Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

насилу дав Бог силу) парашутний сезон 2018 відкрито!

а на заднее колесо я  ее столько раз вьірьівал,  что трубі вечно стесаньі бьіли,  задирать приходилось.

635-я?

У меня была 638-я, там уже с завода задрано. и чётко в меру.

   
Re: насилу дав Бог силу) парашутний сезон 2018 відкрито!

Никогда не прыгал с парушютом. Очень жалею,так как где-то до 35-ти реально экстрималил прыжками с большой высоты в воду. Мой рекорд-35 метров, но это один раз и более 10 раз в 20-25... счас.конечно и с парашютом не прыгну. Типа: "атассяла ты своё,бабка!"  :D
   
Никогда не прыгал с парушютом. Очень жалею,так как где-то до 35-ти реально экстрималил прыжками с большой высоты в воду. Мой рекорд-35 метров, но это один раз и более 10 раз в 20-25... счас.конечно и с парашютом не прыгну. Типа: "атассяла ты своё,бабка!"  :D
Угу... Я теж...  :(
Наслідки травми, та й вагу зайву набрав... Тепер мені хіба що вантажна парашутна система підійде. Та, на якій БМД приземляють. :)
   
до речі, який саме перелом ноги був у поціента? суглоб чи кістка?
У того грека? А хз, я тоді не мав часу зовсім, тому що готувався до наступного підйому, бачив тільки поцієнта з накладеними шинами і обезболеного)
   
У всіх завжди є можливість стрибати в тандемі. Ну, може для Влада то нецікаво вже, з якимось мужиком за спиною. До речі, я чув і про дєффок- ТМ!
   
Я у воду ледве зміг з 5 метрів скочити) з парашутом набагато безпечніше!)
   
У всіх завжди є можливість стрибати в тандемі. Ну, може для Влада то нецікаво вже, з якимось мужиком за спиною. До речі, я чув і про дєффок- ТМ!
З мужиком за спиною ? Чорт його знає, що в нього в голові. А він "з тилу"... І з підвісної ситеми не вирвешся... Береженого Бог береже !  :D
А деффка краще коли спереду знаходиться. Толку з неї коли вона за спиною ?  :D

Останнє редагування: 26 травня 2018 11:07:54 від Влад
   
Я у воду ледве зміг з 5 метрів скочити) з парашутом набагато безпечніше!)
Ага... Так і тягне розкинути руки в сторони, пргнутися і лягти на потік.  :D
   
Повертаюся вже з суботника. Як і передбачалося, роботи було максимум на годину, потім спілкування, звичайно ж з водярою)) дент народження КП, всі діла... Ну, хоч сітку натягнуи, щоб літаки не повтікали)
   
   
Повертаюся вже з суботника. Як і передбачалося, роботи було максимум на годину, потім спілкування, звичайно ж з водярою)) дент народження КП, всі діла... Ну, хоч сітку натягнуи, щоб літаки не повтікали)
Ну якщо з водярою, то ви ще й багато зробили.  :)   Хоч ворота в сітці залишили ? А, якщо з водярою, то воно всяке буває.  :)

Останнє редагування: 26 травня 2018 19:56:32 від Влад
   
Це вимоги закону) а Олексійовича добре привітали))
   
.

Останнє редагування: 26 травня 2018 20:12:18 від pin2
   
Це вимоги закону) а Олексійовича добре привітали))
Ну це зрозуміло, що у вас там тверезий був тільки Ан-2. І то тому, що йому не наливали. :)
   
Вже приїхав до Києва, йду до фанзони) але мабуть нуйононах.. ми сьогодні признались один одному, що ненавидимо футбол) через нього відмінили стрибки!
   
Вже приїхав до Києва, йду до фанзони) але мабуть нуйононах.. ми сьогодні признались один одному, що ненавидимо футбол) через нього відмінили стрибки!
Я хоч і не ярий вболівальник, але по телевізору подивлюсь
   
Взагалі-то проблема в наявності відповідача "свій-чужий", виявляється, його й досі не встановлено
   
   
635-я?

У меня была 638-я, там уже с завода задрано. и чётко в меру.

Показати зображення...

После 89г. только.
До етого пенал делали с прямими дудками (колени  бьіли короче).

   
Взагалі-то проблема в наявності відповідача "свій-чужий", виявляється, його й досі не встановлено
Взагалі радарний транспондер "в людей" навіть на планери ставлять. Особливо на сучасні вуглепластикові. Тому що інакше їх зовсім на радарі не видно. Коштує ця штука не так і дорого.
   
Та він є, але його ніяк не встановлять ! Не встигли цього разу
   
Ще одне фото з першого в цім сезоні стрибка. Видно значний "велосипед", або скоріше схоже на катання на ковзанах в небі. Потім звичайно стабілізувався, відкрився нормально.
 
   
Ще одне фото з першого в цім сезоні стрибка. Видно значний "велосипед", або скоріше схоже на катання на ковзанах в небі. Потім звичайно стабілізувався, відкрився нормально.
 Показати зображення...
Ніби все нормально. Летиш "мордом вперед". А це значить, що відразу не закрутило. Так що все нормально.
   
Та хочеться ж досконалості))
   
Та хочеться ж досконалості))
Навіть Всесвіт недосконалий. Є різні флуктуації, нерувномірності та таке ніше. А ти хочеш досконалості в якомусь стрибку ?  :)
   
Ну, коли постане питання переходу на крило, треба буде здавати комплекс спіралей і сальто, а я 2-3 секунди буду вирівнюватись і набирати правильної пози. Не хотілося б їх втрачати...
   
Re: насилу дав Бог силу) парашутний сезон 2018 відкрито!

Та хочеться ж досконалості))
скільки вам(тобі) було, коли наважився стрибнути у перше? і хто привів до клюбу?
   
45 років) сам прийшов, стало цікаво. Я перед тим покатався на парашуті за катером і це було якось нудно, чекав, коли вже це закінчиться!) Ну і схотілося спробувати по справжньому) і все, "ето нє лєчітся", якби ж було знати раніше
   
Re: насилу дав Бог силу) парашутний сезон 2018 відкрито!

45 років) сам прийшов, стало цікаво. Я перед тим покатався на парашуті за катером і це було якось нудно, чекав, коли вже це закінчиться!) Ну і схотілося спробувати по справжньому) і все, "ето нє лєчітся", якби ж було знати раніше
ого, це круто! і головне, що стрибки виявились саме тим, що потрібно, так?
   
Та, скажу більше, я на аеродромі познайомився з Олексієм, який туди вперше прийшов у 53!) Вираз "ето нє лєчітся" належить саме йому)
   
Та, скажу більше, я на аеродромі познайомився з Олексієм, який туди вперше прийшов у 53!) Вираз "ето нє лєчітся" належить саме йому)
Ну я колись стрибав з одним парашутистом, якому на той момент було 68 років. Він колишній військовий льотчик. Привіз свого внука, щоб той теж "повітря нюхнув".
   
Наш легендарний Матвійович прийшов вперше у 65.. бачив його минулого року, здається тоді йому було 78...
Згадав,.як у нас теж батько привів сина-першоразника, на тому просто обличчя не було, хрестився при кожному сигналі від пілота))
   
Наш легендарний Матвійович прийшов вперше у 65.. бачив його минулого року, здається тоді йому було 78...
Згадав,.як у нас теж батько привів сина-першоразника, на тому просто обличчя не було, хрестився при кожному сигналі від пілота))
На кому не було обличчя ? На батькові, чи на синові ?
   
На синові!) Це мене й здивувало, він сидів навпроти
   
На синові!) Це мене й здивувало, він сидів навпроти
Ну якщо це допомогає перед стрибком, то чому б і не перехреститися ?  :)

Мене колись на Як-52 в перевенутому положенні в кількох метрах (по висоті :) )  від полоси провезли. Так от де мало не "повні шатни адреліну" були ! Як казав одим гуморист "чуть было форму содержанием не замарал".  :D
   
То дійсно жахіття, малі висоти!)
Ці стрибки на "показухах" з наднизьких висот на д1-5у, їх усі найбільше бояться
   
То дійсно жахіття, малі висоти!)
Ці стрибки на "показухах" з наднизьких висот на д1-5у, їх усі найбільше бояться
В мене 2 таких є. 120 метрів. Д-1-5 (навіть без буковки "У") без запаски.
Старшнувато...
   
Без запаски я взагалі не знаю, чи рішився б. Хоча там стягування, мабуть же ж парашут укладено дуже ретельно, можливість відмови близько до 0
От бейсери на крилах без запасок - то самогубці, і з них мало хто помирає своєю смертю
   
Без запаски я взагалі не знаю, чи рішився б. Хоча там стягування, мабуть же ж парашут укладено дуже ретельно, можливість відмови близько до 0
От бейсери на крилах без запасок - то самогубці, і з них мало хто помирає своєю смертю
З такої висоти з запаски все одно користі нуль. Просто не встигнеш нею скористатися.
Парашут укладав собі сам. І дійсно дуже акуратно. :)
   
ну так, звичайно. там ледве основний купол встигне наповнитись!
а яка швидкість літака при цьому, більша як при звичайних стрибках?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія