Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Хобби :)

Re: Хобби  :)

Зараз знання телеграфу вимагається тільки для першої категорії. І то самий мінімум. Так що з цим проблем немає.
а кіко знаків?
   
Re: Хобби  :)

таке враження, що радіоаматорство - це вже для старперів
ну або людей середнього віку, хто ще в школі за совка ходив в ті гуртки
   
Re: Хобби  :)

Поддержу тему коллеги Стравинского. Хобби в нашей жизни - вещь немаловажная. Поделюсь одной из своих воскресных забав: реставрация оружия. На фото - бывший убитый приклад ружья (жалко, не сфотил исходное состояние). Сейчас- на стадии нанесения насечки (исполняется автором впервые :shuffle: ). В дальнейшем предстоит тонирование и пропитка.




[ua]
;o  ;o
Ухтийопт.
Не знав що тут такі люди є?
Насічка як для першого разу охнно. (tu)  (tu)  (tu)
   
Re: Хобби  :)

таке враження, що радіоаматорство - це вже для старперів
ну або людей середнього віку, хто ще в школі за совка ходив в ті гуртки
гурток гуртується навкруги старпера, але йому теж потрібна допомога. як мінімум, приміщення і фінансування. але ж це не комерційна справа. легше здавати закуток для танців сракою і мати з того прибуток.
   
Re: Хобби  :)

а кіко знаків?
В "Регламенті аматорського зв'язку України" не визначена швидкість. Я вже давно здавав, тому точно не пам'ятаю яка там швидкість була. Але досить повільно передавали. Так що якщо базові знання є, то здати кваліфікацфйний іспит можна без проблем.
   
Re: Хобби  :)

таке враження, що радіоаматорство - це вже для старперів
ну або людей середнього віку, хто ще в школі за совка ходив в ті гуртки
ну, так)) переважно були радіо- та авіамоделізм. А що ще треба було тоді пацану років 12 (окрім футболу звичайно)? Не бальні ж танці!  :D
   
Re: Хобби  :)

Люблю людей со "светлыми" глазами. Ваше священное безумие с этим хобби облагораживает и вас, и само занятие. Вы большой молодец. Очень вам завидую.
   
Re: Хобби  :)

Не настолько маньяк, как бы мне хотелось.
   
Re: Хобби  :)

http://websdr.ewi.utwente.nl:8901/
на 14132.02 чути і діточі голоси по рускі

тоже якесь змагання.. радіо семь галина ульяна... якісь цифирки один одному передають
та там поруч по діапазону купа рускіїх, якийсь евент
14020.05 - а отут взагалі ручним ключем морзянка

Останнє редагування: 7 квітня 2018 13:00:35 від тарадайка
   
Re: Хобби  :)

мда, у одной меня пожалуй хобби нет  :(
У меня это - моя работа. Оно всьо вместе)
   
Re: Хобби  :)

Молли, найдите что-то. По моему разумению, человек должен бежать на работу и должен бежать с работы. Ему все время куда-то нужно бежать, там интересно. Хотя, может у вас хобби - муж. Тоже отличный вариант.
   
Re: Хобби  :)

увлечение на самом деле может быть любым. Вот, попала в руки книжка - "Гидрогенераторы", Ленинград, Энергоиздат, Ленинградское отделение, 1982, Глебов И.А., Домбровский В.В. и другие соавторы. Много математики не простой для меня. Просто захотелось рассчитать генератор для речки Ирпень, тихоходный, зонтичный. Мордовался много вечеров. Перелез через ту математику, фуфлогенератор получился не имеющий экономического смысла. Но удовольствие получил, решив задачу, да. Мне кажется, что решение задачи поставленной себе, много важнее применения того решения.

Останнє редагування: 7 квітня 2018 16:07:45 від beggy
   
Re: Хобби  :)

на городищі є ще один козак.  :)  але поки не відмітився.

Тут я - UR5CRE
73!!!

Рідко буваю. Ротація!)))
   
Re: Хобби  :)

http://websdr.ewi.utwente.nl:8901/
на 14132.02 чути і діточі голоси по рускі

тоже якесь змагання.. радіо семь галина ульяна... якісь цифирки один одному передають
та там поруч по діапазону купа рускіїх, якийсь евент
14020.05 - а отут взагалі ручним ключем морзянка
14132.02 ви, напевне, чули молодіжну першість РФ SSB.
Як раз сьгодні проходить.

Я буду сьогодні й завтра (з 19-00 07.04 по 19-00 08.04 за київським часом) працювати телетайпом в іспанському RTTY контесті.
   
Re: Хобби  :)

Начата новая бабочка. Аполлон. Дощечку подготовил, грунт нанес, да вот не выходит пока, не света изнутри. Отложу на пару недель.
   
Re: Хобби  :)

Ап.

Хорошая ветка.
   
Re: Хобби  :)

Начата новая бабочка

Симпатичні у Вас роботи, шановний beggy,

Додам і свого метелика " до компанії " :)

https://photos.app.goo.gl/WrJMKjp6aNcs9eBs6

Не певен, що фото відкриється, втім -- якщо так -- срібло, браслет для дружини...
   
Re: Хобби  :)

Симпатичні у Вас роботи, шановний beggy,

Додам і свого метелика " до компанії " :)

https://photos.app.goo.gl/WrJMKjp6aNcs9eBs6

Не певен, що фото відкриється, втім -- якщо так -- срібло, браслет для дружини...
ой. Куда я сунулся со своим малеванием, Тут люди из металла вот такое умеют. Дивной красоты вещь. Состарьте немного то серебро, только выиграет, как мне кажется.
   
Re: Хобби  :)

Симпатичні у Вас роботи, шановний beggy,

Додам і свого метелика " до компанії " :)

https://photos.app.goo.gl/WrJMKjp6aNcs9eBs6

Не певен, що фото відкриється, втім -- якщо так -- срібло, браслет для дружини...

Очень красиво!

Для тех, кто не перешёл по ссылке:

   
Re: Хобби  :)

Плавил я металлы. Кружка оловянная была, под два кило олова. Там хитрая техника, вырезается из воска то, что хочешь. Обмазывается глиной, шамотом. Мененгитно,  но, уникальная вещь, не повторить. Выплавил воск, залил металл. Разбил глину- имеешь. С гроздьями винограда и листьями. Украли, уроды. Не зная ее цены и сколько в то труда было вложено. Был жук серебряный, скарабей, утопил сам, некого винить. Та работа, что выше, это красота и мастество это очень высокий уровень.
   
Re: Хобби  :)

Горжусь, что есть рядом люди, так работающие с металлом, это вам не малеванием. Там все не просто.
   
Re: Хобби  :)

Пытаюсь сейчас с палладием, да не выходит, сплав нужно правильный, не попадаю в него ну ни разу, семь попыток. Литература есть. Не помогает.
   
Re: Хобби  :)

На всякий случай, пытаюсь без золота, то дорого,  чуть цинка по прописи и четверть меди. Говорят, что ещё для твердости процент сурьмы.
   
Re: Хобби  :)

Есть подозрение, что наша медь в проводах, есть сплав нифига не чистая медь. Иначе объяснить неудачи свои не могу.
   
Re: Хобби  :)

Дальше в личке с вашего позволения, пан Лутули.
   
Re: Хобби  :)

Симпатичні у Вас роботи, шановний beggy,

Додам і свого метелика " до компанії " :)

https://photos.app.goo.gl/WrJMKjp6aNcs9eBs6

Не певен, що фото відкриється, втім -- якщо так -- срібло, браслет для дружини...

чудова робота. Просто чудова...
   
Re: Хобби  :)

Вы даже не представляете, насколько она обалденна. Это выставлять можно. Просмотрите на "веточки"  это нечто. Вот такие тут есть не простые фупчики.
   
Re: Хобби  :)

Такое выставить не стыдно и не позор будет, но слава.

Останнє редагування: 2 листопада 2018 00:31:49 від beggy
   
Re: Хобби  :)

Эту бы бабочку да с тыльной стороны сфотографировать, если вам не тяжело,  люди бы оценили.
   
Re: Хобби  :)

О, да, меня уже возят мордой за медь и из проводов. Такова доля. Пидарас это самое мягкое.
   
Re: Хобби  :)

Остановились на недоношенном ублюдке,  плавить с палладием медь из проводов. Ну чтож, может и недоношен. Флюс там интересный на основе буры.  Медь придется получать из купороса это не сложно и не долго.
 

Останнє редагування: 2 листопада 2018 08:37:32 від beggy
   
Re: Хобби  :)

. Состарьте немного то серебро, только выиграет, как мне кажется.
[/quote]

Перш за все, вибачаюся за затримку з відповіддю тим, хто залишив власного коментаря -- тему, як бачу, було перенесено, а я не дуже порпаюся тут, по різних сторінках...

Стосовно ефекту старіння -- маєте рацію. Саме така думка -- з самого початку -- і була у мене. Навіть на найтовщих гілочках наніс штихелем " рельєф кори дерева" Проте, переглянувши давні роботи ( з тих що лишилися у мене ), звернув увагу, що -- з часом -- ділянки /елементи виробу, які межують з "зістареними", також вкриваються цією...... скажемо "патиною".
І якщо річ виконана, умовно кажучи, в стилі "антик", то воно й нічого... А якщо це щось, більш модерне... :(

Стосовно ливарного методу виготовлення, то тут у мене досвіду менше ( хотів викласти пару фото, але щось, навіть на попередню маніпуляцію, з розміщенням фото браслета, не спроможуся -- не виходить його, якось зкопіювати та вставити. Втім, якщо Вам цікаво -- можу переслати на пошту )

Я лив у спеціальну суміш ( роз'ємна форма ), виготовляючи попередньо, " макет"

Лиття по моделі, яка виплавляється, дає змогу досягти значно кращої якості/чіткості дрібних деталей.

Звісно, якщо є якісь питання, можете писати в особисті повідомлення -- поділюся власним досвідом
   
Re: Хобби  :)


Очень красиво!

Для тех, кто не перешёл по ссылке:


Дякую, шановна, шуша, і за " технічну допомогу" і за оцінку :)
 Доречі, саме завдяки Вашому хобі я, -- перш ніж зареєструватися на ФУПі -- на протязі кількох років, заглядав сюди, виключно з однією метою:
--- подивитися, а чи не з'явилися нові фотографії старого Києва ?
   
Re: Хобби  :)

чудова робота. Просто чудова...

Дякую!
Оскільки це не 3D принтер :) а все руками, то роботи, дійсно, достобіса. Випилював верхній "шар" , доводив до пуття, напаював його на лист срібла, й знову випилював ( додаючи , додатково, гілочки "другого рівня"). А затим, ще раз -- аналогічно...
З замком, з першого разу, не "попав". Довелося робити шарнір, розпилювати браслета та впаювати його...
Одним словом -- на копію, мене, вже, точно ніхто не спокусить :)
   
Re: Хобби  :)

Старится серебро сульфидом или полисульфидом натрия. лучше не спешить. Более разбавленным за сутки- двое, чем концентратом за полчаса. и слой сульфида прочнее и цвет чище, не выглядит грязным, выглядит старым. после полировки - не на долго в лимонную кислоту, тогда не будет этого эффекта, столь очевидного, распространения черни по всему изделию. Новое серебро не особо люблю, как алюминий оно мне, но то дело индивидуальное и вы правы конечно, модерн старить глупо.
   
Re: Хобби  :)

Дякую! Можливо спробую. Бо я користувався придбаним Blitz-beits і якість мене не зовсім задовольнила.
Проте -- зважаючи на Ваше слушне зауваження -- може бути, що, частково, тут і я дав маху ( наносив товстим шаром )

Я часто використовую мідь в допоміжних ситуаціях ( зробити попередній макет, виготовити, якісь, "захисні елементи" при пайці і т.п.).
Беру відходи/залишки мідних труб для водопостачання, розпилюю їх вздовж, розгинаю, відпалюю (?) -- російською -- отжигаю ),пропускаю через вальці, знову відпалюю...

А при литті в форму -- згадав -- ще один момент, не зовсім мене задовольнив. А саме -- товщина готового виробу ( менше 2мм -- вже можливі варіанти з "непроливом". Хоча -- гадаю -- аби була змога саму форму попередньо прогрівати,  результат був би кращим
   
Re: Хобби  :)

Про трубы не знаю, ничего сказать не могу. Но электротехническая медь суть сама сплав, для создания годных своих сплавов во многих случаях не годится, эффект легирования теми полтора процентами примеси. Про сложности отливки тонких стенок знаю, люди это научились обходить. Почитайте литературу. Цинком вон муравейники снизу доверху заливают, а потом выкапывают. Есть добавки небольшие к серебру, что снижают поверхностное натяжение и лить можно тонко и без раковин. В горячую форму, конечно. Понятно, что флюсы тоже никто не отменял.
   
Re: Хобби  :)

Найстрашніше - оце.
Наркота, котра висмоктує увесь сімейний бюджет...
Алкоголік у родині безпечніший.
Показати зображення...

Молодець, друже Бартко!  (tu)
   
Re: Хобби  :)


Це теж хобі. Підтверджені QSL-картками країни, з якими вдалося провести двосторонні радізов'язки.
Всього, на данний, час 237 країн.

Дуже похвально, друже Влад!!
   
Re: Хобби  :)

Вот на днях закончил. Спитфайр, 1:48.  Как для первого раза пойдет ?

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

Супер, пане докторе Стравінський!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія