уточнену інформацію від вас, скільки платять
мені?  ;o хто?  ;o
   
Re: Тільки не Порошенко

як я і писав починаючи з 2014 р. навіть будь-яка випадкова людина просто з вулиці буде кращим президентом ніж скотина Петро Порошенко

і хуйло теж ?  :)
   
Re: Тільки не Порошенко

і хуйло теж ?  :)
Хуйло - не громадянин України, не перегибайте
І тим більше - не "випадкова людина з вулиці"
   
Re: Тільки не Порошенко

А есть предвыборное обещания ? Ну что еще может быть у Пети, что он не обещал ?
Проголосую если пообещает посадить Зе , и досрочно уйти с поста, если не выполнит обещанное .
   
Re: Тільки не Порошенко

Відношення до Порошенка не змінилось.
А його палким прихильникам рекомендую подумати над прислів'ям індіанців:" Якщо ти помітив, що вже скачеш на дохлому коні - злазь із нього!"
   
Re: Тільки не Порошенко

ТС, прикрути голо сувалку:

За кого вы проголосовали бы, если бы можно было откатиться в 19-й год - за Тимошенко или за Порошенко?
Кого бы вы вывели во 2-й тур?  ;)

Здається, не маю такої функціональної можливості
   
Re: Тільки не Порошенко

Відношення до Порошенка не змінилось.
А його палким прихильникам рекомендую подумати над прислів'ям індіанців:" Якщо ти помітив, що вже скачеш на дохлому коні - злазь із нього!"
Так их беда в том, шо другого "коня" у них просто нет. От и подскакивают на месте.
   
Re: Тільки не Порошенко

яблоко от яблони.Если папашка, фабрику скоммуниздил, то что ожидать от  щенка? Вы посмотрите на мажоров у себя в регионе. Их папашки, которых чучук сохранил (для этого устранили Черновола) по наследству передали хлебные корыта. Ничего не создал шоколадный хряк. лимонщик, потому что использовал служебное положение для обогащения. Меркель вон до сих пор в магазины общественные ходит.А это чмо правило. Понятное дело, что мажоры на местах его поддерживают. Понятно что журналисты тоже. Он хорошо их финансирует.  Суть журналиста
   
Re: Тільки не Порошенко

Так их беда в том, шо другого "коня" у них просто нет. От и подскакивают на месте.

Переконаний, що на подібних "опросах" - навіюваннях хтось непогано заробляє, штучно тримаючи рейтинг Порошенка "на плаву", хоч і у дещо сумнівній номінації як "Кількості згадок прізвища політика в Інеті" ;)
   
Re: Тільки не Порошенко

як нема?
комусь знову хочеться Ілловайська, ДАПа, Дебальцева, Донецька, котлів, "форсувань Керченської протоки" катерами?
офшорів, брехонь, зрад?
та ви подуріли

це емоції. все одно найімовірніше доведеться вибирати між зе і по
   
Re: Тільки не Порошенко

На підставі чого вони могли її змінити, просто цікаво?
На підставі того, що Зе виявився (і це було цілком прогнозовано!) випадковою людиною у кріслі преза?
Але ви зараз не враховуєте однієї малесенької деталі...
...якби Мирослава за нього не проголосувала, то ЗЕ міг би й не виявитися у кріслі преза. Нє?
   
Re: Тільки не Порошенко

це емоції. все одно найімовірніше доведеться вибирати між зе і по
Справді? Емоції??? а може зовсім недавні трагічні події, роль вашого ідола в яких мав би визначити суд?
   
Re: Тільки не Порошенко

Зе -скот тре гнати як собак!
   
Re: Тільки не Порошенко

ні
так

Апостол бачить твої потуги зробити диктатуру з допомогою клану котрі Поліна по суті
   
Re: Тільки не Порошенко

Справді? Емоції??? а може зовсім недавні трагічні події, роль вашого ідола в яких мав би визначити суд?
какой суд? какие законы? ты сравни пенсию учителя, судьи и плокулола. Да и дупутата, который для хозяеев законы принял
   
Re: Тільки не Порошенко

...якби Мирослава за нього не проголосувала, то ЗЕ міг би й не виявитися у кріслі преза. Нє?
а може просто ви якось недостатньо хотіли просунути свого Свина у крісло? Недостатньо увімкнули силу своєї думки?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія