Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В черкассах п***а..ресс

Re: В черкассах п***а..ресс

можно по другому - шнелер или квикли

по Вашому це нормально, те що було сьогодні в Черкасах?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

сучечка, ты сядешь)))

Ты вазелин уже купил? зайди в соответствующую ветку отпиши пару своих перлов.
Не флуди в ветке.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Фінікс. Ти тупа бичара. Я свідок безпосередньо на місці цих подій сьогодні в Черкасах (там на відео десь і моє бличча є) констатую, що в Черкасах сьогодні відбулочь фактичне поховання нац.корпусу в Черкаському регіоні, а також нанесено непоправима шкода всьому націоналістичному руху. Я не перебільшую. Ба навіть трохи заменьшую ту подальшу відповідальність яку нестиме за дії цих тупих тварин, що лупцбвали дівчат, жінок і стариків, справжніх ПАТРІОТІВ. Будьте ви суки продажні за московські гроші прокляті за те що ви натворили. Горіти вам в аду. Україна (принаймні черкащани)  вам цього не простять. Плач і переляк дітей що прийшли авіть не на Порошенка, а послухати гурт Мандри,дітей які жахалися цієї свори оскаженілих собак з наклейками нац.корпус. Мені до болю соромно за те що я ще вчора цю наволоч підьримував і навіть грошима. Аваков вже не відбрешетьм своїми чуйними мурликаннями.

100% .... весь их потенциал, несмотря на громкие анонсы здесь на ФУПе, стал понятен неделю назад ....когда они съездили в Козин, обоссали забор свину джуниору и обездвижили до следующей славной битвы ... и вот она ... героический захват пустой сцены в Черкассах с последующими парадом победы по улицам города ...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Биистрєеє єслi хочєтє жить! Биистрєееє!"
Опа. А я одразу й не вкурив, про що фінікс так радісно рапортував "погнали порохоботів сцанимм тряпками".
То це, виходить, просто людей, що прийшли на зустріч?
Тваю дівізію.
І що, поліцаї просто дивились на це?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

100% .... весь их потенциал, несмотря на громкие анонсы здесь на ФУПе, стал понятен неделю назад ....когда они съездили в Козин, обоссали забор свину джуниору и обездвижили до следующей славной битвы ... и вот она ... героический захват пустой сцены в Черкассах с последующими парадом победы по улицам города ...

Не знаю,куда они там ссали, но на арке ворот написано большими буквами МАРОДЁР, что соответствует правде + куча наклеек
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Опа. А я одразу й не вкурив, про що фінікс так радісно рапортував "погнали порохоботів сцанимм тряпками".
То це, виходить, просто людей, що прийшли на зустріч?
Тваю дівізію.
І що, поліцаї просто дивились на це?

Поліцаїв також отдубасили...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

На відео ідентифікований голова обласної організації БПП Сергій Кудактин, боксер і ватан, що ганебно втік від малолєток НК і не став на захист малочисельних працівників поліції, а равно і не захистив честь лідера блоку.

Оргвисновки незабаряться, панове підривники народної довіри до Президента.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Так у нас всегда любое нацдвижение канализируют в сторону фашизма или дебилизма. Умело так.
А эти мололетние хунвейбины рады стараться.
Йобта, выборы через 2,5 недели.
Голоси за кого хочешь!
Нет, сцену захватим!
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Когда членов нк будут расселять по сизо ,за вас никто не вступиться кроме вас самих.не обижайтесь  вы сами  виноваты .
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Не знаю,куда они там ссали, но на арке ворот написано большими буквами МАРОДЁР, что соответствует правде + куча наклеек


Прошу прощения ....забыл упомянуть и этот славный подвиг ....  :weep:
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Педро по завєтам хуйла прикривається жінками і дітьми? Круто!
Я безпосередній свідок подій. Вся ці свора собак почала свій шабаш вже ПІСЛЯ виступу Порошенка, а під час коли його авто і супровід ВЖЕ вирушили з площі. І тідьки тоді вони почали спочатку фаєри палити і вже коли порохі і слід простиг почали погроми проти жінок дітией та старців. Хуйвейбіни хуєві.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

А мо жет этих титуханов в тёмную юзает ... Порох??  ;o
Он поимел плюсы с этого всего.
Показать оскал ЗЕ "порядка".

Останнє редагування: 9 березня 2019 22:45:35 від Serge_D
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Прошу прощения ....забыл упомянуть и этот славный подвиг ....  :weep:

Соответствует истине,не?

Кста, как там расследование мародёрства продвигается?  B-)
   
Re: В черкассах п***а..ресс

   
Re: В черкассах п***а..ресс

Так у нас всегда любое нацдвижение канализируют в сторону фашизма или дебилизма. Умело так.
А эти мололетние хунвейбины рады стараться.
Йобта, выборы через 2,5 недели.
Голоси за кого хочешь!
Нет, сцену захватим!

Касаемо всего этого удачней слово и не подберешь .... канализация нацдвижа .....
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Фінікс. Ти тупа бичара. Я свідок безпосередньо на місці цих подій сьогодні в Черкасах (там на відео десь і моє бличча є) констатую, що в Черкасах сьогодні відбулочь фактичне поховання нац.корпусу в Черкаському регіоні, а також нанесено непоправима шкода всьому націоналістичному руху. Я не перебільшую. Ба навіть трохи заменьшую ту подальшу відповідальність яку нестиме за дії цих тупих тварин, що лупцбвали дівчат, жінок і стариків, справжніх ПАТРІОТІВ. Будьте ви суки продажні за московські гроші прокляті за те що ви натворили. Горіти вам в аду. Україна (принаймні черкащани)  вам цього не простять. Плач і переляк дітей що прийшли авіть не на Порошенка, а послухати гурт Мандри,дітей які жахалися цієї свори оскаженілих собак з наклейками нац.корпус. Мені до болю соромно за те що я ще вчора цю наволоч підьримував і навіть грошима. Аваков вже не відбрешетьм своїми чуйними мурликаннями.

Фiнiксу оправити в гарну рамку,
повiсити на видному мiсцi
та вчити напам'ять
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Соответствует истине,не?

Кста, как там расследование мародёрства продвигается?  B-)

Это к Авакову в ФБ или твиттер ... он там есть ...
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Соответствует истине,не?

Кста, как там расследование мародёрства продвигается?  B-)

все эти рисовалки на воротох обычный  предвыборный движняк.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Это к Авакову в ФБ или твиттер ... он там есть ...

А ГП шо?
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Финикс так кто ответит за проеб 
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Поліцаїв також отдубасили...
Гондони. Також - означає і людей з площі також?
І оця писдота збирається бути спостерігачами на виборах?
Дуже сподіваюсь побачити зразкове опіздюліваніє цих спостерігачів ще до виборів.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Фiнiксу оправити в гарну рамку,
повiсити на видному мiсцi
та вчити напам'ять

а финикса даже рядом не было.  А самооборона Черкасс провтыкала, потому что координации вообще не было
   
Re: В черкассах п***а..ресс

А ГП шо?

пгокурор тоже в ФБ ....  будет тебе инфа из первых рук ...как то вон выше КОД пишет из Черкас....
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Как весело начиналась веточка,и как грустно она закончится
   
Re: В черкассах п***а..ресс

пгокурор тоже в ФБ ....  будет тебе инфа из первых рук ...как то вон выше КОД пишет из Черкас....

При всём уважении..Это всего лишь частное мнение B-)
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Опа. А я одразу й не вкурив, про що фінікс так радісно рапортував "погнали порохоботів сцанимм тряпками".
То це, виходить, просто людей, що прийшли на зустріч?
Тваю дівізію.
І що, поліцаї просто дивились на це?

наші поліціянти є справжніми рексами, коли треба протистояти С14 (котрі підробляють за Пороха). а коли треба протистояти НК, котрі підробляють за Зе і Бабцю, то поліціянти стають пудельками.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Гондони. Також - означає і людей з площі також?
І оця писдота збирається бути спостерігачами на виборах?
Дуже сподіваюсь побачити зразкове опіздюліваніє цих спостерігачів ще до виборів.

За людей не знаю( це Ви вище написали про людей), а  на головній сторінці УП стоїть, що постраждало 15 поліцейських.....
   
Re: В черкассах п***а..ресс

При всём уважении..Это всего лишь частное мнение B-)

Это мнение с места событий ....очевидец .... он тут один на всю ветку ....
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Фінікс, поясни смисл слова "пi3дорєз"
та не чипай ти його . Звідки він розуміє. Є така когорта людей,  яка хоче крові . Сміливої води хильнути  , та крові.  Пох за що . Їми керують інші. Нажаль , серед таких є й ті , хто має статус убд. Це факт,  судячи по всьому.Нажаль
   
Re: В черкассах п***а..ресс

а финикса даже рядом не было.  А самооборона Черкасс провтыкала, потому что координации вообще не было

нахера это вообще устраивать было,
можно узнать?
А чем там Финикс бахвалился и что загодя анонсировал
я даже не спрашиваю
   
Re: В черкассах п***а..ресс

нахера это вообще устраивать было,
можно узнать?
А чем там Финикс бахвалился и что загодя анонсировал
я даже не спрашиваю

потому что  свин- вор и гандон и асе было спонтанно. организации вообще не было
   
Re: В черкассах п***а..ресс

а финикса даже рядом не было.  А самооборона Черкасс провтыкала, потому что координации вообще не было
Бля та ніхто і гадки не мав і не очикував таких дій від нк. Сука гірше сепарів вских там матарол. Всі були просто в ахує.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

наші поліціянти є справжніми рексами, коли треба протистояти С14 (котрі підробляють за Пороха). а коли треба протистояти НК, котрі підробляють за Зе і Бабцю, то поліціянти стають пудельками.

При всій повазі я всеж думаю шо на с14 не НК не контролюються ні порохом не аваковим.
Аваков в даній ситуації заручник напівбожевільного Вождя. Тобто він не може їх спакувати поки суспільство не буде готове це сприйняти.
Така скоріш за все правда.
Але треба дати належне НК - щеб трішки таких дій як сьогодні.. але не буду загадувати  :laugh:
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Бля та ніхто і гадки не мав і не очикував таких дій від нк. Сука гірше сепарів вских там матарол. Всі були просто в ахує.
да иди (x) я ж говорю что самооборона вообще провтыкала приезд гандона
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Фінікс. Ти тупа бичара. Я свідок безпосередньо на місці цих подій сьогодні в Черкасах (там на відео десь і моє бличча є) констатую, що в Черкасах сьогодні відбулочь фактичне поховання нац.корпусу в Черкаському регіоні, а також нанесено непоправима шкода всьому націоналістичному руху. Я не перебільшую. Ба навіть трохи заменьшую ту подальшу відповідальність яку нестиме за дії цих тупих тварин, що лупцбвали дівчат, жінок і стариків, справжніх ПАТРІОТІВ. Будьте ви суки продажні за московські гроші прокляті за те що ви натворили. Горіти вам в аду. Україна (принаймні черкащани)  вам цього не простять. Плач і переляк дітей що прийшли авіть не на Порошенка, а послухати гурт Мандри,дітей які жахалися цієї свори оскаженілих собак з наклейками нац.корпус. Мені до болю соромно за те що я ще вчора цю наволоч підьримував і навіть грошима. Аваков вже не відбрешетьм своїми чуйними мурликаннями.
бл ...((((
   
Re: В черкассах п***а..ресс

На відео ідентифікований голова обласної організації БПП Сергій Кудактин, боксер і ватан, що ганебно втік від малолєток НК і не став на захист малочисельних працівників поліції, а равно і не захистив честь лідера блоку.

Оргвисновки незабаряться, панове підривники народної довіри до Президента.

Бля, що за мислення якихось малолєток. "Захищати честь"  :facepalm: Будь-який мордобой, та ще й на очах поліції - незаконний.
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Как-то ТС пропал. Поехал перформанс устраивать или похмелье наступает по типу "А вот Нахера это было делать?"
   
Re: В черкассах п***а..ресс

Бля, що за мислення якихось малолєток. "Захищати честь"  :facepalm: Будь-який мордобой, та ще й на очах поліції - незаконний.

беркут беркут )))
   
Re: В черкассах п***а..ресс

нахера это вообще устраивать было,
можно узнать?
А чем там Финикс бахвалился и что загодя анонсировал
я даже не спрашиваю
фінікс , нажаль,  корисний ідіот. Бо анансувати те шо відбулося, розумні люди б не стали,  то б то його використовують .це гидко..
   
Re: В черкассах п***а..ресс

потому что  свин- вор и гандон и асе было спонтанно. организации вообще не было

ааааа... Яснопонятно все.
Нахуивертили хунвейбины,
а гандон Порох..
Логично, чо.
- Кого ви хочете замiсть Порошенка ?
- Да какая разнiца!
- Биистрєеє єслi хочєтє жить! Биистрєееє!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія